• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Holky, tak jsem zpět od MUDr. Šla jsem tam Viktorku převážit, nabrala za týden a dva dny 25 dkg, takže doktorka mě opět ukazovala graf a ujišťovala mě, že malá přibírá přímo ukázkově! Tak fakt nevím!

Řekla mi, ať si Nutroš koupím do zásoby, když fakt budu mít pocit, že to není k tomu a když mi bude řičet hlady! Ale jinak mám prý zkusit na noc dávat nemléčnou kaši (rýžovou) anebo naškrábanej banán s trochou vody, prý ji to na noc zasytí! Tak jsem z toho jelen, myslela jsem, že takový maličký dítě ještě nesmí takový příkrmy a ono ejhle! Takže jsem nakoupila banány, zkusím nejdřív tohle a pak jsem koupila taky nemléčnou kaši od Hami, je od ukončeného 4. měsíce, což nám bude příští týdenb s tím, že ji nemám ředit mlékem, ale jenom vodou. No, jsem na to zvědavá a už se moc těším, jak to té cácorce bude chutnat! :angry:
24. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj kočky.

Taky jsem byla dneska u Dr.Vendulka má 7,36 Kg a 62 cm.To si myslim že změřila špatně. :grinning:

Na Dubičáku je pěkně.Taky bych volila tenhle směr. :grinning: Když jsem z DV. :grinning:

Teda nějak nemůžem zabrat.Venku spinkala Vendulka 2 hodiny a teď jenom pobrukuje.asi si vlezu k ní.

Tam nás dr zase neočkovala.prej až příště.To nám bude 5 měsůců, tak se snad už dočkáme.
24. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky Petruš,

mám pocit, že jsem tady dneska sama, tak aspoň ty!!!! Jééé, to už jste teda fakt véééliký! Zdá se ti těch 62 cm málo? Nám minule doktorka naměřila 57 cm, taky se mi to moc nezdálo....už dávno dávám velikost oblečení 62, tak nevím!

Viktorka teď taky spinkala 2 hodinky a počítám, že do večera bude spinkat ještě jednou, tak na hodinku! Spinká ráno hodinku, pak cca kolem oběda 1,5 - 2 hodinky a odpoledne zase hodinku!

Holky, dneska máme taťku v Praze na Homolce na předoperačním, tak jsem zvědavá, kdy půjde na tu operaci, chudáček malej, sice je poslední dobou fakt nepříjemnej, ale je mi ho hrozně líto! Už aby to bylo za námi a byly Vánoce :frowning2: :wink:
24. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz
Tak a spinkáme.Jsem si ji dala k prsu a okamžitě zabrala.Prdelka malinká.

My zase koukáme na nějakou chatu a nebo chalupu.Pěkná chalupa byla někde u Vimperka.Ale takhle daleko nechcem.Tak jsem zvědavá co na příští léto seženeme.Snad všechty chaty mají jenom pozemek v nájmu a hlavně nejsou oplocené.Tak to by takovej problém nebyl to oplotit, ale hlavně musí mít vlastní pozemek.Chceme tam jezdit i s hafama.Tak aby nám neutekli. :grinning: Si dělám srandu, držej se nás jako klíšťata.

Teda Míšo to měla Viktorka asi velkej hladík.Je fakt že Vendulka taky vytáhla 80 ze 120. :grinning: Napoprvé.

A kolik teda vážíte?
Já nevim kde ty kila naše Vendulka má.Ona neni nijak tlustá,ale prostě jsou tam. :grinning:
24. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Míšo, neboj to dobře dopadne.
Já už dávám i 68 kalhoty takový zateplený 74.
24. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ale znáš to.To číslování je někdy otřesný.I když ty věci jsou převážně z CA.
24. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz
Míšo co bereš za HA?
24. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky Peťo, jaktože se vám nechce k Vimperku!!!! Tam je tak krááááásně, já jsem tam vyrůstala!

Já nakupuju věci převážně v Tescu! A tam mi to číslování docela vyhovuje....0-0, 0-3, 3-6, člověk nemusí nic moc řešit!

My vážíme 5,69kg, takže docela v pohodě, doktorka říkala, že prostě bude větší jedlík :angry:

Peťo, já beru Cerazette, docela mi vyhovuje, zatím! Ty už něco bereš, nebo se teprve chystáš?
U nás to není s tím sexíkem nikterak slavný, takže myslím, že bych se obešla i bez, ale člověk nikdy neví! :grinning:
24. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
Taky beru cerazette, už 4 měsíc, tak to u nás se sexíkuje docela dobře :grinning: ,hlavně já mám jaksi často chuť.

