• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky!

Petro, vy jdete ve čtvrtek na kontrolu kyčlí? Jééé, my jdeme teď v úterý! Nechcete jít s námi? :dizzy_face:
11. srp 2008 v 07:12  • Odpověz
dobré ránko,

marti: jjo, na srazík dorazím, těším se !!! :slight_smile:

Kulli, Kratoška: tak ať Vám kyčle dobře dopadnou !! A fakt nechcete jít s Kulli v utery ať můžeš dorazit na srazík taky???? :wink:

a jak se jinak máte?? koukejte dát fotečky do alba, ať vidím jak Vám holčičky pěkně rostou !!!
11. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
Cauky, my jdem na kycle ve stredu :slight_smile:

Holky to tak desne leti, mala uz je takova velika, hrozne se vytahla do delky :pensive:

JInak s tim ctvrtek Gabi to bude jinak, me se nechtelo trcet tady v CB sama, ona tu nebude ani tchyne a me nejak vydesilo ze bych tu meloa byt pres noc uplne sama, takze odjedu jeste ne par dni k nasim na chalupu, kdyz se ti nasi budou ulejvat na sluzebce. Takze tentokrat tedy nedorazim :frowning2: no ale nemuzu babi a prababi a dedovi a pradedovi udelat, ze bychom tam nejeli.

JInak srazik parada :grinning: myslim ze obe mame celkem hovornou povahu tak bylo aspon dostatek prostoru se vyjadrit :grinning:

No a ted jdu asi zehlit, mala spi
11. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Gabi super,sedneme si venku,podle pocasi
11. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
Zuzankam vsechno nejlepśi k svatku :slight_smile:
11. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahoj,my nejdeme s kyčlema, ale s chodidlama.A doktor nám řekl kontrola ve čtvrtek.Tak to si netroufnu přijít dříve.Ale veze nás tam tchán,manžel už maká,tak dyštak zpátky bysme jeli busem a na chvilku bych se stavila.Ale neslibuju to :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Až podle toho jak dopadnem.

Jé dludli jde žehlit.Já musim taky :grinning: ale nějak se nemůžu dokopat.

Mám králika v troubě Vendula spí,tak tady dělám resty.Mám mraky mejlů.Ale odpovídat na ně to je děs.

A to zase bude dneska pařák,chtěla jsem odpoledne vyrazit dát vyvolat nějaké fotky.Prdim na to.pojedem až bude pod mrakem.Chodíme pěkně z DV pěšky.Je to super prochajda až do města.
11. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Pravda dbes je Zuzka.

Taky vše nejlepší :slight_smile:
11. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Holky, kde jste???? :astonished:

To je dneska počasí, coo? Hrůůůza, my jdeme na vážení k MUDr., tak jsem zvědavá, kolik ta naše beruška přibrala! Jinak to přibírání se fakt zpomalilo, už cca třetí týden přibírá 100 - 130g a v grafech vychází parádně, tak jsem z toho jelen! Já bych byla nejradši, kdyby přibírala každý týden aspoň 250g, jenže to by za chvilku byl pěknej macíček :sunglasses:

Jinak Gabcos, ty jsi byla na píchání naušniček u doktorky od Kristy, cooo? Jaký to bylo? Je dobrá?

A holky, Dludli, Kratoš, kam půjdete s ouškama vy? Píchnou vám to vaši pediatři nebo půjdete nastřelovat?

Kde se tady v ČB vůbec nechají náušnice nastřelit?

Já jsem uvažovala, že jí nechám naušničky píchnout na ORL v nemocnici...coooo? Když mi je ta moje doktorka nechce píchnout :frowning2: :wink:
13. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
Jo, jdete zítra na ten srazík? Mě to zase opět nevyjde, protože se mi ohlásila ta kadeřnice a tu už fakt potřebuju jako sůl!!!!! Takže ještě uvidím, mám mi přijet v deset, třeba to zvládneme :angry:
13. srp 2008 v 08:51  • Odpověz
kulisku treba to stihnes. Budeme tam od 13h a urcite do 15h.
13. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
kuli:Jo a jde Gabca,ja,jck,Hanka,Krista a snad ty. Pak nevime Lenousek a Adelin
13. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
Míšo, ahojky.

