• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Oli,užijte si vítání...:slight_smile:

no já na matriku asi ani volat nebudu, když nás tam nechtějí - neví o co přicházejí... :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
Holky, já mám pořád pocit, že ještě když jsem byla těhu, někdy na začátku roku, tak bylo v telce, že v ČB ruší vítání občánků z důvodu nedostatku finaní....vím, že jsme tenkrát s manžou hrozně nadávali, že zrovna my o to přijdeme! Jsou to šupáci, asi tam brnknu nebo písnu!

Oli, taky vařím na dva dny! V sobutu uvařím kuře na paprice (aby zbylo i na pondělí) a v neděli na česneku s br. knedlíkem. Teď jsem to pracně vymyslela! Včera jsem dělala švédské kuličky, mňam!!! Zrovna si je dávám k obědu :wink:
3. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
Míšo, co jsou švědské kuličky???

Já tě tak moc obdivuji jak vyváříš !!!! Fakt smekám !!! :slight_smile:
3. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
Gábi, mě to docela baví....švédské kuličky jsou ty kuličky, co mají v IKEE, se smetanovou omáčkou a brusinkama!!!Mňam! :grinning:

Holky, psala jsem email na magistrát, ohledně toho vítání, tak pak dám vědět!
3. říj 2008 v 11:48  • Odpověz
Misko vitani uricte funguje, kolegyne bykla minuly tyden a mimcem z brezna a pozvanka ji prisla sama od sebe.

My jdem dneska na navstevu uz se tesim, k tete, tam je vzdycky psina. Zuza dostanme saticky, jen doufam ze mi uschne do te doby bile bpdycko ktere ji chci dat pod ne.
Zitra rano Dr no a varit jedno jidlo mam hotovy, fazol.yk na smetane. ¨Babi mi vzdycky doveze neco navarenyho, jezdo do CB jednbo tydne, je zlata. No fazolky sice moc nemusim ale jednou za vcas proc ne, hlavne darovanymu koni na zuby nehled :grinning:

pisu u kojeni pardon za preklepy :sweat_smile:
3. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsme doma z vítání občánků už bych tam asi nešla nic moc, dostali jsme bodýčko, míček, hračku, pamětní knížku, plaketu, a bryndáček občánek českého krumlova jo a kytku, ale tu jsem nedovezla... doufám, že z toho budou aspoň hezký fotky, ale jinak jsme tam dost řvali, nebavilo to ani Jáchymka ani Hynečka (mě taky moc ne) no s třetím bych tam už nešla
3. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
Jééé, Oli, tak to je něco! Hmm, ale aspoň si můžete připsat body za absolvování akce! Já mám taky strach, že tam Viki bude řvát jako tur! Až teda někdy vyrazíme!

Zuzí, bacha na fazolky, aby se Zuzík potom, chudinka, neuprděla!!!! :grinning:

Holky, dneska jsem si koupila pěkný povlečení v Möbelixu, fakt pěkný, jedno za 349,-- Kč z mikrovlákna, nemusí se žehlit a je na zipík, tak mám fakt radost, už mi visí na šňůrách a zítra ho hned převleču :angry:

Jinak začínám tlačit na manžu, dneska se účastnil koupání a ještě si sám ohřál véču (z toho musel i osmažit hranolky!!! - no, měl je pěkně hořký :grinning: )! Tak jsem mu pak oznámila, že si vlastně tu véču může ohřát každý den, že mi to fakt pomůže! No, vidíte, je línej jako veš, že mu ohřívám i večeři!!!! Ale tomu je KONEC :angry: :angry: :angry:
3. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
Míšo, teda Ty mu podstrojuješ, to manža ten je zvyklej se o sebe většinou postarat, vlastně ne jen o sebe, ale i o Hynečka a Jáchymka :wink: když vyrazím na hokej, tak je má na povel oba :grinning:

pak dej fotku povlečení do alba, jsem zvědavá :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj, holky tak my meli nejaky narocny vikend, ale v dobrym, proste porad neco! Vcera na praseti, ale nestihli jsme ho hotovy tak jsme dneska dostali vejstuzku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsme vyrazili do centra na oved, pak jsme se courli centrem, kolem reky a tak a ZUzak spi asi od 3 a porad chrni!!! :confused: :confused: :confused: To bude tedy vecer asi zase dlouhej

Gabi tak co srazik? JInak si mi nasadila brouka do hlavy a hledame jak zbesili pozemek, neco malo je na Srubci, taky premyslime o Roudnym. Je to sice uplne na jinou stranu nez jsme chteli, ale cekat ze se najde pozemek taky v Suchaci a za rozumnou cenu, no to muze trvat taky nekolik let. A ja bych rada mela do konce roku jasno aby se na jare zacalo stavet nebo opravovat nebo neco proste.

