• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Jo já nosim podprdu pořád protože by mi to teklo i tak :grinning: a před máti bez podprdy nechodim, ale jednou byla prča když jsem si tu chodila s prsem venku protože jsem si na to dala obklad, bylo 13:30 tudíž máma byla pryč, protože chodí ve 13h a stojim v obýváku a najednou se u ní vykopli dveře a ona vyběhla :sweat_smile: Zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem se docela lekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahoj zensky, tady to po ranu frci, tak ja mam domluvenyho pediatra, tedy o n tam nebyl, jen nejaka Dr na zaskok, ale sestricka rikala ze jo ze bere a ze at zavolam az se male narodi. No tak snad to takle domluveny staci.
No a ted premyslim co budu dneska delat, od 4 mam cviceni, tak jsme zvedava zda to nedopadne jako vcera a to nakonec stravim cely den na MK :grinning:
6. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
fuj to sem se lek :grinning: no hlavně jestli ti nezastavila mlíko :grinning:
6. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Panter mě to taky nedělá moc dobře, ale než mí zánět a končit s kojením :grinning: a aspoň jsem udělala zásoby a může mi někdo hlídat na dýl :slight_smile:

Dludli a koho máš? Jen tu buď s námi :grinning:
TErko, mně to teče jen v takových vlnách :grinning: a podprdu nenosím na noc, takže tak :unamused: jinak nejvíc kojení zajímá Hynečka :grinning:
autor
Panter co na to říkal Hyneček? :grinning:
Já bych taky ráda bez podrpdy na noc :frowning2: Ale nemůžu :angry:
6. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz
já jsem ty pocity, že mě ty prsa tak bolely, že jsem se bála zánětu, měla v nemocnici, když jsem právě Jáchymkovi ostříkávala mlíko na krmení :wink: teď už jsem v pohodě, tak uvidím, jak na tom budu s mlíkem, zatím to na zánět nevidím a mlíko zatím stačí :confused: no, když nebude, tak bude holt zas flaška :wink:
6. kvě 2008 v 09:32  • Odpověz
Terko, já s tím mým nic místo prsou si to bez podprdy můžu dovolit, jen nesmím zapomenout na ten tampon při kojení :grinning:
6. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
joooo, Hyneček pochopil, proč jsme savci :grinning:
6. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Panter čím větší poptávka tím větší nabídka, já už měla prsa kolikrát prázdný a čím víc kojím tím víc mlíka, tak uvidíte :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Panter ty jsi kecka :grinning: No já jsem zvědavá co prsa po kojení, nechci mít věšáky :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
Hyneček je moudrý chlapec :grinning:
holky ale je to narocny sledovat dve diskuse, to slo v praci fakt lip :grinning: tam moh clovek papiry atd odkladat, obcas zved telefon, no ale u tech domacich praci to nejak nejde :astonished: :grinning:
Kristy no neni to sice moc prakticke, budem jezdit k pediatrovi az do Trebone, ale zase my jsme k nemu chodili nejak vsichni, tak jsme ani nepremyslela ze bych resila neco nekde jinde. Dr Veleminsky.
autor
Dludli aha, tak to jo, já jsem ráda že mám Dr. blízko, s autem mi to moc nejde :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
jj, vím, že holky v nemocnici, který ještě nemohly kojit a jen odsávaly, tak pak měly tak trochu víc nadprodukci :sweat_smile: no, uvidím, myslím, že i u nás se začnou nároky zvyšovat, zatím je to pupík malej :wink:

ale já si přijdu jak krabice s mlíkem... Jáchymek furt spí a když se vzbudí a uvidí mě, tak začne otvírat pusu a chce jíst :grinning:
6. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
dludli, velemínský je vyhlášenej pediatr, ne?
6. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
Panter :grinning: To je čumáček :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz
panter :slight_smile: nam vcera rikala na ty prednasce, ze nekdy kdyz mimi breci chce proste jen mamu, tak doporucovala mimcu to prso dat, ono si usne a je klid, No tak jsme si rikala, vyborne, chodici dudl :grinning:
6. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
savci :grinning: :grinning: kráááásný :grinning:

kristý jak si ty spokojená s tou dětskou ? páč já žádnou neznám tak asi šáhnu po něčem poblíž :confused:
6. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
TErko, já mu říkám, že je to naše zvířátko, fakt zatím jen takový ty zvířecí pudy :grinning: jo, ale je to pašák skoro jako Hyneček, včera před koupáním si načůral do obličeje :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 09:39  • Odpověz
krabice s mlíkem :grinning: chodící dudl :grinning: holky proboha nestrašte mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Panter a dodej fotečky ještě nějaký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dludli to já právě malou občas obelhám dudlíkem, prý se do šesti neděl nemá dávat a my ho máme a v pohodě i flaška se nemá do šesti neděl dávat kvůli sacímu reflexu a taky jsme jí měli :slight_smile: Já právě nechci být chodící dudl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kousi já jsem spokojená, vždycky si s Kristýnkou krásně povídá, píchla nám hezky ouška, akorát teda moc neřeší ten zánět v očích :frowning2: Ale chce nás na sondáž poslat až v nejhorším, tak to chápu :slight_smile: Jsou tam dvě, já chodim k Matoušový a dobrý, můžu doporučit :slight_smile:
autor
Panter :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dludli, tak to jsem se zařekla, že malýmu dudlíka dělat nebudu :sweat_smile: je fakt, že máme dudlíkový dítě :confused: jéééé, to vám musím toho našeho mrňouska vyfotit s dudlíkem, kterýho dudlají i donošený dětičky... to je půlka obličeje jen dudlíček :grinning: ale s jakou vervou dudlá :grinning:
6. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
Matoušová díky kristý píšu si :wink: snad nás vezme :frowning2:
6. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz
jo to vcera presne rikala, sice asi ne do 6 mes, al eze proste dokud se dite nenauci poradne prisat k prsu, tak dudl, ne zo tp je uplne jiny mechanismus sani a ze by se na prso uz pak mimco nenaucilo. No stejne vsechno zapomenu nez se mimi narodi, a hlaven zjistim ze vetsi chytrych rad je asi na prd, :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedy mam takovy tuseni :rolling_eyes:
6. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Tak já jsem dokojla a jdu přebalovat a hrát si s Kristýnkou, tak zatím páá :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
panter do obliceje? Dobra trefa! :grinning:

Kristy ty pouzivas Bepanthen vid? Musi se omyvat z bradavek? Namazes se tesne po kojeni ci jak?
6. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
Kousi najdu ti číslo, určitě vás vezme :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Dludli jj hned po kojení manažu a jen otírám, neomývám :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.