• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
holky, to já nevím, kdy bych mohla přiject, my byli v po u tý Kolářový a to jsem chtěla vzít mamku a jít po těch krámech, ale asi jsem chytla tu virozu od Hyndi, protože mi v neděli bylo fakt blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme jeli jen na otočku... a tak bych chtěla jet na nákupy v pondělí, ale to jsou zas podzimní prázdniny a možná bude mamka hlídat neteře... tak to bych pak mohla jet sama :sweat_smile: a daly bysme srazíík, ale já se to dozvím až o víkendu, jak to bude :sweat_smile:
22. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
Holky, hlásím, že celý příští týden nemůžu, v pátek jedeme na Šumavu a zdržím se tam celý příští týden! Je fakt, že se hrooooozně těším!

Dneska jsem shlédla půlku těch miminek, no to je hrůůůza, fakt! Vzpomněla jsem si, jak jsme byly s Viki krátce na té neonatologii, jak tam byly ty inkubátory plné těch maličkých tvorečků, jsou to takoví maličcí broučci :pensive:
22. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj, tak máme 66 cm a hlavně 8,06 kg.

Očkovat budem až za 14 dnů,dneska to tam Vendulka prořvala :grinning:

Usnula v půl 11 a v 11 jsem jí budila oblíkáním, tak se jí to asi nelíbilo, zato teď spí jak dudek :slight_smile:

Omyl už jí slyšim, tak mažu za ní, třeba jí ještě udolám.....
22. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla, volala jsem na tu radnici na to vítání,

Tak jak jsem říkala, my co bydlíme mimo Č.B. nemáme na to vítání nárok :frowning2: :grinning:
22. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
Ty jo Peto, Vendulka je pořádná ženská..:slight_smile: My máme v 8 měsících 7750 g...:slight_smile:
22. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
No, jo je to kočka.Jenom kojená :grinning:

Já mám asi smetánku, proto jí tak chutná :slight_smile:
22. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky, my máme 6,42 kg, takže taky nebudeme moc veliký! :sunglasses:
22. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
Míšo, ono se to už taky zastaví, ta váha :grinning:
22. říj 2008 v 15:32  • Odpověz
Petruš, to teda jo! Jen počkej, až najedeme na příkrmy...ona přece jen mrkvička má míň kalorií než naše mlíčka :grinning:

Holky, dneska jsme spapaly 30ml kaše a pak jsme se dopapaly mlíčkem a ještě před chvilkou jsme řvaly jako tur, asi nás z toho všeho bolí bříško, nebo co!

Poslední dobou (cca 14 dní - 3 týdny) se mi Viktorka pořád odtrhává od prsou, začne sát a pak otočí hlavu a odtrhne se a řve! Kroutí se jako paragraf, takže předpokládám, že jí asi bolí bříško, jak se jí začnou hejbat střívka! Ale řeknu vám, už jsem z toho KO, připadám si při každým kojení jako krotitel divý zvěře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nevím, co s tím, prsa mám už tak odřená, že na nich mám puchýřky!!! Chjo....auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :zipper_mouth:
22. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
Kulli a konzultovala si to s MUDr., to odrhávání od prsa??? a jak často ji kojíš??

Míšo, my měli v 5.měsíci 6520 g, takže na tom budou holky podobně...:slight_smile:

Jinak jsem si včera večer odnesla z úřadu stavební povolení,jupíííííí.... :grinning: :grinning:

a potvrzuji, že ta restauračka na Lannovce je fakt příjemná, vřera jsme tam se Zuzou byly...jídlo vypadalo krásně a ještě na něm bylo čerstvé ovoce, mňam... :wink:
23. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
Jééé, Gááábi, takže jdete na to!!! Stavba povolena??? To je tak fajn, moc vám to přeji! :dizzy_face:

S doktorkou jsem to konzultovala a ona řekla, že jí asi bolí bříško a že mám dávat víc kapiček Sab Simplexu (15 kapek před každým kojením). Viktorka má taky nazelenalou stoličku, tak jsem ještě dneska volala MUDr. a ona říkala, že u kojených dětí se to samo spraví. Ale kdyby prý dostala průjem, tak máme zajít!

Jojo, tak to fakt na tom budou podobně, princezny naše!

Jinak včera jsem jí udělala večer 30ml kaše, dávala jsem lžičkou a parááááda, pěkně papala a snědla celou mističku! Pak se ještě dopapala mlíčkem, ale stejnak večer řvala! Chjo.

Holky, dneska by nám možná měla přijít ta kamera, už se moc a moc těším, objednávali jsme nakonec Panasonic se třemi snímacími čipy!!! Tak jsem zvědavá!

