• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky holky,

tak jsem nakonec koupila Sleep and Play, pro zmšnu! Jinak kupuju Tesco fialový, teď je vylepšily, jsou krááásně pomalovaný mořskýma zvířátkama, ale neměli trojky, tak že teď jedeme v Pamperskách!

Petruš, my jsme s hlavičkou nikde nebyli! Doktorka nás nikam neposlala a v nemocnici nám taky nic neřekli! Jinak, to, že se převracíte na bříško, to jste teda fakt šikulky!!!Nám se podařilo zatím 3x z bříška na záda, ale možná to byla jenom náááhoda :slight_smile:

Holky, dotaz:
Když přebalujete v noci, přebalujete před nebo po krmení? Já před krmením a malá vždycky řve jako tur, jenže když ji přebalím po kojení, tak budu mítr problém ji uspat, protože ožije!!! Podělte se a písněte, kolik cca plen spotřebujete denně!!!??? :wink:
29. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
kulli ja si to uz nepamatuju ale ted spotrebuji cca 5 plen denne a ja prebaluju po koupani a pak dam najist :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
Kulli, v noci jsem přebalovala před kojením, aby pak u kojení mohla usnout a nicím ji pak nebudila...:slight_smile: ted už v noci nepřebaluji, až ráno... :grinning: :grinning:

A když jsem jednou zkoušela TEsco plíny tak už měly taky mořské zvířátka...:slight_smile:
29. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
Holky, díky! Já taky budu pořád přebalovat před kojením, jak píšeš, Gábi, aby pak mohla usnout! To jenom manža má pořád takový připomínky, jako že ji nechám trápit, že řve hlady a já ji dám najíst až po přebalení! Už mě fakt někdy začíná točit!

A Gábi, od kdy jsi začala přebalovat jenom večer a pak až ráno?

Teď mají Tesco plínky ještě chobotničku na prdelce a ostatní zvířátka :grinning:
29. zář 2008 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky, tak nám dorazily ty golfky a musím říct, že jsou supr čupr, přesně takový jsem si představovala :wink: a za skvělou cenu :slight_smile:

jinak my, když jíme v noci, tak většinou jeden drží flašku a druhej u toho přebaluje :grinning: když jsem doma sama, tak před jídlem :wink: no a ráno po jídle, protože většinou hned po jídle kaká :wink:

Petruš, jinak my teda ve 2 letech už byli bez plínek i v noci :sweat_smile:

Míšo, na ty tesco plínky mají teď nějakou slevu nebo ne? já si právě říkám, že je konečně zkusíme, jinak jedeme v huggieskách a háppy :wink:
29. zář 2008 v 17:38  • Odpověz
Oli, no on dlouho nechtěl kuba na nočník.Dávají mu snad jenom plíny na noc.

Míšo, já myslela jestli Viky zvedá tu hlavičku na bříšku.Jestli se polepšila kočička. :slight_smile:

A když se náhodou Vendulka v noci vzbudí, tak přebaluju před krmením.

Jinak pěkně až ráno.Většinou když jdu spát, tak ještě šáhnu jestli nemá mokro.

Když jo, tak ještě přebaluju.A to se ani neprobudí. :grinning:
29. zář 2008 v 17:53  • Odpověz
Míšo, plínek spotřebujem poslední dobou dost.Nepočítám to, ale tovejch 10 za den? Kecala bych, ale přebaluju často. :wink:
29. zář 2008 v 17:58  • Odpověz
Petruš, taky přebalujem hodně často, nějak se mi ekluje ho v tom nechávat delší dobu :unamused:
29. zář 2008 v 18:06  • Odpověz
Viď, ať má pěkně suchou prdýlku. :slight_smile:
29. zář 2008 v 18:14  • Odpověz
přesně tak, za těch pár plínek mi to nestojí :confused: já opruzený mimčo neznám, ani u Hynečka ani u Jáchymka neznám :sweat_smile:
29. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
Oli, mě se to stalo jednou.Ale trošku.Tak jsme byly chvilku nahatý a naštěstí dobrý.To jak byly ty vedra. :frowning2:
29. zář 2008 v 18:27  • Odpověz
Petru, my naštěstí přežili vedra s Jáchymkem i s Hynečkem (a to v tom roce 2003 byly hrozný vedra od května do září, snad nejteplejší rok, co pamatuju)
29. zář 2008 v 18:30  • Odpověz
pěknej večír...:slight_smile:

tak mě taky přijde že máme velikou psotřebu plínek, u nás se nějak často kaká...:slight_smile: A děsně to smrdí...:slight_smile: co bych dala za "super" zápach který byl jen po mlíčku, s těma příkrmama jako je zeleninka a ovoce to je mazec...smrádek fakt slušnej...:slight_smile:

Zuzi, tak už mám fotečky zkouknutý, děkujeme..:slight_smile: A jak si dopadla u kadeřnice?? Proběhla nějaká zásadní změna??
29. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
Gabi, no, u nás je to právě naopak, dřív po mlíčku bylo hned cítit, že jsme pokakaný,a le teď po zelenince a ovoci, jak už má tužší hovínka, tak si většinou nejsem jistá, dokud ho nerozbalím, řekla bych, že je to cítit nějak míň :sweat_smile:
29. zář 2008 v 19:43  • Odpověz
Holky musim se vam pochlubit,ze Zdenda uz chodi :slight_smile: zatim opatrne a obcas spadne,ale uz udela krucku dost.
Panterka jak jsi maleho odnaucila bez plen,dej mi typ
u nas se kaka 1 nebo 2x denne,ale driv jsem taky prebalovala porad :slight_smile:
29. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
Oli u nás je to teda pěkný pušinec, fakt hrůza...:slight_smile: :grinning:
29. zář 2008 v 19:51  • Odpověz
marti, my ho za prvý dávali na nočník hodně brzy, od 5 měs., když se probudil a měl suchou plínku, tak jsme ho nad ním podrželi, pak jsme ho nechávali doma často bez plín úplně i za cenu počůrání a když už začal sám sedět, tak jsme ho dávali na nočník preventivně tak každou 1,5 - 2 hodiny :wink: těsně po roce v létě odmítal nočník s řevem, ale ve 14 měsících si začal sám říkat ee, ale pak byla zima, tak jsme mu na ven plínku dávali, takže ofiko bez plen i venku je od roku a asi 8mi měsíců :wink:

GAbi, čekám, že to přijde jak rozšíříme sortiment :grinning:
29. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
jinak s Jáchymkem to tak rozhodně nebude, protože na něj nemám tolik času a energie, je to jiný než s jedním dítětem, když se lítá jenom kolem něj :sweat_smile: s Jáchymkem to prostě bude všechno pomalejší :grinning: ale co, všechny děti se to naučily, tak Jáchymek taky, na tom zapracujem v létě na chalupě, to mu bude rok a čtvrt :wink:
29. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky,

tak to je fajn, že všichni přebalujete v noci před krmením, už jsem to řekla manžovi, aby neprudil :sunglasses: Já přebaluju po každém kojení, spotřeba plínek taky cca 8-10 denně! Jak píše Oli, nechávat miminka v tom mokru je ekl!

Jinak plínky v Tescu teď v akci zrovna nemají, ale až je budou mít, tak hned první den tam poběžím a nakoupím zásoby, protože se fakt teď zlepšily, naše trojky jsou kráááásný! Ale Sleep and Play zase voní po heřmánku!

Holky, to my jsme donedávna kakaly jednou za 2 - 3 dny, poslední týden každý den, někdy i dvakrát! :grinning:

Petruš, tak to já jsem s tou hlavičkou nepochopila! Hlavičku zvedá, jak jsme ji začali dávat na bříško, tak se hodně zlepšila, jenom ručičky má pořád zaťaté v pěst a to se paní doktorce určitě nebude líbit!

Marti, to je kráááásný, to jsou tak nádherný zážitky, jen nezapomeň zapsat do kalendáře, já jakmile tyhle důležitý mezníky nezapíšu, tak jsem v háji :rolling_eyes:
29. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz
Míšo, s těma pěstičkama, my to tak máme taky, zrovna nám na plavku při psychomotorice říkali, že je plně povolí po půl roce :wink:
29. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ty jo tady to zije :confused:

Gabi no za fotkjy snad asi nedekuj, to bylo prace kvuli par obrazkum, ze, a snad ani nebyli tak pekne. Jinak u kadernice po me zbyla pekna hromada vlasu no jsem spoky :slight_smile:

Miso ten tvvuj manza je nejaky chytry ne? :angry: To miluju tyhlety rejpalky, tak snad je lepsi tu chvilku vydrzet, vzdyt to probuh tak dlouho netrva to prebaleni, nez aby bastila v mokru nebo pokadena no ne? Hele mam navrh! Pojd snami chodit na ten aquaerobic a myslim ze ho chytre rady jak to delat nejlip prejdou! Fakt nechces chodit s nama?

Kocky ja ted vstala od kojeni, Zuzanka lezela tedy jeste na boku a najednou koukam a byla na brise :astonished: no jak rikam jen z boku na brisko, tal jen pul cesty ale i tak dobry ne?

