• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Tak holky, ani já nedorazím na srazík, mám toho všeho dneska plný brejle! Už abysme odpoledne jeli, a to ještě ke všemu budu řídit, no, nejsem řidič expert, skoro vůbec nejezdím (1x - 2x do roka), tak mi držte palce!

Jinak Zuzí, s tím manžou, to je asi normální, my jsme se taky včera chytli, když jsem si dovolila říct, že jsem unavená, tak mi řekl, že mám spát, když Viktorka spí (což je 3x za den po hodince) a když jsem mu řekla, že to není tak jednoduché, že když spí, tak je to jediná doba, kdy stihnu tak nějak něco udělat (např. uvařit, aby měl pán teplou večeři), tak mi řekl, že si prostě ten den nedokážu zorganizovat a šel naštvaně dělat skříňku do koupelny (trvá mu to už věčnost). Mě fakt rozhodil, poslední dobou mě štve čím dál víc, všude po něm bordel a já lítám jako hadr na holi a uklízím, vařím, peru, aby se pán měl jako v bavlnce! Chjo, fakt mě někdy vyloženě s..e!

No nic, o víkendu mu Vikinku napálím na krk, ať se děje co se děje, bude se jí věnovat, poslední dobou maximálně asistuje u vysílačky večer, když ji dám do postýlky! :frowning2:
19. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky.

Já taky lítám jak hadr, a včera večer jsem to taky říkala a manžel mě slíbil že si o víkendu vezme Vendulku abych si mohla odpočinout.Tak jsem zvědavá. My toho taky moc nenaspíme.Vařim většinou skoro celé odpoledne a je to fakt únavný.

Dneska budu dělat špagety a čalamádu s mletým masem.To bude naštěstí rychlovka.

Jinak ten synderman jsem koupila pěkně u nás v lékárně.tak už nemusim lítat do lékárny do nemocnice.

Míšo, za kolik mají ten fusak v tom bejbycentru?Ten Aestethic.
19. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Kulli, ty máš ted doma mýho MM ??? :wink: Uplně se v něm totiž vidím...:slight_smile: Ted je to teda už ok,ale dřív, když jsem mu řekla, že jsem unavená, tak mi PŘESNĚ odpověděl toto, že má jít spát, když Emmi usne...a já na něj, kdy mám teda uklidit, vyžehlit, uvařit apod. ...no na to už odpověd neměl...:frowning2:

chlapi jsou fakt stejný...
19. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
Teda dítě ještě spinká, a tady nikdo neni.Tak já jdu něco dělat.

Pěkný víkend
19. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
Gábi, oni jsou hrozně chytří, coo? Já bych manželovi dala Viktorku na víkend a starej se! A řekla bych mu, že chci teplou večeři a vypraný a vyžehlený prádlo, ale s tím, že se musí malé přes den věnovat a nezanedbávat ji a že s ní musí taky tak aspoň na hoďku ven! A prohodila bych, že bych si dala švestkovej koláč... :grinning:

Ti chlapi si to vážně neumějí představit! Mě štve i to, že poslední dobou se neúčastní ani koupání, jenom mi přenese vaničku z kuchyňské linky na stůl a KONEC! To je kšeft, fakt! A to tolik mooooc chtěl miminko! Jo, možná tak maximálně na hraní a to ještě prohlásil, že teď to není ono, že už se těší až bude lézt! :rolling_eyes:

Peťo, ten fusak mají za 1.999,-- Kč, na netu ho mají za 1.950,-- Kč, ale zase na netu mají větší výběr barev, myslím! Takže tak!
19. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
Holky, včera už jsem toho manži měla fakt plný zuby! Malá večer plakala i po kojení, asi ji trápily prdíky. Tak jsem ji utišovala, při tom balila, abysme mohli dneska jet, skládala mu čisté ponožky a trenky a když jsem mu řekla, že si má večeři ohřát a udělat k tomu hranolky, tak na mě zíral, jak kdyby spadnul z nebe! Pak se přišel zeptat, jak to má ohřát....????!!!!Tak jsem mu to udělala a on mooooc poděkoval a slíbil, že dá talíř do myčky (nikdy to nedělá, vymlouvá se, že to neumí!!!!) a že ji zapne! Ráno jsem zjistila, že talíř tam sice dal, ale myčku nezapnul, takže na mě čekala do rána!!!!

