• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Měla jsem ten samý nápad, domlivit se s někým kdo mi počká u kočárku a naopak....:slight_smile::slight_smile: takže návrh beru a jsem jednoznačně pro...:slight_smile:

Emmi zoubek nemá,ale cítím dole něco tvrdého,ale vidět ještě není, takže že by??? no uvidíme... :wink:

Dárky pro EMmi asi bude více, nápadu je dost, tak uvidíme,s píše se musíme krotit kvůli penízkům...stavba je polykáhrozně rychle..:frowning2:
Hdoně se mi líbí věci od FP...ale koupím ji stan z Ikey, takovou tu skladací pyramidu, pianko, válec na lezení, asi aktivní stolek 3 v 1 na hraní,ale ten je hodně drahy - ted v pompu ale v akci...

Pak nějaký obleček...:slight_smile:

Co budete kupovat Viky Vy???

Finalní návrhy mám jenom vytisknuté,ale pokusim se je nafotit a ukázat, ale nebude to kvalitní...:slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
Gabi, tak u nás to funguje asi takhle.

Kolem 18,30 koupačka.Pak bašta, a rovnou usínáme.To je kolem 19-19,30.

Po změně času se Vendula občas vzbudí kolem 10,00.Dám prso a za 5 minut je tuhá.

Pak vstává kolem 6-6,30.Bašta, a spánek do cca 8,30 - 9,00.To spinkám taky :grinning:

Další bašta kolem 10,30 a opět spánek.Tak na hodinku.

Další bašta kolem 13,30.Opět spánek cca 1 hodinku.

Pak jdeme ven.Zase baštíme kolem 16,00.A už nespíme.

No a pak kolem 18,30 koupačka.

Takže pohodička.Zoubky žádný nejsou a už nebrečíme.To bylo nějaké špatné období. :frowning2:
11. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Týýýý bláho, Petruš, mám pocit, že jenom jíte a spíte!!!! To je něco, doufám, že druhý mimčo bude jako tvoje Vendy!!!!

Holky, jdu spát, tak na 10 minut, určitě se za chvíli probudí Vikí a bude kolotoč nanovo :astonished: :sunglasses:
11. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
Míšo, asi je po mamince.Taky ráda spim.Jo, a naše malá kočka začala pěkně plivat až prskat a je to hrozná sranda.
11. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
Petruš, Viktorka se naučila dělat takový brrrrrm a taky u toho lítají bubliny a spoustu slin :grinning: Nejlepší je, když to na mě začne dělat u kojení, když má ještě prso v puse :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 07:21  • Odpověz
Kulli, Emmi dělá brm brm sama prstíkama přes pusinku, to je taky hrozně srandovní...:slight_smile:

Včera jsem psala té fotografce z vítání, že jsem se k ní nedostala, a jak dlouho ty fotky uchovováná, tak říkala, že dlouho, at se pro ně stavím kdykoliv...:slight_smile:

Jaká byla noc Míšo?? My jsme vstávali v 7..:slight_smile:
12. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahojky Gábi,

tak to je dobře, že ty fotky uchovává dlouho...i když, máme zájem jenom o tu společnou, jestli bude za něco stát, jinak ne!

Jinak noc šla, Viktorka usnula v půl osmé, vzbudila se v 0:15, pak ve 2:45, pak ve 4:30, 5:30 a vstávaly jsme v 6:45, takže jsem spokojená. To, že se víc budí nad ránem, to už je od malička a beru to u ní jako normální, proto ji mám cca od těch 4:30 u sebe v posteli! Doufám, že se to zase změní, až nám bude 6 měsíců, uvidíme!

