• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky Gábi, tak máš moje phone taky v IP!!!

Holky, dneska by měl dorazit SET TOP BOX, tak jsem na to zvědavá, doufám, že to bude pořádný dělo a chytneme spoooooustu kanálů!!! No, uvidíme!

Dneska jdeme s Viki na prohlídku ve 4 měsících, asi dostaneme očkování...chjo, chudinka malá! :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahoj Míšo, myslím si že spací pytel už je pasé :grinning: Je naučená od mala spinkat pod dekou.
Ale dnešní noc byla dobrá.Akorát hlavou nabourala do zábrany.Je to šídlo, to máš pravdu.
I přes den na ní dávám větší pozor.Ona se pořád chce otáčet.Ležet ? To je nuda :grinning:

Tak to je dobře že jste taky jeli. My jedem do Prahy 18. Táta má 55.Tak jedem slavit.
Už se těšim.Moc.Akorát nám bude krátkej víkend.Než obejdu kámošky, než pokecáme, ach jo.

My set top box ještě nebudem kupovat.V kuchyni máme novou telku, tak jsme spíš tam.Teda hlavně já přes den.Tak zatim vydržíme.
2. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj Miso, diky moc za to povleceni, me se ale manza vrati az zitra nevadi tedy kdyz k vam nesjedem hned?

Gabi no ja bych se tam radsi nejaky cas neukazovala :grinning: Holky aby jste byly v obraze, tak jsme vcera po cvicu zasly na kafe, v Igy v patre pred FactoryPro jak jsou tam takova bila kresla. No a ackoli me tam posledne normalne obslouzili a platila jsem hned kdyz to prinesli, tak vcera jsme sedely jak trubky, az śla Gabca objednat k pultu a pry ze neobsluhuji. Za prve jak jsem psala posledne obsluha byla no a kdyz uz tak by to tam mohli mit nekde napsany aby clovek vedel. No my tam sedely mozna i 20 minut? No takze tak. A Gabca to chtela tedy i hned u pultu zaplatit a pry ze to nemusi. No a kdyz jsme pak chtely uz jit, tak proste nikdo se o nas nezajimal ,servirce jsme rilaly ze chcem platit. Je fakt ze nas mozna neslysela. No Gabca pak uz musela jit, tak jsem tam jeste chvili sedela a rikala jsem si ze kdyz nechtej penize ze pujdu. No jenze ja jsem na tohle slaba povaha, tak jsem sla k pultu jako ze chci platit. Bylo tam par lidi kupovali zmrzku a kdyz jsem prisla na radu ja tak se ta koza otocila a sla delat kafe. No tak jsem si rikala dobra zapne si kavovar a vrati se ke me no a ona se zacala zabyvat talirkama a to bylo i na me moc tak jsem se otocila na podpatku a sla. Jeste jsem natahova usi jako jestli nekdo nevola, otocit jsem se bala :grinning: no ale proste jim asi nas ucet nechybel. Akorat jsme se tedy mohly rozsoupnout vic co Gabco?

No jinak ja pak sla pres mesto domu no zasekla jsem se v nejakych obchodech :grinning: MM mezi tim zaridil psa (asi je to artritida a to jsou ji 3,5 roku :fearful: ) no a sel mi kousek naproti. Pred domem uz cekala moje babi na navstevu a MM si vymyslel ze musi u znameho nec udelat s PC, moji babi moc nemusi, ato je pritom zlata zenska, no a zmizel. A to se tu babi zastavi jednou tydne na hodinu!!! A non takle. No :rolling_eyes: No babi se zdrzela az do pul 8. jindy je tu fakt hodku jelikoz nehce otravovat, tak volam MM jak s koupanim kdy prijde, u nas koupe on tak jestli mam cekat nebo jak, no on ze mu volal kamarad a ze je ve meste na pivu. No nakonec dovalil nekdy po 8 kdyz jsem malou zrovna oblikala do pyzamka, tak ji chvili pochoval ja mu ohrala jidlo a sla krmit malou a on zased k PC a hral hru. No pritom jsme sice neco vykladali, ale ja mu mluvila do zad a tak. ja pak si povidala se Zuzankou, on na PC a v 10 ze jdem spat, ja byla nejaka utahana vcera. CHvili jsem uspavala ale to nemelo smysl, Zuza koukala smala se...Tak jsem pak kojila v posteli, MM hned vytuh no ovsem ja jsem pak jete do pulnoci bavila malou jelikoz ji proste zrovna zajimal cely svet. No a takle to s ruznyma promenama chodi u nas porad. Takze co je mi platne ze se MM dokaze utrhnout z prace? Nic :rolling_eyes: A dneska odjel na "workshop" si toi umi predsatvit.

