• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Míšo, to bych řekla :grinning: ono se to jednoduše radí, ale praxe je jiná :grinning: náš Jáchymek se může utlouct po zelenině a stejně si to dost často vyžene jazýčkem ven :sweat_smile:
9. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
Ahoj, já bych měla takový dotaz a myslim, že vy byste mi mohly poradit :wink: Jsem z PT a rozhodla jsem se rodit v Krumlově, jelikož jsem 37tt tak mi moje gynekoložka dneska oznámila, že mě už předá do péče porodnice a příště už k ní tedy chodit nemám, ale mám jít na vyšetření a CTG do Krumlova. No a teď ten problém: nevíte na jakém tel.čísle se mám na to vyšetření a monitor objednat? Jako normálně na gyn. ambulanci nebo mám volat přímo do porodnice? A nemáte kdyžtak některá do tý porodnice číslo? Na netu je jenom do gyn. amb. Jsem z toho celá divoká :sweat_smile: Díky
10. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz
ahoj irennee, já jsem sice krumlovačka, ale rodila jsem v budějcích :sweat_smile: až tu budou holky, tak Ti určo poradí :wink:
10. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
v krumlově rodila gabcos a dludli :wink:
10. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky, tak jdu taky nahlásit že žijeme.
Nějak neni čas na PC.Zítra jedem do Prahy.
Táta má narozky, tak jedem slavit.Doufám že cesta proběhne v pohodě.
10. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj holky,

tak přežíváme, Viktorka mě sice nakazila, tak teď jsem největší prskoš rodiny já, no hrůůůza, kdyby nás nepostihla nemoc, tak už se dáááávno válíme u našich ve Zdíkově! Ach jo! Ale když to všechno dobře půjde, tak zajdeme ve středu do poradny na další dávku očkování a odpoledne, až přijede taťka z práce, tak nás odveze k našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už teď se netěším (protože na nic se člověk nemá těšit, nebo to pak nevyjde)!!!

Petruš, tééééda, užijte si to zítra v Praze!!! Hlásí, že bude babí léto, tak to je ideální počasí na výlet! Co Vendulka, kočička malá???

Hele, tak se moc neopijte, ať nemá Vendy z toho mlíčka pak kocovinu :angry: :grinning:
10. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky, v úterý jedem s Jáchymkem ve 12h na neurologii, tak kdybyste měly chuť, tak se můžem zase srazit :wink:
11. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Oli, já bych moc ráda, ale jak jsme nemocný, tak to nebudu riskovat. S Vikí už by to šlo, ale já jsem nachcípaná jako blázen, takže nebudu ohrožovat vaše mrňousky ani vás!!!

Snad příště!!!

Jinak hlásím, že se Viktorka dneska poprvé nahlas řehtala, to bylo tak krásný! Vzala jsem ji na kolena a potřásala s ní a jí se to tolik líbilo, že se řehtala od ucha k uchu a nahlas!!! Ježíš, holky, to je taky hezký!!! To je člověk z toho úplně naměkko! :sweat_smile: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj kocky!

Oli utery ja beru :grinning: parada uz se tesim. ve 12 mate Dr? Tak se potkame pred tim nebo potom? JInak jsem chtela nekdy vyzkouset nekurackou restauraci na Lannovce, ned Vatikanem tak bych navrhovala potkat se tam :dizzy_face:

kocky vcera bylo docela krasne, byli jsme na Klukovi, pak na jidle no ale ja nejak mela porad blbou naladu, no nekdy mi to prijde takovy beznadejny nebo nevim. To bydleni, starani i Zuzanku, ona chodi ted uz pravidelne spat kolem pulnoci i dele, tak na sebe nemame s MM vubec cas, pres den doma nespi jen venku v satku nebo v kocarku, ted jsem ji zkousela uspat v kocarku na zahrade, ale vynalozene usili vubec neodpovida vysledku, drncam s ni hodku ona pofnukava (v kocarku mi vzdycky breci, zlobi se ze nevidi) no ale kdyz jedu nekam tak to trva chvilku na zahrade to bylo dlouho no a pak spi treba pul hodky. No ja jsem pak akorat vztekla ze nespinkala dyl. Tak to je lepsi jit do terenu ze se aspon i vyvenci pes.

