• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky, hlásím, že máme opět 60ml Nutroše v bříšku!
Malá vždycky pije z prsu a pak se začne odtahovat a řvát a když ji přiložím znovu, tak se přisosne, ale hned zase odtrhne a řve! Tak nevím!!! Tak jsme udělali dneska jenom trochu Nutroše a víc ne! Jsem z toho jelen!

Zuzí, Dubičák je super, já bych o tom asi nepřemýšlela, je to kousíček od ČB!

Gábi, tys dávala Nutroš ještě když jsi kojila?
27. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
No jasne ze bych byla radeji, kdyby byla v dosahu MHD atd, no ale zkratka to stojií prachy, ktery nemame. Nedokazu rict jestli ten Dubicak se mi vazne tolik libi, nebo jestli jde jen o to ze to uz chci mit vyreseny at je to co je to.
Ono to je Male Dubicne, to je z tech vsech vlastne nejdal, jeste jsou tam Dubicne samoty, a Dubicne. No dneska jsme tam byli na peknem vylete, myslim ze to neni az tak daleko, jde o zvyk. My stejne na nakupy atd jezdime autem, do mesta taky autem, takze nez zacnou deti do skoly, se rpo nas vlastne nic nezmeni. No a pak by se to uz zkratka nejak udelalo. Jedine co MM rika ze tam bude problem s netem, jak je to za kopcem. Tak bez by to bylo fakt tezky.
Np jinak je to kilak na bus 10 do Třebotovic a 3 kilaky na bus na dobrou vodu, takze myslim ze se to da, takovou peknou prochajdou i na ten bus dojet. No jinak zkratka auto.
Gabi presne jak rikal i tvuj manza, nevim v cem by byl rozdil, jestli drepim doma na zadku v Suchaci, nebo na Dubicaku, a jestli jdu ven po chodnikach nebo lesni ceste.
No jak jsem uz rikala horsi to bude u deti skolou povinnych, no ale to by se zkratka uz nejak udelalo. Takove veci resi preci spousta lidi a taky zijou, no ne?

Gabi jinak to IP je to ono, akorat uz tak stoji nejaky domy atd a ta stodola vypada jeste hur nez na obrazku :grinning:
27. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Zuzí a nepřemýšleli jste např. o takových těch typizovaných řadovkách, co se všude staví? to by taky nebylo špatné bydlení....cooo? :wink:
27. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz
Zuzi a tak jak se teda rozhodnete, půjdete do toho??? :slight_smile: Jsem zvědavá, koukni schválně tna ti stránku realitek jak sjem ti posílala ten odkaz, prijde mi, že tam mají hodně veliký výběr, mě to přišla jako nej stránka na hkedání pozemků...:slight_smile:

Míšo, jojo, já jsem taky kojila a na noc dávala NUtrilon, Emmi jsem nestačila...:slight_smile:

My byli včera v Zoo, dali jsme Emmi do sportáku aby z toho taky něco měla..:slight_smile: a byla tam svatba...:slight_smile: Přímo v zoo u zvířátek...:slight_smile: nejaká paní co pracuje taky u BOsche...:slight_smile:
28. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
nazdárek, holky :wink: tak hlásím, že jsme zpět z dalšího plavání a dneska už jsme šli pod vodu :wink: Jáchymek je šikulka, je tam nejmladší a krásně to zvládá :wink:
28. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
Koukate co??? No ja sla na WC jak MM vstaval do prace no a nejak jsem se zasekla u veseni pradla, ale jeste se pujdu dopect k Zuzance. mmch mame nejake nove fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=211922&vReferer=

Misko me by tyhle radovky vubec nevadily, jenze oni bidaci klidne za ne chteji i 4 miliony!!!! Byli jsme se na jedne tady v Suchaci podivat. ALe to je na nas opravdu moc. Jednam nam tolik nepujci a druhak bychom ani nedavali splatky.

Gabco ono to asi potrva nez se k necemu rozhodnem. MM s tim Dubicakem vaha a jak jsem uz psala taky bych byla radeji bliz. I kdyz jinak si myslim ze je to suprovy kompromis mezi cenou a vzdalenosti. Jezdi tam mezimesto, na pul 8, takze rano do skoly akorat, jinak je to kilak na desitku do Trebotovic a tri kilakz na MHD na Dobrou Vodu. Na tom miste se citim moic dobre, je tam krasna krajina, ale stoprocentne jista si tim taky nejsem. Otazka je, jestli si muzem dovolit cekat na nejaky pocity. Nez se rozmyslime, muze to byt pryc. No a nebo taky po tom skocime a pak objevime jeste neco lepsiho :unamused: no je to tezky rozhodovani. Ale resime to uz tretim rokem, porad jsem doufala ze to vyresime nez budu tehu, pak nez se mimco narodi no a ted doufam ze to yvladnem do leta, nez zacne Zuzanka lezt a chodit...

