• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
marti, tak to Ti nezávidím :frowning2: taky si občas ten tejden užiju sama doma a fakt mi to přijde na palici, a to ještě tejden pryč nebyl, co máme Jáchymka, to se asi zblázním, se dvěma dětma... to mě v pátek už budou odvážet do bohnic :rolling_eyes: :grinning:
30. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
Marti, máš to tam! Bodíky se hromadí!

Holky, já se taky vždycky odpoledne už nemůžu dočkat, až manža dorazí z práce, jak je člověk sám doma!!! Včera dorazil až v šest a dneska dorazí asi taky dýl, to vždycky tak pomalu utíká!!!

Dneska máme nějaký den blbec, Viktorka je nevrlá, vstávala v půl šestý a od tý doby nespala, teď na chvilku zabrala, tak čekám, kdy se vzbudí, napapáme se a půjdeme ven! Musím do lékárny, ty padající vlasy jsou jako mor! Koupím si nějaký vlasový aktivátor, šampón Panthenol a možná i vitamíny pro těhotné a kojící! Chjo!

Jinak zítra jede manža do Prahy na ORL ohledně těch zubů, prý to bude jenom krátce, říkal, abysme jeli s ním, jenže já nevím, jestli to má cenu, trmácet se do Prahy, pak tam chvilku počkat v nemocnici a zase zpátky, max. se zastávkou v IKEE! On s tím počítá, já jsem mu říkala, že ještě nevím, mám docela strach, abysme tam někde něco nechytili a malá z cesty stejnak nebude nic mít, jenom se bude trmácet v autě! Tak nevím :rolling_eyes:
30. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
kocky my vstavali v 11 :sweat_smile: tedy vzhuru jsme od 10 pak papani v posteli a chvili jsme si tam vykladaly a tak.
Miso no a jak snasi jizdu v aute? No kdyby to bylo na me tak jedu, Proste zase nejaka zmena a tak. Nevahala bych. Ale jesli v aute breci nebo tak neco tak to je na prd. Jinak IKEU bych vzala utokem hned.

Gabi to ses manzou vidite docela dost, my se vcera videli 20 minut a pak az vecer v posteli, kdy ja mela opravdi blbou naladu, tak nejak ze vseho a jeho stalo vsechny sily aby neusnul hned ale vydrzel aspon par minut vzhuru nez se vypovidam. Martin chodi z prace v prumeru o neco driv nez Milan, ale zase pak beha po znamych, tudle neco s internetem, tudle opravit PC na pivo atd atd....

Dneska se jdem podivat na domek tady v Suchaci, umisteni ve meste je suprove, ale ten domek primo je takovej divnej a tak divne zastrcenej v ulici, tak ja se furt nemuzu rozhodnout. Cit me tahne na ten Dubicak, je to tam balzam na dusi, ale jak rika moje mama fakt je ten ze za prirodou muzu dojet na vylet atd, opacne, tedy jako dojizdet za mestem je asi vic otravny, takze rozum mi rika brat radeji ten domek tady. No taky se muzem vybodnout na oboji a cekat dal, jenze to se muze sice objevit neco lepsiho, no ale taky nemusi a muze to byt jeste horsi. Tak ja nevim., Realitky sleduju kazdy den a kde nic tu nic. Tedy ono by bylo z ceho vybirat, ale ne v nasi financni kategorii :rolling_eyes:
30. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz
Holky, tak jsem zěpt ze města, musela jsem na poštu, bo ty pitomý postácký doručovatele nejsou schopni na mě zavonit, když jsem byla včera doma... :angry: :angry: :angry: no a takovýá pidi prochajda a mám skoro hlas v prd..i... :frowning2: Zuzi fakt s tím zítřek nevím neví, nějak se to nelepší, ba naopak, zkusím dneska všechno nmožné aby mě to svinstvo opusitlo,ja???

A kde je fotečka s novyma vlaskama?? Šup sem s tím, si vyspinkaná, tak musíš mít energie hafóó... :wink: já nevím co je spánek do 10 a už vubec ne válet se v pelechu do 11.. :grinning: :grinning: :grinning:

No je pravda , že M pak moc nikam nechodí, občas do hospy,ale fakt málo...ale včera přišel Martin z práce brzo, ne??? tak pak zase zdrhnul ven???

No s tím rozhodování ti neporadím, fakt to bude na tobě..já viděla ted někde domek, oc pěkné nové vybavení, ve měste, zkusím ho jestě najít...

