• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky,

my máme dneska den blbec, Viktorka je od rána nevrlá, při každým kojení párkrát cucne a pak začne řvát jako týýýgr, nejspíš prdíky, nebo co! Už se mi to párkrát stalo, ale dneska je to celej den. Jakmile ji začnu nosit, tak je klid. Teď večer se nasosala a pak začal zase kravál, když jsem jí chtěla dát z druhého prsu dososnout, tak jen co ji přiložím, tak řev, nosím - klid, uložím do postýlky + kolotoč = klid! Tak nevím, jestli není nějaká nemocná, ale to by asi řvala pořád, cooo? Teď zařezává v pelíšku, tak doufám, že bude v pohodě! :confounded:

Marti, báječný fotky, Zdenda s čepičkou je božíííí! A dortík se ti moc povedl! Co hezkého dostal za dárečky?

Gábi, hned na fusáček kouknu!!!!Naši mají totiž fusak po mě z beránka, prý ho dají vyčistit a pak se uvidí, jestli si ho nevezmu :slight_smile:
13. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
Houpacku,trikolku,mluviciho pejska,vkladacku,krouzky,kostky,auticka,boticky,hraci autobus,knizku...
13. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
Mamka má po nás taky fusak z beránka,ale asi by ho byl mega plný kočár...:slight_smile:

Jjo, včera jsme ve městě ještě potkali Zuzku, tak to bylo moc fajn !!

Marti, jsem ráda , že se 1. narozeninová oslava vyvedla... :wink:

Kulli, tak ať je Viktorka zase brzo v pohodě a hodnoučká, nemocná určitě nebude...třeba to jsou fakt ty prdíky...
14. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
panterka: kde máš vlasy???????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
14. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se vrátili z prvního plavání a musím říct, že to bylo faaaaaaaaaaakt super :dizzy_face: :dizzy_face: Jáchymkovi se to moc líbilo, tak doufám, že už mu to vydrží (Hyneček totiž první kurz proplakal a zvykl si až pak)

Gabi, no, vlasy jsou už někde v popelnici :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz
no, hodila jsem do alba fotečky z plavka :wink:
14. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz
Oli, téééééda, novej účes! To je překvápko! No, aspoň se nemusí tolik česat,cooo? Taky jsem přemýšlela o kratší variantě, hrozně mě padají vlasy po porodu! Koukám, že ty jsi šla na Jáchymka, že bych já šla na Viktorku???? :grinning:
14. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
Míšo, právě že to padání mě hrozně štvalo, tak mě manža vzal včera strojkem :sweat_smile: však ono to doroste :wink:
14. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
Oli, no je to fakt překvápko, vůbec jsem to nečekala, tak to byl pro mě šok,ale když jsem ale zkoukla fotečky z plavání tak mi to přijde už ok...:slight_smile: Vypadáš jak Ester Janečková z Pošty pro Tebe, taky se dala ostříhat a ted si udržuje krátké a moc ji to sluší...:slight_smile:

Taky mě šíííílene padají vlasy po porodu a mám jich 5 a půl...:frowning2:

Fotečky z plavča jsou fakt parádní, je super, že je to o víkendu a můžete jít i s taťkou, to by se mi taky líbilo !!!!!!!!!!!
14. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
Gabi, já jsem právě ve čtvrtek vylezla z vany a hladina byla celá pokrytá vlasama, to jsem brečela a už jsem o tom ostříhání začala uvažovat, no, jen to musela být fakt takhle nakrátko, aby to bylo prakticky bezúdržbový, ani jsem to neobrečela :wink: no, myslím, že nejvíc si budu nadávat, až mi to bude dorůstat a bude to mít tak 5cm a víc :unamused:
14. zář 2008 v 16:50  • Odpověz
Panter, nezoufej, vlásky se dají do pořádku! To mi vyprávěj, mě padají vlasy jako blázen, nedávno jsem luxovala chodbu a jelikož se češu v chodbě před zrcadlem (předěláváme koupelnu a momentálně tam zrcadlo není) a to jsem koukala, kolik se tam válelo chuchvalců! To je síla, holky, ale co, to se nedá nic dělat, hlavně, že naši miláčkové maličkatí jsou v pořádku! Nááááhodou manža se mnou drží basu, dneska ráno když jsem stlala postele, tak koukám na jeho polštář a plnej vlasů!!! A Viktorka má chudinka vzadu vyleženou plešku :grinning:
14. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
Míšo, ale já vůbec nezoufám :wink:
14. zář 2008 v 19:58  • Odpověz
Náááhodou ti to sekne, přesně jak píše Gábi, jako Ester Janečková, prostě kočka :sunglasses:

Třeba příště, až se setkáme, tak nás bude nakrátko víc!

