• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
holky ahojky,

jsem tu jen na skok, pozdravím a jdu, byla jsem od min. týdne od pondělka v nemocnici... :cry: :cry: Bylo to hrozné být bez Emminky, navíc mi tam museli narychlo zastavit laktaci, no všechno děs...

dneska jsem už doma, ale musím stále hodně odpočívat a ležet a brát léky, tak až se dám více do kupy, tak zajdu a vše vylíčím...
20. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
Gabi a co se ti stalo?
20. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
TAk koukam ze vsechny uzivate nekde leta

Gabi doufam ze ty se uzdravujes

my uz mame vsechny vylety na chalupy a chaty za sebou, tak ted uz budem doma.
Chceme zacit s cvicenim pro miminka, kdyz to pujde tak bych zacala 1x tydne chodit na aguaerobic, taky me moc laka miminkovske plavani, ale ted je to pokud vim jen ve vane, a tu mi doma nemame, tak nevim jestli to pro nas ma vyznam. Mozna zacnem az od pul roku do toho bazenu.

A kdypak se nam vrati Panterka? Musime pak v zari udelat srazik no ne? Snad bude moct i Gabca.

No jinak nam je zitra 2 mesice :confused: to ji budem pomalu za chvili vdavat :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahojky,
tak hlásím, že jsem už celkem ok, zítra jdu ještě na kontrolu do nemocnice, tak uvidíme...

Sice mě ještě bolí hlava a trochu se motám,ale to je už pohoda..:slight_smile:

zuzi, auqaerobic jako pro tebe cvicení ??? byhc se rááááááda přidala !!!

Já chci chodit na plavání do šikulky,ale tam plno, takže zatím chodíme na cvičení do pansofie,ikdyž to mě moc nebaví, je to pořád to samé dokola..:frowning2:

já ted jedu na týden k naším,ale od 8.9. jsem plně kdykoliv k dispozici, takže i na srazíky a tak...:slight_smile:
26. srp 2008 v 15:37  • Odpověz
Gabi ahooooooj tak sem rada ze jsi tu, no u Vasich se snad zregenerujes uz uplne a bude dobre. Ji¨nak an akvos te moc rada priberu do party! Chodila jsem uz asi rok, no mozna uz dva a moc se mi to libi. Miluju vodu, clovek se pri tom nepoti jak vrata od chliva, no nebo teda poti ale v te vode se to ztrati, je to zabijak na celulitidu a proste celkove mi to lahodi. Ted maji v Igy jeste letni rozvrhm chtela jsem zacit nejak druhy tyden v zari nebo tak, musime nejdriv vyzkouset jak to zvladne MM a malou sam, krmeni a tak a oak se uvidi.
Na mimi cvico se chystam taky, zacina v Igy 9.9, dela to ta Mirka Caplova, co delala taky tehu plavani a tehu cvico, chodili jsme k ni s Kullliskem. Je moc fajn. Ale vy uz jste na to asi docela veliky, tedy psala ze se bude resit i kojeni prikrmy a takove veci a to ty uz patrne mas v maliku :wink: Ale myslim ze ma i neco pro trochu starsi mimca.

nejaky mimi plavani se dela tusim i nekde v Hrdejovicich tam chodila znama kdyztak ti presne zjistim kam a pak u PK Jih je pry dokonce bazenek se slanou vodou, vim ze tam delaji tehucviceni, a mam dojem ze i mimi ale tim si nejsem jista.
26. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz
Dludli, tak se mnou na to cvíčo počítej, už jsem taky po něčem koukala a Milan mi dokonce navrhl, že malou bude v klidu hlídat, takže hnedka v to září pujdu s tebou..teda jeste musím koupit plavky, nemám doma ani jedny... :grinning: :grinning:

To nevím, že je v IGy taky něco pro děti, mají webovky??? ráda bych mrkla a taky kdyžtak chodila tam, pansofie mě fakt neuspokojuje..:frowning2:

o PK JIh vím, je tam klub chobotnička nebo tak nějak...

dneska jdu na tu kontrolu za chvíli a pak mě čeká balení sebe a Emminky k našim...:slight_smile:

Tak se mějte pěkně a brzo se snad uvidíme !! BUDu se moc těšit
27. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
GAbi kdyz sam zvladnul tyden tak ten jeden podvecer bude uz brnkacka :wink:

no maji www.factorypro.cz, ale jak se tam chystam ja, tak to neporadaji oni, jen se to v jejich prostorach uskutecnuje, takze to na tech webovkach neni.
Prvni hodina je tusim 9.9. nejak pres poledne, ale dela to PA ktera je taky z Pansofie, tak to bude mozna stejny nebo dost podobny. Ona ta Zuzka u ktere si byla se to stejne uci od Mirky ke ktere se chystam. Tedy s tehu cvicenim to tak nejak bylo tak myslim ze mozna i tohle bude stejny pripad. No muzem vyrazit na tu prvni hodinu spolu a uvidis. Asi se tam bude taky hodne kecat, resit trable s mimi, kojeni, prikrmy a tak.
Kdybys tam koukala na ten akvos tak budou po prazdninach urcite menit rozvrh, pres rok byva tech hodin vic. Jinak jsem chodila k Vondrackovy, cvici jich to tam vic, ale na tuhle jsem zvykla, navic je to moje pribuzna :grinning: jednou jsem byla u jine lektorky a to bylo desne pomaly a nebavilo me to.

Jo a plavky taky nemam, oddelala jsem je pupkem pri tehu plavani a uplne se mi rozpadly takze taky budu shanet.
29. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak slavně hlásíme návrat z chalupy, tak už si mě tu užijete víc :grinning: co jsem tak koukla na poslední příspěvky, tak jste řešily i plavání mimi :wink: my začínáme od září, tak jsem na toho našeho kapříka zvědavá :slight_smile: je fakt, že s Hynečkem jsme začínali až v 8 měsících, ale kurzy jsou od ukončenýho 5. měsíce, tak do toho jdem, i když to máme hoooodně s odřenýma ušima :sweat_smile: koukejte mi některá napsat, co je novýho :slight_smile:
30. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
halo, halo, tady nikdo není!!!! :confused: kousek jsem dočetla a koukám, že byl srazík, a co se stalo Gabi, že jsi byla v nemocnici??? :confused: Holky, my jedem v pátek 12.9. na rehábko do čb, tak kdybyste měly chuť, tak můžem dorazit už dopoledne a můžem se srazit po prázdninách :wink:
31. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahooooj

takze 12.9 srazik. Kdo jde? JA :grinning:

ted kojim takze pisu jednou rukou to je naprd :unamused: tak vsechno prodrbem osobne coz?
31. srp 2008 v 16:49  • Odpověz
ahojík, hlásím se krátce od našich a tímto zdravím i panterku..:slight_smile:

Oli, od našich přijedu 8.9., takže na srazík se hlásím taky...:slight_smile:

napiš kde a v kolik a já si to dočtu...:slight_smile: Všechno tam pořádně probereme, ju???
31. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
Co je to vubec za den? Toho 12?
31. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky!!!!!!!!!!! Super :wink: 12.9. je pátek, tak doufám, že to není problém. Už se na vás a na ty vaše princezny těsím :slight_smile:
31. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
No tak parada, a v kolik bys to tak videla?
Uz se taky moooc tesim!
1. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj, super, srazík taky beru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky já teď vůbec nestíhala.V úterý měl manžel dovču tak si vyřídil úřady.Šla jsem taky s Vendulkou.A co se nestalo :grinning: :grinning: :grinning: Čekáme na vyzvednutí nového řidičáku a profesáku.Po 6 týdnech od podání žádostiˇ
Po 15 minutách říkám Vendulce že mu to tam snad sólo tisknou, no vyšel jen bouchnout.
Představte si že z těch dvou žádostí co podával,jaksi do Prahy dorazila jenom jedna a ještě k tomu ji tam ztratily.Tu druhou žádost jaksi pani někde na úřadě našla jako sice podanou ale opět někde zahrabanou.Takže to jsou debilové jak tady tak v Praze. Tak tu našlou žádost přijala znova a napsala tu druhou na ten profesák a opět to posílaj do Prahy. :grinning: :grinning: .Vzala si telefon a že to udělaj urgentně. :frowning2: Budou volat až to bude hotové.A to se musel jít ještě vyfotit protože samozřejmě nemáme už fotku.