Míšo, já bych s ní do PRahy jela, bude mít radost a lít ty MUDři bude snášet !!já jela nedávno s MM do BRna, taky na otočku, cesta tam, pak asi 2 hodinky v Brně a zase cesta zpátky..ale pokecai jsme v autě a bylo dobře a hlavně M to ocenil !!! :grinning: :grinning:

Pak dej vědět co sis koupila na padající vlasy, taky něco potřebuju !!!

Jo a Zuzi, mrtě bilých bodýček mají v tom dětském krámku jak se jde do námestí ( od Lannovky, přes přechod, vedle te italské zmrzliny)
30. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
no tak tam jsem sla vcera kolem, hned za rohem je ta kadernice. ¨Jo a tohle je vysledek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1912105&vReferer=

Jo vcera prisel brzo ale to jsem nebyla doma ja, ja byla u te kadernice, predtim u mamy u kadernice jsem pak dvakrat kojila no a doma jsme se potkali fakt jen tech 20 minut. My se takle mijime docela casto.

No s tim zitrkem si nelam hlavu, bud to vyjde nebo ne.

Miso? Hele kdybys jela a jela do IKEI nevadilo by ti mi tam neco koupit??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak dite se mi pokadilo tak jdu prebalit zamotat satek a jdem. Ted jsem koukala na netu na ten dnesni domek a neprisel mi zas az tak desny. No ja se z toho zblaznim :angry:

Jo a jinak myslim ze az zacne Zuzanka se pohybovat tak jsme vzhuru taky brzo, dneska to vypadalo uz v 6 ze neusne, ale nakonec jsme zalomili obe. Ona taky ale chodi spat az k pulnoci. Tak je to taky tim. No kazdopadne si neztezuju :sunglasses:

JO Marti taky posilam hlasiky poctive :slight_smile:
30. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz
Jé, zuzo, tobě to ale sluší :slight_smile:
Fakt moc hezký.
Pošly taky ten domek.Kouknu na něj ...

Míšo, já bych taky jela.Ocenila bych hlavně ten pokec v autě.
Celej den doma sama.Nahoře je teda tchýně a tchán, ale že bych tam vysedávala to ne.
Jdem se s Vendulkou ukázat tak na 20 minut, a pak zase dom.No a než přijde manžel, tak je nám smutno. :grinning:

A naše Vendulka má ráda cestu v autě.Tak já bych určitě jela. :slight_smile:

Jinak mě Vendulka vstávala až v 8,15.Super jsem se vyspala.V 6 jsem řekla manž. ahoj a dál jsem pěkně spinkala.
30. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
juu, vlásky moc pěkný, slusí ti to, a máš tam i melírky,vid?? jen nemám tucha, kde tam v blízkosti kadernice je... :fearful: :fearful:

jsem zvedavá jak se fakt rozhodnete, ten v Sucháci je takovy ten s terasou nade dvermi???

Míso, měla jsem ten stejný napad s IKEOU...:slight_smile: :fearful: no ale nebudu tě zatěžovat... :wink:
30. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
Marti, máš tam plnej počet :slight_smile:
30. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
Gabi je to jako kdyz jdes od namesti, kolem te zmrzliny a pak ted detsky obchod no a pak zehnes do leva do te ulice podel stoky a hned v levo to tam je. Je tam venku nekolik schodu na nich stala cedule. Ale kdyby me k tomu mamka nedovedla zak to nenajdu. Na dome jsem zadnou ceduli nevidela.
A jsem s tim spoky, novy melir nemam, to je stary odrostly, dam tomu ted pokoj od barvy a diky za pochvalu :slight_smile:

Gabi na zitrejsi akvos taky nejdu jelikoz se psem neco je a nevime co a mame na vet prijet zitra po 5 hodine. Mam o ni strach, nenecha na sebe sahnout, jak se ji lehce dotknu tal zacne jecet a je z tphp vyrizena. Zaclo to najednou dneska odpolko po vychazce, ale tam sem si nevsimla ze by se ji neco stalo. Nekulha ani nic, zacala se harat tak jestli to nejak nesouvisi s tim? Boli ji to jakoby u korene ocasu ale nevim presne kde jelikoz me nenecha se kouknout.

