• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Ahojky Oli,

tak v sekáči jsme byli a vůbec mě to tam nenadchlo, nemají tam nic moc! Koupila jsem tam cca 4 kousky, z toho dvoje šatečky a jeden bryndáček :rolling_eyes:

Oli, prosímtě, jak dlouho vám trvalo to vítání občánků? My jdeme zítra a nevím, na jak dlouhou dobu se mám připravit, potřebovala bych pak ještě stihnout MUDr., vítání máme od dvou a MUDr. je tam do tří... :confounded:
20. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahoj Míšo, já do toho sekáče ani nechodím, tak nevím, co tam vlastně mají :sweat_smile:

u nás to vítání byl fakt propadák, ale myslím, že to tak dlouho netrvalo :unamused: fakt nějak nevím :slight_smile:
20. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
Holky, ahoooj, kde jste kdo?

Dneska bude asi poslední den fakt hezky! Od zítřka už má pršet, myslím!

My dneska jdeme na to vítání, tak doufám, že to nebude dlouho trvat a že si stihnu zajet ještě pro prášky, jinak fakt nestíhám!

Co jinak, jak se máte? :wink:
21. říj 2008 v 07:46  • Odpověz
Jee Kulli, tka vy máte přece jen vítání občánků??? a to si se sama nahlásila nebo jak??? nám nic nepřišlo..:frowning2:
tak at se vám tam líbí..:slight_smile:

My jsem byli dneska na 8.měsícní..:slight_smile: Tak byla Emmi pochválena, jak je to usměvavé mimi..:slight_smile:
21. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Gábi, já jsem psala mail na matriku, kde jsem se ptala, jestli existuje ještě vítání občánků nebo jestli to bylo zrušeno a oni mi neodepsali na mail, ale přišla rovnou pozvánka! Takže se dneska moc těšíme! Jenom nevím, co Viki obléknu! :confused: :sweat_smile: ¨

Týýýýjo, vy už jste veliké!!!
21. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
takže trik je v tom napsat na matriku a oni nás rovnou pozvou,ju??? :slight_smile: :slight_smile:

Jéé Kulli já mám tolik šatečku, které neměla MEmi ani jednou na sobě, jsem ti mohla nějaké hodobóžné půjčit...:slight_smile:
21. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
*Emmi...chudince jsem zkomolila jméno...:slight_smile:
21. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
ahoj Gabi, koukám na nový fotečky, jsou super :slight_smile: Emminka je fešanda... a zdá se mi to, nebo je nějaká najednou vlasatá? :slight_smile:
21. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
je vlasatá...:slight_smile: má ale hodně světlý vlásky, tak to tak nevypadá...:slight_smile:

a díky za pochvalu...:slight_smile:

jak to uděláme s tím srazíkem, chystáš se ted do ČB?? :wink:
21. říj 2008 v 11:12  • Odpověz
Gábí, díky moc, my máme taky spoustu šatiček, jenom se nemůžu rozhodnout, jak to barevně sladit a jaké vůbec vzít, nakonec jsem nás sladila do fialova, včetně sebe :grinning:

Hele, koukala jsem na nové fotečky, vy už jezdíte ve sporťáčku!!! To je paráááda! Jak se tam Emmince líbí? Asi víc než v korbičce, cooo? Vikí se v korbičce nelíbí, nemůže koukat ven, občas jí sklopím stříšku, když nesvítí sluníčko! Už se taky těším na sporťáček!

Dneska mi došlo, jak ty dětičky rostou! Emm už je taková velká princezna!
21. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj kočky.Jenom nakukuju co je nového.

Za chvilku půjdem ven, chytat poslední sluníčko :grinning:

Míšo, užijte si vítání a pak dej vědět jaké to bylo. :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky Petruš,

no, že se taky ukážeš!!! Jak se máte, holky?

Uff, jsem z toho vítání nějaká nervózní...pak ještě musím stihnout toho MUDr., tak jsem zvědavá! Viktorka ještě spinká, ale každou chvilku se vzbudí a bude chtít svůj příděl :grinning: A pak už jenom budeme čekat na taťku, až si nás vyzvedne!

Tak páček! :sunglasses:
21. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
Kulli, tak mi to nedalo a taky jsem písla na matriku...:slight_smile:
toto mi obratem přišlo..:slight_smile:

Vážená paní ....,
obřady vítání občánků města České Budějovice stále pokračují s tím, že přes léto se nekonají, proto se pak zpozdí pozvání dětiček o nějakou dobu.

Vaše dcera se narodila mimo České Budějovice a hlášení o narození těchto dětí nám předává evidence obyvatel až po určité době.

Na Vás vyšlo pozvání na vítání občánků na dne 04.11.2008 ve 13,00 hodin, tyto děti budeme teprve obesílat / přes rodiče /, takže pozvánka Vám přijde na adresu ......, České Budějovice.