No tak ja jdu jeste hajat a premyslet. Jinak nasi a babca me vsichni od toho Dubicaku zrazujou. Ja si rikam jde o zvyk a jak uz bylo receno tak daleko to taky neni, ale jista si nejsem jestli mi to fakt jednou nepoleze na mozek :unamused:
29. zář 2008 v 07:02  • Odpověz
Tak já dneska straší už od 6 od rána, Emmi se rozhodla vstávat s tatínkem do práce...:slight_smile:

Zuzík má pěkné fotečky, kočka..:slight_smile:

Jinak mě sklátila nějaká viroza, tak sand se dám do středy dokupy, mám totálně ucpaný noc a bolí mě v krku..:frowning2:

Jsem zvedavá jak se nakonec rozhodnete,ale třeba se fakt naskytne nějaká úplně jiná přílezitost, taky si myslím, že to je hodně o zvyku, koneckonců budeš to práv+ ty kdo tam bude ted trávit nejvíce času, ne??? :wink:
29. zář 2008 v 08:02  • Odpověz
přidala jsem dvě fotečky ze ZOO...:slight_smile:
29. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zde po víkendu!

Víkend byl docela pohodička, v sobotu jsme byli u manžovo taťky, malá se poprvé na návštěvě pokakala a to rovnou i na bodíčko a tepláčky, zrovna den předem jsem dala oblečení z tašky (náhradní) vyprat, takže jsem ji musela dát na tělíčko plínu :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak pohodička, Gábi, já už to neřeším, když bude Viki večer plakat, tak jí dáme Nutrilon a basta, přece ji nenechám hlady, nééé?

Holky, dneska má být poslední krásný den! Tak si to musíme užít a vyrazit s kočárkama!

Zuzí, ptala jsem se manži, kde je Malé Dubičné a on říkal, že je to dost z ruky a že to chce, aby měl každej svoje auto! Ale jinak kousínek od ČB, nech si to ještě pořádně projít hlavou, jak píše Gábi, budeš tam především ty celé dny!

Holky, nevíte, kde mají nějakou super akcičku na plínky? Nějak nám došly a dneska musíme vyrazit na nákup!
29. zář 2008 v 10:05  • Odpověz
Kulli, hodně slev mají ted v Intersparu, byli jsme ta o víkendu,ale nevím jaké plínky pouzíváte, tak mrkni: :wink:

http://www.akcniceny.cz/letak/3607/p/1/

Já dneska ven asi nepůjdu, mám totálně ucpaný noc, tak nevím jak bych to udýchala....:slight_smile:
29. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
cauky no ja pujdu za mamkou a pak jdu ke kadernici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jeste nevim co se sebou necham provest :confused:

Miso no ja vim kde to je chodivame tam se psem, je to proste ay ya Dubicakem, jako ya kopcem. S autem pocitam, bez nej bý to neslo.

Kurnik ja jsem na manzovo pc a on ttu ma naopak z a y ale vy si to prelozite zejo :sweat_smile: ja totiz pri psani musim koukat na prsty a ne na monitor :sweat_smile:
29. zář 2008 v 10:40  • Odpověz
Gabo fotky ze zoo super :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:41  • Odpověz
Gábi, díky, kouknu na to!Vy používáte Huggiesky, viď? Jsou dobré? Taky jsem si říkala, že bych je vyzkoušela, ale zdají se mi dražší! Ale neva!

Viktorka je dneska nějaká podrážděná, a to se jí fakt věnuju!!! Asi půjdeme ven!
29. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
JJo, Kulli jsou dražší, já kupuji velký balík 66 plen za 299,- Kc,ale větší velikosti jsou dražší u všech plínek.. :angry: přijdou mi ale hodně dobrý !!! Dlouho jsem pouřívala Sleep and Play a pak rovnou přesla na Hugiiesky

Zuzi, tak at to dobře dopadne u kadeřnice, taky se chystám, musím se ještě někde objednat,ale nevím kam... :unamused:
29. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
Miso ja mela Huggies ty nejmensi a byly jsme spoky

