• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
a koukala jsem, že vám už se s prdíkama ulevilo, mám pravdu? :wink: tak to je super :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
Panter z toho si nic nedělej, že neni na porodní váze, však to brzo dožene, když pěkně papká :dizzy_face:
A jak jde kojení? :slight_smile: Ty máš hodný chlapy doma :dizzy_face:

Jo prdíky - ještě brečí, ale už to nejsou ty extrémy co předváděla od 3.týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsou pila teď dva dny i bublinkovou vodu, protože neperlivá došlo a dobrý :slight_smile: ale snažila jsem se ty bublinky vymlátit :grinning:
6. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
kristý vůbec nevim :grinning: já nemám chutě asi žádný :wink: jim všechno a skoro nic - teď poslední dobou toho moc nesnim :frowning2: chleba s kravičkou .. mašo zůstalo .. občas kousek čokolády .. jinak žádný zvláštní chutě - akorát jednou jsem se přistihla že jim chleba se škvarkovou pomazánkou těsně po větrníku :grinning:

panter tak mi tam zamluv na konec září ať má službu :grinning: :grinning:
autor
Teda kousi to jsou chutě :grinning:
To nevim co to bude, tak se v pondělí stav říct nám to :dizzy_face:
panter týýýý jo :grinning: to jsou miláčkové :dizzy_face: :dizzy_face: jak malý tak velkej :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
ahoj kousi, jj, máme dalšího malýho hokejistu :grinning: já Ti nevím, jestli se mi to podaří, aby tu službu měl, mně se to nepodařilo ani pro sebe :sweat_smile: holt jsem rodila v budějcích, místo abych s ním strávila noc v krumlově :rolling_eyes: :grinning:
6. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Panter ale mě jsi ho zamluvila :grinning: :dizzy_face: Jak já jsem se snažila porodit do 6ti aby na mě vyšel :grinning:
6. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
no já jsem se tlemila že když budu rodit v úterý tak jedu do budějc, protože to tam prej snad je švícko :grinning: a když jindy tak jedu do krumlova :grinning: :grinning: tak to abych ještě vyzjistila služby fialky a kdyžtak dala špuntík :grinning: a to bych ještě chtěla rodit toho prvního :grinning: :grinning: nejsem moc náročná co ? :grinning:
6. kvě 2008 v 09:09  • Odpověz
Terko, no jo, to víš, Ty jsi protekční :grinning:

jinak kojení nám zatím jde, no, když nám tloustne, tak asi joooooo :grinning: :grinning: jen mě to dost bolí :confused:
6. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
Kousi tak ať ti to vyjde :slight_smile: :grinning:
A 1.9. nebo 1.10.?
6. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz
kousi, vidíš, já chtěla rodit 22.5. v krumlově s fialkovičem :grinning: vidíš a porodila jsem v budějcích s ježkem (ten ježek je přesnej) a ani to nebylo 22.4. :rolling_eyes:
6. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Panter a nemáš ragádu nebo prasklou bradavku? Mazej hodně bepanthenem po každým kojení a kdyžtak dávej obklad z řepíku ale to se musí umýt před každým kojením :wink:
6. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
kousi, jsem si říkala, že kdybysme aspoň vyhráli ten titul... když jsem porodila den po posledním finále :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
Terko, já mám bradavky úplně v pohodě, ale jak malej začne tahat, tak se mi kroutí palce u nohou :sweat_smile: no, po chvíli to přejde... já ty prsa měla vždycky přecitlivělý, tak to bude asi tím
6. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz
jen mě ten náš prcíček překvapil, já mám totiž jednu bradavku v pohodě a druhou vpáčenou, ale jemu to nedělá problém tahat z tý vpáčený :sunglasses: je to prostě drak :wink:
6. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
panter moc mě mrzí že jsem se sem za tebou nedostala, ale byla jsem fakt chcíplá :frowning2:
6. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
tak to je dobře, že to jde!! :slight_smile: mě taky trvalo než jsem si zvykla :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz
panter oni si to schovávaj na příští sezonu :wink: usoudili že bysme si letos to finále neužily :grinning: :grinning:

hele já včera měla zase záchvat citlivosti :frowning2: prsa nalitý jak melouny - poslední tejdny mě to teda chytá už jen tak jednou za tejden ale je to ňaminka :frowning2: to mě bolí i bejt oblečená :frowning2: jsem zvědavá co budu dělat pak :frowning2:
6. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz
Terko, to je jedno, jsem ráda, že jste mě tak podpořily, je fakt, že v tom krumlově mi nebylo vůbec dobře, brečela jsem, protože jsem věděla, že porodím, když ty kapačky nezabraly :frowning2: Fialkovič mi dal dokonce i prášek na uklidnění... asi kvůli tomu jsem pak s tím už byla taková smířená, ale hlavně, že je to všechno ok.

jo a teď je s náma MM doma 14dní, ale potom se za váma chystám do budějc, tak se maminy domluvte, protože já vás chci vidět :wink:
6. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
kousi kup si po porodu odsávačku jestli se ti nalijou hodně aby si nedostala zánět :wink:
6. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
panter to je super :dizzy_face: tak až bude mít čas tak se ozvi :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
kousi, já jsem před porodem prsa vůbec neměla nalitý, vlastně ani po porodu :sweat_smile: teď jsem taky v pohodě, mlíko teče asi dost, ale odstříkavat nemusím :wink: to bych totiž nepřežila, to mi stačilo v nemocnici, než jsem mohla Jáchymka přiložit :rolling_eyes: ale někdy si říkám, že bych ukojila dvojčata, jakmile se prcek přisaje, tak mi přijde, že tahá i z druhýho prsa, začne mě taky bolet a téct z něj mlíko :grinning:
6. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Terko, já v porodce zkoušela jak mechanickou, tak elektrickou odsávačku, ale neodsála jsem nic :sweat_smile: prostě jsem musela ručně odstříkávát :unamused:
6. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
panter to je normální že teče i z druhýho prsu :grinning: já měla prsa nalitý v začátku těhu a pak asi 3tí den po porodu :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Jakto? S tou odsávačkou? A jaká značka?
6. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
juju sestři nám radila tvaroh .. už jsem včera přemejšlela jestli ho nezkusim :angry: ale ono je to jen jako dvorce že jsou na dotek citlivý :frowning2: takže to asi nebude tak jak bych potřebovala ..

odsávačku budu muset, to je jasný u mě :grinning: :grinning: ale nevim jakou - jestli ruční nebo elektriku, jakou značku :frowning2: koukala jsem a každýmu vyhovuje jiná :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
Terko, tak to jsem ráda, že je to normální :grinning: :grinning: :grinning: jen mě to pěkně štve, protože když nemám podprdu a zapomenu si vzít ten tampon, tak jsem celá od mlíka :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

ta odsávačka ruční tam značku nevím, ale ta elektrická byla medela... takže jsem odstříkávala, ale musím uznat, že Jáchymek je nejlepší odsávačka :wink:
6. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
tak elektrika je dobrá, ale drahá :confounded:
Tvaroh je myslim na zánět, ty dvorce jsem měla v těhu taky hodně citlivý, s tím asi nic nenadláš, ale ten tvaroh zkusit můžeš, za to nic nedáš :slight_smile:
nesnáším odstříkávání :rolling_eyes:
kašlu na drahý :grinning: :grinning: jsem upozornila že úderem září se veškerý prachy přestávaj vrážet do manželovo auta, kola, hokeje a elektroniky :grinning: a začnou se nakupovat plýny a odsávačky :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.