Zuzí, nechce se tvůj manža podělit o střevní problémy s mým? Docela bych to někdy na něj poslala :grinning:
19. zář 2008 v 11:01  • Odpověz
Kulli,ale oni ty v bejbycentru objednají fusak v jaké brvě chceš...nám to teda nabízeli,ale čekali jsm s koupí na poslední chvíli a pak jsem se bála že mi nestačí přijít do porodu...:slight_smile:
ale vy máte čas, takže pokud chcete nějakou baru, fakt tam nebyl problém vybrat si podle vzorníku... :wink:

Jinak ty chlapi jsou fakt děsný, ale oni si to samozřejmě vůnec nemyslí..:frowning2:
Kulli, jsi ale ěikulka jak to všechno pěkně zvládáš, já bych včera na tvém místě vybuchla a měli bychom tak týden tichou domácnost... :slight_smile:

Ale MM pravidelně koupe a maže a oblíká po koupání...:slight_smile:
19. zář 2008 v 11:05  • Odpověz
Míšo díky.

Tak jsem byla nakoupit vajíčka v kurníku že půjdu dělat buchtu, a vás tu hnedka je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
Holky ten můj se vrací z práce kolem 6-7 tak po něm nic nechci.Večer se pomazlí s Venďou pomůže koupat a kolikrát spí dřív než prdelka. :grinning:
19. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
Péto, muj taky chodí tak kolem té 6, když se zadaří je doma v 5 a pochvaluje si jak přisel brzo...:slight_smile:

Takže si poňuchne Emmi,navečeříme se a pak se jde pomalu koupat a Emmi spinkat...:slight_smile:

co pečeš Péto?? Já jdu o půl 2 kočárkovat s kamarádkou, takže buchtu už asi nestihnu,ale třeba tip na zítřek...:slight_smile:
19. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
Jo, ten můj se vrací z práce cca v pět, šest a nepomůže nic, je fakt že má spoustu práce doma, dělal koupelnu a nábytek do ní. A nekoupe, nepřebaluje, maximálně ji pochová, když pláče! Fakt mě tím štve, vždycky jsem si říkala, jaký bude skvělý táta a nějak to vyšumělo! Ale on má k dětem krásný vztah, má Viktorku moc a moc rád! Jenom se nějak nezapojuje!

Gábi, kdybych vybuchla, tak by to skončilo itálií jako hrom, on je totiž hrozně výbušný a tak já musím být ta, která to v sobě vždycky ututlá! Chjo, fakt mě štve!

Ale může to být taky tím, že je nervózní z té operace, příští středu jede na předoperační vyšetření do Prahy a myslím, že do týdne, čtrnácti dnů půjde na operaci, není to žádná sranda a věřím tomu, že z toho má hroznej strach! Takže se snažím být tolerantní, ale někdy mám fakt na kahánku, ještě že jedeme k našim, aspoň to trochu vyventiluju! :angry:

Holky, jaký máte nějaký ten denní režim? Já se dneska Viktorce moc nevěnuju, mám ji v kuchyni v houpátku, má tam hračky, já na ni povídám a vařím....teď pojedeme na procházku, až se vyspinká! :dizzy_face:
19. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
Tak Gabi, nějak jsem se v tom u vás poznala.U nás je to na chlup stejný.Akorát si ještě dáme kafe. :grinning:
Jinak Vendula ještě spinká, a já teda koukám.

Dělám buchtu s kakaem a tvarohem.Když přijede babi z Prahy. :grinning:

A je moc dobrá.Mám jí už vyzkoušenou.
19. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
Jo, a manžel ještě chodí večer za hafama.Já ráno a on večer.Tak toho má taky dost.
19. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
Míšo, MM se taky zpočátku do ničeho nezapojoval,ale pak to přišlo všechno samo, neprve zkusil přebalit půčuranou Emmi a po hodně dlouhé době i pokakanou Emmi..no a teĎka přebaluje i nášupy, které protečou přes oblečky...dokonce i párkrát zkoušel krmit zeleninkou...:slight_smile:

Z lahve mlíčko krmí taky běžně...Ale śtve mě, že pokud by bylo po jeho, dási Emmi na klín a je sní u PC a dělá si tam něco..takže ho pořád musím "sekýrovat", že u PC jako ne, že si mrší zádička apod., takž já zase bojuji tedka s tímhle

Tak hlavně aby to vyšetření a operace dopadla na výbornou, určitě muze být nervízní i z toho, chlapi řeší a snáší nemoce mnohem hůř, než my...

