• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ahoj holky, koukám, že se tu řeší zimní věci :wink: no, já pořád doufám, že to aspoň tak měsíc na zimní věci neude :grinning: jinak se chystáme do Freistadtu, tak doufám, že tam něco budou mít, teda hlavně pro Hynečka :wink:
18. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
jo a fusak máme po Hynďovi, tak doufám, že se nám do něj Jáchymek ještě vejde :sweat_smile:
18. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj kočky.
To je kosa.Co.O víkendu musim manžu taky vytáhnot na nákupy.Kouknot na fusaky.

Hele, prej se mám jít kouknot do Klokánka na sadech.Tam kupovala loni kámoška s tim našim ženichem :grinning: a je max spokojená.Akorát nevim značku.Ale jestli je příjemnej a hlavně teplej tak je to asi jedno.

Zítra přijede mamina a říkala že Vendulce taky koupila něco na zimu.
Holky na jak dlouho chodíte ven?
My jdem za týden na očkování a na 4 měs.kontrolu a právě se bojim aby Venďa nenastydla.
Tak chodíme cca 30 minut když usne tak i hoďku.Víc ne.
18. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
ahoj Petru, no, my jsme včera byli venku asi hoďku a předevčírem 2h a pak ještě asi 45 minut :wink: no, dneska bude krásně, sice zima, ale sluníčko je fajn :wink:
18. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Oli.Už jsem byla za hafama, a jenom mě praštilo :grinning:
Tak jsem jim dala baštu podrbala a hup do teplíčka.
Teď tu sedim kafíčkem a čekám až se Venďa probudí.
Zítra půjdem na prochajdu.půjdem čekat na nádraží na mojí maminu.Tak se projdem
18. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
Dneska jenom projdem Dobrou Vodu, koupíme rohlíky a půjdem dom
18. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
Kočky zeeptám se asi blbě, ale co je admin?
To je jako správce nebo tak něco?
18. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Peto presne tak :slight_smile:

Miso koupila jsem ji tady v bazaru, je pekna cervena s prouzkama, ted ji mam v pradle tak pak nejak vyfotim. No bejva bych ji potrebovala vcera ale to jsem teprve vyzvedla balik na poste.

Dneska se chystam tady v Suchaci do seku pro nejaky rifliky, jinak nas i s MM cekaji nakupy pro nas, ja to nesnasim, potrebuju snad komplet novy satnik :confused: :rolling_eyes: to bude hruza a tech penez. PO porodu jsou mi jen bavlneny trika a to jeste maji vetsinou vytahany bricho :unamused:
Asi vyrazime v sobotu po obchodakach. No to bude mit MM radost :sweat_smile:
18. zář 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak já jsem byla s Vikinkou venku už v půl desáté do čtřičtvrtě na jedenáct a teď po obědě půjdeme zase! Doma je to takový dlouhý :slight_smile: Pořádně ji obleču a vyrazíme!

Zuzí, já koukala na MMB a nějaké tam mají pěkné, ale jinak nic moc! Tak kouknu, co se nabízí tady :grinning:

Holky, my jedeme zítra na Šumavu, ve Zdíkově bude pouť, tak to bude zase pozdvižení! Zítra budu péct švestkový koláč, šneky z lístkového těsta a v sobotu budu dělat chlebíčky!!! Už teď při té představě jsem urvaná!

Dneska se mi Viktorka vzbudila kupodivu už v půl jedné, pak v půl čtvrté a v šest! Chjo, doufám, že se to nestane pravidlem! :unamused:
18. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
Kulli, ty jsi taková šikovná kuchařka od jakživa???? A bereš lekce??? bych se hlásila do služby... :grinning: :grinning:
18. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
Jééé, Gábi, kéž bych už měla hotovo... :grinning:

Uff, jsem dneska nějaká urvaná, Viki spinká v košíku, tak si jdu taky hodit šlofíka! :sunglasses:
18. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
18. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Taky zasnu, jak Misa vyvaruje a pece a tak. Tedy ja udelam ledacos, ale asi bych se neodvazila to nekomu jinemu nez MM nabidnout :grinning:

Hele chodite ven nejak pravidelne? Jako kazdy den ve stejnou dobu nebo tak? No nejspis resim kraviny, ale rikam si jestli to cele nedelam se Zuzu blbe. Vsechno tak nejak nechavam podle ni. Kdyz mi usne u kojeni, tak ji necham na gauci spat a tak :unamused: Takze mame kazdy den takovy jiny. No vcera jsme byli v lufte nejak od 10 nebo tak az do 8 vecer, takze dneska se jen tak valime, no asi to neva. Ale nektery mamky mi prijde ze to maji takove nalajnovane, tak si rikam zdali bych si to nemela nalajnovat taky?

Gabi jak vlastne dopad ten zajic? Ja ted hledam v kucharce nejaky zajimavy recept na hovezi plec. At z toho zase nemam to same jako vzdycky. Specialne polivky mam vsechny stejne a pritom delam pokazde jinak.

Zuza´k je vzhuru tak jdu za ni. Zatim
18. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi, on se ten režim upraví časem sám..my taky neměli režim hodně dlouho...a teď se to upravilo všechno nějak samo...:slight_smile:

Zajíc dopadl dobře, udělala jsem tu roládu a kupodivu se to dalo jíst a MM to chutnalo...:slight_smile:

Já mám problém s masy, že nevím co na co je..jako ty názvy mas ( plec, panenka, kýta, ....) plec mi taky nic moc neříká... :grinning: :grinning:
18. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
no je to takovy cerveny kus neceho :grinning: taky jsem v tomhle mimo (vim ze to je plec jelikoz se to pise na krabici :grinning: ) no ale mam doma kucharku kde to je nakresleny, vzdycky zviratko a co se jak jmenuje.