Gábi, už jsi objednala ty kalendáře?
A co Zuzi, nevíš o ní něco?
12. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
Hele, kočko, ještě se tě zeptám, jak jsi motivovala Emmi k přetáčení? Já dávám Viki pořád na bříško a ona je taková brambora...moc se jí to nelíbí a dlouho nevydrží.... :wink:
12. lis 2008 v 08:03  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=228075&vReferer=

tak tady je ta kuchyn...:slight_smile: Akorát korpusy ( boky, deska a ten zadek ostrůvku) budou jiné barvy - tmavé, a nad tím ostruvkem bude stát ta kulatá digestoř...:slight_smile:
12. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Míšo, já ji nijak nemotivovala, prostě jsem ji dávala pořád na bříško a třeba její oblíbené hračky dál od ní, aby ji to donutilo si pro ně došáhnout...:slight_smile:

Kalendáře jsem ještě neobjednávala, pořád je doladuji a nejsem rozhodnutá zda je to už ok nebo ne..ale čas letí musím je do konce týdne poslat !!!!!!!!!
12. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
jo a ta barva kuchyně je jinak bílá lesklá.... :slight_smile:
12. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
o Zuzce nic bohužel nevím, mám s ní večer cvičení, tak snad dorazí a zjistím jak na tom Zuzík je...
12. lis 2008 v 08:27  • Odpověz
koukam ze je po nas shanka, no nestovice jsme zvladli, uz mame jen stroupky, ale blbe spi v noci, dneska vstavala kazdou hodku a pul a ted uz mi tu zkomíra tak mazeme ven. No a v jakym stavu jsem ja to nemusim popisovat :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 08:36  • Odpověz
Jejku Zuzo, tak to mě mrzí, že v noci nespinkáte...myslíš další zubisko nebo ty neštovice, že ji to třenba nějak svědí a tak??? :frowning2: :frowning2:

A jdeš večer na cvíčo nebo budeš odpočívat???
12. lis 2008 v 08:38  • Odpověz
Gábi, tak baráček i kuchyňka jsou naprosto dokonalý!!! Hmm, taky bych do toho šla! Uvidíme, jak na tom bude manža po operaci, když by to bylo vše OK, tak se mi taky nechce zůstat tady v tom panelákově! Takže bysme stavěli na tom Čakově!

Zuzí, tak vítej do klubu nespavců a probouzečů! Jak jsem psala, Viktorka se taky pořád vzbouzí, ale vždy po každém nakojením ji dávám zpátky do postýlky, s ní celou noc se vážně nevyspím!
Je dobře, že už jsou neštovice OK!
12. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahoj,,,,,

tak máme za sebou první očkování :slight_smile: normálně Venďa ani neplakala. :slight_smile: Já se otočila a kousek jsem odešla, a sestra pořád nic neříkala že už je hotovo, tak jsem nakoukla a ona že je dávno po všem.A vtu ránu Vendula spustila, ale jak mě zahlídla tak se hned začala smát. :slight_smile:

Dostala pochvalu, taky se před pani doktorkou pěkně otočila na bříško.No a pani doktorka seděla akorát před ní na lehátku, tak na sebe koukali a Venda hned pěkně vyprskla.Tak jak to umí.Tak se dr i sestra začali smát.

Dneska teda fakt nebrečela u dr myslim.

Zato jsem koupala už v půl šesté.Byla už mrzutá, tak pěkně chrupe.

Jinak máme 8,44 Kg a 68 cm.

Můžem začínat s mrkvičkou a asi za týden podle toho jak budem baštit i s jablíčkem.Tak počkám na víkend a první mrkvičku dáme spolu s tatínkem.AŤse taky pokochá.

Pomalu půjdem do sporťáku.Korbička už je malá. :grinning:

Zuzo, to je fajn že máte už po nemoci.Ale zase už to máte za sebou.
12. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz
Kulli, děkuju...:slight_smile:

Byla si pro ty fotky,jsou pěkné?? nebo se teda domluvíme a vyrazíme tam spolu?? :slight_smile:

Péto, tak to je VEndulka šikulka, my jsme byly naočkování pokaždé taky v pohodě, bez brečení..:slight_smile:
A jste teda pěkně veliké, to ti povím...:slight_smile:
:wink:

Jsem na vás zvědavá na tom srazíku, musíme aspon aktualizovat fotečky!!!
13. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahojky holky,

téééda Petruš, to máš doma ale šikulku, my každé očkování prořveme :grinning: Jééé, už můžete začínat s mrkvičkou a jablíčkem? To je super! Já myslela, že se může až od ukončeného šestého měsíce, ale ono je to asi individuální! Nám je jinak korbička taky malá, ale ještě vydržíme :wink:

Gábi, pro fotky jsem samo nebyla!!!! Nepřišly mi papíry z práce, takže jsme rodičák nevyřídili, takže tam musím urgentně příští středu!

Jinak my jsme dneska vstávaly v deset, v 0:45, v 4:00 a pak čumákovala do půl šesté, to jsem ji vzala k sobě a chrupaly jsme do půl osmé, relativně pohoda, ale jsem dneska nějaká nevyspalá... :rolling_eyes:

Holky, to je tak hnusně, že se mi nechce vůůůůbec nic!!! :frowning2:
13. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
tak se domuvíme nějak na ty fotky???

mě se taky nic nechce, musím do města,ale leje tam,brrr...:frowning2:

Taky nám byla korbička malá a jezdila jsem v ní déle...musím říct, že je už prodaná, dala jsem uínzerát a druhý den byla pryč...:slight_smile: na druhé mimi koupím jinou barvičku, sporták a podvozek si necháme...:slight_smile:
13. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
jo Míšo, škoda ze máte nakoupené ty vánoční body, to co měla Emmi na focení bych ti mohla dát...je nám malé, dala jsem ji ho prvně na focení, byla v něm jen 5 minut, tak je jako nové...:slight_smile:
13. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj,
Gabi tak jsme rada ze jsme o vcera zrusily, vecer jsme travily nosenim na rukou, tatka by byl asi pekne vyrizenej kdyby na to byl sam. No nebo taky Zuzanka by byla pekne vyrizena. U tatky se proste neuklidni. COz je dost na prd :unamused:

Holky no jo co ten srazik???

Hele miso nezacnes a nami na to pokracovaci cviceni k Mirce? Zacina se pristi tyden! Ja uz se tesim :slight_smile:

JInak dneska se budem asi jako vcera valet na gauci :grinning: Pocasi na kocarkovani na prd, asi vyrazime ven s spis s satkem. No uvidime. Vcera jsme myslela ze byude v tomhle pocasku pekne spat, ale vzbudila se hned pred domem.

No jinak s bydlenim u nas nic noveho, akorat jsme vcera byla zas mrzuta, volali jsme si se znamym co momentalne ziji ve Skotsku, tak tam koupili dum, tak jsme mela vztek ze my to resime 3 roky a porad zadna zmena. Nejdriv se nemoh MM porad rozhoupat a ted nemuzem delsi dobu na nic rozumnyho narazit.
Ty pozemky vfe Ctyraku co ma tchyne jsou nejiste je to docela zamotany a tak trochu jak v te pohadce i kohoutkovi a slepicce, jsme zavisly na plno okolnostech ktery nemuzem ovlivnit, tak je to jen o cekani zda to za rok bude nebo ne. A na to fakt nemam. Kdyby to bylo jiste tak si pockam jak dlouho bude treba. Ale jiste nic neni. Tak jsem z toho uz fakt otravena, ze uz se snad ani netesim jestli budem vubec kdy vybirat domecek, obklady a takove ty veci.

No zkusim zase propatrat net jestli na neco nenarazim.
13. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
zuzi, to mě mrzí, že jste měli takový večer...s tím cvičením nevím jak přístí týden, protože MIlan bude na služebce, tak nebudu moct ani v uterý večer ani ve středu večer... :angry: :angry:

a tak je Zuzík jinak už zdravý??

