• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Oli, dostala jsem jednu zlutou růži a takový "pamětní list"... :wink:
5. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
no, je vidět, že tam máte ještě víc dětiček než tady u nás, ale mně by ani nevadilo, že bysme nic nedostali, jen kdyby to bylo takový slavnostnější, mi přišlo, že tu naší místostarostku ani nebylo slyšet,, taková divná organizace :rolling_eyes:
5. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
přesně Oli, kdyby to byl nějaký pěkný "obřad", takový slavnostní, tak mi je úplně jedno, že děti nedostali ani lízátko,ale organizace byla běs děs...
no ale necháme už vítání ...:slight_smile:

Kupuješ už dárky na vánoce???
5. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
Gabi, spíš jsem vyhlížela :wink: Hynďu má spíš na starosti manža, to víš ty merkury a tak, to mu shání on :wink: ale nějaký drobnosti už máme, alw fakt malinko :sweat_smile: bude to síla, jsem zvědavá, jaký to bude se dvěma :slight_smile:

a co Emminka, už je líp? :confused: a co dostane kočulinda?
5. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska musím do práce pro potvrzení k žádosti o rodičák a příští týden to jdu vyřídit! Chjo, je s tím starostí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To vítání je fakt fraška, taky už bych s druhým mimčem nešla! NENENENENE :angry:

Holky, co jinak nového? My jdeme dneska s Vikí na prohlídku v 5 měsících, tak jsem zvědavá! Pořád čekám, kdy se mi začne překulovat ze zad na bříško a naopak a pořád nic, jenom se koulí na boky a začíná prozkoumávat nožičky, chytá je a hraje si s nimi! Hmm, je fakt znát, že se narodila o měsíc dřív...doufám, že doktorka nebude mít kecy!!!

Jinak já už začínám nakupovat na Vánoce, včera jsem byla v Globusu, už mají vyzdobeno a vánoční věci, tak jsem se tam pokochala! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
spíše si tak píšu seznam co asi tak,ale nakoupíno nemám ještě nic..:frowning2: a to jsem si říkala, ze letos to nakupím už všechno v listopadu ane jako každoročně týden a dny před štědrým dnem...:slight_smile:

Emmi je lepší, kadí méně a řekla bych že je toi normálnější hovínko, skoro to bězné...:slight_smile: dneska po 1 hod. volám na výledky...

Tak at Kulli u doktorky dobře dopadnete, jsem zvědavá jak jste už velliký !! :slight_smile:
5. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
Gabi, tak rozhodně pak písni, jak to dopadlo :wink: držím palečky, ať je to ok

Míšo, ještě má pořád čas, fakt to přetáčení chtějí až po dětech půlročních :wink:

u nás ještě sstraší čerti, to taky budem muset něco nakoupit, chjo, ty svátky mě zničí :sweat_smile: kdyby to byllo jen o tý pohodě, ale já fakt vůbec nevím, co ještě nakoupit... no, s Jáchymkem to ještě moc hrotit nebudem :sweat_smile: Gabi, a co teda plánuješ pro Emminku?
5. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
chci jí koupit stan z Ikei, takovou tu skládací pyramidu, "piano", nejaký aktivní stolek na hraní, koš na hračky, válec na lezení..uvidíme, napadá mě dost věcí...:slight_smile:

nevím ale co manželovi, asi to zase vyhraje oblečení a tak...

Oli, já mám v 1 cvičení s Emmi, pak zůstanu veměstě, tak dorazím domů až pozdě, tak vysledky sem pisnu až večer..věřím, že budou ok...:slight_smile:

co plánuješ pokoupit ty???
5. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
no, my to s manžou nějak moc nehrotíme, i když si zaas musíme něco koupit, aby Hyneček neřekl :sweat_smile: tak si manža koupil nějaký kraťasy, či co... a vidím to zas na praktický věci - pyžamo, trenky, ponožky :grinning: :grinning: :grinning: no, já jsem si vyhlídla do kuchyně hodiny a k tomu dva rámečky naa fotky ve stejným motivu, tak to vyjde tak na tu tisícovku a pak si taky nakoupím nějaký potřebný věci :grinning:

pro Jáchymka máme pytel na spaní, teplákovou soupravu, kroužky :sweat_smile: uvidím, co ještě, asi nějakou hračku, chtěla bych něco na madlo na sporťák :wink: a koupím mu asi capáčky :slight_smile: no a pak asi co uvidím, jo a odrážedlo mu chci koupit, ale nevím, jestli k narozkám nebo k vánocům