Jo a vcera mi usnula Zuzanka vecer sama v postylce :confused: :confused: :confused: koukali jsme jak puk s MM

Gabi ta hvezdicka jak jsi rikala ze mate je samostatne? Nebo je s kolotocem nebo jak?
18. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
Zuzi, ty mě taky dostáváš...:slight_smile: Tu kuchařku si asi půjčím, nebo aspon ty popsaná zvířátka okopíruji... :grinning: :grinning:

Měla jsem na mysli tuhle hvězdičku, co máme doma
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=569778&tab=0

Akorát mi ji koupili novou na ebay levnější...
18. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky Gábi, jééé, krásné fotečky, moc hezké, máte stejné lehátko do vody jako my!

Holky, koukám, že tu řešíte vaření! Já vždycky nemůžu vymyslet, co budu vařit, protože vařím každý den, je to síla, nemám žádnou inspiraci!

Hele, ta hvězdička, to je paráda, říkala jsem si, že ji Viktorce taky pořídím, třeba k Vánocům, ale koukala jsem na Hvězdičku - projektor od Fisher Price, ta je nejlevnější za 599,-- Kč

http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=97869&sl=sk

:wink:
18. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
Kulli, taky mě chybí inspirace co řešit, takže dám návrh.. :slight_smile: budeme sem každá psát co ten den vaří a pak si to akorát budeme prohazovat...:slight_smile: a hned budeme mít nápady...:slight_smile:

Kulli, tuhle hvězdičku znám, jen mi přijde drahá..ale 599,-kc ještě jde, já ji viděla dražší...
18. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
a díky za pochvalu foteček...:slight_smile:
18. zář 2008 v 16:47  • Odpověz
Jojo, hvězdičky jsou super, určitě jednu z nich pořídím!

My za chvilku jdeme koupat, taťka je dneska na anglině, tak přijde až po šesté, tak už se těším, dneska je ten den nějaký dlouhý! Ale není čemu se divit, když Viktorka vstává v půl šestý! :angry:
18. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
kocky souhlas s tim varenim,. JInak ja kazdy den teda nevarim, Miso jsi dobra!
My jsme nakonec byly venku v satku a se psem no a ted konecn edoresim tu kucharku :wink:
18. zář 2008 v 17:56  • Odpověz
no tak ja vymyslim buh vi co a on MM prijel najedenej. No ostatne jezdi domu casto a jist´nechce. No jak se mam pak naucit varit??? No a nejak jsme se nad tim nepohodli a ted mame tichou domacnost :rolling_eyes: No panev jsem teda vypla a neco zo toho doplacam zitra na obed, brambory oloupany snad do zitra vydrzi v kastrolu.
Pritom ja jen rekla ze mi mohl dat vedet ze se cestou naji (byl dnesk ana nejakym veletrhu v Brne) no dovolila jsem si po nem chtit hned napustit vanicku, prislo mi ze se nastval ze nemohl hned na PC :rolling_eyes: no ja byla vztekla tak jsem radsi zalezla do koupelny aby nebylo zbytecny zle no a stejne to bylo k nicemu. On pak na truc (teda podle me ) myl malou sam a sam ji vyndaval (nemame nikde misto tak, ze by sla osuska polozit vedle vanicky, mala se musi vzdycky prenest na prebalovak, takze on mi ji z vanicky poda do naruce s osuskou, v jednom to jde blbe) no takze se pri tom zmacel, Zuzanku utiral do plinek :rolling_eyes: ze nic jinyho nemel, osuska se nahrivala na topeni a ciste mel za zadkem ve skrince - po trech mesicich nevi kde co mame? :rolling_eyes: ) no a kdyz jsem mu pak rekla ze ji nemusel naschval vyndavat sam ze moh zavolat tak se osocil ze co si jako o nem myslim :rolling_eyes: no a pak sel radsi se psem.,
18. zář 2008 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky, teda já vás s tím vařením obdivuju :slight_smile: fuj, já to nesnáším, celej život si přeju mít doma kuchaře, kterýho by to vaření bavilo :unamused: bohužel manža uvaří tak vajíčka natvrdo :grinning:
18. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
no me to bavi, ale nejde mi to. Tedy jist se to da, ale vsechno na jedno brdo, tak nejak bez napadu :pensive:
18. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
Holky prijdete nekdo zitra na sraz?
18. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz
marti, já ne... Hynďa je ve školce a naši jsou pryč, tak jsem pak bez hlídání :unamused:
18. zář 2008 ve 22:48  • Odpověz
kocky me se muzik asi priotravil bagetou, cely vecer blil a mel prujem :confused: ted spi ale mam o nej strach, to zvraceni bylo fakt udesny, doufam ze nepujde do prace a zustane doma :unamused:
18. zář 2008 ve 23:27  • Odpověz
Zuzi, tka jak je na tom Martin?? Je to ok??? Vidíš, to má z toho, že nepočkal na tu tvoji mňamku večeři a nacpal se někde na benzínce... :fearful:
19. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
Marti, na srazík dneska bohužel nedorazím, nehodí se mi to, už nějaký srazík totiž mám...:slight_smile: Užijte si ho a foťte...:slight_smile:
19. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.