• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
my dudlika nechceme :unamused:

Holky takze v patek v 10 v mercury? Tam nahore?

Gabi jestli tu budes tak mozna puju az na to druhe cviceni, sama nevim, to je prace, rezim nemuzu porad nejak vysledovat.
Zuzanka ted stale spi, az se probudi bude hlad, pak mi do dalsiho kojeni neusne takze to budem mit akorat na cestu, no sem zvedava jak to dopadne. SNad z te hodiny budu neco mit e nebudem zrovna spat nebo jist :fearful:
9. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
Tak, holky, takže platí ten pátek 12.9. v 10h v Mercury? Kdo tam bude v těch 10h, tak bysme se sešli zas dole u výtahů a kdo by přišel později, tak by za náma přišel nahoru. Ok? :wink:
9. zář 2008 v 10:29  • Odpověz
oli u me ok :slight_smile: tesim se a moooc :slight_smile:
9. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz
Ahojík,

u mě taky ok., na sraz dorazím klidně už na 10.00... :grinning: :grinning:
Taky se už moc moc těším !!

Kratoska: tak jsem ti zkoukla Vendulku v Mamince...:slight_smile:
10. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
holky, super, tak v 10h dole, později pak nahoře :wink: zatím jsme teda 3maminy a 4děti :grinning: jo a holky doufám taky dorazí. doufám, že sem ještě juknou :wink:
10. zář 2008 v 09:22  • Odpověz
panterka, já myslím, že dorazí i Kulli s Kratosku...:slight_smile: Takže snad plná sestava... :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Čáááu holky, počítám s tím pátkem!

Hele, holky, chodí někdo na rehabilitaci k MUDr. Kolářové? My jsme totiž dneska byly s Viktorkou na prohlídce ve třech měsících a jelikož moc nezvedá hlavičku (nemá ráda polohu na bříšku), tak mi říkala doktorka, že počkáme ještě měsíc a kdyby se to nezlepšilo, tak že by doporučovala tuhle doktorku a rehabilitaci Vojtovou metodou. Máte s tím některá zkušenost?

Jinak jsme po očkování a Viktorka je mrzutá jako pytel čertů! Jsem zvědavá, jestli dostane teplotu, pro jistotu jsem v lékárně koupila čípky Paralen, sice jsou až od sedmi kilo, ale nic jiného pro ty dětičky není! Tak bych když tak dala půlku, cooo? :sunglasses:
10. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jo, jinak máme 5,29kg a 57 cm! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rosteme jako z vody :dizzy_face:
10. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
Holky da neprijdu,nestiham. V patek toho bude strasne moc,uklid dort,chlebicky plus malej,takze zabava na cely den,snad priste
10. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz
No a my mela vcera na rocni prohlidce 11,5kg a 82 cm :slight_smile:
10. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky.

Jasně že dorazíme :slight_smile:
Dyštak vás tam někde najdeme.
Míšo u dr Kolářové jsem byla zrovna v pondělí.Děsně arogantní baba :frowning2: neumí ani pozdravit když odcházím.
Jak kdyby pozbírala kus světa. :grinning: :grinning: :grinning:
Všechzno tam dělají jenom ty sestry.A i přede mnou se sestra doktorce omlouvala.Tak si představ její autoritu.

Hele je to kočka ta naše Venďa v tom časáku že? Přinesu nějaké fotky.Jak byla malinká. :slight_smile:

My jdeme zítra zase na ortopedii s nožičkama.Snad to bude dobrý.

Ještě dodám že k tej Kolářovej chodíme skrz právě ty nožky.Máme nějaké cviky.Tak uvidíme.
I Panterka tam chodí že jo. :slight_smile:
10. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Míšo, pěkná váha.Jste šikulky.
Holky už se těšim až pokecáme.
10. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky Petro a Marti,

Marti, je škoda, že nedorazíš, snad příště! Týýýý jo, Zdendovi už je rok, jooo? To to letí!!!!

Petruš, tak to je super, že je Kolářová taková baba! Kde to vůbec je? Prý je tam hrozně narváno a na každého jenom kratičká chvilička. Moje MUDr. mi říkala, že je pak tady na Vltavě ještě nějaká soukromá doktorka, taky šikovná, ale bere si za tu jednu lekci 150,-- Kč! Ale asi se ti víc věnuje, coo? Nevím! Já doufám, že to zvládneme a nebude to zapotřebí!

Jak jste na tom vy se zvedáním hlavičky? A co váha??? Doufám, že mi vyjde ten pátek a pokecáme!
10. zář 2008 v 15:02  • Odpověz
kulli jo jo vcera :slight_smile:
10. zář 2008 v 15:09  • Odpověz
Tak to bych klidně Míšo těch 150,- dala.To je dobře že to vim.Jestli bude příště zase taková tak tam s tim seknu.Je fakt že asi taky umí, má tam těch certifikátů mraky. :grinning:

Hele kočko je to za jihem.Ulice tušim kaplířová.Je souběžná s tou řekou tam.To najdeš.Já si to našla tady na mapách.Ale přeju ti abys tam nemusela a všechno vám dobře dopadlo.