pro Hynečka je to fakt těžší :sweat_smile: to budu muset ještě promyslet...
5. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
Gabi, tak jak? :confused:
5. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
Tak rikate ze se na to vitani ani nemam cpat? No kdyz ja sem zvedava a taky si chci pak zanadavat :grinning:
JInak koukam ze resite Vanoce, ja letos nejak vubec nevim, jeste jsem nad tim ani moc nepremyslela. Jediny co me napadlo ze koupim mamce poukazku do nejakyho obchodu s oblecenim, ona si sama nic poradnyho nekoupi, je ji lito penez a kdyz uz ma neco navic tak to vrazi do neceho co je zrovna potreba a sama si radostr neudela.
JInak pocitam ze nejaky darky zmaknem s fotkama male, chtela bych jit nafotit neco tak na zacatku prosince, ale nejak nevim kam vyrazit, koukala jsme na ruzny fotografy ,ale nejak sem nenasla presne to co bych chtela, ja sem na fotky dost vybirava. No myslim ze nakonec vyrazime za nasim svatebnim fotografem, udelam to jako o svatbe, donesu mu zabery ktery bych chtela. Zatim se snazim sehnat mrnavy andelsky kridylka ale nedari se :unamused: No pri fotkach si pak vzdycky reknu ze musim dat nejak do kupy fotky Zuzanky a udelat si nejaky alba, at mame co ukazovat, ale to chce si na to sednout cely vecer, no a to jaksi nemam, ze?
gabi tak co vysledky?
5. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,

tak výsledky ještě nejosu, prý to musí zrát či co a budou až dneska v 10 hod...

Zuzi, ale třeba ten Landa bude mít pěkné fotky, fotil to vítáníobčankůa na katičce co jsme dostali pro vyzvednutí fotek bylo mimi v košíku a moc pěkně...tak si myslím, že děti taky fotí...:slight_smile:

Ještě jsem ty fotky nevyzvedla, tak nevím jak budou pěkné...

Jinak cvičení si můžeš nahradit v uterý o půl 12...děti dostaly na rozloučení dárek, tak aby o něj Zuzík nepřišla...
Znakování je teda v sobotu o pul 10, to je stejné...

a pokračovací kurz začíná 19.11. ve 13,00 ve Factory PRo...:slight_smile:
6. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak jsme byly včera s Viki na prohlídce v 5 měsících, docela mě překvapila, kočka jedna - váha 6,97kg (a to jsme před 14 dny měly 6,42kg), míra 64cm, prostě už je jí pořádný kus!!!

Včera jsem byla taky v práci s formulářem, který potřebuju potvrdit pro žádost o rodičák, tak mi to pošlou příští týden. Mateřská mi končí 25. a od 26. mi začíná rodičák, takže to stíhám v pohodě. Jinak si vybírám u zaměstnavatele ještě dovču, a to od 26. 11. do 28. 11. a pak od 1. 12. do 31. 12., vyšlo mi to úplně knop, takže o penízky snad nouze zatím nebude!

Jinak, jak píše Zuzi, taky nechám k Vánocům udělat něco z fotek Viktorky, včera jsem nakupovala v Tescu, mají vánoční oblečení pro mrňousky, tak jsem koupila čepičku, bodýčko, bryndáček a capáčky, nějak ji v tom nafotím, nechám udělat pohlednice, kalendáře a takový blbinky, věřím, že to udělá větší radost než jiné dárky! :angry:
6. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
Jo, jinak zítra jedeme zase na Šumavu, už se nemůžu dočkat, doufám, že manžu přemluvím, aby mě tam zase týden nechal :grinning:
6. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
Kulli, taky necháváme dělat kalendáře s Emmi...:slight_smile:

Jinak jste teda už porádně ženské, pěkně nám Viky vyrostla..:slight_smile: Snad se konečně domluvíme na ten sraz at vás uvidím life...:slight_smile:
6. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
Gábi, taky jsem se divila, že má o tolik víc! Je to jedlík!!!

Gábi, kde necháváte dělat kalendáře? Já asi v DM, ale ještě nevím na 100%!
6. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
No jo ten sraz by to chtelo!

Gabi svatbu nam landa nafotil perketne, ale co jsem koukala na fotky tak nemel zadny rekvizity na foceni miminek. Ja chci mrnavy andelsky kridylka! :frowning2: No jeste uvodime.