Jo a tam melo byt Gabi, pisu zase v leze u kojeni, teda ted mi mala usnula ale ja jsem zustala u ni. Pres vikend se MM venoval mala a zvladla celkem velky uklid vcetne oken tak stejnak nemam co delat. Jdu jukat na realitky :rolling_eyes:
29. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
Zuzi, me kamarádky říkají Gábo, tak i to přišlo ok...:slight_smile:

Ty jo, mytí oken...to jsem nedělala hooodně dlouho, se stydím.... :wink: asi bych taky měla,ale zatím je přes ně pořád vidět.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
jo a pujdes do nějakého toho odváznějsího účesu jak si říkala???? :wink:
29. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
no my uz nevideli :slight_smile:

No s tm ucesem mozna ze jo ze se nejak rozsoupnu :wink:

Tak jsem prohlidla novinky na realitkach a nikne nic :unamused: ten barak nam nemel utect nic takoveho uz nenajdem :unamused: :frowning2:

no nic razime ven a za babi do prace tak zatim papa

Joo Gabi a fotky pry predany :wink:
29. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky, holky manžel je taky už od pátka nějak nachcípanej.Doufám že to od něj nedostanem.I když už od soboty mě pěkně bolí hlava.Tak jsem zvědavá.

Taky máme plíny ze špáru.A dostali jsme ještě k pamperskám tričko, kraťásky a košilku.Vel 74.Tak máme už na jaro.Doufám.

Míšo, my to střídáme.Haginy a nebo Pamp. Který jsou zrovna v akci.A kupujem Pamp.84 ks za 349 kč.vel 4.
Myslím si že super cena.
29. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
kratoska, k pamperskám tolik oblečků??? japato???? :grinning: :grinning: :grinning: my nedostali nic,béééé....
29. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Gabi, my tam byly v sobotu večer a měli tam obrovskou ceduly že za dvoje pamp a vlhčený ubrousky dostaneš oblečky :grinning:
Chtěla jsem koupit ty haginy, ale když jsem tohle četla tak jsem vzala pamp.
29. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz
ha, my ta byli taky v sobotu večer a toto jsem asi přehlídla, bo za oblečky zdarma bych klidně vzala jednou pampersky...:slight_smile::slight_smile:

my vzali dvoje huggiesky a opět máme tašku ( heč, už máme doma 3, nechcete některá) ??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ha, já mám tašku jednu.Někde ve skříni ještě zabalenou.
Gabi my tam byly v osum večer.tchině hlídala.Původně jsem chtěla plíny v globu i ubrousky.
Ale pamp vel 4 vůbec žádný.Teda měli, ale akorát těch 66 kusů za 409.To nejsem blázen.Ubrousky Hugis 3 kusy za 129 taky žádný.Tak že jedem do špáru.to už jsem byla nervozní, že jsme 2 hodiny pryč a jestli vendulka nezlobí.Byla hodná.Prdelka.

Teda jak se snaží překulit na bříško.Už 2x se jí to mílem povedlo.Švihla sebou, a pak se lekla tak se vrátila.Ale myslím že do konce týdne to dokáže. :grinning:

míšo, co vy a hlavička.
29. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
vy jedete ve vel.4 ?? :slight_smile: my taky, jen nám je o 3 měsíce víc...:slight_smile:

v globu moc často teď akce na plínky huggies nejsou..:frowning2:

Ty jo,už převracet na bříško, ju?? :wink: to je tada mazec, šikulka jedna!!!
29. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz
Holky, když kojim, můžu nějakej ten Coldrex nebo něco takového?
Vím že můžu paralen.
Ale ta hlava je jako střep.S tim ale asi nic neudělám.Vendulka se probrala tak přebalíme a jdem ven.
Koupíme rohlíky pustíme hafy, vařeno máme....bramborovou kaši a uzený.Mňam
29. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz
coldrex bych řekla, že při koju ne,ale jistá si uplně nejsem...:frowning2: panadol můžeš...:slight_smile:

tak se mějte venku pěkně,páčko
29. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz
No, pamp vel 4 a haginy vel 3.
Gabi, vždyť už máme 7,4kg :grinning: :grinning: :grinning:

To víš, to si už můžem dovolit.

Mimochodem, synovec bude mít 7 října 2 roky a taky má 4.Jenže je jako vyžle :grinning:
29. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz
No, budu muset proštudovat příbalové letááky.To dělám strašně nerada :grinning:
29. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
Holciny moc prosim o hlasiky,jeste dnes a zitra. Proste do konce tohoto mesice a pak uz soutezit nebudu,i kdybychom nepostoupili. Takze prosim prosim o desitku,dekujeme
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/14646/cerny-zdenek.html
29. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
Marti, máš ji tam - 10 samo... :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.