Snad jsou ty depky z toho bydleni?
No v utery jdem snad konecne s Gabcou na ten aquaerobic tak hadam mi to taky trochu zvedne naladu. ALe mame to oba s MM jako ze nam gcybi nejaky cil nebo smysl, no tezko se to popisuje.
JInak jsme tedy s bydlenim nepokrocili, jen jsme trochu resili finance. No a vlastne jsme se rozhodli ze chceme pozemek a stavet. I kdyz my menime nazor kazdou chvili :rolling_eyes: No ale financpvat to pak budem ze stavebka.

Ja momentalne ted v duchu premitam nad bydlenim na Vcelne nebo v Roudnym, my jsme s MM byli dense fixovani tady na Suchac, ale to proste nejde, to by jsme s tim bydlenim nepokrocili nikdy. Clovek si nakonec zvykne vsude ne? Takze sleduju pozemky co kde je a Roudne nebo ta Vcelna jsou cenove prijatelne, jezdi tam MHD no tak myslim ze by to nebylo spatny bydleni.

Nejak se posledni dny placam v nesmyslech a nejak si nad sebou narikam, rikam si ze to takle nejde, ze pro samy narky a ni nevnimam jak Zuzanka roste a mam strach ze tp desne rychle utece a ja si to nestihnu uzit :unamused:
12. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
Zuzi, ten srazík by musel být před, protože pak musíme domů, Hyneček má plavko :wink: ale není problém dorazit třeba v 9h :wink:

přes včelnou jezdíme a fakt je to kousek od čb :wink: tam by to nebylo špatný, jezdí tam městská, ale staví tam i busy, co jezdí třeba do kaplice nebo do krumlova :wink:
12. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
No my prave vcera pres Vcelnou jeli tak jsem si rikala ze by to nejak slo.

hele v 9 byvame tuhy :grinning: no vstavame vetsinou v pul 9 pak papajda no tak bych to zkusila nejak udelat a nebo dorazime o chvili dyl
12. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Gabi tak jste doma? Jak bylo? Co Emmis?
12. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Holky mate nektera tu odsavacku na vysavac? KOlik tak stoji?

Mala dneska vecer hodinu hystericky vrestela a nevim proc. Chudak je z toho uplne vyrizena.
12. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj Zuzí, my ji máme, je fakt dobrá. Jako teda myslím odsávačku nosíku...jestli nemyslíš odsávačku na prsa!

Zuzí, tak to jsme dvě, včera večer Viktorka tak řvala, jako tur, pořád se mi odtrhávala od prsů, od obou! Já myslela, že má hlad, Vilda říkal, že ji bolí bříško, že je přejezená! Vyhrál Vilda, protože usnula v osm a vzbudila se až ve dvě, kdyby měla hlad, tak se vzbudí dřív...chjo, to je vždycky trápení!!! :confounded:
13. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi, tak kdybys bydlela na Vcelnej, to bychom se potkavaly :grinning: bych tu aspon mela nejakou spolukocarkovku :grinning:
13. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
ahojda...:slight_smile:

tak jsem zpět, výlet do Německa byl moc fajn, užili jsme si ho !! Nejprve jsem musela pořád myslet na Emminku,ale volala jsem často a pořád byla moc hodná, ani jednou neplakala, vysmátá...:slight_smile: tak se mi ulevilo, je to fakt beruška !! :slight_smile:

Zítra je srazík??? :grinning: Tak fajn, dorazíme moc rádi !!

Snad jsou děti už klidnější a hodné !!
13. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
holky, tak já ten srazík z mojí strany odpískávám :frowning2: je mi to moc líto, ale Hyneček od včera zvrací, teď jsme byli u dr. a naštěstí je to jen střevní viroza (bála jsem se, aby to nnebyla angína), tak dorazíme až na tu neurologii, aby ho babča neměla tak dlouho na krku... tak snad někdy příště :frowning2:
13. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
KOcky tak co zitra? Asi tedy nic?

Gabi vecer cvico plati? U me jo :grinning:
13. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
no sraz klidně být může, já jsem pro...:slight_smile:

tak at se dá Hynďa co nejrychleji zase do kupy, myslíme na Vás !! :slight_smile:

S cvičením počítám a těším se !!!
13. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky kočky, tak my se srazíkem nepočítáme, sice dneska už jsme venku byly, ale já jsem fakt ještě chcíplá, takže by to nebyl dobrý nápad :unamused:

Jinak hlásím, že jsme dneska úplně náááádherně usnuly! Rozpočítala jsem si časy, aby byla Viktorka hladová v půl sedmý, takže jsme se vykoupaly a napapaly, pořádně se nabodla, já jsem jí pochovala a pomazlila, dala do postýlky, dvakrát pustila kolotoč a spinkala. A spí jak zařezaná! Dokonce včera v noci se vzbudila až ve dvě a pak v pět a pokaždé jsem ji dala zpátky do postýlky, takže jsem se dokonce i VYSPALA!!! Paráda!!! Doufám, že to takhle bude pokračovat dáááál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
ahojda,

tak jak je na tom Hynďa a vaše princezny holky, jsou hodné??