S pozdravem, Ladislava Brožová, matrikářka.

:grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
My taky budem každou chvilku vstávat.

Máme se dobře.Venďa je éro.Pořřád je na bříšku.I spinká na bříšku.Takže my se pořád koulíme.

Ale v neděli, to byla sranda.Usnula v naší posteli.Tak jsem jí tam nechala a šla do vany.

Za chvilku slyšim nějaké kecání.Když se z vany vyklonim tak krásně koukám až do ložnice.

A představ si že Vendula se zase otočila vzhůru nohama, samozřejmě i na koníka a vesele čuměla v ložnici na telku.

Já na ní koukala z vany a musela jsem se smát.Jak tam sebou mydlila.Ona teda koukala na mě taky :grinning:

No, a táta nic neslyšel :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
Teda gabi, napiš adresu kam si psala.já jim napíšu taky :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
A co jsi tam psala.
21. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Peti,pisnu tui to do IP, ju?? :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jasně, děkuji.Ale stejně přijde odpověď že je to jenom pro dětičky z Č.B.

Ale co, za zkoušku nic nedám :grinning:
21. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ja chci taky na vitani mam jim taky napsat??? :grinning:

KOcky tak co ten srazek?

Dneska je fakt naposled hezky? A ja jsem zrovna tak lina valime se se Zu doma :unamused:
No az se vzbudi pujdu shrabat listi a vezmu ji ven aspon v lehatku.

Gabo dneska cvico jo? :slight_smile:
21. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
jee zase to I Gabi :sweat_smile:
21. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi, psala jsem ti sms, nedosla??? Cvíčo platíííííí !!!!! :wink: :wink: sraz jako posledně,ju??
21. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
no jo ja si ji nevsimla :sweat_smile:
jo jo plati to :slight_smile:
21. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
já byla cvičit i včera a pěkně mě bolí nohy, jsem na sebe dneska zvědavá...:slight_smile: nechceš chodit taky???
21. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
http://www.mickovani.wz.cz/index.php?rub=foto&rozbal=foto

tady je ten obličej, já si to nepamatovala...ani jsem to ještě nezkoušela...:slight_smile:
21. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
jééé, Míšo, tak co to vítání? :wink:
21. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
Tak , akorát jsem dokoukala na ČT 2 ty malinkatý miminka.

Normálně jsem u toho brečela. :frowning2:

Prdelky malinký.

Mám kamarádku v Praze a ta tady na tý NEO v Praze pracuje.Obdivuju jí.
21. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky holky,

vítání super! Přijeli jsme málem pozdě! Manža dneska měl v práci fofr, předávali nějakou zakázku, takže měl čtvrt hodinky zpoždění, takže to pak s námi valil po ČB asi 120 km/hod! Ale stihli jsme to! bylo tam spoustu lidí, asi se to dělá na etapy, protože před námi odcházela velká skupinka a za námi už se tam rvala další, prostě jak na běžícím páse! Na začátku nám zazpívaly a zarecitovaly dětičky, musela jsem zamáčknout slzu :pensive: :sweat_smile: , pak nějaký proslov, to jsem vůbec neslyšela, protože miminko za mnou řvalo jako tur :grinning: A pak jsme chodili s dětičkama podepsat do pamětní knihy, vyfotit, potřást pravicí, dostali jsme pamětní list a kytí...toť vše! Viktorka byla prdelka maličká, vůbec neplakala, vzorně poslouchala, no prostě paráda, jenom slina jí tekla až na paty a já jsem pak potřásala poslintanou rukou, ale paní říkala, že jí to neva, tak nevím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petruš, tak to je teda žůžo s tou Vendy! To jsou capartíci, cooo? Už se těším, až se mi Viki bude taky takhle kutálet! Zatím se převrací jenom ze zádíček na boky! Je to taková brambora naše!

Ty miminka si nahrávám, koukám na Ordinaci, takže si to zítra pustím! Chudinky, zase z toho budu špatná!

Holky, viděly jste minulý týden Poštu pro tebe? Tu poslední reportáž s těmi "houbovými dětmi"??? Já z toho byla úplně hotová, tekly mi slzy jako hráchy! :frowning2:
21. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Míšo, tak to je fajn, že se vám vítání vyvedlo :wink: já už bych tam nešla :sweat_smile: jo, a ty miminka na dvojce si taky nahrávám, juknu zítra :wink:
21. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
Tak kdy bude nějakej další srazík, co.

Zítra jdem k tý dr, tak jsem zvědavá kolik Venďa váží.

Jé Míšo, tak to je fajn že se vám tam líbilo.To bylo na radnici?
21. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
Kocky jaky miminka na dvojce?

No srazik, Oli kdy bys mohla prijet? Asi to udelame podle tebe ne? My s Gabcou chodime ve stredu na to mimi cvico, ale jinak tedy ja osobne nic nemam. Takze kdykoliv.
22. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.