Na to nahradni cviceni nevim zda uz budeme ok, abych to neroznasela. K Dr bychom meli v pondeli tak uvidim co mi povi.
6. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Kulli, ve fotolabu, mužes si tam dát jakékoliv pozadí, upravovat fotečky dávat rámečky, no všechno možné...:slight_smile:

Tak ať jste Zuzi už co nejdřív v pořádku !! má to na ústupu???
6. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
tak výsledky jsou taky v pořádku...:slight_smile:
6. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
Zuzi, nějaké děti určitě fotili, mrkni...:slight_smile: a tak nějaké křidýlka vyrobte...:slight_smile: nebo se poptej těch co chodí na čerty za anděla..stačí nějaké menší a miminko na ně položit...my taky neměli speciální miminkovské křídla..:slight_smile:

http://www.landafoto.cz/Hanka%20Landova/VOLNA%20TVORBA/index.html
6. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
a zuzko koukala si u toho KLoudy na rok 2008, stránka 4, na 5,6,7 okénko??? tam jsou ty křídla vyfocené...
6. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
no nejspis zajdem tam k Landovi, a ty kridla u Kloudy jsem videla ale jsou veliky ja hledam tohle to me uchvatilo :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fpavlina05&vImageID=2029806#navigator
6. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky, jdu na radu!!!

Jak oblékáte přes den doma miminka? A jak na noc? Já dávám Viktorce přes den bodýčko s dlouhým rukávkem a tepláčky (já jen proto, že zaboha nemůžu v Tescu koupit bodýčka s dlouhým rukávem, jenom s krátkým, tak jestli jsem výjimka, co dává dlouhej rukáv....????? :grinning: ). A na noc jí dávám overálek s dlouhou nohavičkou a dlouhým rukávkem, ale když si ji beru v noci na kojení, ona se přitulí a přikryju ji dekou, tak je pak zpocená jako myš...tak nebyl by lepší krátký rukávek a nohavička?

A ještě jeden dotaz. Viktorka se mi v noci docela často budí, cca po dvou hodinách, začne pofňukávat, protože si mne očička nebo tlačí prdíky...já ji pak hned vezmu k sobě do postele a dám jí sosat! Nevím, jestli dělám dobře, jestli potom není přejezená a tím víc ji tlačí bříško....nemáte někdo nějaký fígl???? :wink:

Dííííky, jinak my dneska zase jedeme k našim, ještě nevím, jestli tam budu celý týden nebo jenom víkend!!! :wink:
7. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
Kulli, já dávám na doma body s krátkým rukávem a punčošky nebo tepláčky a spinká taky v pyžamku s dlouhým rukávem a nohavicema a ráno je zpocená...:slight_smile:

Jenomže ona spí celou noc odkrytá, cestuje po postýlce,odkope se a tak ji nechci dávat krátké rukávy... :wink:

Užijte si to u vašich !!! :slight_smile:
7. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
Gábi, dííííky, asi začnu na doma dávat taky krátkej rukáv, přece jen Viki už není to maličkatý, choulostivý miminko.

Jinak v noci spinká přikrytá klasickou prošívanou dekou. Tak nevím.

Jinak od středy jsme si začaly cucat palce u nohou a taky ponožky, to je sranda, holky!!!!!
7. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
Kulli, Emmi teď pořád dělá paci paci a já jsem z toho taky hotová...:slight_smile:

Počkej až ti začně ty ponožky pořád sundávat a vyhazovat...:slight_smile:
7. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, my teda na doma dáváme dlouhej rukáv, i když je tu fakt teplo, ale přece jen je pořád na zemi, tak se bojím i průvanu :sweat_smile: jinak pro bodýčka už nechodíme do tesca, protože tam větší velikosti s dlouhým rukávem nemají, ale do C&A :wink: a na noc dávám taky overálek s dlouhýma nohavičkama i rukávem :wink: ale spíme v pytli, právě proto, že se odkopává a cestuje :sweat_smile: to je hlavně, abych se vyspala já, protože já potom pořád kontroluju, jestli je přikrytej :sweat_smile:

jinak na ven jsme doteď dávali bodýčko, ponožky, kaťata, svetřík, čepici a do fusaku :wink:
7. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Oli, taky nakupuji bodýčka v C&A, mají tam dlouhé rukávy za 65,- Kč,moc pěkné..:slight_smile:

Já ven asi moc nabaluji, dávám bodycko, mikinku, bundu a fusak...:slight_smile::slight_smile:
7. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
Gabi, já mám právě vyzkoušeno, že nám zatím stačil jen ten teplej svetřík, ale uvidíme, až půjdou teploty ještě dolů, pak nasadím i punčocháče :sweat_smile:
7. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
to já punšochy pod kalhoty dávám už dávno... :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.