• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky, jsme zpět z procházky, respektive nákupu, byla jsem v Globusu a využila spoustu slev na tu slevovou knížku od DM, co nám minule ukazovala Zuzka! Vlhčený ubrousky DM jedny za cca 23,-- Kč, no to je paráda, dál masážní olejíček od SebaMedu atd., atd.!!! Fakt paráda!

My kupujeme pleny Tesco fialové, vel. 3, teď mají opravdu kráááásné, všude samá rybička nebo mořský koník, fakt parádní! Takže čekám na akci, zrovna teď, když je potřebuju, tak mají všechny kromě těch trojek! Šupáci. Jinak jsme používali Sleep and Play! Holky, Huggiesky jsou docela drahý, nééé? Já kupuju balík za cca 200,-- Kč, jak Tesco, tak Sleep and Play!

Jinak mi taky řekněte, na jaký UTZ to pořád chodíte!!!! Na neonatologiii???? Jakto, že my jsme ještě nikde nebyli!

Holky, už se vám miminka převrací? Já toho nějak nemůžu docílit, je fakt, že se mi Viktorka v neděli převrátila asi třikrát z bříška na záda, ale jinak nic! Hmm, možná je to taky tím, že je skoro celý den v houpátku, cooo? Pak spinká v košíku, pak papáme, chvilku v postýlce, chvilku ji muchluju na naší posteli...myslíte, že by měla trávit víc času na zádech? Jak to děláte vy?

Petruš, mě taky začíná nějak ten krk, už od neděle, ale zatím se držím, jenom jazyk mám bílej! Tak doufám, že to bude v pohodě. Jinak navzájem na sebe s Vikískem prskáme, ale to není žádná rýma.

Jinak díky za podporu s tím manžou, už aby to fakt bylo za námi, už aby byly Vánoce! Chjo, je mi ho moc líto! :rolling_eyes:
25. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz
Jo, Petruš, já mám pocit, že se s tím fusakem do korbičky nevejdeme, že budu muset počkat ještě měsíc v korbičce s kombinézkou, peřinkou a dečkou a pak přejít rovnou do sporťáku s fusakem! Je fakt, že X-Lander má podobnou korbičku jako Quinny, taky malou! No ženská jedna, jak my to vyřešíme....????!!!!

Gábi, kde jsi dneska, když tě tady potřebuju jako odbornou poradkyni na korbičku a fusak? Já mám pocit, že se prostě nevejdeme!!!!
25. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Míšo, my chodíme na neorologii a utz hlavičky, nás hlídaj, my jsme 33tt :wink: jo a s tím přetáčením ze zad na bříško, to chcou po6ti měsíčních dětech, tak času dost :wink: nikam nechvátej, ono to i tak uteče jako voda :frowning2:

jinak, my už s fusakem jezdíme a pohoda :wink: malýho moc neoblíkám a stejně je v teple - jen dupky, bodýčko a svetřík :slight_smile:

Míšo, jak to dopadlo s tím banánem na noc? mě to docela překvapilo, že vám to dr. řekla, když ještě nemáte ukončenej 4. měsíc. prostě co dr. to jinej názor :wink:
25. zář 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahojík, jsme tu...:slight_smile:

Od rána jsme totiž se Zuzkou brali utokem obchody a domu jsem dorazila až po 5 hodine...:slight_smile: :grinning:
Míšo, ty jo s tím MM to je hustý, moc vám drzímě s Emmi pěstíčka at všechno hlavně dobře dopadne !! A ty se drý, musíš být ted taky moc silná !!!