Míšo kolik vážíme nevim.Jdeme až 24 září na 4 měsíční prohlídku.Tak jsem zvědavá.Taky už v těch 4 měs.začneme s těma přesnídávkama.Už se těšim.Jsem zvědavá jak nám budou šmakovat. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak plně kojíme mlíka je dost.Beru ty pilule piju čaj a taky ten gravimilk.To všechno střídám a fakt si nestěžuju.
10. zář 2008 v 15:40  • Odpověz
Petro, mě se mlíčko taky nějak upravilo...taky beru Ricinus, piju čajík a dobrý! Přibíráme průměrně 19dkg týdně! Takže pohodička! Lepší než těch 10dkg!

Takže bys radši dala ty peníze? Já možná taky, když by to bylo nutný!

A zvedáte hlavičku?
10. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
Zvedáme.Je to šikulka.A už se pořád chce zvedat.Jak jí chytneš za ručky, tak se snaží sednout.Tak to zkoušíme a krásně sedí.

Kdybych věděla hned že Kolářová je tak nepříjemná a ta tvoje Mudra příjemná, tak jdu tam za ty peníze. :slight_smile:

Jak se vůbeec jmenuje?My tam chodíme po měsíci.Byla jsem u ní podruhé a fakt to stojí za to.

Kdybys viděla jak se ta sestra fakt začala omlouvat tý dr, tak sem si říkala to není možný.Ona vzala telefon za jejím stolem a vtu chvilku přišla dr tak musela fakt vteřinku počkat než to sestra položí.Jakmile to položila tak hned sestra ať se nezlobí atd a dr jenom na to to je dobrý.A dál se s ní nebavila. :grinning: :grinning:

Míšo Vendulka přibírala 300 g týdně.Takže k těm 7 kilům máme určitě.
10. zář 2008 v 16:28  • Odpověz
Vendulka se moc sikovna,to my nechteli zvedat hlavicku,vztekal se a o sezeni ani nemluvim. My drzeli hlavicku asi az v 6 mesici a ted tapkame za ruce. To Vendulka bude tapkat driv,kdyz ji to tam pekne jde
10. zář 2008 v 16:34  • Odpověz
Marti to doufám.Je šikulka.Kdy jsi dávala mrňouska do sporťáčku?
10. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
Myslim 6-7 mesicu a kdyz usnul,tak jsem ho polozila
10. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
No, to nám se už Vendulka pomalu do korbičky nevejde.Tak nevim kdy jí skusit do sporťáku.Taky jsem myslela kolem 6 měsíce.Ale to už se tam určitě nevejde. :grinning:
10. zář 2008 v 16:42  • Odpověz
Peťulo, tak to je tedy Vendulka véééééliká šikulka!Jak s tím přibíráním, tak s tím zvedáním hlavičky!

Já když dám Viktorku na bříško, tak mi začne řvát, protože se jí tam nelíbí , asi terpve poslední dva dny se tolik nevzteká a hlavičku normálně zvedá, ale jenom když má dobrou náladu! Za ty ručičky už ji taky zvedám z lehátka do sedu, stala se z toho oblíbená hra!

Jestli píšeš, že se tam chodí po měsíci, tak to bych taky dala ty peníze! Ještě se na to zeptám svojí dětský doktorky a pak ti dám když tak vědět! OK?

Jinak Marti, já když jsem byla mimi, tak jsem hlavičku taky nezvedala, prostě ne a ne, proč se namáhat, že jo? Tak to jsem ráda, že nejsme výjimka! Všechno má svůj čas!

Petruš, já už se taky těším na příkrmy, čím začneš? Jinak dáváš ještě ten Sunar? Já pořád jenom plně kojím, ještě jsem se k UM nedostala! :wink:
10. zář 2008 v 16:44  • Odpověz
Ne ne, žádnej sunar.Jenom kojíme.Začnu nějakou asi zeleninkou.A pak ovocné přesnídávky.

Máme to šikovné dítka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdem baštit, ještě se ukážu
10. zář 2008 v 16:50  • Odpověz
Holky, koukám jak vám princezny pěkně rostou a jaké josu šikulky...:slight_smile:

Péťo, proč chceš začínat ve 4. měsíci s příkrmy??? Ty se dávají plně kojeným dětem až od půl roku, ty děti co jsou na UM je mají od 4. měsíce a to se vás přece netýká...:slight_smile:

A holky proč chodíte na cvičení k MUDr?? To vám někdo řekl nebo tam chodíte sami od sebe?? My nikam nechodili, tak na to koukám... :wink:
10. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
Gabcos ahoj, já myslela že se dávaj příkrmy už od 4 měsíce.To jsem nevěděla :grinning:
Tak si ještě počkáme.

Já chodim ohledně nožiček.Vendulka dávala špičky k sobě, a měla trochu špatně postavené paty.Tak masírujeme.Ta dr nás poslala ještě na ortopedii, a tam chodíme co týden.Zítra snad jdeme naposled a pak za 6 týdnů.Budem takhle chodit na kontroly častějc.