Vendulka už náušničky má.Píchala nám je naše dr už v osmi týdnech.Je to kočka.Akorát nám trošku hnisala.Ale už je to dobrý.
Jinak kde se nastřelujou opravdu nevim.
14. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Gabo kde,jsi byla,cekali jsme na tebe?
14. srp 2008 v 16:11  • Odpověz
Halo,halo, kde jste?
Venďa spí je ošklivo, tak jsem myslela že pokecám :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ono neni s kým :grinning:

Kyčle máme v pořádku už nemusíme dr nám to včera udělal o týden dřív :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
No a když jsem tu já, tak tu zase nikdo není! Peťo, kde jsi?

Jo, Peťo, kolikrát jste byli na těch kyčlích? v 6-ti týdnech a pak až ve 3 měsících? Já jsem z toho jelen, doufám, že to příště bude už všechno OK! A jakou jste měli diagnózu? My máme 1b na obě nožičky :confused:
15. srp 2008 v 15:02  • Odpověz
kuli jo jo v 6ti tydnech a pak kolem 3 mesice. my byli nastesti v pohode. Taky budete neboj.
15. srp 2008 v 16:50  • Odpověz
Ahoj Míšo, jo, na kyčle se chodí v 6 týdnech a pak ve 12 týdnech.A už nemusíme chodit.

Na první papír napsal sono P Ib L Ib ko za 6 týdnů
No a včera napsal sono Ib oboustr., volný pohyb bez dalších kontrol

Vy chodíte častějc? Já tam chodim častějc ohledně chodidel, Venďa točí špičky k sobě, tak masírujem a masírujem.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Teda musela jsem dát V 90 sunaru, jinak by snad neusnula, i táta dneska usnul dřív a to je po deváté :grinning: :grinning: :grinning: ,a já tady čumákuju protože se mě spát nechce.

Naši dneska jeli do Chorvatska, ty se maj :frowning2:

Je tu někdo?
15. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
Kočky, necháte očkovat ten Prevenar?

Kolik asi stojí?Vím že kolem 1 500,- by to mělo bejt :wink: ale nevim to přesně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky,

my to máme s kyčlema tak, že první kontrola v 6-ti týdnech - P 1B, L 1B - omezená abdukce (široké balení) - preventivně, kontrola za 4 týdny, teď jsme byli na té kontrole po 4 týdnech - výsledek - oboustraně 1B a kontrola za další 4 týdny (to jí bude 3 měsíce a 2 týdny), doktor se mě ptal, jestli jsem měla nějaké problémy s kyčlema a když jsem se ho ptala, co je za problém, tak říkal. že nic, tak nevím!

Vendulka točí špičky k sobě? Ono to asi u těch miminek není vzácností! Neboj, Petro, to bude dobré, chce to cvičit a uvidíš, že se to spraví! Já potkávám na kyčlích holčičku, té už je asi rok a má ty řemínky a mě je z toho vždycky děsně smutno!!! :frowning2:

Petro, my jdeme na očkování ve 3 měsících, to je ta hexavakcína, pak se chodí ještě ve 4 a 5 měsících, myslím, ale o Prevenaru jsem zatím neslyšela....máš nějaké info? Jestli to k něčemu bude, tak jsou ty peníze pakatel! Určitě bych do toho šla!

Holky, manžovi začíná dovo příští víkend, tak už se taky těším, pojedeme k našim a budeme výletit s kočárkem po Šumavě!

Tak, jdu péct švestkový kynutý koláček, mňam!

Jo, Petro, dáváte Sunar?????
16. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj my byli zase na chalupe, dneska u dr ceka nas patrne cisteni slzneho kanalku ble ble v pondeli budem volat na ocni, snad to preziju :frowning2: :frowning2: :frowning2:

nausnicky davat nebudem, tedy zatim jsme tak domluveny, ja bych to asi nezvladla.