No Emmi stráví většinu dne na puzzlích, kde koníkuje, pokouší se o lezení či co to je a raje si..několikrát za den, sjedeme různé říkačky a takové cvičení, paci paci a tak...občas ponosím a kouká kde co je, to ji moc baví, sundávat třeba magnetky z lednice, otvírat mikrovlnku a tak...no už je to veliká holka a potřebuje všechno vědět a znát...:slight_smile:

Já jsem taky dost výbušná a často to teda v sobě neudržím a pak je tu taky itálie jak hrom, takže smekám, že se dokážeš takhle udržet!!!
19. zář 2008 v 11:24  • Odpověz
Péto, buchtička zní mooc dobře, miluji tvaroh !!! :slight_smile:
19. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
Gabi já taky.Poslední dobou si ho dávám pěkně s tvarohem.

Ták, a my jsme vzhůru.Jdeme baštit
19. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
teda holky, koukám tu na ty vaše tatínky :sweat_smile: já si nemůžu stěžovat, manža jezdí do práce v 5h vrací se v 15h, pokud není na služebce :unamused: no a pak se o kluky stará, kočár mi nepůjčí, Hynďovi i připravuje večeři, s malým cvičí, koupe, maže, krmí :wink: jinak přebaluje, staví si s Hynďou, dřív i četl pohádku Hynďovi před spaním,a le teď krmí Jáchymka, tak čtu já :wink: ale je to chlap a na zabití je taky hodně často, ale já už se naučila některý ty jeho kecy pouštět jedním uchem tam a druhým ven :grinning:
19. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz
Prostě to nemáme s těma chlapama lehký!

Peťo, hoď nám receptík na buchtu!!!! Ať máme inspiraci a můžeme péct!!!

Holky, my pádíme ven! Dokud je hezky, odpoledne se to prý má pokazit! :angry:
19. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz
panterka, ty jo chlap ve 3 doma, to vůbec neznám, to nechodil nikdy...:frowning2: to bych si taky nestěžovala...:slight_smile:

jjo, šup sem s receptíkem...:slight_smile:

já vyrážím za půl hoďky, vypadá to venku docela pěkně, sluníčko sluní...:slight_smile:
19. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj, my taky pujdem za chvilku, ted bastime :slight_smile:

Gabo samo ze sel do prace, on by se asi BOSCH bez nej slozil :rolling_eyes: no ale vecer jsem uz malem volala zachranku, v zivote jsem nevidela nekoho tak desne zvracet. Teda vlastne neslysela. No dal si na benzine bagetu...

Miso tobe neco najdu a poslu, s tou peci a muze a domacnost se to nesmi prehanet!

Jinak u nas je to jako u Gabci, MM ma na starost koupani a pak i vsechno po tom a ja si behem te doby poklidim nebo jdu ja sama do sprchy a tak, Spolecnme vecere nejak nedavame, to nam zatim Zuzik nedovoli.

JInak tedy mam pocit ze se Zuzankou malo mluvi, on ma pocit ze to nema smysl. Do levelu pokadena plina jsme se jeste nedostali, ale verim ze to prijde.

Miso chce to "lecbu sokem" nech ji manzovi asponh jedno odpoledne a uvidi. Ono jim proste nedochazi, co vsechno je potreba za ten den zvladnout, protoze kdyz prijdou tak je to vetsinou hotove. Asi si mysli, ze se to udela samo nebo co.
19. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Misko nasla jsem to, jmenuje se to zakon lednicky a myslim ze je na tom hodne pravdy! CHapu ze chces manzu zkrz to srdce setrit, ale to bude treba hlavne asi po operaci, tak jen at ti ted pekne pomuze s cim je treba. No kdyz se chodi ptat jak ohrat jidlo to je uz trochu moc :fearful: moji mamky muz se treba prijde z koupelny zeptat kde jsou rucniky :grinning:

KRÁSNÁ JAKO LEDNIČKA

Pár let po svatbě jsem dosáhla mateřské a manželkovské dokonalosti, mýtu českých žen. Protože jsem se z té Země Dokonalosti vrátila při relativním duševním zdraví, mohu všem, kdož tam míří, poradit, jak se dostat zpět mezi šťastné nedokonalé.

Vstávala jsem tehdy denně mezi pátou a šestou ráno, kdy se budil syn. Odvedla jsem ho do kuchyně, aby nebudil tatínka. Vyčistili jsme si spolu zuby, a zatímco snídal, stihla jsem i rychlý make-up, takže jsem manžela uchránila pohledu na přirozenou zeleň svého nevyspalého obličeje.

