• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Zuzi,s tou prací to je na hovno.. :angry: :angry: o těch přesčasem víme, takže MIan měl v pondělí a středu náhradní volno, aby si aspon nejaké vybral...

tak at si vezme volno dneska a zítra, ne?? apson něco... :fearful:

ty jo, tak to je fajn s těma zoubkama..se těším az bude mít za týden dva malé bílé tesáky..:slight_smile:

Čauvec Oli..:slight_smile:
30. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
ahoj Gabi :slight_smile: kámošky prckovi taky začal nejdřív jeden a za týden už mi hlásila, že jim jich leze šest :sweat_smile: u nás teda nic :grinning:

holky, jak se vám děti srovnaly se změnou času? my s tím docela bojujeme :unamused:
30. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
my už jsme s časem snad srovnaní...:slight_smile: ale první dva dny to měla pěkně rozházené...:slight_smile:

jsme taky bez zubisek..:slight_smile:
30. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
no, u nás je ta hodina znát, večer padá na hubu a ráno se budí o tu hodinu dřív :unamused: chjo, pěkně mě to štve, tak pěkně jsme to měli zajetý :unamused:

koukala jsem na nový fotečky :slight_smile: Emminka je kóča :dizzy_face:
30. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
jo, ale u nás jedna novinka se zubama :grinning: Hynečkovi se začíná kývat jednička vpravo dole :grinning: :grinning: :sweat_smile: no jo, předškolák :pensive:
30. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
no tak my dneska a včera taky vstávali v 6...ale posunu času jsem to nepřidala, tak nevím...:slight_smile:

Děkujeme za pochvalu..:slight_smile:

Tak to bude Hyneček klasický prvnáček...:slight_smile:
30. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Gabi taky jsem rikala at si vezme aspon ted ty dva dny, ale on slibil neco dodelat..... kdyz jsem mu rikala jestli je mu jasny ze bude nejspis jedinej s takovym pristupem, tak rek ze jo a ze prijde brzo tak ve 3 a prisel totalne vyrizenej v 6 (prace ma vic jelikoz vsichni normalni si co mohly z volna vybrali) no proste :rolling_eyes: jenze on je takova dobra duse
31. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
jo a s casem vstavame ted v 7, kde je nase 10 hodina nevim :pensive: :grinning:
31. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahoj, jdu vás pozdravim.
U nás přesun proběhl v pohodě.Možná je to i lepší :grinning:

Teda řeknu vám ta moje Vendula, to je děs.
Prej zoubky, už takovou dobu, a pořád nic.Dásně má nateklé, a přes den řve.Ne v kuse, ale najednou to přijde a zase najednou je to pryč.

Ach jo.Prdelka moje.Kdybych jí tu bolest mohla vzít. :frowning2:
31. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
Kratos tak presne tak breci i Zuzanka, najednou desny rev a najednou je to pryc. Cekala jsem ze bude spis tak jako pofnukavat, ale je to tak ve vlnach.

Gabi jinak ZUzanka zacala delat takovou tu starou babku jako vas Emmis jakoby zasouva do pusinky spodni ret, je to psina.
JInak neni vubec psina ze mame patrne nestovice, Gabi zatim to nevime jiste vcera i dnes jsme byli u Dr zitra vecer mam zase volat ma totiz jen par pupinku tak se ceka jestli se vic osype nebo jak. No dam to kazdopadne vedet jak to vypada
snad pujde vitani obcanku prelozit :frowning2:
1. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
jejku Zuzi, nestovice???? :frowning2: :frowning2: Kde byste je vzali??? a to je nakažlivé??? :fearful: :confused:
Tak hlavně at jste brzo v pořádku !!!! No to je hruza, takové miminko...

My zase nějak moc kadíme, nevím zda to je normální, dokonce podle váhy i zhubla...:frowning2: pokud to bude pokračovat, volám zítra MUDr...:frowning2:
2. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
Zuzi, neštovice? :confused: to je zvláštní, většinou je takhle malý dětičky nechytnou, znám maminky, co s dvouleťáka až tříleťákama odbcházely známý s neštovicema a bylo jim to prd platný, stejně to chytly, až když na ně dozrály :sweat_smile: tak držím palce, ať se to nepotvrdí a když jo, tak ať je máte brzy za sebou :frowning2:

Gabi, copak, copak? a jinak kromě toho kakání je Emminka dobrá? :confused: a to kakání je normální nebo má průjem? :confused: to je divný :unamused:
2. lis 2008 v 15:32  • Odpověz
Oli, volala jsem ted doktorce, tak se tam jdeme raději ukázat... :fearful: průjem to není,ale hodně taková tekoucí kaše..ale hlavně je to hodně často a zhubla o 110 g.... :frowning2: :frowning2:
3. lis 2008 v 08:26  • Odpověz
No holky, mamka dela ve skolce a ted tam maji nestovice snad vsechny deti. Kdyz vypukli tak jsme tam samozrejme uz nesly, jenze jsme tam byli kolikrat pred tim, nestovice maji 2 - 3 tydny inkubacno dobu.
Gabi nakazlive to prave je, za tech 14 dni sleduj Emminku jestli nema pupinky, vypada to jako malicke puchyrky jakoby podlite tekutinou.
No aspon to budem mit za sebou, ale tedy mazat kroucejici se miminko tekutym pudrem, to je prca :grinning: nejvic to ma na obliceji a na hlave takze celo delam souvislou vrstvu, jelikoz neni sance se trefit jen na pupinek. Ona si to rucickama rozmatla, no des. Ja jsem vzdycky cela bila, vcera jsem ji namazala brisko, pockala nez to zaschne, a otocila ji abych ji namazala i zadocka a ona se pocurala takze se vsechno na brisku a nozickach rozmocilo, no tak zase znova...
No al ejinak to jde, sem tam trochu teplota pres den je hodne unavena takze hodne spi coz je fajn :sweat_smile: no pak nespi v noci, vetsinou kolem 2 a 3 si povidame a tak, ale co se da delat.

Vitani na zitra jsem zrusila, ale mam zavolat az budem zdravi a objednaji nas znova tak jsme rada.

No muism bezet uz je mrzuta vyrazime ven na spanek :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
Gabi, jak jste dopadly u dr? :confused:
3. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
Oli, udělala nám výtěr a nasadila řekla bych tvrdou dietu...i mlíčko vysadila..:frowning2: ..tak snad to bude ok, zítra máme vítáné občanků a nerada bych, aby měla Emmi hnědé punčošky a šatečky... :confused:

A jak je Vám Zuzi, co Zuzík????
3. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
Gabi zuzik desne moc spi, vydrzi vzhuru tak hodku a pak chce spat chrni klidne i 3 hodky (tedy pres den vecer a v noci samozrejme ne :wink: ) je to na ni znat ze neni ok, jinak to jde. Dela mi ale desne lumparny u kojeni, a ted jsem koukala ze ma nestovici i na jazycku to musi desne bolet. Ja mam momentalne aft v puse a staci mi to. No je to statecny miminko :slight_smile:
Uzijte si vitani, my pujdem asi az v prosinci, pani byla hodna volala jsem ze nemuzem ze jsme marod a ona at si zavolam az budem ok a ze se domluvime kdy muzem prijit.
3. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jo a zitra cvicit asi nepujdu, Zuzanka je vecer dost mrzuta a preci jen u me se uklidni lepe (nejsem tak nervozni a spis si s ni poradim nez tatka)
Nebo vlastne uz budem chodit ve stredu vid, no ale stejne, na stredu to plati taky :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím příjezd ze Šumavy a koukám, že tady to skoro všechno nějak marodí!!!!

No, aby toho nebylo málo, Viktorka mi začíná prskat...tak se modlím, aby se zase nerozmarodila :confused: :rolling_eyes:
Na Šumavě bylo hrozně fajn a v neděli jsme odjížděli se slzičkama, bylo to fakt děsný, ale manža slíbil, že jedeme o víkendu zase a možná tam zůstanu i přes příští týden! Není nad to být mezi lidma!

Jinak u nás pohodička! Žádný zoubky zatím nerostou, jen v noci se pořád budíme a kojíme!!! Chjo! Ale jinak sluníčko!
3. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Miso to muselo byt bajo! A slzicky u tebe nebo jak? No me by se takle taky tezko odjizdelo. Vasi nechodi do prace?
3. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj Zuzi, slzičky byly na obou stranách, mě se strašně nechtělo, ale jelkož jsme se tak nějak nedomluvili s manžou a já mu nenavařila, tak mi bylo blbý, poslat ho samotnýho a nechat ho doma napospas sama sobě!
Mamka do práce nechodí, protože se stará o manžu, kterej na tom není zdravotně nejlíp, ale my ti bydlí jinde ve Zdíkově, my jezdíme na starej barák, kde je babička s dědou a s nima je to všechno hroooozně fajn!!! :wink:

Zuzíku, co zoubky a neštovice? To je nadělení, ale když už, tak už!!!