Zitra vyrazim dopo ke zname, tak to bude zase dalsi prima den. Jo jinak vcera jsme byli u Dr, ZUza ma uz 62 cm a 5.6 kg tp je macek!
5. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
ty jo chrni porad ale uz jsme ji prendali i s kocarkem domu je tam uz docela
chladno
5. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
holky POMOC, vzbudila se ted ja se picnu,m ostatni mimca chodi spat a my ted vstavame co budem delat v noci??? :astonished: :astonished: :astonished:
5. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
Ahojík holky,

srazík byl supeer!!!!!!!!!!!!!!!!! moc jsme si ho všichi užili, i manža...:slight_smile:

Ty jo, to Zuzík tefa pěkně dlouho chrní, to si dneska si otičila den a noc, ne??? :fearful: :fearful: jejku, to se asi v noci vůbec nevyspíš chudinko !!

Před Rodným nás varovali, že je to záplavová oblast, ale co já vím,neznám to tu...:slight_smile: Jsem zvědavá kde budete mít nakonnec ten domeček...:slight_smile:
5. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
JA jsem zvedava hlavne na to jestli ho vubec budeme mit.

Mam zase zapaleny prso ja bych se na to :angry: v sobotu jsem kojila venku no tak mozna je to tim.

no ted se nabastime a vypravime se ke zname, mubem krafat :wink: tak se tesim. Ale ze by tam bylo nejak hezky :unamused:
6. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím, že marodíme! Už o víkendu jsme chrochtali a pokašlávali, prkali a kňučeli, včera vůbec nemohla usnout, jak měla ucpaný nosík a dneska ráno to vyvrcholilo takovým záchvatem dusivého kašle, že jsem z toho hotová ještě teď, úplně jsem se třásla a běžela s ní k doktorce.

Na průduškách to zatím není, ale dostali jsme Nurofen, Nasivin a Stoptussin, tak doufám, že to zabere a budeme brzo fit! Kdyby se jí zvedla teplota, tak máme ještě dneska přijít, každopádně se máme přijít během týdne ukázat!

Holky, ale to byl takový kašel, byla celá fialová a takových záchvatůy měla asi 6! Hned jsem volala taťkovi, tak hned dorazil z práce a byl s námi i u doktorky! No je fakt, že minulý týden byl nachcíplý on, takže ji nakazil!

Tak doufám, že to zvládneme! Mějte se bájo, jdu se jí věnovat!
6. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Jejku Míšo...:-/ jak je Viktorce?? Snad je to lepší, držíme s Emmi moc palečky!!!!!

Ona ta rýma je fakt děs, já koupila EMmi na cvičení od Mirky nějaké bylinkové kapky do nosu, párkrat ji nosík vytřela a je ok,ale ona tu rýmu neměla moc, spíše to chytala ode mě jak jsem byla nemocná...tak bych kapiky na zkušku půjčila, nechceš???
6. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky Gábi, díky moc, seš fakt hodná!

Jestli to nebude lepší, tak jdeme zítra pro antibiotika! Holky, ta má takový kašel a rýmu!!! Ten kašel, to je fakt děs, jak říkám, jestli to nebude lepší, tak zítra vyrážíme opět k MUDr.!!! Já doufám, že to lepší bude, tak zítra poreferuju! :unamused:
6. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
Tak jaká byla noc, je Viky lepší?? NEbo mažete znovu k doktorce??? Myslím na vás, dej sem info !!!

Zuzo, co dnešní cvíčo?? Doufám, že platííííííí..... :grinning: :grinning:
7. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Míšo, držím palečky, ať je Viktorka ok :frowning2: j

Gabi, pěkná fotečka :wink:

jinak mně se bloknul krk a dneska jdem na třetí hexu :sweat_smile:
7. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
nazdárek, tak to konečně jde :wink:

dneska jsme byli na třetí hexe, no a máme 8300g a 68,5cm :sweat_smile:
7. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj, nejak kone posledni dobou nezvladam.

Gabi to vcerejsi cvico me opravdu moc mrzi, ale neslo to jinak, chlapik by mel cas az tak nejak za 14 dni, no poradil nam nejaky figle takze bychom meli byt schopni zafinancovat stavbu ze stavebka, coz by bylo super. Ted jeste najit ten pozemek a vybrat dum :grinning: No to opravdu dost predbiham :rolling_eyes:

Dneska se Zuzackem jdem.
8. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky, včera vůbec nešel kůň!

Dneska už je Viki lepší, sice ta rýma nás pořád trápí, ale doufám, že se to zlepší, zatím hodně vysáváme a kapeme kapičky! Ten kašel už se fakt zlepšil, takže paráda! Teplotku má ještě mírně zvýšenou, ale na 37,1°C jsem už Nurofen nedávala, až kdyby zase teplotka šla nahoru.