Jinak zítra po manžovo práci vyrážíme na Šumavu k našim, už se těším jako malá holka, dlouho jsme tam nebyli a už se mi stýská! Zdržím se tam min. týden! :wink:
23. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu taky, nejak nemam na kone posledni dobou tolik cas.

Gabi jak jsi zvladla kadernika???

Miso to se budes mit bajo nekdy bych taky chtela takle nekam vyrazit, jezdila jsem pres leto k babicce na chalupu, jezdi tam s nani mamkou spolecne, ale to bylo nedky dost narocny, sledovat jak si tam lezou na nervy :unamused: tak jsem byla pak spis smutna. Navic to se Zuzanka jeste ani poradne nesmala, s hrackama si nehrala vubec, ted by tp bylo uz zabavnejsi. No dneska tu byla mamka asi od 11 do 4, tak to bylo docela fajn, ale nejak mi to bylo malo. 2 hodky z toho jezdila s kocarkem, coz bylo fajn docela jsem vygruntovala, ale nejak jsem si ji neuzila, ani ona malou chvatala uz domu a ta potvurka nase dneska spala 3,5 hodiny.
Nejak mam obcas pocit ze jsou ostatnio z te nasi Zuzanky malo nadseny :sweat_smile: Mamka porad rika jak ji mrzi ze neni v duchodu, no musim rict ze me docela taky, bylo by to super. Takle kdyz prijde z prace tak ma doma jeste co delat, navic bracha ted zacal dost plavat ve skole, je v 7 tride a mamka s nim dela kazdy den do skoly, aby mel nejaky uchazejici znamky, tak je pak rada ze je rada.

No martin kdyz prijde domu tak je taky rad ze je rad, tak se male kolikrat nevenuje tak jak bych si predstavovala, ale kdyz vidim v jakym stavu dojde z prace, tak se ani nemuzu divit. Tenhle tyden byl opravdu desny. Vcera dosel domu po 10, byl na nejaky oeacovni veceri, oznamil mi ze jede dneska do Prahy a vrati se zitra a ze mozna bude muset do prace i na vikend, ale s tin ze je snad posle do haje. No takze my jsme spolu ani poradne nemluvili, pac dojde dom, sedne k PC, je v takovem tom vypnutem stavu, kdy nema smysl na nej mluvit, no ja pak kojim, snazim se uspavat atd a behem te doby on vetsinou usne, trva mu to asi tak vterinu. Takze nejak se pres tyden s manzou vubed nestihnem. V patek je jeste ve stresu po celym tydnu, v sobotu ma vzdycky potrebu delat neco kolem domu, aby si nejak vycistil hlavu fyzickou praci no a kdyz uz neni ptotivny z unavy a starostma tak je nedele a vse na novo :rolling_eyes:

No ale jinak se mame fajn :slight_smile:

Gabi od kolika je to cviceni v pondeli?
23. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz
Dobré ránko,

tak nám včera přišla pozvánka na vítání občánků..:slight_smile: Míšo jak si potvrzovala ucast?? tou vratkou nebo si tam jen cinkla??

Užijte si týden na Šumavě !! :slight_smile:

Včera u kadeřníka dobrý,ale po druhé bych to už neudělala..neužila jsem si to tam..byla jsem nervní jak a co s Emmi a tak..Emmi byla hodná(i si tam na chvilinku schrupla) i když tam chvilku békala a byla protivná,ale jen tak 15 minutek...:slight_smile:

Zuzi, cvičení je v pondělí v 18.20,ale ted nebude ani v po ani ve středu, protože jsou ty prázdniny...Mrkni na jejich program
http://www.mane.cz/patifo/program.htm

To cvičení v uterý ale platí, počítám s ním..:slight_smile:

Ty jo, tak to se s Martinem teda pěkně míjíte, to je hrůza, to my jsme na tom mnohem líp a stěžuji si... :fearful:
24. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojky holky,

tak už mám sbaleno, ještě upeču langoše do mrazáku, aby tu měl manža příští týden co zakousnout!

Odpo musím ještě zajet do práce pro Avon, objednávala jsem skoro za 1.500,-- Kč - no, ale už na Vánoce :angry:

Gábi, já jsem tam volala, bylo to pro mě pohodlnější! Kdypak jdete???? U toho kadeřníka jsi byla i s Emmi? Nevadilo jí čichat tam ty výpary? Taky se chystám, ale jenom na střih a melírek mi udělá zase ta známá, ale až před Vánocemi, abych byla nová pod stromečkem! :dizzy_face:

Zuzí, to mě mrzí, že se s manžou skoro nevidíte! To víš, oni ti taťkové to také nemají jednoduché! Vilda toho má teď do konce měsíce hrozně moc, takže jsem ráda, že vypadneme. Dokonce půjde do práce i ve svátek s tím, že by třeba v pátek šel v poledne domů, čemuž sám moc nevěří! Je mi ho líto!
24. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
mnam langoše, dala bych si...:slight_smile:

je to těsto jednoduché?? Hoď kdyztak receptík az budeš mít čas...:slight_smile:

Na vítání taky chci jen zavolat, jdeme 4.11. ve 13 hod..:slight_smile:

No taky jsem se těch výparů bála,ale přijde mi, že to tam nesmrdělo a Emmi nebyla přímo u mé hlavy, tak snad jsem ji nijak neublížila... :confused:

MM má taky moc práce, to je asi všude stejný..ach jo.. :frowning2:
24. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
Cauky

no s tim casem tenhle tyden je extrem a byva to takle spis narazove nez nejak pravidlem. Tak aspon ze tak. No ale vcera mi ani nezavolal ze nemel vubec cas, ze skoncili az v 10.

dneska vyrazime zase do mesta, musim neco vyridit

jo a aby toho nebylo k te vcerejsi blbe nalade malo tak mam zapaleny obe prsa :rolling_eyes: Ted jsem se docetla ze to muze byt tim kojenim pres kloboucky, ze mimco nemuze jazyckem to prso tolik masirovat. Tak se je pokusim odbourat.
24. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
Holky prosim,jak se jmenujeta ta svitici hvezdicka,aby se dite nebalo,jednou jste to tu rozebirali,dekuji. Zdenda se v noci boji a nechci mit celou noc rozvicenou lampicku,tak neco na baterky nebo tak
24. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
Marti ahoj, no nevim co presne myslis, ale my mame takovou pidilampicku z ikei, ktera je na elektriku, ale ma i nejaky "zasobnik" :sweat_smile: takze vydrzi svitit i bez snury nekolik hodin. Ale byla docela draha. No ale urcite se prodavaji takove obycejne malinkate zastrcky do zasuvky, nocni svetylka, nasi maji doma, ma to tvar maleho ctverecku a jemne to sviti, myslim ze proud to zere minimalne. Vypada to nejak jako treba bris vune do zasuvky :sweat_smile: se nejak nemuzu vyjadrit poradne.

JInak dneska mame presne 4 mesice (teda az vecer) a pozor MAME ZUB !!!
26. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
jee Zuzi gratulace k zoubku..:slight_smile: :slight_smile:
my ho taky měli brzo, takový "bílá rýže" a pak se zase ztratil a od té doby nic...:slight_smile:

Marta: taky nevím jakou hvezdičku docela myslíš..takovou tu dotykovou??? :confused:
26. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Zuzi, gratulace k zubu :slight_smile: u nás dneska děsná noc, malej se po chvílích budil a řval, tak jsem si taky říkala, jestli to nakonec nebude zub, ale prdlajs, u nás nic :grinning:

jinak, je mi to líto, ale zítra to neklapne... mamka holky hlídat nebude, tak razíme na nákupy :sweat_smile: tak třeba příští týden :wink: to už by mohla i Míša, tak se můžem domluvit :slight_smile:
26. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
jinak, hvězdičku taky nevím :sweat_smile:

Gabi, a kolik máte teda zubů?
26. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
Oli, no žádný zubajsko nemáme...:slight_smile:
26. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
Gabi, není kam chvátat, aspoň Emmince ty zoubky dýl vydrží :slight_smile: no, já už je trošku očekávám, protože Hynečkovi první vylezl v 6,5měsících a kluci zatím jedou se vším tak nějak nastejno :sweat_smile:

chtěla jsem se zeptat, je možný, aby první nevylezly jedničky, ale třeba trojky?
26. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
to myslím že není moc pravděbodobný,ale fakt nevím...:slight_smile:

Myslím, že první jdou jedničky dole,ne??? :wink: Ale nemám zatím zkušenosti, tak nevím... :confused:
26. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
Gabi, no právě, první by měly jít jedničky dole, nám se ale objevila bílá tečka na místě trojek :sweat_smile:
26. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
ahoj tak mam dojem ze nam lezou ty spodni oba :rolling_eyes: noci jsou ted narocne, dneska jsme kojili aspon 10x no sila. Jsem hotova kojim al ebez kloubousku tak parada.
Zase nam krasne usina Zuzanka pres den, asi tak behem 3 vterin v kocarku, coz neni marny.
Manzu mam dneska doma, ale misto abychom si uzili spolecne 4 dny, tak jsme otraveny z toho bydleni, ja vcera pul dne prorvala, uz to fakt nezvladam. A prenesla jsem to na Martina.
Baba je taky doma, chodi se sem koukat jak na cviceni opice, kdyby si aspon sedla a chvili pokecala nebo tak, proste jako normalni navsteva, ale ona prijde, chvili na nas kouka, mele kraviny a zase jde.
Ten zoubek jsem objevila v sobotu vecer, v nedeli hned kdyz jsme ji videla (tchyni) tak jsem ji to rikala a jeji prvni reakce " proc si mi nic nerekla?" No misto abych ji neco pekny povedela tak jsem ji slusne vysvetlila ze jsme ho nasli teprve vecer. No ale je tohle normalni reakce? Misto aby zajasala nebo neco, tak me sprdne ze proc ji nic nereknu. ¨
Holky mam toho fakt dost.

