• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
holky, snad zítra na tu 10 stihnu dorazit, musím ještě ráno hodit papíry na stavební úřad...takže předem hlásím možné zpozdění...:slight_smile:

Panterka, to je Jáchymek fakt šikulka !! :slight_smile:

Držíme moc pěstíčka Vendulce, ať má nožičky ok. !!!!!!!!!!!!!!!
11. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
Tak kde je ta Petra? Já na ně myslím od rána, držím palečky, až jsem z toho celá nakřivo!

My jsme očkování přestály bez horečky, jenom se Viktorce na prdelce v místě vpichu udělal takový zarudlý flíček a má to na omak takové tvrdé, tak nevím...snad to bude v pohodě, uvidím zítra!
11. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz
Taky nakukuji jak kratoska a ono prd...:frowning2: Snad je všechno v pořádku !!!

Kulli, vás píchají do zadečku?? Nám píchali všechyn hexy do stehýnka..a neboj,taky jsme to po každém očkování měli trochu zarudlé a tvrdé..ono to za den-dva zmizí... :wink: :slight_smile:
11. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že to je normální! Nás píchali do zadečku, prý se píchá do stehýnka, ale prý je to bolestivější než do prdýlky, tak naše paní MUDr. píchá očkování do zadečku :wink:

Gábi, dorazíte s Emminkou zítra? Doufám, že jo, my taky dorazíme, jen se bojím, že mi tam Viki začne dělat pořádnej kravál, je to poprvý, co si půjdeme takhle sednout! :unamused:
11. zář 2008 v 15:42  • Odpověz
Ahoj, vše v pořádku.Já tam šla na 14 hod.a tam ještě miminek.No síla.Děda musel v autě vykvést. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale neřek nic. :grinning:

Musíme dál masírovat a zase za 3 týdny.Ale to už bude dobrý.
Jinak se těšim na zítřřek.Ale dorazíme asi dýl.Vendulka normálně po 9 teprve vstává.Tak uvidíme.Budeme ale chvátat.
11. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
nazdárek kecalky, tak doufám, že tam v 10h nebudeme sami :grinning: koukejte si pospíšit, my to z vás máme nejdál a ještě potáhne děti dvě a zvládnem to :wink:
11. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
No jo, ty jsi šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
to víš, každodenní trénink, není to sranda všechny nás po ránu vypravit :sweat_smile:
11. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojky Peťulo, tak to je výborný, to radši člověk bude nekonečně masírovat, aby to bylo v pohodě, viď?

Panter, neboj, mě jede busík cca ve čtvrt na deset, takže tam budu možná ještě dřív než v deset!

Jenom mám fakt strach, že se mi tam Vikí vzbudí a bude se dožadovat svého a bude ječet na celé Mercury, je to pro nás fakt poprvé!!!! Chjo, Panter, poraď, jak zvládat takové situace??? :confounded:
11. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
Míšo, taky se bojim že bude Vendulka vyvádět.To víš bude pěkně vyspinkaná.A ona dopoledne nespí.Když zabere tak až kolem oběda.
11. zář 2008 v 17:46  • Odpověz
Míšo, hlavně neplašit a být v klidu, to je nejlepší, ať si každej trhne nohou :wink: já se nebojím, že bude vyvádět Jáchymek, ten je zlatej, ale Hyneček bude nejspíš držkovat, už mi dneska řekl: mamko, doufám, že nebudem chodit po krámech :sweat_smile:
11. zář 2008 v 17:55  • Odpověz
Jééé, Panter, to bude s Hynečkem sranda!!! :grinning:

Peťulo, mě zase Vikinka usne v kočárku a jakmile přestanu drndat, tak se vzbudí a spustí kravál a utiší ji maximálně mlíčko, a to kdoví jestli! Ale nějak to snad zvládneme! Jak říká Olča, ať si ostatní trhnou nohou a my maminy prostě ten řev známe, takže se nebudeme divit :wink:
11. zář 2008 v 19:26  • Odpověz
holky dneska jsme meli dost narocny den mam chut zitra zustat zalezla doma a cely den prospat se Zuzankou. Nemuzu slibit jiste ze prijdem, pokud mi bude jako ted tak patrne si rano ani nevycistim zuby. NO kdyz mi bude lip tak dorazime, ale asi pozdeji.

Mala byla dneska na cisteni kanalku, desny rev, behem tohohle tydne jsme meli hodne zarizovani, meli jsme kupovat domecek, byl uz v podstate nas ale majitel to proste prodal nekomu jinemu, ackoli jsme meli uz doma navrh kupni smlouvy , rozjednanou hypoteku atd.
Takze zase beznadej u tchyne jsem z toho strasne moc unavena, uz proste nemuzu :pensive:

Ani jsem vas nedocitala, no snad se zitra uvidime, ale jen pokud se z toho vyspim. JInak bych vam to tam cely asi probrecela a to by bylo k nicemu.
11. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz
ahoj, holky, omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale jinou "krumlovskou" diskuzi jsem nenašla :sweat_smile:
chtěla jsem se jen zeptat, jestli byste mi některá nemohla doporučit nějakou dobrou restauraci v Krumlově - jedeme tam teď na víkend, tak že bychom zašli někam na večeři :slight_smile: nejsme nijak extra nároční, jen aby bylo příjemý prostředí, dobrý jídlo a abychom tam nenechali majlant :wink:
předem moc díky za odpověď a přeju hezký večer a dobrou noc :-ú
11. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz
zdar chaarleene no krumlovacka je tu vlastne jen Panterka treba da typ, my ostatni se vyznacujem pouze tim ze jsme v CK rodili no i kdYZ vsechny vlastne taky ne :slight_smile:
11. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz
holcinky uz je mi lip, prve to byla nejaka total krize zitra nas tam samozrejme mate!