Syn dostal kostky nebo pastelky, a protože do půl osmé, kdy vstával můj muž, bývalo dost času, stíhala jsem obvykle připravit pořádnou mužnou snídani s kávou, džusem, vajíčky naměkko a topinkou. Obměnou byly lívance, vrchovatě obložené chleby nebo domácí pomazánky.
Budila jsem ho veleněžně, pomohla mu najít košile a ponožky, a když odcházel do práce, mávali jsme mu z okna.

Během dne jsem stihla všechno:
- uklidit, nakoupit a připravit teplou večeři i s moučníkem.
- Jít s malým na procházku, uplést svetr, natřít poličky, posekat zahradu.
Byla jsem hodně pyšná na to, že když se vracel odpoledne domů, bylo všechno hotové, včetně vychlazeného piva v ledničce.

Z té doby si nepamatuji ani jednu manželskou hádku:
- neutrácela jsem za zbytečnosti, nechodila odnikud pozdě, a pokud chtěl můj muž o něčem mluvit, trpělivě jsem poslouchala.
- Vždycky bylo navařeno, postaráno, teplo, útulno.
- Na nic si nemohl stěžovat – a taky si nestěžoval. „Tak co je dnes nového…“, ptával se a já pyšně oznamovala, že je všechno v nejlepším pořádku. Bylo, až na drobnosti.
- Jeho někdejší vřelý polibek na přivítanou se nejprve změnil v lehký polibek na tvář, pak jen v symbolický polibek ve vzduchu a nakonec v přátelské poplácání na zádech. Takové, jakým se vítají chlapi, co jdou spolu na fotbal.
- To už říkával: „nic nového, že…“ a obvykle šel rovnou k ledničce, kde ho s železnou pravidelností čekávala vychlazená desítka.

Naštěstí mi tehdy zbyli kamarádi. „Hele, jaký si myslíš, že je rozdíl mezi tou ledničkou a tebou?“ zeptal se mě jeden z nich. Telefonovala jsem mu v noci, téměř potají. „Lednička stojí každý den tam, kde to čekáš. Vždycky ti nabídne něco k jídlu, je tichá, na spotřebu nenáročná. Čistá, bílá, vkusná, ale těžko tomu říkat krásná. Už jsi viděla chlapa, co by vášnivě miloval ledničku? Všimne si jí, až když mu kompletně vyteče na podlahu. Ale to musí po tý louži uklouznout!“

Ten večer jsem vypila dvě vychlazené desítky a probudila se až v půl osmé. Nade mnou stál manžel v jedné ponožce a zmačkané košili. Zatímco na pravé ruce držel křičící dítě, v levé třímal suchý rohlík. Tvářil se překvapeně. Za pár měsíců mě už zase vřele líbal a ptal se, zdali jsem vařila, nebo má po cestě z práce něco koupit.

- Nebuďte vždycky tam, kde to ostatní čekají.
- Buďte náročná na spotřebu.
- Nabízejte jen tolik, co vám dávají, a pořádně hlučte, když je to potřeba.
- A už vůbec se nebojte čas od času vytéct na podlahu.
- Dodnes sice nevím proč, ale je jisté, že jen tak vás budou ti kolem milovat.
Takový je zákon ledničky
19. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
tak a my jdeme ven.

MM slibil ze prijde brzy ale pred chvili mi psat ze tp tam je dneska na infarkt.