No jinak kvuli babi jsem ani nebyla nastvana vim jake to je kdyz je nekdo nucen travit cas s nekym kdo mu leze krkem (natoz s nim byt pod jednou strechou) tak k tomu nenutim ostatni, navic si stejne s babi lip pokecame kdyz jsme sami, ale jen jsem podotkla, jestli si uvedomuje ze kdybych se ja takle vyhybala jeho matce ze bude pekne nasranej, no tak to si nastesti uvedomuje a ocenil to no tak aspon neco :wink:
2. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
Tak, kočky.Ahoj
U dr to dopadlo skvěle.Ještě jdeme ale za 6 týdnů.A pak snad budem mít pokoj.

Teda Zuzko, to jste se teda měli rozšoupnout víc. :grinning: Ale co.Taky bych odešla.Chceš jim dát prachy a oni nechtěj, tak co. :grinning:

Já jdu do města zítra.Jdem s naší Janičkou na obídek a projdem si pěkně město.Akorát jsem zvědavá kam nás s kočárkem pustí.nebo spíš, kam projedem. :grinning:

Potřebuju do tý spořky a taky na VZP.Zeptám se jestli proplácí antokoncepci.Míša říká že prej už asi ne.Ale co když jo. :grinning: Sice tomu asi nevěřim ale za zeptání nic nedám.

Teda, Vendula akorát vytuhla.Jsem zvědavá jak bude dlouho chrupat.
2. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
no tak si zajdete na kafe di Igy...doporucuju! :grinning: :grinning: :grinning:

Ty nozicky jsou paradni.

Do VZP je to pres dvoje schody, musis jit s nekdym nebo tam nekoho odchytit kdo by ti pomoh. ANtikoncepci prestali proplacet pred nekolika lety, leda ze by to znova zavedli.
2. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
Než jsem otěhotněla, tak ještě propláceli.A to bylo vloni.Ale co.Půjdu s kámoškou a ona počká venku.
Stejně chci platby za minulej rok, tak i tak ta nepudu zbytečně. :slight_smile:

Jo, mám velkou radost.Dál masírovat a cvičit.Vendulce se to aspoń líbí.

Tam jsem chodívávala na pěkně drahou zmrzku. :grinning: Ale dobrou.
2. říj 2008 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky,

téééda Zuzí, tak to je hláška s tím placením, ale řeknu ti, já bych to udělala stejně a obdivuju tvojí svatou trpělivost, asi bych slečnu už poslala někam! Pipku jednu!!! :angry:

S tím manžou, úplně to vidím jako u nás! Nemá cenu to rozebírat, jenom máš aspoň štěstí, že u vás aspoň manža koupe! U nás manža nedělá nic! Zrovna teď si hraje se set top boxem, kterej mu nefunguje, nejdřív mu nefungoval vůbec, tak byl nasranej, že ho teda vrátí, tak jsem mu řekla, ať si přečte návod, on že není blbej, pak zjistil, že je tam ještě vzadu nějakej čudlík, kterej musí zapnout!!! No a když to zprovoznil, tak mu to celý skáče jako koza! Chjo, hlavně že musel bejt drahej set top box a k tomu stará televize Tesla Color! Tu už bych mu nejradši hodila na hlavu i s celým slavným set top boxem!

Jinak manža je nachcípanej, takže chudák heká a kouká, jak kdyby měl na kahánku (má jenom rýmu!!!!), Viktorka mi dneska nechtěla usnout, plakala, takže jsem uspávala, konejšila, kojila a on mi pak přijde říct, že se asi přežral, že ho bolí břicho....a co já jako s tím????!!!! Mě je to úplně ukradený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám úplně jiný starosti, než jeho přežraný břicho!!!!! Holky, ti chlapi, to je vážně exotickej druh! Měli by mít vlastní planetu!!!