A jaký fusak si do korbičky zkoušela?? Mylsím, že by se tam s fusakem vejít měla určitě, ted má Emmi 7 měsíců, korba ji je fakt fest, je ji dlouhá fakt akorát a myslím, že ten Aestetic bych tam ještě narvala, ale nevím..v zimě bude asi Emmdo už ve sportáku, podle toho jestli se uřáčí sedět nebo ne...:slight_smile:

Ha, oni budou akce na Huggiesky??? Za kolik a kde?? :wink: tu tašku jsem taky kdysi k plínkám už dostli, máme doma 2, tu nepotřebuji,ale plínky za good cenu potřebuji akutně...:slight_smile:

Panterka, vy máte vítání obcánku?? jůůů...:slight_smile:
25. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
holky, já se vás, co máte quinny ještě chtěla zeptat, jak je to s tím sporťákem, já mám kámošku, která už dala malýho do sporťáku quinny a nějak nemůže přijít na to, jak ho dát do sedu :sweat_smile: nějak jí to jenom do polosedu, tak jsem jí slíbila, že se vás zeptám, i když ještě děti ve sporťáku nemáte :wink:
25. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz
Gabi, a co jste nakoupily? honem, pochlubte se!!! :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky holky,

Oli, tak včera se Viki nad banánem vztekala jako čert, naškrábala jsem jí ho a přilila trochu mého mlíčka a svařené vody, aby z toho byla taková řídká kašička! No a dneska, jelikož měla zrovna dobrou náladu, tak ho bez problémů smlsala...to víš, se lžičkou to jde sice blbě, ale snaží se! No, ale to nemění můj pocit, že má hlad, tenhle týden i po nakojení večer (z obou prsů) pláče, takže si myslím, že by večer potřebovala aspoň trochu toho Nutrilonu! Doktorka mi sice řekla kaše, ale já nevím, spíš bych radši dala to mlíčko! No, ještě to nechám chvilku uložet a pak uvidím! No a ten banán, mě to taky překvapilo, ale když je to doktorka, tak mi nemůže říct (snad) nic špatnýho, nééé? Já nevím! Říkala mi, že malá holt bude větší jedlík! :sweat_smile:

Jinak s tím Quinny nevím, já myslím, že když se člověk hodně snaží, tak do úplnýho sedu jde, stahuje se to takovými popruhy vzadu! Ale vlastní zkušenost ještě nemám :unamused:

Gábi, tééééda, vy jste se rozšoupli, holky jedny!Ten fusak jsem tam ještě nezkoušela, ale je to takový pocit, že se tam nevejde!!!Chce to vzít útokem Bejbycentrum a vyzkoušet to live!

Dneska manžovi volali z Prahy, tak jede příští středu, ale jenom na vyšetření, tak ho asi objednají na tu operaci na ty zuby! Říkal, že máme jet s ním, nevím, jestli to zvládnem, tak brzo vstávat a ještě kdoví, jestli budeme moct s Viktorkou do nemocnice, když je ještě tak maličká, nemáte někdo zkušenost? :unamused:
25. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
cauves, Gabco taky ses tak hotova??? Ja uz nejak sotva lezu :confused: a MArtina jsem dneska jeste nevidela :rolling_eyes:

No koupily jsme plavky, vsude nas meli pomalu za exoty, ale me to prijde celkem logicky, ne? Proste jsme sli po slevach, no a ja koupila dvoje dziny v CA, konecne nemusim chodit v tehotenskym! :grinning:

Holky to vitani obcanku je divny, dve zensky mi uz rekli ze to prijde samo ta pozvanka :fearful: :fearful: :fearful:
25. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
KOcky zkladaly jste detickam nejaky konta? My se na to chystame ale nevime kde a co, tak jestli nemate nejaky typ co je nejvyhodnejsi

A druha vec kdy se mam zajimat o rodicak? :confused: Abych neco neprosvihla.

Misko s tou nemocnici nevim :unamused: pokud nejde o infekcni tak by to melo byt snad jedno? No jinak manza si chudak pekne uzije :confused:
25. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz
manza je doma, jdu chrnet, dneska jsem fakt hotova. Jeste napapame ditatko a pro dnesek je toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ahojík,

panterka: a jaký má sporták od Quinny?? BUzz nebo Speedy???

Zuzi, byla jsem taky k.o. ...:slight_smile: Dneska mě ale čeká maraton znova, za chvilku vyrážím na to zivotní prostredí a pak na to letiště, to papírování mě zabije...:frowning2:

Taky mě KUlli překvapuje, že ti dokrorka poradila ve 3 měsících už banán... :fearful: :fearful: ale fakt jak říká Oli co doktor to jiný názor...