Gabi taky chodi ten tvuj tak vyrizenej? Z Martina tam delaji uzlicek nervu nemuzu si pomoct :angry:
19. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz
Gabi, on si to pak vynahrazuje na služebkách, to pak stráví i tejden na Slovensku a tak, dva dny jezdí dost často a když jede na jeden den, tak se vrací taky pozdě :unamused: On právě ráno vstává v 5h, aby byl do 6h v práci a pak chodí v půl třetí z práce :wink: ale je v pohodě, práce ho baví a má jí hodně pestrou :wink: kancelář, montáže, drátování, kreslení, prostě všehochuť :wink:
19. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
tak hlasim ze prochazka byla uspesna, stavila jsem se v detskym bazaru a nechala tam skoro 500 :confused: a mam plno ruzovych veci ktery nepotrebuju :grinning: jenze nechte to tam! Dokonce mam jedny dupky, ktery ji asi uz nejsou ale proste jsem je musela mit, jsou bile tak myslim ze se neztrati. Nejhorsi je ta prodavacka, kdyz se zeptam na neco treba jako dneska na riflicky, tak zacne nosit kopice veci ze zadu, no takze kalhoty mam troje, ty dupacky, zimni bundu, je sice O-3 mesice ale byla proste krasna a myslim ze vydrzi dyl prijde mi velka dost. Sem si rikala ze od jednoho druhu obleceni mi tak dva kousky staci, videla jsem to pres leto, jenze jak se ma clovek rozhodnout ktery vzit a ktery ne? Proste musim brat vsechno!
19. zář 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi a kam chodis do sekace???
19. zář 2008 v 15:37  • Odpověz
zvizi tady u nas tedy v Suchym Vrbnym, na Ledenicky, nevim kde bydlis a skoro myslim ze se vyplati sem i dojet. Prislo mi ze nejvoc vecicek meli snad prave 0-3 mesice, spoustu chlupatych mikinek a bundicek, kombinezky atd atd. Maji hodne veci z nextu, je to tedy docela maly obchudek, ale vzdycky tam neco vyberu. Myslim ze na zimu bys tu poridila peknou vybavicku :slight_smile:
Kdybys chtela dam pak lepsi popis, kde to je.

Holky to moje slavny hovezi dopadlo desne tedy chutove to bylo myslim dost dobry, ale na to maso aby si clovek vzal motorovku, vubec to neslo kousat! :zipper_mouth:
19. zář 2008 ve 22:56  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj holky,

no koukám, tady se o víkendu toho teda moc nenakecalo!

My jsme byli na Šumavě, ve Zdíkově, úspěšně jsme absolvovali pouť a nakoupili spoustu serepetiček! Babička (moje) skoro zbořila stánek s dětským oblečením, jak se bála, aby jí to ostatní nevykoupili!!! Nakonec tam koupila jedny dupačky a chtěla ještě kombinézku a než zaplatila kombinézku, tak jí dupačky někdo ukradl a tak jí dali teda nové :grinning: No síla! :sunglasses:

Počasí stálo za prd! V pátek jsem jela tam a dneska zpátky, až na to parkování dneska před barákem a opomenutí zastavení na ŠŤOPCE to šlo! Asi začnu být náročná a za chvilku vyžadovat svoji káru :sweat_smile: Mám už teď pocit, že ji nutně potřebuju k životu!

Zuzí, téééééda, historka s tou ledničkou je super! Vezmu si z toho příklad!

Tak se mějte bájo a zítra čauky!!!!
21. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahojík,

ty jo dludli, ty ses roznakupovala...:slight_smile: holky já si číkám, že bych klidně taky něco z toho co mám doma dala pryč, nemáte o něco zájem?? psustu věcí je uplně minimálně nošený, měli jsme tako nějak moc...:frowning2:

Kulli,taky bych ráda svoje auto a mám ho slíbené, jen nevím za kolik let tomu tak bude...:slight_smile: :grinning:

Počásko mě štve,ale od čtvrtka má být babí léto..:slight_smile:
22. zář 2008 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Gabi, já zrovna v sobotu na netu četla, že babí léto už nebude, že bude zima :sweat_smile: no, uvidíme, já bych ho brala všema deseti, tohle počasí je hnus a já mám z toho (teda myslím, že z toho) pěknou depku :frowning2:

jinak, teď se modlím, jak dlouho vydržíme zdravý... na Hynďu vlezla rýma a dnešní noc s Jáchymkem byla ukrutná :unamused: od půlnoci poplakával a to se nám zdálo, že mu nic není... teplota nic, bříško v pohodě... já to snad nakonec začnu svádět na zuby, i když nevěřím, že to tak je, myslím, že má ještě tak 2 měsíce čas :sweat_smile: no, tak se modlím, abysme vydrželi co nejdyl :unamused:

jinak s tím autem... já dostanu bráchovo favorita na popojíždění po krumlově, hlavně s Hynďou na kroužky :grinning: jinak auto ani nepotřebuju, u nás není problém si auto vzít, protože manža ho moc nepotřebuje a tak stojí většinou v garáži :sweat_smile:
22. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Oli, tak at jste hlavně zdravý !! Hlavně aby Jáchymek nedostal rýmu od Hyndi...

a jak jezdí MM do práce??? Busem???
22. zář 2008 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.