Holky, chci se zeptat, jak mi doktorka řekla, že můžu podávat malé na noc kaši...já jí dávám po lžičkách a i když vidím, že jí chutná, tak ona se s tím neumí moc poprat v té pusince, takže toho fakt moc nesní, 3 lžičky max., takže je to bez úspěchu a v noci se budí ještě víc než předtím. Zase jí nechci dát kaši do flašky, aby se mi neodtrhávala od prsu, jak už se mi několikrát stalo...nevíte nějaký fígl??? A jak hustou kaši dělat?

Jinak manža dneska opět odjel do Prahy, hlavně, aby tam nezabloudil a dobře dopadl. No, mimo jiné, včera mě nadmíru naštval, takže jsem mu vmetla, že se o malou vůbec neumí postarat atd, atd, atd! Doufám, že se nad tím zamyslel, protože v noci se mnou stával a při přebalování ji utěšoval a vyčistil nám odsávačku nosu! Tak jak dlouho mu to vydrží...????!!! :grinning:
8. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Míšo, koukám, že sis na manžu vyšlápla, tak hlavně, ať mu to vydrží :wink: a držíme mu palce, aby to všechno dobře dopadlo!

jinak s tou kaší Ti neporadím, protože my jedem na flašce :grinning: lžičkou si to moc nedokážu představit :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
Hmm, Oli, lžičkou to jde fakt ztuha!!! Hlavně je u toho docela dost vztekání, mám někdy pocit, že se vzteká kvůli tomu, že ta kaše pomalu "teče" do krku, protože ji dělám s Nutrilonem a ona jí chutná... :grinning:
8. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
Míšo, tak jí zkus udělat trochu řidší :wink: já mám teda teď kaši babylove a nemůžu si jí vynachváli, i když my dáváme tu, která se rozdělává s vodou...
8. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
Oli, já mám od Hamé rýžovou nemléčnou kaši a ta se rozdělává s mlékem! Ty máš určitě mléčnou kaši! Mě právě doktorka kladla na srdce, aby byla kaše nemléčná! Ale dostala jsem nápad! Teď jak jí dávám ty sirupy proti kašli a teplotě, tak tam jsou takový stříkačky bez toho kňafru na konci, jeno s dírkou, tak jí do toho zkusím tu kaši natáhnout a vstříknout jí to do pusinky, určitě to bude mít lepší úspěch, než lžička! :sunglasses:
8. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
Míšo, to určitě zkus :wink: jj, my máme mléčnou
8. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Oli, tak jsem to zkusila, jak na lžičku, tak tou stříčkačkou, dneska byla totální rezignace kaše... :frowning2: :grinning: Plivala to po mě ještě celý večer! :grinning: No já se z ní zblázním!!!

Ale jinak pohodička, manža už je z Prahy doma, ty zuby mu budou dělat až 21. 11. a budou mu brát jenom osmičky, takže paráda!

Holky, jdu spát, kdoví, kdy se ta cácorka zase probudí, teď jak je nemocná, tak se budí každé 3 hodiny, potvůrka! :dizzy_face:
8. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme byly s Viki na kontrole, sice ještě pokašlává a chrochtá, ale prý to na průduškách není, takže paráda! Jo, vážíme 6,12kg, takže za týden opět přírůstek 21dkg, takže paráda :grinning:

Jo, jinak novinka - dneska nám přišla pozvánka na vítání občánků na Magistrát na 21. 10. 2008 ve 14:00 hodin!!! Paráda, už se těším, jak tam bude to zvíře vřískat! :sunglasses:
9. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
Miso ta kase se dela do mleka jako do materskyho mleka? Mirka nam zrovna rikala vcera o prikrmech a jako figl rikala ze kdyz detem neco nejede tak zkusit odstrikat a pridat matersky mliko ze to pak maji sladsi a jede jim to :slight_smile: a pak taky je pry treba lzicku davat co nejvic dozadu (teda s rozumem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ze miminko neumi jazyckem jeste to jidlo posouvat.
9. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
Zuzí, tak povlečení je doma :wink:

Ta kaše se dělá buď do UM nebo do MM, ale já neodstříkám skoro nic, takže to by bylo docela zbytečný, takže ji dělám do Nutrilonu a po lžičkách krmím. Jak píšeš, dávám lžičku dozaději na jazýček, aby to pěkně padalo do krčku, ale ono se to lehko říká a těžko provádí! Viktorka se snaží to spapat, ale jelikož to "neteče" podle jejího, tak se u toho vzteká! No, ale jinak jí to chutná. Ale dneska dávat kaši nebudu, budeme papat jenom mlíčko!

Co to bydlení, Zuzí? :dizzy_face:
9. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.