• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
no, tak já rozhodně nepočítám s tím, že bysme v těch 9ti měsících stáli :grinning: Hyneček sice stál v 8mi, ale on byl takovej živější :wink: :grinning: i když teda řekla bych, že za poslední 3 dny Jáchymek nějak zešikovněl :wink:
15. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
Oli, uvidíte! Každé dítě je jiné, já mám pocit, že Viktorka je taková bramborka, třeba nebude moc na pohyb, zato třeba bude intelektuálka :grinning: :sunglasses:

Jééé, ahoooj Petruš, jakou máte tu kameru??? Písni typ, když tak do IP a spokojenost!
Tak vám se klubou zoubky??? No, taky jsem o tom u Viki přemýšlela, ale zatím nic, ale na to, jak poslední dobou vyvádí, to by tomu odpovídalo! :wink:

Gábi, my do Prahy teď nepojedeme, až manža toho 21. 11. a to rozhodně IKEU nezvládne!
15. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
holky, my jedem do prahy zítra na sraz červnovek, ale bohužel ikeu nezvládnem :sweat_smile:
15. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
houby zítra, v sobotu :sweat_smile: teda já nevím, posledním dobou jsem nějaká vypláchlá :rolling_eyes:
15. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
tak sem vam chtela napsat jak si uzivam rano ze jsem se v klidu nasnidala a mala spi no a uz se ozyva, potvurka moje.

Holky jsme pozvany na sobotu na krtiny, asi bychom meli dovalit nejaky darecek mimcu co???
16. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojík,

jjo, dárek by to chtělo..:slight_smile: my když pořádali křtiny, tak nikdo nepřišel s prázdnou..:slight_smile:

Zuzi, mě je pořád divně a ani jsem opět nevečeřela..fakt nevím co to je...:frowning2:
16. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
dobré ránko, holky :wink:

Gabi, snad ne další těhu :sweat_smile:
16. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
nestraš, jen to ne !!! :astonished:

myslím, že to s naší sexíkovací frekvencí ani není možné.. :grinning:
16. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
Gabi, ani mi o tý frekvenci nemluv :sweat_smile: u nás je to fakt mizerie :sweat_smile: no, ale nikdy nevíš.... náhoda je blbec :grinning:
16. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
anebo to bude nějaká taková ta dvoudenní viroza jako měl Hyneček... ten sice zvracel, ale mě v tu dobu taky nebylo moc dobře, bylo mi tak jako nevolno, ale nezvracela jsem :unamused:
16. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
koukám, že je to po porodus tou erotikou všude asi stejné...nechtějí jít všichni manžové na pivo,at si o tom pokecaj..:slight_smile: aspon zjistí že je to všude stejný... :grinning: :grinning:

mě je blbě dneska 3.den, mám pocit, že mi někdo "šlape" na žaludek, některé jídla mě zcela natahují..no nevím, snad to rychle zmizí...:slight_smile:
16. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi, Gábi, co to vidím, co to slyším??? Hele, fakt to není těhu???!!! Asi bych se radši otestovala :grinning: Ono, jak píše Oli, člověk nikdy neví!!!

Jo, Oli, mám na tebe dotaz!! Nevíš, jestli jsou v ČK v tom velkým dětským seku i o víkendu??? Plánuju nájezd!

Holky, to se teď tak krááásně kočárkuje, venku teplíčko, někdy i sluníčko! Včera jsme byli 2x a bylo to moc super!

Jo, my jsme po 2. očkování a vážíme 6,30kg! Mrňousek mi dělá jenom samou radost! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
Míšo, já myslím, že v sobotu určitě, ale nemůžu Ti to říct na 100%, jen myslím, že pokud je otevřenej lidl, tak tamm jsou... a ten jje vlastně denně :sweat_smile:
16. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
hele kocky co naplanovat nejakyho scuka? Oli nemohl abys prijet nekdy jen tak? Vezmi klidne oba kluky :slight_smile:

My jdem dneska na obed s manzou do ty restaurace nekuracky na ty lanovce tak to skouknu treba tam bude nejaky pekny detsky koutek ktery by se libil i Hyndovi :slight_smile:

Nejak se me po vas stejska, s Gabcou se sice vidime dost, ale stejne mam pocit ze si nikdy nestihnem nic rict :grinning:

JInak ta moje sikulka spinkala rano asi 45 minut beze me, tak to byla parada mam uplne bozi naladu, dala jsem si v klidu kafe mam tu i celkem poklizeno, no jak malo staci ke stesti :slight_smile:
Ted si Zuzacek hraje v lehatku, no ale kouknu na netu i po hrazdicce aby se mohla pekne otacet pod ni, v tom lehatku i kdyz si ho nemuzu vynachvalit je takova cela zaprdla :unamused:
16. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
Zuzi, já to promyslím, ale spíš bych přijela bez Hyndi a zas dopoledne :sweat_smile: my sice jedem v pondělí ke Kolářový, ale to se mnou jede mamka, protože potřebuju sehnat záclonu, tak půjdem po krámech :wink: rovnou juknu i na vánoční dárkky :sweat_smile: tak uvidím, promyslím a písnu :wink:
16. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Oli, díky za ten sekáč! Hele, koukám, že už pomýšlíš na vánoční dárky, cooo? Jojo, v obchoďákách už mají vystaveno, jen ta atmosféra pořád nějak chybí!!! Žádnej sníh, a to loni snad už nějaký byl, neee???