Gábi, receptík na langoše:

1 kg hladké mouky, 1 kysaná smetana, 2 vejce, 2 kávové lžičky soli, 4 dkg droždí, asi 1/2 litru mléka
- vypracujeme klasické kynuté těsto, přikryjeme igelitovou fólií a dáme přes noc do ledničky
- poté rozdělíme na menší bochánky, které vytahujeme a smažíme v horkém oleji
- mažeme česnekovou pastou, kečupem, sypeme sýrem - dle chuti :slight_smile:

Je to hrozně jednoduchý a je toho fakt spoustu, já dělám z poloviční dávky :sunglasses:
4. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
Míšo , zdravím a vítám zpět...:slight_smile: A moc děkuji za receptík, vypadá to fakt jednoduše... :grinning: :grinning:

my máme dneska to vítání, tak jsem zvědavá..trvá to Míšo jak dlouho ??
Jinak kadění lepší, snad je to na ústupu,jupííí...:slight_smile:

Zuzi, co zoubky, už jsou celé venku??? a co ten kurz znakování, to taky nepůjdete???? :fearful: :astonished:
4. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
No kdyz hloda muj prst tak to uz dost boli, no jinak nejsou cele venku, ale ten vrsek zoubku uz jo, tako ze dasnickou uz prosli ven.
Na zankovani jdem, bude nam hlidat mamka po tu dobu, asi bude jezdit s kocarkem nekde kolem.
Jak to vlastne je? Od pul 10?
4. lis 2008 v 09:17  • Odpověz
jjo, myslím, že říkala od půl 10, zítra na cvíču to jistě zopakuje, tak pak dám info...:slight_smile:
4. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Míšo, tak mě vítání teda dost zklamalo..byla to taková rychlá 15-ti minutovka...:frowning2: NO čekala jsem něco víc...

a jaké josu ty fotečky, pěkné?? na ty se těším..a kolik budou stát?? :wink:
4. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
ahoj Gabi, nápodobně :unamused: taky mě vítání u nás zklamalo, jsem čekala, že to bude takový slavnostnější :sweat_smile: takhle to bylo jak na běžícím pásu, po nás šli další a další :unamused: u nás byly na prd i fotky a to chtěli 30kč za fotku 10x15 a kdybysme je chtěli vypálit na cd, tak bysme za něj dali 250kč... kdybysme si nechali dělat fotky i cd, tak by cd stálo 90kč a fotka 30, to víte, manža ten zuřil a navíc ty fotky nestály za nic :angry: no nic, příště už bych tam nešla, s Hynečkem jsme nebyli a o nic jsme nepřišli
4. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Gábi, my jsme pro fotky taky ještě nebyli, není čas! A vůbec nevím, jestli je vůbec chceme, kdyby měly stát to, co píše Oli, tak na ně dlabu, protože by byly stejně "super" jako celé vítání občánků!!!
4. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
Míšo, tak já věřím, že tyhle ceny jsou jen tady uu nás, protože je to fakt drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža se tam fakt málem otočil na patě a odešel s dost jadrnýma slovama... no, byla tam jediná hezká kluků, tak jsme jí nechali udělat 3x pro nás a pro naše a pro tchánovce, snad budějce budou mít lepší než krumlov :wink:
4. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz
tak já bych jednu fotečku asi chtěla, uvidíme jaké budou...

ale rozhodně bych po druhéna vítání nešla, byla to fraška..a že nedali vůbec nic dětem, když je vlastně vítali, mě fakt dostalo.. :frowning2: aspon pidi hračku...
4. lis 2008 ve 22:37  • Odpověz
Gabi, vůbec nic? ani nějakou plaketu nebo tak? my dostali plaketu - český krumlov mé rodné město (což naše není), pamětní knížku, brindák - občánek českého krumlova a pak ještě takovej balíček, kde bylo bodýčko, míček a už nevím co... no, ale i tak nic moc :unamused: růži, co jsem dostala jsem ani nedovezla, jsme jí cestou skalpovali :sweat_smile:
5. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.