U nás všechno ok,Emm se začíná už vztekat a vynucovat si...:slight_smile: Jinak je hodná..v pátek nás čeká 8.měsícní kontrola,toto letí,že??

Míšo, pojedete ještě do Prahy do Ikey??? :slight_smile:
14. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky nam tady ted probiha zkouska rozhlasu, nechapu :astonished: porad rikaji ze zkouska rozhlasu pak pusti nejakou debilni hudbu a porad dokola, k cemu jako?

No jinak Miso usinani zavidim, my vcera to tahly zase do pul 12 :unamused: v podvecer tu byla mamka, tak kdyz videla jak Zuzanka krasne usina u prsa tak ji chtela prendavat do postylky, kdyu je Zuza u prsa tak s ni muzu doslova hazet a nevzbudi ji nic. Kdyz ji ale dam do postylky tak je okamzute vzhuru. Mamka se porad snazi Zuzance vecpat dudlik, no ja vim ze to nema cenu ale mamka se nejak nechce vzdat :slight_smile: NO tak samo ani babicce se to nepovedlo, navic kdyz Zuzanka pak zacne sklebit pusinku jako do place tak je babi v koncich :grinning: No tak jsme nakonec s mamkou v klidu dokoukaly film, jak jsem pak od male vstala tak byla do 10 minut vzhuru no pak prisel manza vcera byl zapijet dceru byvaleho kolegy...takze pry ze se jen natahne a pocka na me nez malou ulozim, no spal pocitam jeste driv nez dopad na postel. No a ja do tech pul 12 mela kolobeh: mala usnula na ruce, pokladam do postylky, je vzhuru. Opet behem chvilicky usina na ruce, postylka, je vzhuru...no takle nekolikrat. Pak jsem ji nechala lezet v postylce, ze treba zabere sama, no a sla jsem aspon na zachod a vycistit si zuby mezitim se mala rozervala totalne, no priznam ze jsme nakohu za ni nejak zvlast nechvatala myslela jsem ze to bude chvili resit manza, no ovsem toho to ani v nejmensim nevzbudilo, jen procitnul kdyz jsem prisla nahoru, mala histerak v postylce a on se pta: Tak co uz spi? No mela jsem chut ho nakopnout :rolling_eyes: no misto toho jsem vzala malou do nasi postele k prsu a bylo vystarano. No takze to jsou moje metody na usinani. DOufam ze to vsechno pujde nejak lip az zacnou prikrmy, ze bude vic nejaky rezim a tak.
14. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
Zuzí, tééééda, to je něco s tím Zuzíkem! Ony ty dětičky jsou pěkně mazané!!! :angry: Já se s Viktorkou nepářu už od miminka, prostě jsme si řekli, že ji lupneme do postýlky a bude tam spát a ještě když byla miminko, tak si asi na to zvykla. Teď nakojím, dám ji odkrknout, do postýlky, ona tam chvilku kouká, já za ní vždycky chodím, pohladím, dám pusinku a dneska to spravily dva kolotoče a byla tuhá!

Nojo, jenže včera se budila v deset, dvanáct, tři, pět a šest a to už vstávala, takže jsem mlela z posledního! Je fakt, že už večer nepláče, jako když byla nemocná, ale to buzení, to je síla! Dřív fakt v půl osmý byla tuhá a budila se ve tři a v šest a teď????!!! Síla, takže fakt taky doufám, že to spraví příkrmy!!

Jinak my máme teď pořád ten samý problém, odtrhává se mi od prsu. Chvilku sosá a pak se odtrhne a začne řvát jako tur, mlíka je dost, teče jí OK, tak nevím, kde je problém, nevím, jestli se nepřepije a nebolí ji bříško, ale sosá fakt chviličku! Dneska dopo to bylo hrozný! Řvala a řvala, já jsem ji pak nosila a ona pořád řvala :unamused:

Zítra jdeme na očkování, tak jsem zvědavá, jestli nás naočkují, když ještě posmrkává!