Petruš, super, že jste dobře dopadly, já jsem na vás myslela, holky jedny!!!

Holky, jdu se najíst a spát, vůbec nevím, kdy se ta cácorka vzbudí, jak jsem psala, poslední dobou špatně usíná, budí se brzo (místo v půl třetí v jednu), ale myslím, že to není hladík, ale prdy! Tak nevím, doktorka mi dneska napsala nějaký homeopatikum na prdy, tak to bude příští týden, doufám, že to bude zázrak!!! :grinning:

Jinak vážíme 5,91kg a měříme 59,5cm, takže parááááda! :wink:
2. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
Jo, ještě se vám musím pochlubit, jak Viktorka dneska u MUDr. perlila:

V čekárně spoustu dětí před námi, to ještě byla v pohodě, broukala si, smála se, prostě pohodička! Pak když jsme šly do ordinace, tak už se začala tvářit kysele, pak doktorka zkoušela dát na bříško, tak Vikís zabořila hlavu do podlložky, když jí cinkala u uší, jestli slyší, tak se jenom upřeně dívala na doktorku, když ji zvedala za ručičky, tak jí hlava div že neupadla dozadu (a to děláme doma pořád a ona tu šišku už i sama zvedne nad podložku a tohle jí moc baví a jde jí to na jedničku!!!), prostě na doktorku házela bobek, doktorka se pak ještě snažila ji rozpovídat, ale to už Viktorka začala řvát jako stádo turů....a řvala a řvala a řvala, takže už jsem pak neslyšela ani doktorku.....ale pohoda, zapřísáhla jsem se, že všechno, co Viki tak pohnojila, tak umí a doma jí to jde báječně, tak snad mi MUDr. věří..... :sunglasses: :angry: :grinning:
2. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
ahoj Míšo :slight_smile: jééé, tohle znám, tohle nám dělá Jáchymek u neuroložky :rolling_eyes: :grinning: on je vždycky šikovnej doma, i na vojtovce, i u naší dr., ale jak přijdem k neuroložce, tak je mu najednou o těch 7 týdnů míň :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz
Miso ne ze bych ti prala cokoli spatneho ale zajimalo by me co by tvuj muzik delal kdybys musele treba do nemocnice nebo tak neco. To by asi koukal co? :grinning:
2. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj Oli, já nechápu, že se ti naši mrňousové tak zabejčí!!! Dneska to bylo fakt u tý doktorky smrádě!!! Nejvíc mě naštvala, jak jí ta doktorka bubnovala u uší na všechno možný, rambajs jako blázen a ona se prostě jenom upřeně dívala na doktorku! A doma se mi přitom za chrastítkama otáčí!!! Fakt síla! Jsou to ale mazánci mazaní!

Zuzí, hmm, to by mě taky zajímalo! Ale on byl vždycky takovej jako že bys řekla, že to musí být super táta a pak když došlo na lámání chleba, tak z toho nějak vycouval! Představ si, že ji ještě ani nikdy nepřebalil!!! Někdy mě fakt se.., ale pak si říkám, že jsem fakt dobrá, že to zvládám všechno sama! Vlastně ani chlapa nepotřebuju (nepotřebuju, ale chci :grinning: ú....jediný, co ještě potřebuju je svoje auto!!!
2. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz
no u nas se prebaluje jen pocurany, parkrat bylo i kaknulo a MM to prohlasil za desnou naloz ale bylo na plince sotva videt. A do nedavna jsem mu musela vsechno pripravit.

Kazdopadne jsi fakt dobra ze to zvladas vsechno sama ja bych davno padla!

Hele napadlo me nemas znamyho doktora? Proste nechat si dat obe ruce do sadry :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo. No je mi jasny ze bys na tom byla nejhur ty, ono to musi byt natura na neco takovyho, ale je to zajimava predstava.
Chapu ze chlapum trva ta aklimatizace na tu zmenu dyl, ale myslim ze uz je pomalu na case aby se Vilda trochu vic zapojil! Zkus na nej proste postupne neco prehrat. PO kouskach.
2. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahojík,

ty jo M8ši, nemáš to s tím tvym "exotickým druhem" ( jak si sama chlapi nazvala :grinning: :grinning: ) fakt lehký !! :frowning2: Já bych ho začala pomalu ale jistě zapojovat, nejdříve at asistuje u koupíní, at se podívá jak se to VIky líbí a pod. a pak rovnou vybalit, že 95% mužů v domácnosti koupe mimi... :wink: :wink:

Nebo mu dej třeba Viky na hraní, když víš, že je počůraná, pokaděná, začni něco dělat v kuchyni a pak jen zavolej, Vildo, Viky je asi počuraná, přebal ji prosím ja tu tedka vařím..a tak...musíš na něj nějak mazaně...:slight_smile:

Holky my máme od dneška do neděle celorepubliková sraz unorovek...:slight_smile: se těším a jsem na to zvědavá...:slight_smile:
3. říj 2008 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Míšo, taky souhlasím, je načase začít taťku zapojovat do procesu :grinning: u nás to tak prostě funguje :grinning: :grinning: nakonej je to tak, že manža teda samo koupe, přebaluje a když je doma, tak mi ho ani nepůjčí na krmení, prostě musí krmit on :grinning:

jééé, Gabi, my máme sraz červnovek 18.10., ale teda jen jednodenní :sweat_smile: kde to máte a jakou máte účast???? to je paráda, pak musíš poreferovat :wink:
3. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
jo, Míšo, já taky nemám na Tebe a na Peťu mobil... mám ho jenom na GAbi a Zuzku, tak já vám písnu do ip můj :wink:
3. říj 2008 v 08:20  • Odpověz
Oli, je to u Jihlavy , HOtel Mlýn, aby to všichny měli tak nějak nastejno daleko...:slight_smile:

Zatím jede 25 mamin a 17 tatínků...:slight_smile: :grinning: :grinning: No bude to sranda...:slight_smile:
3. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
jé, Gabi, to je naprosto super :wink: uvidíme u nás, až budou mimi větší, ani teď nebude velká účast, protože holky nechcou cestovat s tak malýma prckama :sweat_smile: jedete celá rodina i s taťkou?
3. říj 2008 v 08:23  • Odpověz
jjo, až se divím, ze MM souhlasil a chce jet...:slight_smile:
3. říj 2008 v 08:25  • Odpověz
já myslím, že manža by jel taky :wink: no, každopádně si to skvěle užijte a jaký máte plány? vyrazíte do zoo?
3. říj 2008 v 08:26  • Odpověz
jaké josu plány nikdo neví..:slight_smile:a si to bud hodně spontální..je tam i bowling, takže to vidím na to, pak večer bar, pokec, prochajda, nevím, uvidíme co vykujeme....:slight_smile:
3. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
jé a nemáš odkaz na ten hotel :wink:
3. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
3. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
Gabi, díky, pak poreferuješ, jaký to tam bylo a aspoň budem mít typ :wink: a jak to vychází cenově?
3. říj 2008 v 08:45  • Odpověz
no cena dvojlůžkáče je 1000,- kc na noc (1 lůž. 600,-) ...takže výlet se asi prodraží,, ještě jídlo, cesta a tak...ale taková akce je jednou za rok, tak co... :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
přesně tak, nejezdíš tam 3x měsíčně :wink:
3. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky,

jééé, Gábi, to je super!!! To by se mi taky líbilo!!!

Holky, snad toho taťku nějak zapojím! Je fakt, že on toho má dost v práci a i doma, dělal koupelnu, všechen nábytek, prostě úplně všechno, takže je rád, když přijde domů z práce, že může dělat doma, aby mu to taky odsejpalo! Ale určitě ho zpracuju!!! :angry:
3. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Jo, co budete vařit o víkendu? Já vůbec nevím... :unamused:
3. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
ahoj Míšo :wink: vařit nebudu, zítra jdem k našim, taťka má narozky a v neděli máme plavko, takže přijedem domů v 11:30 a vidím to na objednání pizzy :grinning:

dneska v jednu máme to vítání :wink:
3. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
Jééé, Oli, vy se máááááte!!!!!!!!!!!!!!!! Jak s tím jídlem, tak s tím vítáním. Já fakt budu muset zavolat na matriku a poptat se taky po tom!!! :wink:
3. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
Míšo, já si normálně vařím v sobotu na dva dny, ale když jdem k našim, tak bude holt pizza :sweat_smile:
3. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.