Když to bude zítra špatně tak dostanem sádry.Tak nám držte palce.
Mě to řekli v porodnici na neonatologii že se mám objednat po šestinedělí.
10. zář 2008 v 17:21  • Odpověz
Ahojky holky, jsem zpět!

Viktorka už chrupká, je to šikulka, koupeme v půl šesté, od půl sedmé papáme a pak do postýlky a spinkat! Vždycky ji dám do postýlky, opusinkuju na dobrou noc, řeknu papa, dám dudlíček, pustím dvakrát, třikrát kolotoč a je tuhá! To je tak fajn (ťuk, ťuk, ťuk)! Doufám, že nedostane tu teplotu po tom očkování :sweat_smile:

Jinak Gábi, nám doktorka řekla, že jestli Viktorka za měsíc nebude pořádně zvedat hlavičku, že by to pak chtělo rehabilitační cvičení u MUDr. Kolářové, která dítko prohlédne a ukáže ti, jak s ním cvičit, aby se správně stimulovaly svaly a Viktorka začala pořádně pást hříbátka! Já ale doufám, že se to spraví, my jsme ji doteď moc na bříško nedávali, protože mi vždycky dost plakala. Ale teď už druhý den poctivě dávám, někdy se i směje, někdy "voře hlavou", no uvidíme, ale já myslím, že to za ten měsíc zmákneme!

Peťulo, s těma nožičkama, to je mi fakt líto, zítra budu držet palečky o stošest! Tak se ozvi, jak jste dopadly, holky!!!

Takže vy už jste bez Sunárku, to je paráda! My jsme taky ještě UM neokusily! Doufám, že to kojení ještě nějaký čas vydrží!!!! :grinning:
10. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky, tak tu čtu o tý kolářový a já si zas na ní nemůžu stěžovat, na nás byla vždycky milá :sweat_smile: všichni tam na nás byli vždycky příjemný a ochotný :wink: je fakt, že je prej dr. přísná, ale na nás byla vždycky v pohodě, dokonce nám zkoukla i Hynečka :wink: my tam jdem zrovna v ten pátek po 2 měsících, tak jsem zvědavá :sweat_smile: ale zatím jsem v klidu, protože náš Jáchymek se od pondělka přetáčí ze zad na bříško, tak můžem hlásit pokrok, i když to cvičení dost flákáme :sweat_smile:
10. zář 2008 v 19:49  • Odpověz
jinak na pátek se těším, jsem na ty vaše kočky zvědavá a těším se, jak pokecáme :wink:
10. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
zdar tesim se na patek :slight_smile:

Miso me rekl pediatr at ji davam na brisko vzdycky pred jidlem, tak ji davam treba i jen pul minutky, ale myslim ze jako trenink to staci. Tak si to taky tak zabehni :wink: no samo ze nekdy chvatam jak uz place hlady, tak zapomenu, ale obvykle i plakat na brisku prestane, jak je to najednou neco jineho. No tedy na par vterin :slight_smile:

Holky ze me se stal zivy dudlik, nejak jsem na to jak ji uspat a nevypustit u toho dusi neprisla. Vim ze si praci ted zjednodusuji a do budoucna pridelavam, ale vetsinou usiname spolu v posteli a u prsa :unamused:

POtrebovala bych ji naucit na dudl, ale ona ho nechce, nekdy se ji z toho primo zveda kufr :confused:
10. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky Panter, tééééda, vy jste šikulkové! Ze zad na bříško, to se mi Viktorka snad nemůže nikdy otočit, když to na tom bříšku tak nemá ráda!!!! :astonished: Taky už se těším na toho našeho jedinýho ženicha v partě!!!! :dizzy_face:

Zuzí, Vikinka na bříšku řve jako tur, takže já ji teď dávám cca půl hodinky, hodinku po krmení, když je spokojená, usměvavá a hravá! To mi tam pár minutek vydrží! Prostě na to musí mít náladu a to je právě v tenhle okamžik! Když bych ji tam dala před krmením, kdy řve jak tur, tak to nemá účinek, nebude se mi snažit!

Jinak s tím usínáním, to je děsný! Hele, kočko, mám výbornou knížku o usínání a spánku miminek od Velemínskéého, jmenuje se to - Naše dítě špatně spí, ale není moje, je kamarádky a budu ji muset vrátit, ale kdyby sis troufla na rychločtení, tak písni, klidně bych ti ji v pátek přinesla! V ní se právě píše, že se má oddělit krmení od spánku a miminko by se mělo ukládat vždycky bdělé, aby si uvědomovalo, že usíná samo.

Jinak my dudláme, ale nejsme závisláci, jenom tak před spaním, Velemínský to dokonce doporučuje, prý je to takový rytmický pohyb, při kterém se lépe usíná, něco jako samouspokojování (taky jsem na to koukala, když jsem to četla). :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě to nahradí např. houpání, kolébání, nošení.
10. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.