Kolik za něj dáváš? Já 545,-.Neni to moc?Chodim do jedné lékárny a jsem tam spokojená.Jenže jsem včera kupovala i Synderman a tam stál 86 Kč.Jinde stojí 53.Tak si říkám jestli nechodim do tý nejdražší lékárny co je. :grinning:
24. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
Dneska nám přišel leták do teska a maj tam celkem hezké věci.Jenže tam nechodíme.A sama tam nepudu :grinning:
24. zář 2008 v 15:14  • Odpověz
Petruš, já jsem platila taky tak a to jsem ji kupovala v lékárně v nemocnici! Takže je to cena asi normální!
Uff, mám poslední platíčko, takže budu muset pro nové!

Už se těším na večer, až dám Viktorce ten naředěnej banán, co na to bude říkat! :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 15:26  • Odpověz
No, to jsem zvědavá jak jí to bude chutnat.Musíš dát vědět.

Já byla pro nové včera a napadlo mě, že vlastně přispívá 500 Kč pojišťovna.Tak si tam dojdu jestli to ještě platí.
24. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
Míšo, co vítání občánků?

Nepřišla ti pozvánka?
24. zář 2008 v 15:35  • Odpověz
Ty, Petro, já myslím, že to už je dávno pasé, příspěvek od pojišťovny!!!!!!

Jinak na vítání mi pozvánka nepřišla!!! Tobě joo? Já myslela, že to tady v ČB zrušili, aspoň o tom mluvili, že prý na to nejsou peníze!!! :frowning2:

Tak před chvilkou mi volal manžel z Prahy, je z něj uzlíček nervů, prý zdaleka nemá všechny předoperační vyšetření hotové s tím, že snad tam pojede ještě 2x na lůžka a 3x normálně a ještě mu prý budou trhat nějaké zuby! Chjo, chudáček malej! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahoj, vidim ze se resilo vitani obcanku, kolegyne na nem se synkem v utery byla tady v CB prisla ji pozvanka domu, ale malej se narodil uz v breznu. Bavila jsem se o tom i s Kristou uz driv a psala mi ze se to dela jen dvakrat do roka a pozvou nas. Ja prave nevedela jestli se musim nekde nahlasit nebo jak

Gabo ZUzanka jest porad spi :astonished: :astonished: :astonished: kdyz jsme prijeli dom tak jsme sli jeste hned se psem, ted stoji kocarek pred domem a stale chrni. Mame uz pripravenou vanicku s vodou, v klidu jsme se u stolu najedli no koukam. To bude asi zase noc :confused:

Miso chudak manza. A proc probuh mu musi trhat zuby???
24. zář 2008 v 18:39  • Odpověz
hele tak my se dneska doma sesli s MM s tim, ze ja jsem se rozhodla ze Dubicak je ok ze to neni daleko, a on se rphpd ze to je daleko a ze tam budem odriznuty a ted zbesile hleda cokoliv jineho :unamused:
24. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, jestli chcete videt Alika od Kousi, juknete ke me do alba :dizzy_face:
24. zář 2008 v 18:59  • Odpověz
Zvizi diky :slight_smile:
hele ted teprve koukam co jsem napsala za nesmysl :sweat_smile:
tohle rphpd melo byt rozhod, jak jsem to takle mohla napsat? :fearful: nechapu :grinning:

Zu spala do 7 ted jsme uz vykoupany a papame
24. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
tak nám pozvánka na vítání obcánku taky nedorazila..:slight_smile:

Kulli, jejku chudák manžel co si musí jetě všechno vytrpět...:frowning2: :frowning2: :frowning2:

Zuzi, tak to je super, že byla večeře v poklidu, ne?? :slight_smile:

Kratoska: poslí mi prosíííííííím nějakou(aspon malilinko) tu chut na sex, mě nějak chybí a manžel beekáááá...:frowning2:
24. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
Gabi nepošlu, budu mít pak sama málo :grinning:

To vítání občánků jsem četla dneska u holek v Č.B.je tam mamina co rodila o 14 dnů dřív a pozvánku dostala.Ale, stejně je to asi jenom pro budějovický.My z Dobrý Vody asi máme smůlu.

Míšo, moc držím palečky.To bude dobrý, uvidíš. :slight_smile:
24. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
Téda, ten Alík je ale vlasatej :grinning:
24. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
dobré ránko, my jdem na vítání občánků příští pátek a museli jsme se nahlásit, prý po změně zákona na ochranu osobních údajů sami od sebe zvát nemůžou :confused:
25. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
holky, taky je v Budějkách tak hnusně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska asi nevytáhnem paty :unamused: no, mně se to docela hodí, protože dneska nebo zítra nám přivezou golfky :wink:
25. zář 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahojky Oli,

tady je fakt hnusně! Fůůůj, dneska to vidím jenom na procházku do Glóbusu a zpět! Fůůůj, potřebuju vlhčené ubrousky, takže tak!