brou :wink:
11. zář 2008 ve 23:30  • Odpověz
Zuzi, to je dobře, že už jsi z nejhoršího venku, já bych to tak rychle nezvládla :frowning2: je to pěknej debil, ten majitel :angry: moc se na vás těším :wink:

chaarleene, no, já jsem krumlovská, ale zas nejsme moc vymetači krumlovských restaurací :sweat_smile: právě že to tam je dost drahý, ale možná byste mohli zkusit pod náměstím "Hotýlek u Malého Vítka", tam by to mohlo být cenově přijatelný :wink: pak myslím byla nějaká levnější restaurace přímo naproti vítkovi (teda nám se to zdálo podle ceníku venku) a nebo pak na náměstí zkuste Maštali :wink: no, kdyžtak mi pak dej sem zpátky vědět, kde jste nakonec byli :slight_smile: třeba narazíte na něco, co my pak vyzkoušíme :grinning:
12. zář 2008 v 07:50  • Odpověz
jejku Zuzi, to je mi mic líto...:frowning2: Hlavně ýe to má Zuzík už za sebou a bude mít kukadýlka v pořádku !! :slight_smile:
a toho majitele fakt nechápu, vím jak jsi se na domeček těšila...ale asi to tak mělo být, to je osud, takže na vás jistě někde čeká lepší bydleníčko...třeba budeme nakonec přece jen sousedky...:slight_smile:

holky, za chvilku vyrážím do města a na urad, abych vás na 10 stihla...:slight_smile:
12. zář 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzí, to je mi líto, máte s tím bydlením opravdové trable! Chjo, fakt mě to mrzí! Doufám, že se z toho dostaneš a dneska se na nás přijedete se Zuzíkem podívat, moc se těším!

Panter, ahooooj, na vás se taky moc těším, budu tam fakt asi dřív, městská mi jede v 9:22 hodin, takže ve třičtvrtě jsem tam jako na koni :grinning:
12. zář 2008 v 08:21  • Odpověz
Tak jsem tu po srazíku prgo...:slight_smile:

Srazík byl moc fajn, vyvedl se a už se s Emmi těšíme na další, měl by se konat nějak pravidelně a rozhodně po kratších intervalech než teďka...:slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky, tak konstatuji, že srazík byl super, moc jsem si to užila!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Večer s manželem zmenšíme fotky a hodím to sem!
12. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz
Tak, holky, fotky se podařilo zmenšit, až na dvě, kde je Panterka a Jáchymek, takže jsem je hodila do svého albíčka, tak koukněte, já myslím, že se podařily, jako celý náš super srazík! Jestli budete chtít, ráda vám je pošlu na mailíky :wink:
12. zář 2008 v 16:27  • Odpověz
jéééé, fotečky jsou super, díky Kulli..:slight_smile:
12. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
Jojo, moc vám to tam všem sluší!

Holky, to bylo fakt tak bájo dopoledne, když člověk viděl všechny ty miminka! Super, musíme to fakt brzo zopakovat! :sunglasses: :dizzy_face:
12. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky, hlásíme návrat domů, asi před hodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: srazík byl super, u Kolářový v pohodě, pochválila nás, prý přetáčení se chce po půlročním miminku a nám jsou vlastně 3měsíce a 1týden :sweat_smile: dr. tam nebyla, ale ta rehabka byla fakt moc milá :wink:
fotky jsou super :wink:
12. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky, to se nám dneska ochladilo, cooo?

Budu muset koupit Viktorce nějakou kombinézku, čekám, až Tesco dostane nové zimní zboží :sunglasses:

Jinak holky, už máte fusaky na zimu? Jaké jste kupovaly? :unamused:
13. zář 2008 v 09:01  • Odpověz
Kulli, my máme fusak od aesthetic a vřele doporučuji, je nastavovací, takže roste s mimi...:slight_smile:
13. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
a hlavně je z takového super materiálu, že ti nenaplní celý kočár...:slight_smile:
Kupovali jsme ho v bejbycentru....

Panerka, vidíš jaké jste veliké šikulky !!!! :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
Panter tak fajn ze se sprdunk (nebo sprdung??? :grinning: ) nekonal

fotky jsou pekny!

jinak fusak mam u moji mamky pripraveny a je mu presne tolik co moji mamce :grinning:

Gabi mame z dneska par peknych forek Emmise, napis mi treba do IP maila poslem vam to.

My jsme se dneska totiz potkali ve meste na tech slavnostech co co to bylo. Vyrazili jsme do mesta uplnou nahodou, nevedeli jsme ze se tam neco deje, takze paradni sobota :dizzy_face:
13. zář 2008 v 17:11  • Odpověz
Tam my mame po oslave,tak se kouknete na fotky :slight_smile:
13. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.