Vítání obcánku asi mít nebudeme, pořád nán nic nepřislo.. :unamused:

Kulli, s tu nemocnicí, ono hodně záleží na oddělení, jako jestli se tam může malá nakazit a tak...mě třeba na neurologii jak jsem tam teď ležela pouštěli Emmi bez problému... :wink:

tak zatím píško, jdu se nachystat a vyrážíme zase do terenu..to je kilometru v nohách...:_)

jo a písněte co budete vařit, potřebuji inspiracion !!!!
:grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Gabi, má myslím ten, co má Míša, s těma nafukovacíma kolama, velkýma :sweat_smile: a jaký plavky, kde a za kolik jste nakonec sehnaly? :confused: já jdu ještě po bikinkách, tak mi holky dejte tip :wink:

jj, co dr. to názor, u nás v červnovkách dokonce jedný mamče, co nekojí řekli, že má přikrmovat až po 6. měsíci :astonished:

zkuste si zavolat na matriku, jak to s tím vítáním občánků je, my jsme se taky museli hlásit, hlavně proto, že jsme narozený v budějcích, krumlovský maminy se zapisovaly už při tom, když si šly pro rodnej list :wink: a vy jste přece rodily v krumlově, tak je to třeba taky tak :wink:

a já zas dneska čekám na ty golfky :rolling_eyes:
26. zář 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holky,

s tím vítáním občánků jsem taky slyšela, že to přjde samo! Vždyť to rozesílá matrika, která si nově narozený miminka přece eviduje, nééé? Tak proč se ještě hlásit!!???

Holky a kdy vám přišla za mimíska složenka na komunální odpad? To by si taky měli evidovat oni, nééé?

Zuzí s tím kontem pro malou mám stejnej problém, přemýšlím, co a jak, od prababičky dostala nějaký korunky, my jí chceme taky něco málo spořit, takže zatím dáváme do prasátka, ale to nejde pořád! Já přemýšlela o stavebku nebo o nějakým kapitálovým životním pojištění s tím, že by byla pojištěná na úraz a všechno možný a ještě by si tam spořila! To by možná nebylo špatný!

Gábi, včera jsem vařila plátky vepřové kýty zapečené se žampiony, šunkou, sýrem a šlehačkou a byly fakt mňamy!!! O víkendu se chystám na nějakou omáčku, asi to vyřeší guláš :sunglasses:

Zuzí, na rodičák je ještě, myslím, nějaký ten pátek čas, já už mám doma papíry, které vyplním, ty jsem dostala už když jsem šla žádat o porodné. Tak já na to dneska večer juknu, OK?

Jinak holky, poslední týden mi Viki nechce večer usínat, pořád poplakává i když ji nakojím z obou prsů, v noci se budí dřív (kromě dneška teda) a pak se mi budí skoro po hodině! To je úmor, fakt! Dneska zkusím udělat tu kašičku, jen pár lžiček a když to nezabere, tak ji nebudu trápit a po každým kojení jí udělám trochu Nutrilonu, ať se doktorka třeba zblázní, prostě myslím, že má hladík :confounded: :angry:
26. zář 2008 v 09:02  • Odpověz
Míšo, nás na vítání občánků nepozvali ani s Hynečkem a to ještě zvali automaticky oni a nemuselo se přihlašovat (fakt u nás je to nějak kvůli tomu zákonu na ochranu údajů, že oni nesmí sami zvát), a nepozvali nás proto, že se Hyneček narodil v budějcích a tak oni nevydávali rodnej list :sweat_smile: Ty jsi ale rodila v budějcích, tak uvidíš, já to myslela spíš na Gabi a Zuzku :wink:

složenka na odpat přijde :wink: nám přišla celkem brzy :sweat_smile:
26. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
Jojo, Oli, na to nezapomínají, jak jde o nějakou platbu, tak to oni se sami a brzo přihlásí, cooo? :grinning:
26. zář 2008 v 09:34  • Odpověz
fuj, teď koukám, co jsem to předtím napsala - odpat, to je ostuda :sweat_smile:
26. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
Tak jsem zpět, to vám byl maraton, to vám povím...Kancelář letistě sídlí kousek od nemocnice, tak jse musela letet s kočárkem az tam, pak na městká urad...ale všechno vyřízené...:slight_smile:

Oli, pro tvoji postavičku mám přímo suepr tipn na plavečky..přesně v tom sportu kam si poslala nás...všera jsme tambyli a mají tam akci 3 ks plavek za 199, KC ( kalhotky a 2 typy podrsenky) oc pěkný,ale třeba velikost 36 a ta i je malá,ale tobě bude..byla mi hoodně knop...:frowning2:

Kulli, když ty vaříš samá složitá jídla...:slight_smile: nebo ty plátky si dala jen tak do pekáce a ono se to upeklo samo??? :slight_smile: :grinning:

Jinak se o složenku na odpody pro baby nebojte, ona přijde sama...:frowning2: U nás si teda dost pospíšili, mrzáci jedny...:frowning2:
26. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahoj, my dneska dospavali vcerejsek, Gabi ja te obdivuju my vylezly se Zuzankou az po 10 hodine :sweat_smile: tedy ne ze bych celou dobu spala, vzdycky jsme se probrala na kojeni. Vecer Zuzanka usnula az po 12 a zacna v noci po jidle cumakovat a usmivat se a tak. Driv hned zabrala. No ona vcera se pres den vyspala a vecer mela kecavou, takze az do te pulnoci jsem ji musela bavit.
MM prisel kapanek spolecensky unaven no ale tak roztomile. Dneska pry prijde ve 3...tak jsem zvedava.

Holky ta kolegyne rodila v krumlove a pozvanka na vitani ji prisla sama.

No jinak vareno mam od vcera ty zapecene brambory (s kurecim, slanina, cibule, smetana) no a na vikend asi koupim nejaky kus pasika, v mrazaku mam od babi drbaky (chlupaty knedliky) no a zeli.

Tak mala se mi uz nudi v lehatku jdu za ni. Tak zatim.
26. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahoj teda, tady se kecá.

Holky já byla platit za odpad sama na úřadě.Nám žádná složenka nechodí.Buď zaplatit na účet a nebo hotově tam.Tak to mám už od července zaplaceno. :grinning:

Konto: budeme asi dávat to sluníčko od český? To je taky na úraz a i spoření.
stavební spoření pro vendulku založila pražská babi.Tak taky dobrý.
ale stejně chceme taky spořit, jak ksou spořitelní knížky, nebo co se dneska dělá.Musíme to zjistit.

Já půjdu zrušit konto ve spořce, tak se tam přeptám.

Míšo, fusak ještě v kočárku nemám.Počkám si na počásko na příští týden a uvidim jestli ho už dám.

Teda já jsem normálně nějak vytuhla.Včera.Ani nádobí jsem neudělala.Ano ordinaci jsem nedokoukala. :grinning:
V půl devatý jsem napustila vanu a byla jsem tam hodinu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nádhera.Vendulka vstávala zase v 6 tak noc úžasná.Akorát teď dopoledne jsem makala.To nádobí :frowning2:
26. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Gabi, jedem v úterý do budějc s kámoškou, tak tam asi juknu :wink: máš pravdu, mně ty kila postupně mizí, i když dělám, co můžu, aby mi něco zůstalo :rolling_eyes: no nic, ještě mám 3kg nahoře, tak snad něco zůstane :unamused: 36 snad bude, o podprdu se nebojím :grinning: ale kalhotky by mohly bejt malý :sweat_smile:

jinak klukům jsme založili účet u čsob, myslím slůně. je to nějak výhodný na poplatky, od 8mi let můžou dostat kartu a tak, no, ukládáme jim tam peněžní dary :grinning: jinak Hynďa má stavebko ještě postaru a Jáchymkovi jsme se zatím nedokopaly nějaký založit, ale musíme, no a pak má Hynďa svatební pojištění u kooperativy, to je s úrazovkou a spořením :wink: tak Jáchymkovi počítáme taky s něčím takovým :wink:

Jáchymek teď vytuhl, Hynďa kouká na telku a pak se mnou pojede do čb na hokej, no a golfky ještě nedorazily :rolling_eyes:
26. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ty jo Oli ti vasi kluci budou prachaci :grinning: uz maji nevestu... :sunglasses: ?
26. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
Čááááu holky, tak jsem se vrátila z Bejbycentra, koupen fusak - šedo-zelený, fakt pěkný Aesthetic, sluneční clona z Teutonie a univerzál pláštěnka na trojkolky, takže paráda, jsme připravený na zimu i na sporťák, peněz jsem tam nechala jako želez a v Bejbycentru začala Viktorka řev jako stádo turů a řvala až domů! Fakt hysterka!