Jinak holky, jdu se rozvalit k telce, je Pojišťovna, tak si to nemůžu nechat ujít, minulou neděli jsem se na ni tak těšila a dostala jsem migrénu jako hrom, takže jsem večer strávila s třeštící hlavou v posteli a na záchodě!Blééé! Jinak Viktorka je pořád nějaká nevrlá, zase se mi dneska dvakrát stalo, že ji dám k prsu, chvíli pije a pak začne řev jako tur! Asi jsou to prdíky, ale tolik to předtím neměla a já dávám bacha na to, co jím! Takže zítra se jdu radši zeptat doktorky, radši se stokrát zeptám, než jednou přijít pozdě!!!
:angry:
14. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
Dobré ránko,
to je kosa, co?? Brrrr, vůbec se mi nikam nechce v tomhle počásku, navíc nám doma ještě ani netopí...:frowning2:

Kulli, jak Viktorka?? Už je klidná??
15. zář 2008 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky, teda počasí hnus, ale nám teda aspoň začli topit :wink:
15. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím, že počasí je hnus, ale naštěstí už nám taky topí, takže parádička :sunglasses:
Gábi, Viktorka měla ještě včera odpoledne dva výstupy, ale večer už dobrý a dneska taky, pro jistotu jsem s ní zašla k doktorce, ta mi řekla, že je možné, že se přepíjí a pak ji tlačí a bolí bříško, nic jiného neshledala! Vážila ji a máme 5,44kg, takže už je to fakt kus ženský!

Holky, já teď odpo nejdu ani s kočárem ven, to je hrozná nuda, vůbec to neutíká dneska! :unamused:
15. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj, tak to mě uteklo velice rychle. :grinning: :grinning: :grinning: Já totiž žehlila. :grinning:

Kuli to jste pěkný.
Oli fakt ti to sekne.

Taky s tim musim něco udělat. :slight_smile: Takže na další srazík určitě dorazím taky s kratšíma vlasama.
15. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
tak to je Viky už pěkný kus ženský..:slight_smile:

Taky se dneska nikam nechystám v tomhle počásku,leje a leje a leje...:frowning2: To by se drbalo při kafíčku, co?? :slight_smile:
15. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jo holky a ja byla cely den ve meste a zjisila jsme ze opravdu nemame nepromokavy kocar :sweat_smile: ja totoz nemuzu najit plastenku cert vim kde ji je konec

K holici jsme objednana uz nejakou dobu :wink: a kdysi jsem byvala taky holohlava :sunglasses:

Jeste kouknu na Olcu a jdu chrnet.

MMCH dneska jsme meli 2 roky vyroci :dizzy_face:
15. zář 2008 ve 23:11  • Odpověz
No Oli koooca :dizzy_face: mas vubec moc krasny fotky!
Tak brou
15. zář 2008 ve 23:14  • Odpověz
Ahojky holky, to máme zase dneska krááásné počasí, cooo?

My jsme dneska od čtyř nespali, pořád jsme se vrtěly a tlačily! A ráno jsme to zakončily parádním řevem! Viktorka se potřebuje vykakat, naposledy kakala v sobotu, chudinka, celá se krouti!!! :confounded:

Gábi, prosímtě, říkalas, že máš fusak Aestethic? Ten 3v1? Je fakt dobrej? Koukala jsem na něj na netu a moc se mi líbí? Používáš ho i v té autosedačce? :slight_smile:
16. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahojky holky!!!

