• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
já jen když jdem s H\nečkem na hokej, tak je totiž u ledu :grinning: :sweat_smile:
7. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Cauky
tak my mame dlouhe pyzo uz od zacatku (dlouhy rukav i nohavice) a na doma davame dlouhy rukav nekdy od konce prazdnin, no stary nezaizolivany barak. A docela me to mrzi pac mame plno krasnych body s kratkym rukavem ale v tom je hned ledova :pensive:

Manza ma dneska volno (prescasy si nakonec muze vybrat) tak vyrazime na nakupy, jidlo, nejaky obleceni pro malou, darek pro sestrenky nekolikadenni Madlenku, s manzou novy boty a pak to zalomime asi nekam na obed.
7. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
Zuzi, já jsem měla bodýčka s dlouhým rukávem max. vel. 62 :sweat_smile: pak už jsem je nekupovala, teď je zas koupím až na jaře
7. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
Zuzko, tak to jsem ráda, že si ty přesčasy může vybrat..užijte si dnešek !!!!! :slight_smile:
taky bych šla po nákupech a na obídek, sand to klapne zítra po tom semináři..:slight_smile:
7. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám sbaleno a ještě upečený dva štrůdly, doma jsem měla tašku jablek od tchýně, některá už byla shnilá a jestli budu příští týden u našich, tak by ten zbytek nevydržel!

V CA mají hezká bodýčka? Jééé, to abych tam zašla! A kde, v Mercury nebo v Géčku?

Jéé, taky bych si nechala líbit nějaké nákupy a obídek, hmm, jsem poslední dobou nějaká rozežraná!!!

Jinak, taky už jezdíme ve fusaku, na sobě máme tričko a bundičku, punčocháčky a přes ně lehčí kalhotky, ale na Šumavě jsem dávala ještě mikinku, tam je chladněji!

Holky, přemýšlím, co koupit Viktorce k Vánocům, dejte mi nějakej tip...moc se mi líbí hračky od Fisher Price, jen jsou fakt drahý!!! :slight_smile:
7. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojky při pátku :slight_smile:

Já čekám na naší maminu.Dnes přijede z Prahy.Tak si aspoň pokochá Vendulku.
Zítra s manželem skočíme do makra a taky budem koukat po dárkách.

Míšo, my moc kupovat toho nebudem.Koupíme nočníček :grinning: s kačenkou.Ten chtěl manžel kupovat ještě když jsem byla těhotná :grinning: :grinning: :grinning: .

A spíš něco na sebe.Hraček máme dost.V pondělí jsem v bejby koupila chrastítka a kostku, a knížečky s¨obrázkama.Měla s toho velkou radost.Taky něco dostane pod stromeček od babiček.

Od Lamaze máme 3 hračky a myslim že to stačí.Zase aby toho neměla moc. :frowning2:

Rodičák mám už vyřízenej.Tak mám radost že už to mám z krku.Mateřská mě končí 13.11.To už je za chvilku. :slight_smile:

Jinak zítra jdem do města.Tak taky něco pokoupíme.
7. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím návrat ze Šumavy, dneska tam bylo tááááák kráááááásně, no, byli jsme skoro celej den venku, teplíčko, nebe azuro, prostě paráda! Tak jsme si to užili!

Jééé, Petruš, nočníček s kačenkou, to je nyny! My máme růžovou vaničku s kačenkou :sunglasses:

My budeme kupovat nějaké hračky, byla jsem teď v Tescu, to je parááááda, co toho tam mají, docela se mi líbí od Fisher Price, ale kouknu i na Lamaze!

Jinak Viktorka už je pěknej čertík, už je s ní pořádná psina! U kojení dělá blbosti, sosá, pak se otočí, kouká na stěnu s medvídkama, pak se zase otočí, sosá, pak na mě začne dělat ksichtíky a takhle to jde pořád dokola! Fakt paráááda! Jenom s tím pohybem a otáčením, to je lemra :grinning:

Petruš, dalas ty papíry jenom někam na podatelnu, nebo musíš k nějaké úřednici?????
9. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme v sobotu nakoupili v C&A :wink: měli tam slevu 20% na všechno :wink: tak Jáchymek dostal džinový lacláčky a bodýčka :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Jééé, Oli, to je super, to byla sleva jenom v sobotu? Taky přemýšlím, že se tam vypravím, no, zrovna dneska jsem ještě nevymyslela procházku, tak to můžu vzít přes Globus :sunglasses:

Co jinak, jak se máte?