Gábi, Petruš, holky, co máte maličké korbičky, já mám takový pocit, že tam Viki s tím fusakem nenašťouchám!!! Už teď, když ji tam dávám v mikince, zateplené vestě a přes ni peřinku, tak je tam jak sardinka! Obvzlášť v tom místě, kde se kočárek zužuje - zrovna v místě, kde má ručičky, ona je má pak zvednutý a nahňácaný (Gábi určitě ví, o jakém místě mluvím!). Jsem z toho jelen, mám pocit, že s fusakem se tam fakt nevejdeme!

Holky, jinak mám depku, včera přijel manža večer z tý nemocnice, musí ještě na jednu operaci, a to zubů, na RTG mu zjistili nějaký stín mezi čtyřkou a pětkou, prý je to úlomek kosti v nějakém váčku a musí to pryč, takže nejenže mu budou trhat 3 osmičky, ale ještě tohle, prý mu to budou odstraňovat nosem a když to nepůjde, tak řezat čelist, v celkové narkóze, raději na Homolce, kdyby se mu něco stalo s tím srdíčkem, tak že by to tam zmákli! Ach jo, včera jsem se z toho úplně složila! Takže jsem v depresi, nic mě nebaví.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A pak až bude tohle hotový, tak teprve přijde na řadu operace toho srdíčka! Chtějí to všechno stihnout teď na podzim, tak jsem na to zvědavá! Ach jo!
25. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahojky kočky

Oli, kde si se nahlásila na to vítání,a to půjdete asi u vás v Krumlově, ne?
Míšo, já už jsem fusak do kočárku skusila.S Vendulkou se tam vejdou jen tak tak.
Tak nevim jak dlouho v korbičce zůstanem.

Akoráj jsem s Vendulkou dorazila domů.Dělali nám ULT na neonatologii. Vše v pořádku.Tak mám velkou radost.
Plakala tam celou dobu,protože jsme zrovna vyšly když jakoby měla spát.Když bylo hotovo tak jsem jí dala do autosedajdy a normálně kočička malinká moje chrupe doteť.Ještě byl doktor na vizitě.Tak jsme museli čekat.

Teda Míšo, to musíte mít pevný nervy, ale to dobře dopadne. :slight_smile: Budeme držet palečky.
25. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Míšo, držíme manžovi palce, ať to všechno proběhne ok a ať už je to za váma :frowning2:

Petruš, jj, u nás v Krumlově, nahlásili jsme se na matriku a oni to i vyhlašovali v krumlovským zpravodaji, že se mají rodiče dětí narozených od 11.4.2008 nahlásit :wink:
A kterej dr. vám ten utz dělal? my tam jedem někdy v říjnu, teď nevím přesně kdy, na utz i na neurologii :unamused:
25. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
Oli, ult nám dělal dr čermák.Takovej starší doktor.
No, hlavně že to máme v pohodě.
Tak, dneska začínám používat Pampersky číslo 4.Je to síla. :grinning:
Taky musíme zase nějaké koupit.Tak číhám na letáky, a asi dobrá akce je ve špáru.mají tam i Huggis.Ty jsme měli teď.2 balíky.Taky jsou dobrý.
25. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
Petru, ten je takovej ne dvakrát optimistickej, tak pokud on řekl dobrý, tak to dobrý je :wink: my už 4 používáme, ale ne pampers, ty nám nevyhovujou, máme huggies a háppy, myslím, že na huggiesky bude akce v globusu...
25. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
Jo, ty jsou taky v akci v tom špáru.Ty haginy.
V globu jsme je ale už taky koupily.A dali k tomu nějakou tašku.Ještě jí mám zabalenou. :grinning:
A ve špáru jí teď taky budou dávat. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak tos mě potěšila s tim doktorem.Už na ult nemusíme.
Ale za týden ve čtvrtek jdem zase na ortopedii s těma nožkama.Musim koupit botičky a dávat jí je obráceně.To taky pomáhá.Tak se s dr domluvim a nějaké koupíme. :slight_smile:
Pořád masírujeme 3x až 4x denně.A jak se to kočce líbí. :slight_smile: Ani neni lechtivá na chodidlech.
25. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz
Tady je hnusně.Budem doma.Nějak mě začíná škrábat v krku.Možná je to tim že si pořád povídáme a málo do toho piju. :grinning:
25. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.