JJo, Kulli, máme Aestethic ten 3 v 1 a fakt veliká spokojenost, hodně jsem ho v kořárkách vloni viděla...:slight_smile: Máme růžový vnitřek s medvídky..:slight_smile: Běž na něj kdyžtak mrknout do bejbycentra, ať si ho ošaháš live..:slight_smile:
Líbí se mi na něm, že se dá odepnout na mensí velikost a zbytečně ti nezabírá místo...no a letos ho zase ten spodek připnu...
Je podobný Emitexu,ale ten je nepoddajný a hrozně zabíral místo v kočárku..zkoušeli jsme v bejbycentru oba a tento byl jasný vítěz...

V autosedačce jsem ho neměla, Emmi měla teplou kombinezu, tak bych ji a aute upekla,ale jde tam dát...

Jo a ještě mám Míšo dotaz, zapomněla jsme se optat na srazíku...:slight_smile: Byla si spokojená s tou kadeřnicí do domů??? a jakou používá kosmetiku na vlasy??? To, že chodí domů mě nadchlo..:slight_smile:
16. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Gábi, díky moc ohledně fusaku, asi to fakt okouknu a ošahám! Ještě se mi líbí tento:

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612744

...ale není odepínací, ale jinak vypadá moc pěkně, záleží, z jakého materiálu je!

S tou kadeřnicí domů jsem byla spokojená, je to ségra mojí kamarádky, ale to, jakou značku kosmetiky používá, to ti neřeknu, myslím, že klasickou Palette. Takže melírek se mi moc líbil, jen stříhání nic moc, je fakt, že jsem taky nic moc chtěla, ale třeba ofinu mi ustřihla pěkně blbě! To zase zlatá moje normální kadeřnice, asi se tam objednám na střih!
16. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Kulli, tak tenhle fusak jsem moc chtěla, hrozně se mi líbí,ale nevejde se bohužel do Quinny...:frowning2:
16. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
a díky za info ohledně kadeřnice...:slight_smile:
a kam chodíš běžně s vláskama???
16. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
Gábi, jak je možný, že se do Quinny nevejde, když je psáno, že do Quinny JOOOO???!!! :astonished:

Normálně chodím kousek od nádraží, je to taková barevná budova, dole je prodejna VS Bath, myslím ulice Novohradská???!!! Nahoře je taková moc moc šiková paní, stříhá výborně! :wink:

Tak, za chvilku vyrážím procházkovým krokem do toho Bejbycentra, okouknout fusáčky a odpoledne ještě musím do Globusu do DM, psali, že mají hotový fotky! Tak jsem na to zvědavá, doufám, že to bude stát zato, stojí to přes pět stovek! A to ještě koncem týdne budou ty dvě větší za tři stovky!!! Uff, potřebovala bych vyhrát ve Sportce! :angry:
16. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
Holky nechcete nekdo púrijit na sraz? Tento patek po 9h v MC na Maji u Cinestaru? Prvni vstup zdarma
16. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
cau holky, no tak kam kouknu se resi fusaky :confused: no asi bych to takly mela resit? :confused: no kdyz ja se necham vzdycky zblbnout davem, koupim neco co vsichni chteji a pak zjistim ze to nepotrebuju. Takze fusak budu resit az k tomu sama dojdu ze je treba :slight_smile:
Ted potrebuju na malou spis nejaky rifliky a tak.

KOcky ja sem dneska tak nasrana skz to nase bydleni, tedy vlastne ani neni poradne proc. Asi to nastartovalo to ze nahore nefunguj etopeni, zuza byla v noci uplne total zmrzla, ja ji snad budu davat mikinu na spani nebo co :angry:
No taky jsme meli pres vikend zase v merku jeden domek, tentokrat novej (tedy asi 5 let stary) sli jsme ho omrknout, no a nakonec jsme zjitili ze je na nem exekuce a nejde prodat. Proc ho tedy krucinal maji v nabidce??? :angry: :angry: :angry:
16. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
Kulli, tak já nevím, moc jsem ho chtěla, tak jsem volala prodejci a ten mi řekl, ať se nezlobím,ale do Quinny se nevejde, tohle mi řekl a přišel tím pádem o kšeft, tak fakt nevím...:frowning2:
16. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
Zuzi, zuzi, vy máte na ty domečky pech...:frowning2:

Riflíky máme CaA a jsou fajn, jen nám začínájí bý malé..:slight_smile:
16. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.