Hele, holky, jak si hrajete s prckama? Já jsem u Viktorky skoro celý den, někdy ji mám v kuchyni v houpátku, když vařím nebo když žehlím a jinak poctivě sedím u ní a pořád ukazuju hračky! Jsem z toho někdy KO! Necháváte třeba dítka někdy v postýlce a umí se samy zabavit? Co se týče Viktorky, tak je na to ještě asi malá... :angry:
16. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Míšo, tak u nás se Jáchymek hodně často zabavuje sám :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
Oli, budu muset nějak změnit metodu, protože jsem z Viki hrozně unavená, každý den ji takhle bavit, už jsem z toho fakt grogy! Takže ať se těší, potvůrka jedna!!! :angry: Hele, a to ho jako necháš někde v postýlce, dáš mu tam hračky???
16. říj 2008 v 15:46  • Odpověz
většinou na hrací dece :wink:
16. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak Viktorka spinká jako andílek! Je to beruška! Zítra budeme trénovat samostatnost na hrací dece :grinning:

Zuzí, co nového ohledně bydlení???
16. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Míšo, čím je Jáchymek starší (mimochodem, zítra je nám půl roku :sweat_smile: ), tím se mu víc a víc líbí na bříšku, takže to začíná být pohoda :wink: navíc jak je Hyneček fakt už starší a rozumnej, tak ho třeba i překulí zpátky na zádička, když už se Jáchymkovi na bříšku nelíbí (sám to ještě neumí :sweat_smile: ), povídá mu, podává mu hračky :wink: jen ten náš prcek začíná být pěkná vzteklina :unamused: a jakej už má hlas :sweat_smile: ale jinak musím říct, že je to zlatíčko :dizzy_face: večer v půl osmý vypije kaši, dáme ho do postýlky a do 10ti minut spinká :slight_smile:
16. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz
Cauky,

Miso ja mam zas pocit ze se male venuju malo. U nas vypada den vetsinou tak, ze mala se vzbudi kolem pul 9. Vetsinou v zavislosti na to jestli nekam jdem nebo jsme doma ji bud rovnou v posteli kojim, to pak vylezem tak kolem ctvrt na 10, nebo vylezem nejdriv¨,malou dam do lehatka (vetsinou jeste v pyzamu) a je v lehatku vlatsne dokud ji to bavi. Ja se mezitim umeju, pripravim si snidani ale tu jim az pri dalsim kojeni, prevlecu, vetsinou smeju nadobi z predesleho dne, ustelu a udelam co je kde treba kdyz to stiham. Zuzanka vydrzi takle dopo v lehatku myslim klidne i trictvrte hodiny, ale nikdy jsem to vlastne nejak nestopovala a nevim zda je odhad dobry., Nekdy ten cas leti tak divne rychle a nekdy se desne vlece. No kdyz zacne ZUzacek knourat tak necham vseho a jdu na ni. To se ji pak venuju na prebalovaku,(z toho lehatka ji beru vetsinou pokadenou :wink: ) prevlecu ji a necham ji na prebalovaku bez plinky, a povidame si a delame rikanky a tak a zase jsem s ni s nahatou takle na prebalovaku dokud ji to bavi (nebo dokud ji neni zima) no a pak je pomalu cas na dalsi papajdu, nekdy podle toho jaky je cas a co mam v planu ji dam hned, nebo ji proste nosim po byte a ukazuju ji veci a ona kouka, nebo koukame z okna a vypravim ji jak jezdi auta a tak,. To hlavne kdyz potrebuju nejak natahnout cas na jidlo. No pak tedy kojim (na gauci u notasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je tak pomalu pred polednem, nekdy to vyjde takle na pul 11 nekdy uz v 10 nekdy az k pul 12. No a kdyz tedy nekam jdu tak vyrazime po tomhle kojeni, aby mi usnula v kocarku. To se tedy neobejde bez place, ale vetsinou to neni nejak desne a nakonec usne. No a ja s dojdu kam potrebuju a tak, kdyz u z jsem ve meste tak jdu vetsinou za mamkou do prace a obejdu si treba obchody nebo tak, nekde ve meste ci u te mamky se pak vzbudi, je kojeni, pak je vzhuru tak hodku dve a to jsme bud u te mamky nebo proste nekde, neco delam, nekdy mi to vyjde ze domu jedem v tehle dobe, kdy je vzhuru tak to ji musim stahnout korbicku a trochu ji vypodlozim zadicka do polosedu aby videla ven, no ale radeji jsem kdyz tuhle dobu nekde jsme,a vyrazime domu po dalsim koju tudiz cestu prospi (opet nejdriv place) no a do a jsme tak na 5 nebo 6 hodinu, tak to je pomalu cas koupani, to nez se vsechno udela pak namaze ususi atd atd no tak je dalsi kojeni a mame vecer. Normalni mimca ted jdou spat, ale my bastime tak 45 minut, vetsinou jeste u tohohle koja zaspi tak na 20 minut (ted je asi tak 8 hodin vecer)a pak si chce povidat a sledovat atd. Drive to bylo do zhruba pul 10, kdy zase bastila a pak byl uz spanek, no ale ted jsme pridali jeden "blok" navic a zvladame jeste kojo v pul 12 zhruba a chrni az pak.
No takze nejak jako cilene nemam zarazeny program jako ze ted si hodku hrajeme a povidame, tak nejak to je pri tom vsem, ale kdyz uz tak vyuzivam rikanky od Mirky. A hrackama si hraje vlastne jen sama.