Jo a ja v noci kdyz prebaluju tak pred jidlem, i nas to tak v porodnici ucili ze pred jidlem aby jedla v suchu prijde mi to tak i logicke
29. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz
Zuzi, a co teda účes? napiš něco blíž, já Tě jen tak neuvidím :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
pokusim se o foto :slight_smile: no mam to jak rikala kadernice na "baghamku" :grinning: nevim ja se to pise, no proste vzadu jako na kratko a dopredu do spicky opizlala mi takovou pidi ofinku to jsem se desila ale moc se mi to libi. Akorat jak to amm ted bez barvy a jen tak sem tam zbytek meliru tak mi to pripada takovy sedivy, ale myslim ze dam vlasum od barveni chvili pokoj.
29. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Zuzí, tak už se taky moc těším na foto, určitě je z tebe pořádná kočka :dizzy_face: Tak tu fotku, prosím!!! Ten aquaaerobik asi neklapne, asi tu teď moc nebudu (v ČB), až manža pojede na tu operaci ,tak pojedu k naším, takže to budu mít takové rozlítané! Hele, chodíte s Gábi na to cvičení s miminkama k Mirce???

Oli, mě už minule naše moudrá Mudra říkala, že by měla otevírat pěstičky (a to jí byly 3 měsíce), tak mě docela vyděsila! Jinak hlavičku už zvedá nádherně! Je to šikulka!

Dneska vstávala v půl šestý a teď mi tady mrzutí! Uffffff!

Holky, mám s tím manžou jet zítra do té Prahy???
30. zář 2008 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko...:slight_smile:

taky se těším na fotečky s tvoji novou image, šup sem s tím...:slight_smile:

Já se dneska skoro nevyspala, nějak mě to nastydnutí neopouští, naopak..:frowning2: Nios ucpaný, pšikám na všechny stany...:frowning2: Zuzi, pokud se to aspon trochu nezlepsí tak na cvíco nejdu, bo bych nakazila ostaní dětičky a to by mě maminy ukamenovaly...Takže Kulli, tímto jsem ti vlastně i odpověděla, ano, na cvičení k Mirce chodíme...:slight_smile:

Jinak mam MM na služebce,ale zítra by se měl v 5 vrátit, tudíž bych teotreticky aquaerobic stihla,ale jak říkám, uvidím jak mi bude, zatím je to krize...:frowning2:
zítra se ti ráno ozvu, ju???

A Kulli, zítra tam jede manža na co??? NA ty zuby???
30. zář 2008 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko :wink: tak dneska razíme s kámoškou do čb po nákupech :slight_smile: jsem zvědavá, jak se narveme do auta, dvě maminy, dvě mimča v sedačkách a k tomu dva kočíky :sweat_smile:

Míšo, povolovat jo (to nám taky kontrolovali), ale opírat se plně o dlaně, to asi ještě ne, no uvidíte :wink: ale jukni někdy do albíček na fotky a uvidíš, že spousta dětí se i v těch 5ti měsících jako máme my (i když nám je vlastně 3,5měsíce :grinning: ) opírá o pěstičky. je fakt důležitý, aby je povolovalo a hlavně obě, pokud nepovoluje obě, tak to může prý být znak nějaký obrny, či co (to mi zas říkala kámoška, kterej to říkala známá neuroložka), ale já si stejně myslím, že dost často dr. jenom plaší :sweat_smile:

Gabi, jinak s těma služebkama... manža jel dneska na otočku do bratislavy a od zítřka do pátku (snad se vrátí a nebude tam do soboty) je v košicích, takže na vítání občánků razíme s babčou :unamused:

jo a ještě k těm nemocem, tak u nás řádí rýma :frowning2: tak už jsme nasadili sterimar s mědí, tak uvidíme. paradoxně Jáchymek tu rýmu má nejmenší (ťuk, ťuk, ťuk)
30. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
30. zář 2008 v 08:21  • Odpověz
už jsem hlasovala, sama od sebe...:slight_smile:

Oli, tak si nákupy užijte, scháníte něco konkrétního??? Já Emmi bundu...:slight_smile:

No včera došel MM z práce asi o půl 7, normál chodí v 6..takže jse byla už docela nakvašená a říkám mu, zda z toho nemá blbý pocit, že se vůbec nevěnuje rodině, že ji vidí max. 2 hodinky denně...no prý blbý pocit má,ale je ted tezké období a snad se to od dubna urivná...tak se můžu aspoň na něco těšit.... :unamused: :unamused:
30. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
marti, máš to tam :wink:

Gabi, já jsem ráda, že když teda manža na tý služebce není, tak chodí domů v těch 15h, stihne i s Hynečkem na plavko a bruslo, tak nemusím tolik lítat, i když tenhle tejden to bude drsný :unamused:

jinak já nic nesháním, spíš jedu na kukačku a chci se juknout, jestli už nemají zimní věci pro Hynečka :wink: to bych ho pak nejspíš ve čtvrtek naložila a jeli bysme na nákupy s ním :wink: ale kámoška má seznámek, tak uvidíme, jedem do bejbycentra, mercury
30. zář 2008 v 08:27  • Odpověz
Holky jste super,diky moc :slight_smile:
ted ze me bude slamena vdava,manza od pristiho mesice bude jezdit kamionem,tak bude cely tyden pryc. To nam bude smutno,ale kvuli financum to bohuzel nejde jinak a snad to nebude na 20 let
30. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.