• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Gábi, fakt jooo? No to jsou teda šupáci! Ale je fakt pěknej, moc! :dizzy_face: :confounded:

Holky, já byla v Globusu v DM pro fotky, samo, že ještě nejsou, až tak kolem třetí, čtvrtý, tak to mě pořádně namíchli! :cry:

Hele, holky, ještě jeden dotaz, už jsem se ptala Petry...budete dávat nebo už jste dávaly nějaké nepovinné očkování jako např. Prevenar? Je to zapotřebí nebo ne? Má cenu zatěžovat organizmus miminka nějakým ošklivákem bacilem??? Já fakt nevím! :unamused:
16. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
Kulli, a dorazila si do bejbycentra okouknout ty fusaky?? :slight_smile:
J8 fakt s tím rozměrem nevím, tohle mi řekli když jsem ho chtěla loni kupovat já,ale třeba to byl nějaký blbec a do Quinny se vejde, chce to někde zkusit...:slight_smile:

Holky já mám mega obrrrrrrrr radost !!! V pátek před tím naším srazíkem jsem šla dát na úřad územní rozhodnutí, jsem vám o tom povídala...no a dneska nám volali, že je hotové, tak jsem pro něj šla.. :wink: normální lhůta na vyřízení je měsíc,ale řekli jsme, zda by to nešlo rychleji a hle..JDE TO!!!! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Kulli, já do žádného očkování navíc nepůjdu, bavila jsem se o tom s doktorkou a i jinýma maminama a myslím si, že je to zbytečná zátěž na tělíčko miminka.. :unamused: ale co mamina to jiný názor...já sama nevím zda je to dobré či ne...ale já do něj nepůjdu !!
16. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
Gábi, gratulace k územnímu rozhodnutí, kdo by býval řekl, že úředníci můžou být taky někde milí a ochotní, že? (Až na mě, samozřejmně)!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je paráda!

Zatím se taky přikláním k názoru, že Prevenar zatím ne, až jak to bude vypadat, kdyby měla časté záněty středního ucha, tak bych do toho asi šla, ale zatím nevidím důvodu!

Jinak do toho Bejbycentra jsem zatím nedorazila, domluvili jsme se s manžou, že se tam stavíme zítra po jeho práci! Tak se na ten fusáček zeptáme a když tak ho tam vyzkoušíme do kočárku!

Holky, dneska je Ordinace, ty seriály mě nějak poslední dobou drží, člověk už se vždycky těší a všechno lépe utíká :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
Ordinaci taky sleduji...:slight_smile: A ujíždím ještě na Ulici, na tu jsem dokonce naučila i manžu...:slight_smile: :grinning: :grinning:

Kulli, tebe si jako nepříjemnou uřednici vůbec nedokážu představit, ty jsi takové sluníčko !!
16. zář 2008 v 15:35  • Odpověz
Já ujíždím ještě na Pojišťovně, ale v neděli jsem ji nějak zaspala, jakmile lehnu k telce, tak v ten moment chrním!

Joooo úředníci, to je verbež, jak by řekl můj manža! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, co jsi vlastně dělala ty před mateřskou???
16. zář 2008 v 15:44  • Odpověz
nevím jestli znáš firmu EGE - na Novohradské...tak tam, jako referent obchodu...:slight_smile:
16. zář 2008 v 15:48  • Odpověz
Jojo, to znám, tak to je docela zajímavá práce, viď? :wink:
16. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
jjo, byla jsem tam spokojená...:slight_smile: hlavně super kolektiv !!!
16. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky, tak my byli ted vde hodky venku, Zuzanka v satku pes lital jak strelenej, manza uz prijel dom a ted se snazi zrpovoznit topeni.

No na bednu se uz docela tesim, zatim ji nemame ale MM objednal TV kartu do PC. Preci jen aspon jakas takas spolecnost za cely den, Tedy mam tu Zuzika a psa, no ale vite jak to myslim.