Jo a dneska jsem se predvedla delam knedlo zelo vepro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
30. zář 2008 v 17:13  • Odpověz
no a je to tedy tohle, ten pohled dost zkresluje, je to na takovym divnym miste a ma to desne prtavou zahradku. Jdem tam za chvili tak jsme zvedava, ale MM to zavrh uz podle obrazku a to s nim nic nehne :rolling_eyes:

http://www.nemovitosti.cz/radovy-rd-suche-vrbne-ceske-budejovice-305741.html
30. zář 2008 v 17:27  • Odpověz
http://jiho.ceskereality.cz/nemovitost.html?qpr=YLH&qid=555&qlid=14291&c=3266&lite=&cache=89693&qsid=&shmenu=&clicktyp=2

tady je levnějsí o 90 tis. !!! tak kdyby se vám líbil chtějte slevu !!!!!!!!!!
30. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
wow, tak at je hlavně pesan v pořádku !!! jejku snad to bude něco malého... :frowning2: :frowning2:
30. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma a docela úspěšně :wink:

Gabi, koupila jsem si plavky :grinning: :grinning:

Zuzi, mooooc Ti to sluší :wink:
30. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
Oli, jaky a kde????? v tom Mercury????
30. zář 2008 v 17:35  • Odpověz
jj, v tom mercury :wink: neodolala jsem :wink: pak jsem nakoupila v CA (Hynečkovi 4 trika s dlouhým rukávem a mně 2 trika s dlouhým rukávem), pak Jáchymkovi flašku s pítkem, dudlíky, kroužky a mlíko, kaši, přesnídávky... no, nechala jsem tam dneska 1500 :sweat_smile:
30. zář 2008 v 17:41  • Odpověz
no supeer...:slight_smile:

a jakou máš lahev s pítkem?? já ji ještě nekoupila, ráda bych jen násadu na avent lahev,ale to mají jen v bejbycentrum a tam jsem se ještě nedostala... :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
jái mám teď na čaj mam, tak jsem koupila větší s pítkem, zatím mu bude mít pořád savičku, ale pítko budu mít připravený :wink:
30. zář 2008 v 17:45  • Odpověz
no vidíš, MAM lahev mám doma a nepoužívám ji vuubec, tak bych na ni mohla koupit jen pítko a to seženu kdekoliv v DM, ne??? jsem to ale chytrolín....:slight_smile:
30. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
myslím, že v dm jsem mam taky viděla :wink: nám vyhovuje, tak jsem po ní šáhla, abych pak nemusela posílat manžu :sweat_smile: jinak jak jsem v bejbycentru dlouho nebyla, tak mě docela zklamalo :unamused: takový skladiště mi to přijde :unamused:
30. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
já už v bejbycentru taky nebyla hodně dlouho..:frowning2: ale ráda bych tam mrkla...:slight_smile:
30. zář 2008 v 17:50  • Odpověz
kámoška právě sháněla autosedačku, tak tam jukla a řekla, že si jí objedná z netu :sweat_smile:
30. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
Holky dekuji za bodiky,jeste poslu odkaz aby jste to nemuseli hledat
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/14646/soutezici-cerny-zdenek.html porad se pohybujeme mezi 5 a 6.mistem
Zuzi slusi ti to
30. zář 2008 v 19:14  • Odpověz
MArti diky

Kocky prohlidka za nami a jsme z toho vystaveny, total vycucnuty, nejak uz oba nemuzem. Jdem spat, snad nas Zuzik necha :grinning:

Jo a ten domek neni to proste ono, ale bydlet by tam slo kdyz nebude jina moznost.
30. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky holky,

fůůůj, dneska toho mám všeho dost! Viki byla celý den nevrlá a plačtivá, protivná, fakt! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když přišel večer manža z práce, čekala jsem na něj jak na smilování boží a on prohásil, že musí na schůzi v baráku, takže jsem myslela, že ho zabiju hned ve dveřích! Už mě fakt štve a už mě to neba! Nemá na malou vůbec čas, ani pusu na dobrou noc ji nedal! Zato si sám ohřál večeři a dal talíř do myčky (světe div se!!!!!!!!!!!!!!!!).

Pořád zvažujeme tu Prahu, já se z toho nějak necítím, nevím, kde tam přebalím malou, jestli nebude zase plačtivá jako dneska....prostě se mi nějak nechce...necítím se z toho! Tak ještě přemýšlíme a dospěli jsme k tomu, že uvidíme ráno!