My poslední dobou v noci hrozně vstáváme!! Viki usíná cca v půl osmé, budí se cca v deset, pak ve dvanáct a pak po dvou, někdy i po hodině! Hrůůůza, dneska jsem vyfluslá jako vymačkanej citrón! Četla jsem, že od půl roku by se postupně mělo odbourávat noční kojení, prý to dost zatěžuje bříška miminek, tak to jsem zvědavá, jestli někdy odbouráme noční kojení my! Budu muset něco načíst, co a jak, přece nemůžu dávat Vikince každou hodinu prso, nééé? To je i na mě moc! :unamused:
10. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
Míšo, tak to Ti neporadím :sweat_smile: my dáme v půl osmý kaši a pak se vzbudí (teď po tý změně času) kolem 5h :sweat_smile: dřív se budil i třeba v půl sedmý :unamused: jinak my se máme fajnově :wink: náš jedlík už má 9kg :sweat_smile: no, trochu otesánek, ale ono mu děsně chutná, hlavně ty polívky :sweat_smile: jukni na fotky :grinning:

jo, a v tom C&A to bylo jen o víkednu :unamused: myslím :sweat_smile:
10. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
Týýýjo, Oli, tak to už se pronese, coo? :grinning: Koukala jsem do albíčka, je krááásnej, prostě miláček, stejně tak Hyneček! A Oli, vím, že mám blbý dotazy!!! Jakou kaši dáváte a jak, do flašky? A kolik vypije?
10. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz
Míšo, my nejdřív dávali od nutrilonu základ rýžovou - jenom rozdělat s mlíkem, ale tu mi moc nechtěl, jen z malý savičky, z velký řval :unamused: ale teď jsme najeli na kaši babylove z DM :wink: teda už na ní jedeme nějakej ten týden, od ukončenýho 4. měsíce tam mají ovocnou a krupičnou s vanilkou, obě jsou bezlepkový a fakt dobrý, malýmu mooc chutnaj, dokonce si jí dává i ze savičky s velkou dírou :wink:
10. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
tam je dávkování na krabici podle věku, ale my dáváme dávku pro 8mi měsíční mimčo, tj. 165ml vody a 5,5 polívkový lžíce kaše :wink:
10. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Ahojík...:slight_smile:
venku je nádherně, zrovna jsem dorazila z prochajdy...:slight_smile:

Oli, ty dáváš kaši z flašky??? To se nemá, ne?? Já dávám od začátku na lžičku a papá krásně...:slight_smile:
O víkendu 20% sleva v CA?? to mě mrzí, že jsem o tom nevěděla...:slight_smile:

Byla jem ráno doladit kuchyn v kuchyň.studiu a jsem z ní nadšenááááá...:slight_smile:
10. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
Gabi, a proč by se to nemělo? :confused: já, manža i Hyneček jsme vyrostli na kaši z flašky a nic nám není :grinning: navíc je to pohoda, dostane kaši do flašky, vypije jí a spí :wink: taky nám lžičkou papá krásně, ale nemám důvod mu dávat kaši na talíř, toho si ještě užije :slight_smile:
10. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
jedinej důvod, kterej mě napadá je kvůi zubům, ale to bych mu nesměla dát z flašky ani čaj :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
Oli proč to nevím,ale nám to říkala doktorka, že pokud budu dávat kaši, tak NE z flašky..a kamarádce to taky říkala MUDr, zase jiná...ale fakt nevím proč...:slight_smile: :grinning:
10. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz
tak se jí prosím Tě zeptej, já si stejně myslím, že je to jen kvůli těm zubům, jinak nevidím důvod, když je to jenom hustější mlíko :sweat_smile: no, my jí stejně budem dávat dál z flašky :grinning: a doufám, že ještě hodně dlouho, když nám jí Hyneček těsně před druhým rokem začal odmítat, tak to bylo nahouby :unamused:
10. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
new fotos...:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2072218&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Oli, tak možná fakt ty zubiska, je to možné...:slight_smile: ted jdeme k Dr. až v 10-ti měsících...:slight_smile:

co ten srazík??? nějak to tu zase utichlo....
10. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
jé, Gabi, mooooc pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem teď pořád bez manži, on zas tenhle týden jezdí každej den do prahy, tak je to pro mě se srazíkem na prd :unamused: uvidíme, jestli se to tu příští týden zlepší, tak bych dala vědět :wink:
10. lis 2008 v 17:41  • Odpověz
Ahojky holky,

Gááábi, moooc krásný fotečky, Emminka je taková slaďoučká kočička! Fakt překrásná! :dizzy_face:

Oli, díky za rady!!!! Holky, jdu zalomit, kdoví, jak to zase bude s Vikísem v noci :confounded: :grinning:
10. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky

Míšo, ty papíry jsem odnesla nejdřív na socku.Tam něco napsala a pak na pracák.Celkem rychlovka. :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
Krásné ráno, princezny!!

Tak dneska máme Martina, jestlipak k nám přijede na bílém koni???!!!
Zrovna jsem četla dlouhodobou předpověď, prý má být listopad teplotně nadprůměrný a začátek prosince taky! To je dobře, není kam s tou zimou spěchat!