No a od středy tu byla mamina.Tak se kochala Vendulkou.
Tak mjsem zvědavá kdy přijede.Doufám že ne toho 12.

Teda řeknu vám Vendulka poslední dobou spí celou noc až do 6,30 a chodí spinkat po 20,00 hod.
Krásně jsem odpočatá.A přes den je taky hodná.

Chtěla jsem toho napsat určitě víc ale zrovna nevim co jsem chtěla.Já si vzpomenu.

Je tu někdo?
1. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
Jé, Petruš, super!! Už se na vás, holky, moc těším a musíme pořádně pokecat! :wink:
1. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Holky reknete mi, prodavate dal obleceni ktere uz je mimcum male? Ja nejak nemam to srdce, i kdyz je mi jasne ze kdyz budem mit priste zimniho chlapecka, je mi na nic hromada ruzovych bodycek s krastkym atd.
No vcera jsme byli v Tescu a ja byla nestastna ze nemuzu vzit od kazdeho jeden kousek, maji tak nadherny veci!!! No mam takovy problem, ze bych brala holcici ruzopve vecicky, ale je mi rovnou lito ze kdyz bude dalsi chlapecek ze se poradne nevynosi, no taky vim ze nema smysl kupovat jednoho obleceni pasr kousku, mimco to proste neunosi, jenze oni jsou ty veciciky tak krasne!!!!
Hlavne ty kremove s medvidkama a tak!
2. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
aho Zuzanky :wink: a kde bereš jistotu, že to příště bude chlapeček :grinning:
2. zář 2008 v 17:05  • Odpověz
No jistotu nemam :slight_smile: ale bylo by to prima. No rada bych mela 4 deti tak snad se nejak trefime do "vhodneho" obdobi i "vhodneho" pohlavi :grinning: :grinning: :grinning:

(jsem zvedava o kolika detecj budu mluvit po dalsim porodu :confused: )
2. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
Zuzi, vy pojedete, dokud nebudete mít chlapečka? :confused: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 18:49  • Odpověz
Zuzi 4? Me zatim staci Zdenda a nekdy do budoucna jeste jedno a koncim :slight_smile:
Holky a kde mate sraz?
3. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
marti, to my vlastně ještě nevíme, ale nejspíš někde v centru :wink: já pak musím ke Kolářový s Jáchymkem na kontrolu, tak abych to neměla daleko, já bych to viděla zas na to mercury nebo někde kolem :wink: dorazíš taky? :slight_smile:
3. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz
Jé, ahoj Oli.

Koukám že chodíte k Dr.Kolářový.Já tam jdu v pondělí na kontrolu už podruhé.Byla jsem tam s nožičkama.Teda Vendulka.

Kupujete tu někdo časopis Maminka?Ve vítání občánků je naše Vendulka. :slight_smile: Tak číhněte.

Hele kočko to Merkury se mě hodí.To je pak kousek k nám.My chodíme pěkně pěšky.Je to pěkná prochajda.
3. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz
Marcury bych mela kousek,ale nevim 12.jdu malemu pro dort a v sobotu nebo v nedeli slavime,tak nevim jak to budu stihat. A v kolik? Jeste napisu.
4. zář 2008 v 08:04  • Odpověz
marti, my jdem k tý Kolářový na 14h, takže někdy dopoledne :wink: Petru, my cvičíme od narození, teď tam půjdem po 2 měsících
4. zář 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj holky,

tak jsme se konečně vrátili z dovolené na Šumavě, bylo to krááásných 14 dní! Paráda! Vůbec se nám odtud nechtělo! Koupili jsme si tam na chalupu krbová kamínka, upravili pokojíčky a je tam fakt pohodička!

Koukám, že se plánuje srazík! Jééé, že bych taky vyrazila? Musím sice sockou, ale co se dá dělat, cooo? Ale určitě bych vás zase všechny ráda viděla!