Jo, holky, mám takový dotaz...máte někdo videokameru? My se rozhodujeme koupit a přemýšlíme jakou, tak jestli máte nějaký tip!!! Díííííky! :wink:
14. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
tak kontrola na neurologii super :wink: na utz hlavičky se nás dr. vyptávala, jak jsme k nim vlastně spadli, asi se jí nezdálo, že bysme byli nedonošený :sweat_smile: no, a neuroložka byla nadšená malej je šikulak, řekla, že přece jen ještě preferuje tu jednu stranu, tak nám doporučuje ještě stimulačně cvičit, ale prý stačí tak 2x denně a malej je prej šikovnej, tak si dělala srandu, co my tam vlastně děláme :slight_smile: no, na další kontrolu jdeme 19.1., tak prý, jestli se Jáchymek do tý doby postaví, tak nás už propustí :grinning: :sweat_smile:
15. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
jé, holky, ahoj, já vás zapomněla pozdravit :sweat_smile:
15. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Oli, tak to je paráda, to je Jáchymek šikulka!!! Takže sis asi oddychla, viď!!!???
Nebooooj, o Vánocích už bude ťapkat ke stromečku pro dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, my máme poslední dobou blbé noci, Viktorka se vzbouzí cca po dvou hodinách, je to fakt síla, ale neéé hlady, ale pořád si jakoby mrní očička a nosík! Tak se dneska musím poradit s MUDr. Takže jsem dneska KO! :unamused:
15. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
Míšo, no, já tomu nevěřím, myslím, že bude pomalejší než Hyneček (ten se postavil v 8mi měsících), ale to je jedno, hlavně, že je podle ní naprosto v pořádku :wink:

a nerostou vám fakt ty zuby? :confused:
15. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
ahojky,

Oli, to jsou super zprávy, gratuluji...:slight_smile:
No já jsem zvědavá,zda mi budeme na vánoce stát budeme...nic se Emmi nechce, ještě ani nejsme na všech 4.. :frowning2:

Míšo, určitě je viky v pořádku, jen má třeba blbý období...EMmi se taky dneska vzbudila a mručela..naučila se děsně ječet, takže když se jí něco nelíbí nebo se trochu bouchne při tom jejím pohybování tak začne vyvádět jako by ji na vidle braly... :grinning: :grinning:

Včera jsme byli poprvé se Zuzi na aquaerobicu a supeeeeer !!!! :grinning:
15. říj 2008 v 09:43  • Odpověz
Oli to je super ze kontrola je OK

No vcera to bylo parada, manža byl sam doma s malou asi 2 hodky, od pul 6 do pul 8, no je to zrovna cas koupani a tak to byva docela protivna, ale vsechno zmakli! V mrazaku jsem mela pro jistotu mliko ale nebylo treba. Pry jednu chvili brecela az vysilenim usnula, ale pry to nebylo tak zle, no tak nevim. Kazdopadne myslim ze to bude dobre pro vsechny. Manza se trochu vic otrka, ja si odfrknu a vyradim v bazenu a mala si bude zvykat ze nejsem porad vsude. MM rikal ze me shanela. No me porad prijde ze je na to docela mala aby tp nejak vic vnimala, ale je fakt ze kdyz jsem pak prisla a chovala ji tak se ke me tak tulila, jakoby mazlila :dizzy_face: bylo to zvlastni.

No a spat sla zase v pul 12 :rolling_eyes:
15. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky.Zdravím vás.

Tak Vendulka se pěkně přetáčí.A strašně jí to baví.Je to sranda.

Před týdnem jsem byla u dr Kolářové.Holky, byla jsem tam po třetí, a to byla úplně jiná doktorka.Milá, povídala si se mnou, Vendulku obdivovala jak roste.No, já úplně čuměla.

Hned ve čtvrtek jsme pro jistotu šly k naší dr.Vendulka v noci ze spaní asi tři noci po sobě plakala.Co 45 minut.Bylo to šílený.Myslela jsem si třeba ouška.Jestli jí nebolí.Ale prej se nám klubou zoubky. :slight_smile:
Tak čekám kdy vyrazí.Já je měla už ve 4 měsících.

Holky cesta do Prahy byla dobrá.Vendulka moc hodná.I v postýlce v tý cestovní chrupala až do 6 do rána.A pak ještě vydržela do 8,30.Naši úplně koukali jak pěkně spinká.

Gabi, teď jsem to celý tady dočetla.Já psala že jedem do Prahy.A Ikeu máme za humny. :grinning: Mělas napsat.Zase tam jedem až na vánoce. :grinning:

Míšo, kameru máme chvilku, a je to super.

Ták, jdu kouknou do kuchyně.Zatim pa
15. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.