Doma jsem jí dala papat, párkrát cucla a klídek, piánko, úsměv a pohodička! A máma skoro nervy nadranc!

Týýýýjo, holky, to se taky teda na nějaký to spořko musím zaměřit! Když vy už to takhle máte!

Petro, já nic platit nebudu (kom. odpad), dokud mi nepřijde složenka, nám s manžou taky chodí, tak ať si to pohlídají oni, já jim nebudu ulehčovat práci, nééé, oni za to berou prachy, tak ať se snaží!

Holky, jdu se najíst, mám hlad jako vlk! :wink:
26. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
Holky, ještě jedna věc! Kojíte nebo jste kojily někdo boční - fotbalovou polohou? Já vůbec nevím, jak na to! Malá mi totiž pořád odmítá jedno prso a přitom mlíčko tam je!!!??? :confused:
26. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
manza sel ven s amliu a vzal i psa, poprve sam, vykopala jsem ho ze muism uklizet tak jdu makat i kdyz ted zrovnsa nemam vuuuubec naladu

Miso zkus asi nejaky polstar nahnacat vedle sebe a malou na nej polozit
26. zář 2008 v 16:21  • Odpověz
Holky, tak máme za sebou další dávku Nutrilonu, malá spapala 120ml, k večeru řvala jako tur, fakt, byla chudák celá flekatá, prso nechtěla, čaj nechtěla, prostě jenom řvala a řvala, tak jsme zkoušeli všechno možný a zabral jenom Nutroš! Chvála za něj!

Teď jsem ji ještě dokojila a je v pelechu a čučí :sunglasses:
26. zář 2008 v 19:26  • Odpověz
ty jo a tochtela prso kdyz mela hlad?
26. zář 2008 v 19:34  • Odpověz
Kulli nevím co je fotbalová poloha,ale nejvce jsem kojila na boku na posteli a pak na kojíci polstáři u TV na gauči...:slight_smile:

No myslím, že má Viky fakt asi hlada, když toho spořádala tolik, 120 ml je fakt dost pro tak malé míno když byla po kojení, ne??

A hlavu si s tím nelam, že dáváš UM - já ho daky musela dávat docela brzo,taky přesně vždycky jen večer...:slight_smile:
26. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
jo ted koukam ze jsem predtim chtela napsat: A to NEchtela prso, kdyz mela hlad ... :sweat_smile:

Kocky chystame se na vylet na ten DUbicak, prolezem to tam a uvidime, MM mi rika ze se tam zblaznim, no nevim. Po pravde obavy mam, ale rekla bych ze jinou moznost nemame, kdyz chceme domek, jinde na to nemame proste prachy.... :unamused: a nejak neverim na to ze kdo si pocka ten se docka. Taky bychom mohli cekat 20 let a to se mi tedy nechce. Myslim ze 3 roky je uz diceka dost dlouha doba po kterou resime bydleni. Myslim ze tohle je ten pripad kdy proste musi jit clovek stesti naproti no ne?

Tak my jdem :slight_smile:
27. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz
Zuzi, tohle mipřesně říkal MM, když jsem našla nějakou parcelu na vesnici která byla za pčijatelnou cenu...Co tam budeš dělat celý den, když tam není ani obchod nic a MHD??? Já na něj, nic, budu na zahradě za baráčkem s Emmi...:slight_smile: no ale ted jsem moc ráda, že jsme nakonec zvolili HOdějovice, kde je MHD a město na dosah...:slight_smile:

Ale myslím že zrovna ten Dubičák tak daleko není, tak by to mohlo být v pohodě!!Pak dej vědět jak jste se rozhodli, ju???
:slight_smile:
27. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.