Hm tudle jsem si stezovala ze nemame zadny rezim :grinning: sem se nejak rozjela teeedy. No tadka uz je tady cely nervozni a nosi malou ( pokoupajde jsme kojili, pak jsem si s ni chvili povidala, kdyu uz se nesmala tak jsem ji supla do lehatka a pisu tady tenhle roman ani nevim proc :slight_smile: z lehatky ji tedy zachraniĺ tatka no a ted uz toho necham a jdem do postele kojit a ja si budu cist a mala snad spat. Nekdy ji musim pak jeste treba trictvrte hodky povidat a pak znova kojeni a spi az pak.

Tedy tatka uz je opravdu dost vztekly, ze se mala mu krouti a ja tu pisam :slight_smile: no tak ja jdu at z toho nema nejaky spatny sny :grinning:

Joooo a ta restauracka na Lannovce me nadchla musime tam nekdy zajit!
Tak brou :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz
teda holky vy jte se tu rozepsali...:slight_smile: ja taky nechavam casto Emmi zabavit se samotnou, hraje se na puzzlich, konikuje a tak..myslim Míšo, ze se ji zcela celý čas věnovat nemusíš, taky byhc ji nechala chvilku smaotnou na te hrací dece..:slight_smile:

Zuzo, kde je na Lannovce nová nekuřácká restaurace?? nevím jakou myslís..

jo a koukám na factory pro na nějaké ještě cvíco a je tam to cvicení po porodu, mrkni..
http://www.factorypro.cz/co_nabizime/body-and-mind/balantespilates je to 11 od spoda..:slight_smile:

ještě jedou tydne někam chodit budu, jsem se rozhodla, ze s tím panděrem něco udělám...:slight_smile:
17. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
He he tak koukam ze se mi povedlo napsat TADKA no sila :grinning:
Jinak vcera byl tem pripad kdy jsem ji musela jeste po koju v posteli bavit ona se chechtala, tatka chrapal, no o pul 12 si mala vyzadala prso a pak byl klid do 2:45 a pak si pamatuju ze jsem koukala na hodinky az v 7 rano ale rekla bych ze mezitim bylo jeste jedno kojo. No i kdyz oni jsou mezi 4 hodky tak to jsme fakt mozna spaly :slight_smile:

Miso nechces chodit na cvico s nama k te Mirce? Ja tam chodim moc rada, tedy hlavne pak s gabcou vetsinou krafem na kafi, coz neni vubec spatny :grinning: Tohle cvico pro mimi je na 8 lekci a pak zacnem hned na pokracovaci cvico to by melo byt uz ve factorypro tak bys mohla zacit treba tam. Myslim ze to vyjde od listopadu. Ucime se i masaze a tak, no a kdyz nekdo neco ma tak se Mirka snazi poradit, no vzdyt si ji pamatujes.

A s bydlenim nic noveho, mozna by se mohlo neco dit s tema pozemkama co ma tchyne ale to MM zjisti pristi tyden. Existuje hypoteticka moznost ze na jare by z toho mohli byt opravdu zasitovane parcely. MM jednal s architektem, ktery tam projektuje celou tu oblast, ma tam byt zase nejaka bytovka a tak (je to kdyz se jede z mesta po branisovske porad pryc, tak po leve strane jsou VS koleje a tak a pak uz tam nic neni jen louka, tak tam tp je) no a ten architekt ma z nejakyho duvodu zajem na tom zbudovat tam tu pristupovou cestu k tem "nasim" pozemkum no patrne to bude vsechno jen otazka penez a taky presne tady bude ten hacek. No ale kdyz by to vsechno nejak vyslo a tchyne nam tam kus opravdu prenechala, tak je to ve hre.