My jsme dneska byly na kyčlích, konečně nás poslali "do háje" s tím, že už na kontrolu nemusíme, Viktorka řvala jako pavián, tak jsem ji poučila, že si má na pana doktora pořádně zařvat, protože už je to naposled! Ten doktor, to je pěknej hňup! Už minule a dneska zase se mě ptal, jestli jsem měla nějaké závažné problémy s kyčlema v dětství nebo nějakou vrozenou vadu a když jsem se ho přitom ptala, jestli je něco v nepořádku u Viktorky, tak mi řekl, že je všechno úplně OK! Jestli je to nějakej jeho druh humoru, tak vám řeknu, že je pěkně blbej!!! :confounded: :angry:

Jinak Viktorka už je velká princezna, směje se, povídá, hrajeme si, je to pěkná potvůrka, vždycky jí omrzí nějaká hračka, tak začne pofňukávat a chce jinou!!!!! Moc mi přes den nespí, takže jsem začala zase nějak nestíhat!

Jak to děláte vy, holky, jak to všechno stíháte? Mám pocit, že Viktorka vyžaduje spoustu mé pozornosti! Je fakt, že dopoledne spinká krátce a po obědě trochu dýl na procházce, ale jinak ne! Už to není to malé mimi!!!!

Jinak mám pocit, že pořád mám málo mlíčka, nebo je Viktorka pořádný jedlík! Ve středu jdeme na prohlídku ve 3 měsících, jsem zvědavá, jestli nás paní doktorka naočkuje! Fůůůůůj!

Peťo, ty jsi psala, že jste byli s Vendulkou na nějakém sonu hlavičky? My ještě vůbec ne!!! To ti řekla tvoje doktorka, že tam máte jít?

Ufff, jsem upsaná, jdu pomaličku vzbudit to malé šídlo a půjdeme papat!

Jo, holky, jaké hry hrajete se svými zlatíčky? My zrovna teď trénujeme KUK :grinning:
8. zář 2008 v 15:30  • Odpověz
Cau Miso :slight_smile:

My zatim hrajeme A JEJE :grinning: to je nase rozesmivaci formulka
Hele zitra zacina cviceni s Mirkou, chystas se? Ma to byt v Bazilice, tak nevim kde jako presne, psala vedle detskeho koutku Jezek, tak nevim jestli tam jako je nejaka cvicici mistnost? Nevite nekdo? Ja tam zase polezu jak pako pul hodiny nez to najdu :confused:

Kocky a co ten patek? V kolik to vidite? Olca psala ze jde na 14 k Dr tak ze by v 11? A v Igy? Kavarna v bazilice? Nebo jiny napad?
8. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky, tak ten pátek platí :wink: počítám s hojnou účastí! :grinning: Zuzi, igy je pro nás z ruky, já bych byla spíš zas pro to mercury, abysme to neměli daleko, navíc si tam s Hynečkem dáme obídek :slight_smile: můžem klidně dorazit i dřív, třeba už na 10h, co vy na to? :sweat_smile:
8. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
ahoj, ahoj , ahoj...:slight_smile: Zdravím Vás všechny.. :grinning: :grinning:

tak jsem zase zpátky v Budejkách, jupíííí..:slight_smile: S pátkem počítám a těším se, to je jasný..:slight_smile: Moc se na ty vaše vyrostlý dětičky těším, js m moc zvědavá !!!

Zuzi, co ten zítřek v Igy pro ty malé děti, od kolika to je a co teda přesně?? Zítra je totiž i pansofie, tak nevím kam jít..:slight_smile:
8. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky, tak s tím pátkem taky zatím počítám, jen je to první srazík s Viktorkou, tak se trochu děsím toho, že se mi tam probudí a spustí kraváááál :angry:

Zuzi, na to cvíčo se zatím nechystám! Ale těším se, že povyprávíte a možná se nechám zlanařit!

Jo, my ještě hrajeme CRRRR na nosík, to byla zase naše formulka k prvním úsměvům! A taky "Jsou doma????" s dudlíčkem!!! To je taky sranda! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.