Jo taky mame moucnivku ale kycle nastesti ok to jsem hodne rada jelikoz ja sama mela vrozenou luxaci a byva to pry dedicne. nosila jsem do roka ksiry. myslim ale ze to maminky snasi hur nez ty miminka

je je poplach v postylce musim bezet snad jeste zaskocim
16. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
Zuzí, my máme moučnivku pořád, vždycky jednou za čas namažu genciánou, ono to na chvilku zmizí a pak se zase udělá. Je to potvora!!! :unamused:
16. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
Míšo, ahoj

co prdíky, koukám že děláš kynutý koláč, tam je droždí, a to nadýmá.... :frowning2:
sunárek jsem dala včera snad po měsíci, pořád tahala a kroutila se při baštění,tak jsem skusila udělat 90 sunaru, no a Vendula vytáhla 80 ml.
dneska už zase normálně kojíme, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

taky jdeme na očkování už ve středu, a ten Prevenar to je to očkování proti pneumokoku, nevim jak se to píše
mám nějaký letáček od dr

dyštak písnu zítra víc,s manž.jsem byla v makru tak už jdem chrupat,
16. srp 2008 ve 23:05  • Odpověz
Ahojky holky, to je dneska krááásně!

Petro, koláč nejím, dělám ho pro manžela! Nejím ani chleba, rohlíky, jenom fakt hodně staré a to jenom občas, jinak chroupu takový ty "polystyrénový" chleby :wink:
17. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Míšo, takže:

Co je pneumokok?

Streptococcus pneumoniae je typ bakterie,která napadá děti všech věkových skupin i dospělé.Pneumokok se usidluje na sliznicích nosu a úst, šíří se vzduchem a běžným kontaktem.

Co jsou pneumokoková onemocnění?

Meningitida - zánět mozkových blan
Bakteriémie - otrava krve
Pneumonie - zánět plic

Pneumokok je také jednou z nejčastějších příčin zánětu středního ucha a zánětu vedlejších dutin nosních.

A právě proti tomuhle streptokoku je to očkování Preevenar.
Očkuje se už od dvou měsíců.Tak si myslim že očkovat asi budeme.

Jinak až se Vendulka probudí tak jdeme do bejbycentra koupit nějakou hračku.A podívat se co mají kde hezkého.pěkně se projdeme.Máme vařeno od včera tak ani nemusim chvátat.

Míšo s těma kyčlema to bbude dobrý.
Jo, a ten koláč bych si dala taky.Jenže to si musim ještě počkat.Doufám že budu kojit co nejdéle.

Někdy mám pocit že mám prsa prázdná a že nic nemůže téct :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně se Vendula nabaští.Tak nevim.....
18. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
Jinak zdravím i ostatní.Koukám že jsem tu zase sama :grinning: :grinning: :grinning:
Tak třeba někdy si pokecám
18. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
Petro čáááu, já jsem se konečně dostala k fotkám, takže jsem přidala "novou, větší" Viktorku do albíčka.

Teď jsem uvařila obídek a půjdeme ven, už se těím, je tam krááásně!

Do toho očkování asi taky půjdeme, ve středu jdu do poradny, tak se na to přeptám doktorky!

Já mám taky někdy pocit, že mám prsa prázdná, někde jsem četla, že při kojení miminko vytáhne cca 30% a 70% tam ještě zbývá, tak to jsem z toho jelen, já mám pocit, že kojím s prázdnýma a že tam nemůže zbýt ani kapička!

Holky, jdu nás oblíct a jdeme!
18. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
Jo, ještě jedna věc, Viktorka objevila ručičku a paleček a věčně si ho cpe do pusinky a cucá a cucá....fůůůůj :sweat_smile:
18. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Halo, tady zase nikdo nekecá? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz
Tak si zase pokecám sama.

Dneska máme 6,50 kg.Paní doktorka nás zase chválila a očkovat budem až za měsíc.Prej protože jsme o 3 týdny dřív.
20. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
Týýýjo, Petro, gratulace k váze! My máme dnes 4,72 kg, bohužel jsme přibraly za poslední týden jenom 100g, ale doktorka nám to vždycky hází do těch grafů a pokaždé se raduje, že jsme na tom výýýborně, tak nevím, jestli jí mám věřit :confounded:

Když tam bude mít zítra sestřičku, tak jdeme píchat naušničky, hrozně se toho bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.