Je mi tak desne lito ze Zuzanku si jako male miminko neuzivame pekne nekde v klidu ve svym, tak desne to leti, tak moc roste uz nikdy to nebude takove a ja misto abych si ti uzivala a tesila se z toho tak jsem kazdy den nasranejsi ze musim trcet tady :angry: mam vztek, na sebe ze si takle sama kazim nejkrasnejsi chvilky se Zu, mam vztek ze se nam porad nedari, nejak mam pocit ze se vsichni maji lip nez mi. Desne nerada nekomu zavidim ,ale ted me to totalne pohltilo.
Vim ze se mame vlastne dobre, jsme zdravi a tak, muzu byt rada co by za to jini dali, ale nekdy si to muisim hodne pripominat.
Ach jo snad tady nebudem do konce zivota, nesnasim to tady :cry:
27. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
Zuzi, nevěš hlavu, bude líp, prostě takový stavy na mateřský bývají :frowning2: uvidíš, že se to štěstíčko zas obrátí a vy budete ve svým :wink: jak píšeš, hlavně, že jste všichni zdravý a máte se navzájem :wink:

a copak se vlastně stalo, že to s žádným bydlením nevyšlo? :confused:
28. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
no to vlastne nevim, proste pokazdy se neco po

holky Zuzanka spi uz od 1 hodiny :confused: sem zvedava na vecer :fearful:
28. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
kocky tak jak jsem tu psala v predchozim prispevku tak Zuza spala nakonec az do pul 5. To je co? Jen clovek by si to lip uzil kdyby to vedel dopredu :grinning:
No zuby nam rostou hnedle dva, obe jednicky dole a je to sila, cely vecer trapeni a uz dve predchozi noci taky tak jsem zvedava dneska co bude. Vcera jsem "utikala" dolu na gauc aby se manza vyspal, a ja tu chodila a zpivala a tak, no dneska jsme tu zustali rovnou, at se manza vyspi.
Gabi ty zuby rostou pred ocima jak jsem se ti je snazila dneska ukazat tak to tam snad ani nic nemela poradne a ted ma zretelne dve bile carecky.

JInak kocky dneska prisel manza pekne nasranej z prace, tedy to je podnik to je neco :angry: jak je ted ta krize tak zrusili prescasy, proste je zakazali, a tahle info se dostala na MM oddeleni v patek coz tedy uz moc lidi nepochytilo,, kdo mel v pondeli volno tak to zjistil dneska, jako muj manza, no a proste vsichni maji smulu. Mechanici kteri maji napracovano treba 15 hodin si to proste ted behem dvou dno vyberou (plati to od listopadu) no ovsem manza ktery mel prescasu temer 100 hodin ma smulu :angry: :angry: :angry: proste chapete to? Mysleliu jsme ze jeste treba na tyden nekam pojedem, ale oni mu je proste smazou a nazdar. A to jeste kolikrat chteji aby tam byl i o vikendu, kdyz je potreba dodelat nejaky zkousky a testy a tak. No on je proste na praci v takovymhle podniku moc velky dobrak. Bere to moc zodpovedne. Treba technici kdyz maji padla tak proste pusti co maji zrovna v ruce a nezajima je nic, No a Martin tam kolikrat dela i jejich praci kdyz oni se mu na to vyserou :sweat_smile: (no i kdyz kdyz je padla tak je padla ne?) ale je potreba dodelat nejaky testy. Pritom oceni to nekdo? Ne. Nanejvys mu proste napracovany hodiny smazou. To je motivace k praci co??? :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
29. říj 2008 ve 23:27  • Odpověz
Zuzi, ty zoubky, to je síla :slight_smile: no, on když vyleze jeden, tak to už jde většinou rychle :wink:

jinak manža byl taky takovej aktivní v práci :sweat_smile: ale jakmile se narodil Hyneček, tak pochopil, že je mu to stejně na nic, tak chodí domů brzo (ráno jezdí na šestou a v půl třetí odjíždí domů, teda pokud není na služebce...) a je radši s náma, na penězích se mu to nijak neodrazí a přesčasy jim taky neproplácí (teda prej se zhodnocujou ve 13. av14. platu, ale to je tak neprůhledný....), ani si je nemůžou vybrat, a to je dost na služebkách (v pondělí jede zas na týden na slovensko :unamused: ), každopádně si užívá kluků a hlavně nepřišel o jejich růst a to je nejdůležitější...
30. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.