Tak písněte, co ta IKEA, kdyby to nebylo moc náročný, tak by se to snad dalo zvládnout! :sunglasses:
30. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
:grinning: Miso no jestli pojedete a IKEA je v planu tak u me je to povleceni :slight_smile:

Gabi jo my to mame pres tu levnejsi reallitku, jen jsem driv nasla ten prvno odkaz :wink:
30. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahojík,

Míšo, s tím manžou tě chápu, ale vydržat vydržat, uvidíš že se to zlepší..navíc je třeba ted fakt rozhozený tou operacím a věcma co s tím souvisí... :frowning2: :unamused:

NO taky jsem chtěla povlečení,ale už jste asi na ceste a nekoukneš sem, takže mám smolíka,ale nevadí..
1. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojky

Tak zdělím vám dnešní zážitek.
V noci ve 4 jdu kouknout na Vendulku, protože jakoby plakala, ale snad jenom jednou.Vstanu, rosvítim lampičku, kouknu do postýlky, a šok.Myslela jsem že mě normálně trefí. :frowning2: Tam kde má mít hlavičku, měla nožičky.Ona se během hodiny otočila nohama nahoru.No, naštěstí hlavičku měla u deky.Kdyby se dostala pod dečku, raději nemyslet.

Zuzko, baráček docela pěknej.Jenom narychlo jsem koukla.

Oli, taky pěkný nákupy.Já půjdu asi v pátek.

Zítra jdeme na ortopedii zase s nožičkama.Tak držte pěsti.Ale určitě to bude dobrý.Masírujem a Vendulce se to pěkně líbí.

Holky taky se někomu takhle dítko otočilo?Ona se snaží pořáád otáčet na bříško, a těma nožkama se šoupe.Normálně nadzvedne zadeček a trochu bříška.No, a jaksi se pěkně přetočí.Tak musim dávat bacha.
1. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Petruš, my teda cestujem jen na bříšku :wink: je celej po manžovi, ten večer jak lehne, tak se ráno probudí a Jáchymek je to samý :slight_smile: u nás takhle cestuje Hyneček, i teď když je velkej :sweat_smile: jinak na bříško by se Vendulka měla přetočit tak, že zvedne nožičky nahoru a pak se přetočí :wink:
1. říj 2008 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme zpět z Prahy, řeknu vám, jsem ráda, že jsem dala na vaše rady a jela! Viktorka byla poklad! Ráno vstávala v půl pátý a pak už koukala, takže to rozhodlo! Celou cestu tam prospinkala, pak jsem ji v autě nakrmila a přebalila, manža šel napřed do nemocnice a my jsme pak přišli za ním! Tam byla celou dobu hodňoučká, pak jsem ji zase nakrmila, zašli jsme do IKEY a pak nakrmit a odjezd, celou cestu zpět taky prospinkala! No sluníčko. Teď už zase spinká, dneska má u mě jedničku s hvězdičkou!!!

Petruš, to koukám, ta Vendulka je ale šídlo! To teď abys byla ostražitější, cooo? Když to udělá jednou, tak by mohla i podruhé!!! Jak ji přikrýváš, normálně peřinkou? Možná by byl dobrej spací pytlík :wink:

Gábi, moc se ti omlouvám za tu IKEU, včera večer mi spadnul net a už jsem se sem nedostala, ale příští týden jedeme znovu do Prahy a když se zastavíme v IKEE, tak ti to povlečení přivezu. Zuzce jsem psala ještě SMS na mobil a domluvily jsme se, takže jsem jí jedno povlečení vzala! No, možná by stálo za zvážení vyměnit si telefonní čísla, abysme mohli řádně komunikovat!

Oli, jak bylo na nákupech, ženská jedna????!!!
1. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahojík,

Míšo, jsem moc ráda, že se cesta vyvedla a Viky byla hodnoučká !! :slight_smile:
Písnu TI do IP mobil, pro příště...:slight_smile:

Zuzi, koukala jsem na Ikeu na double povlečení a měla is recht, júú, mám z toho radost ani nevíš...:slight_smile:
A hádej v kolik včera Milan dorazil
a/ v 5 jak slíbil
b/ v 6
c/ po půl 7

jéé, c/je zase správně..nevím jak bych stíhala to cvíčo kdyby jsme šli... :angry: :angry: :angry: a děsně se divil proč jsem naštvaná

JInak s tím placením kafe to je steda sranda, tam budee chodit častějc, ne?? NEní nad to zadarno se napít..:slight_smile:
2. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.