Porad premyslim nad tim domkem s tou exekuci, preci banka o bude prodavat aby ziskala ty penize ne??? Me to nejak neleze na rozum. MM dneska zkousel jeste volat tomu chlapovi jak nam prodal ten dum pod nosem no a on nam to radsi uz ani nebere. Ja uz bych se fakt na to vy....

Taky me poboliva bricho jak na MS, ja jeste nechci :unamused: !!!

CO je prevenas anoi netusim, takze Miso ja asi necham jen poviny a bude.

Holky jak jste na tom s HA? Berete zase prasky? Me se uz tak nehce setim ladovat :zipper_mouth:
16. zář 2008 v 16:16  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska byla fakt kláda :unamused: je to fakt na rukavice...

Gabi, manža má teď spolupracovníka, kterej dělal v EGE a před víc než 3 rokama byl s nějakým Karlem Nováků 14dní služebně v Itálii :wink:
16. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
Gabi tak zitra se potkame zase pred vytahem? Ja budu vyrazet do mesta asi nejak driv, mam nejaky pochuzky, posta atd, tak ze by jsme se potkali ve trictvrte na 1 u vytahu?
16. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky! Zuzí, možná byste si měli od toho bydlení trochu orazit a třeba začít něco hledat až po Vánocích!

Jinak já už beru HA, ale je mi tak trochu k ničemu, stejnak s manžou vůbec nemáme čas na sexíkování (copak chuť, ta by byla, ale večer je člověk rád, že padne do postele a zabere a ránoooo z nás tří první vstává Viktorka a přes to vlak nejede)! Takže tak!
16. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
Zuzi, já mám to tělísko :wink:
16. zář 2008 ve 20:33  • Odpověz
No Miso u me spis tak nejak neni ta chut, desne me to mrzi,ale ja to rposte nejak nepotrebuju k zivotu. Ach jo, chudak MM. A on je zas toky ze proste jenom ceka az si ja nekdy vzpomenu, i kdyz mu porad rikam ze proste musi zacit on. No jenze on proste nidky sam nezacne, radsi se ke me otoci zady a usne, aby me jako neobtezoval, vim ze to mysli dobre, no ale tohle me sotva privodi myslenky na sexikovani :rolling_eyes: no ale to neni problem posledni doby, to uz je dyl co se v tomhle nejak nemuzeme sejit.

Ted jsme se zrovna bavii o tom, ze sice jsme vecer spolu a mluvinem ale tak nejak mame pak oba pocit ze jsme spolu nebyli. No mm to sel resit do hospody tak ja si muzu aspon postezovat na MK :grinning:
16. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
Zuzi, tak to jsme na tom byli podobně, je fakt, že já jsem to měla nejspíš kvůli HA :unamused: jakmile jsem jí vysadila, tak chuť přišla :slight_smile: no jo, ale teď chybí hlavně ta energie :frowning2: no, MM je taky takovej chudák, celý těhu prakticky nic, jen taková jako výpomoc a teď čeká, kdy mi zbyde nějaká ta energie na něj a nevyčerpají ji kluci :sweat_smile:
16. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
no nemaj to ty chlapi lehky :slight_smile: je fakt ze po vysazeno HA to byl dost rozdil :stuck_out_tongue_closed_eyes: no v druhe polovine tehu jsme se oba bali no a ted nejak proste na to nejsou myslenky, jak jsem uz psala.

Holky ja mam nejakou vecernoi deprézi :unamused: :frowning2: :rolling_eyes:
16. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz
Zuzi, deprese znám, vždycky to na mě i celkem bezdůvodně padne :frowning2: většinou takovej panickej strach, že se něco stane, hlavně s klukama :frowning2:
16. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz
tak já jsem zatím bez HA, MM nechce abych to dosebe zase ládovala,takže je otázkou času, kdy v tom zase budu...:slight_smile: No,ale ani u nás to není s tou frekvencí nějak valné..:-/ MM by chtěl pořád,ale já nějak po tom porodu ztratila chut, tak jsem ráda, za pár výkonů měsíčně... :wink:

Jjo Zuzi, zítra s tím počítám, sejdeme se u výtahu...Kulli, nepřidáš se teda????
16. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Gabi, vy plánujete druhý mimi tak brzy? :confused:
17. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
Oli ja myslim ze Gabca rikala snad az tal za 5 let, tak jsem tedy zvedava :grinning:

HolkY byly jste nektera s kocarkem na poste u Nadrazi, mam tam dva balicky (saticky a kombinezku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale mam dost intezivni dojem ze se s kocarkem nevejdu do dveri, no a nejsem blazen abych ho nechala se Zuzankou venku. Jak jste to resily? Nebo jste se vesly?
17. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Zuzi, já právě měla taky ten pocit :sweat_smile: a s tou poštou nevím :unamused: u nás je dokonce v patře bez výtahu, tak je to naprd :unamused:
17. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
ahojda,

přesně tak, další mimi bych ráda aý tak za 5 let...no snad tomu tak bude...:slight_smile:

Zuzi, kočárkem jsem na nádražní poště byla a vešla jsem se tam,jen do schodu mi museli pomoc...:slight_smile:
17. zář 2008 v 10:23  • Odpověz
Gabi, já jsem si to myslela, proto jsem se divila :sweat_smile:
17. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
Oli, kdy zase razíte do Budějic, že bychom dali další srazík... :wink:
17. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
Gabi, až v říjnu, jedem na neurologii a ke Kolářový (neurologie 14.10. v 9h a Kolářová 20.10. v 15h), no a hlavně budu muset někdy vyrazit do čb na nákupy :sweat_smile:
17. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky holky, jsem tu!

Dneska jsem byla v Bejbycentru, uff, nechala jsem tam přes sedm stovek, nějaké hračky, nějaké savičky, nějaké oblečení...to ty penízky frčí!

Koukala jsem na ty fusaky, oni mají převážně jenom Emitex a Aesthetic, ty Emitex jsou fakt takový neforemný, i když Aesthetic jsou taky pořádný kusy a vůbec nevím, jak to nacpu do korbičky!

Holky, vejdou se vám ty fusaky s mimčama do těch malých korbiček? Já mám pocit, že budu muset s fusakem přesedlat do sporťáku!!!! Fakt! Jsou hrozně velký a i když se zkrátí, tak jsou pořád hrozně objemný, to je jako nacpat do kočárku péřovou bundu!!!

Gábi, jakou máš barvičku fusáčku?
17. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
Kulli, vůbec mi ten fusak kdyz se dole odepsne nepřijde veliký...:slight_smile: a to máme stejně velikou korbičku...:slight_smile:

Máme černo růžový - růžový je ten vnitřní flees - s medvídky...:slight_smile:
17. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
ja fusak jeste neresila :unamused: ale dneska jsem si vyzvedla na poste kraaaasnou kombinezku, neni az tak silna, na podzim idelani

hele vsimly jste si ze je Krista admin? Se nedivim ma tam asi 34 000 prispevku :confused: :confused: :confused:
17. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky holky!!!

To jsou novinky...Krista je admin???Já nechápu, jak to všechno stíhá!

Gábi, tak doufám, že se do korbičky vejdeme. Jenom pořád řeším barvu!

Zuzí, jééé, kombinézku, kde jsi objednávala? Já čekám, až přijde zimní zboží a kombinézky do Tesca!!! :dizzy_face:
18. zář 2008 v 07:51  • Odpověz
Ahojík,

jjo, že je Krista admin jsem zaregistrovala...:slight_smile:

A o jaké barvě Kulli uvažuješ??? Já původně růžovou nechtěla,ale rozmýšleli jsme se tak dlouho, že ostatní pěkné barvy vyprodali a nechtělo se mi ho objednávat přes net....

Taky chci vzít Tesco utokem, potřebujeme zimní bundičku a kombinézku asi taky...:slight_smile:
18. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.