Petruš, jééé, tak to doufám, že bude rychlovka, jestli mi přijde potvrzení z práce, tak tam půjdeme zítra (jestli to teda manžovi vyjde).
11. lis 2008 v 07:10  • Odpověz
Míšo je to rychlovka.Hlavně jsem trefila dobu kdy tam bylo prázdno.

Je to super že dneska Martin nepřijel.Doufám že ani nepřijede.Ale večer přijede z práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To počásko je super.

Tý jo.Ty vstáváš tak brzo?
11. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
Ahojík,

Péťo a v kolik vstávás ty?? :slight_smile: My taky vstáváme tak 6,30 - 7,00..když se zadaří spát do půl 8 tak to je luxus..:slight_smile:
Kulli, tak jaká byla dnešní noc, co Viky, lepší???

A co Zuzík, jak je na tom??????????
11. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
Čauky holky,

tak jsme byly taky v CA, koupila jsem jedno žlutý bodýčko s dlouhým rukávem, jinak to měli v naší velikosti docela přebrané! Pak jsem ještě chtěla koupit lacláčky Medvídek Pú, ale jelikož mi vřešťan začal vřeštět, tak jsem radši pelášila pryč :angry: Ale mám na ně docela spadeno!

Gábi, jaký rifličky jsi kupovala ty?
Jinak dnešní noc docela gut - usnula v 19:30, první probuzení 21:00, další 0:15, další 1:45, další 4:15, další 5:30 a další v 6:30 a to jsme vstávaly!

No Petruš, my vstáváme většinou v šest, od šesti se modlím za každou minutku navíc!!! To víš, Vendulka ti spinká jedna radost! To já si můžu nechat zajít chuť - viz noční vzbouzení shora!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Gábi, fotečky jste fotili sami? Kde jste sehnali tak krásný vánoční oblečení? My máme jenom čepičky, bodýčko, bryndáček a capáčky z Tesca... :slight_smile:
11. lis 2008 v 16:35  • Odpověz
Kulli,
fotili jsme sami,ale ona má jenom tu čepičku z Tesca a bodycko, jinak nic víc...:slight_smile:

Ridličky jsme měli z CA,ale jsou nám už malý, musím koupit nové..:slight_smile:

Jejku to vstává stejně nějak moc, ne??? :frowning2: :unamused: To já bych byla mrtvá...:frowning2: A to se budí hlady?????? Necheš ji zkusit dát na noc tu kaši nebo UM ??
11. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
Gábi, jo, budí se dost, jsem mrtvá a manžel mi ještě řekne, že dělám ze sebe chudinku...máme tichou domácnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona určitě pořád hlady nepláče, já bych ji dala každé tři hodiny, jak je zvyklá, ale co mezi tím...??? Ona se nedá vůbec nijak uklinit, jenom u prsu, jinak řve jako tur! Dneska jsem se ji pokusila při jednom probuzení jenom uchlácholit a nešlo to!!! Takže ke mě do postele, k prsu a je klid, pak ji přendám do postýlky! I když je najezená a probudí se, tak normálně ve své postýlce usne....chjo, je to nějakej začarovanej kruh.

Jo a po kaši to bylo stejný!

Gábi, ale fotky jsou super, taky přemýšlím, že koupím bublifuk a nafotím! Jenže ta moje potvůrka se na mě vůbec nechce smát, když mám foťák v ruce!

Jo, taky nechám udělat ty kalendáře pro naše, dneska jsem vybírala fotky a ještě nafotím Viki ve vánočním. Nechám to v tom Fotolabu! Jo, byli jste pro ty fotky u Landy z vítání občánků???
11. lis 2008 v 18:05  • Odpověz
pro fotečky jsem nebyla, nevím jak tam mám jít, když tam jsou ty pitomé schody...ty si tam už byla??? jsou pěkné???

s tím spaním to je divné... :frowning2: uplně Tě lituji, já bych to nedala...:frowning2: a nerostou ji třeba zoubky???? tak choď spát aspon trochu přes den, když Viky usne, ať si odpočineš a nabereš sílu, co ??
11. lis 2008 v 19:53  • Odpověz
Gábi, ještě jsem tam taky nebyla, sama tam kvůli těm schodům nemůžu! Zítra, jestli to vyjde, tak zajedeme s manžou do města, půjdu vyřizovat rodičák, tak když zbyde chvilka času a Vikí bude OK, tak bych tam zašla. Nebo jedině se domluvit a zajít tam spolu, jedna vždycky počká dole a pak dát kávičku ve městě??? Když to zítra neklapne, tak to promysli... :angry:

S tím spaním je to fakt bída! Zoubky nerostou, každý den kontroluji!!! A přes den mi spinká 3x hodinku a když mám tu hodinku volno, tak musím něco uklidit, uvařit a odpo na tu hodinku ven...takže žádná sláva!

A co vy s Emmískem??? Už máte nějaký zoubek? A co budeš kupovat pod ten stromeček?

Jo, nemáš fotku návrhu té vaší kuchyně??? :wink:
11. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.