Gabco me se to pekne rozlezelo a z uterka mam namozeny nohy, svaly ze zadu stehen.
17. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
tak já asi necvičila poctivě - což se na těžkého začátečníka nedivím - páč mě nebolí vůbec nic... :grinning:

Jo a kde je prosím ta restauračka??? :slight_smile:

Jjo, Míšo, taky navrhuji at se na cvicení přidáš, Viky přijde do kontaktu s jinými dětmi, to je super...no a pak muzeme na kafičku krafat ve 3... :slight_smile: :slight_smile: no a ještě se vlastně muže přidat Kratoska, takže krafání ve 4... :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahojky holky, s tím cvíčem to určitě promyslím, písněte mi, kdy to je!!!

Jinak my máme asi nějakej probém, při každým kojení se Viktorka hrozně vzteká! Už fakt nevím, co s ní je, nejdřív odmítala jedno prso (a mlíčka je tam dost!!!) a teď už řve i u toho druhýho! Vždycky začne sosat a po chvíli se s brekem odtrhne, pak jí dám to druhé (oblíbenější) prso a po chvíli je to to samé! Tak fakt nevím! Přitom když se trochu uklidní,tak se zase začne ke mě otáčet a hledá! Je možný, že jí stačí 5 minut a že se za tu dobu třeba přejí, až jí bolí bříško? Já fakt nevím! Už mi to dělá i v noci! Chjo! :rolling_eyes:
17. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
jé, holky, tak ta restauračka by mě zajímala taky :wink:

jinak hlásím, že dneska v půl roce máme rovných 8,5kg :sweat_smile:
17. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
Jéé, Oli, tak to je krááásná váha! Kamarádky chlapečkovi je 5,5 měsíce a má přes devět kilo! Chudinka, už se jí nevejde do kočárku, tak si musí od známých půjčit jinej! :angry:

My jsme se dneska s Viktorkou byly podívat u mě v práci, to bylo super, ona se nechala od každého pochovat a culila se jako ta nejhodnější holčička na světě!!! Pak, když jsme šly domů, tak mi cca 500 metrů před barákem začala tak hysterčit, no to byla síla, musely to slyšet celý ČB!!! A doma taky! A za půl hodinky přijel taťka a to už zase dělala andílka, i když jsem ji doma nemohla vůbec uklidnit, byla celá flekatá a napuchlá! Je to capartík :grinning:

Jo, dneska jsme byli v Phillipsu na Rudolfovské a zamluvili si tam tu kameru, oni měli poslední ve výloze, tak jsme říkali, že chceme origoš balení! Řeknu vám, mají tam super ceny, nejlevnější internetový! :sunglasses:
17. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
Miso sem nic slyset nebylo :grinning:

Hele ta restauracka je na Lannovce, kdyz se jde od centra k nadrazi tak po prave strane, je to kousek ze zacatku, je tam nejak klenostnictvi ci hodinarstvi ted nevim pak jsou tam vyvesky kina a pak myslim uz to je dole je takovy pajz Vatikan a tohle je nad tim v prvnim patre. Je am vytah, ale k vytahu bohuzel se museji prekonat jedny kratsi schody.
Meli tam pres poledn edocela plno, delaji menicka, j eto tam moc pekny, prijemny, je tam malinky detsky koutek (proste koberec a myslim nejaka stavebnice nebo neco)

Miso to cvico ted mame ve stredu od 1 tak nevim jestli i to pokracovaci bude stejne, asi jo.

Jdu do sprchy.
17. říj 2008 ve 23:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpet od Kolářovvý :wink: dr. byla fakt moc spokojená, říkala, že normálně odpovídáme 6 měsícům a prý víceméně zaleží už jen na nás, jestli budem ještě cvičit, tak jsme se domluvili, že budem pokračovat 2x denně stimulačně, i s Hynečkem, říkali jsme si, že aspoň předejdem špatnýmu držení těla a s tím spojenýma problémama :wink: 2x denně je to brnkačka :slight_smile: teda, minulý týden byla spokojená neuroložka, teď Kolářová, která prý není nikdy spokojená :sweat_smile: to je divný :sweat_smile:

jinak, v sobotu jsme měly srazík v praze s červnovkama a bylo to super, povedl se :wink: jen mě v neděli chytl nějakej břicchabol, asi jsem to chytla od Hyndi, tak jsem jenom ležela a ležela... naštěstí dneska už je to dobrý :wink: :sweat_smile:

Míšo, tak dneska jsem koukala, že v tom sekáči jsou v so 9-19h a v ne 14-18h :wink: teda pokud jste tam ještě nebyli :sweat_smile:
20. říj 2008 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.