Na pokračovací cvíco se taky moc mo ctěším, fakt se Kulli i Kratoska přidejte...:slight_smile: Jsem moc ráda, že my chodíme..:slight_smile:

Zuzko představ si, že můj kolega z práce bude kupovat ten modrý barák v Sucháci jak jste se na něj byli koukat..myslím teda že t je ten samý barák...
Hlavně to nevzdávej a halvu vzhůru, uvídíš, že bydlet ve svém určitě budete, třeba se to najednou nějak vyřeší ani nebudete vědět jak...:slight_smile:
13. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
a včera jsme konečně objednali kalendáře, tak se na ně těším, první dárky tudíž odškrtnuty...:slight_smile:
13. lis 2008 v 09:48  • Odpověz
Jééé, Gábi, ty se máš, máte objednaný kalendáře, já nafotím přes víkend Vikí ve vánočním a objednám to během příštího týdne včetně vánočních pohlednic!

Takže korbička je prodaná? no to je parááááda! Já přemýšlím, jestli ji taky prodám, nějak na to nemám to srdce...ale co když druhej bude kluk a kam ji mezitím dáme? Byt není nafukovací...tak do toho půjdu asi taky! A prodala jsi ji tady v ČB nebo někam jinam?

Na to cvíčo bysme to mohly zkusit! Od kolika a kdy to je?

Holky, mě se taky dneska nikam nechce.

Jo, Gábi, já se dneska a zítra do města nedostanu a asi to nechám na tu středu s tím rodičákem, kdyby to nevyšlo, tak písnu, OK?
13. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Teda, tady se kecá.Já vařim už obídek.Vendulka usnula.Po to očkování spinkala ob 18,00 a budila jsem jí v 7,45.

Já si možná půjdu odpoledne do droxi pro fotky.Dneska možná budou hotové.Ještě jsem doma našla foťák i s filmem.Tak jsem ho dopleskala.

Já korbičku určitě prodávat nebudu.Já jí schovám do sklepa a je to.Taky mě to přijde škoda.Je jako nová.

Míšo, nám bude 6 měsíců za týden.Tak už můžem pěkně baštit.Jsem zvědavá.

Akorát holky poraďte.Když mrkvičku uvařim, jak teplou jí mám dávat?A taky když koupim hotovou v tý skleničce, jak to ohříváte?
13. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
Ty Petruš, hele, asi začnu to vaše spinkání závidět!!! Já bych normálně měla o Viky strach, kdyby si takhle vychrupovala!!! :confused:

Já s tou korbičkou vůbec nevím, zase když bude druhé dítě kluk, tak co s červenou...??? A za ty dva, tři roky už ji neprodám tak dobře, jako teď! Fakt nevím, je to, jak jsem psala, srdeční záležitost!!! :dizzy_face:

Nám bude, Petruš, 6 měsíců na konci listopadu (fííííííííííííííííííha, to to utíká.... :astonished: ), takže začínáte baštit od začátku toho 6. měsíce??? Já právě myslela, že se může až od konce...pořád jsem se těšila, že si Vikí s námi na štědrý den už dá rybu s bramborem a mrkví, ale ukončenej šestej měsíc bude mít právě až na konci prosince! Tak nevím, uvidím, co nám řekne MUDr. Příští týden jdeme na očkování a na konci měsíce na prohlídku v šesti měsících.

S tou teplotou mrkvičky by mě to taky zajímalo....

Tak jsem naučila Vikí hrát si sama na hrací dečce, jsem u ní a třeba si prohlížím letáky nebo koukám na telku a ona tam sama řádí! Je fakt, že někdy spolu šíleně blbneme, je to hrozně zákeřný mimino, vždycky mě chytí z obou stran za vlasy a okusuje mi obličej... :grinning: Jo a hrozně se jí líbí natáčky, za ty mě taky vždycky popadne a rve... :sunglasses:
13. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
Míšo, já si zvykla a občas se zavrtí, tak jsem v klidu.

Vlastně máš pravdu.Příští týden nám bede 6 měsíců, no, tak se to může asi.

Když nám to včera dr řekla.Normálně mám brouka v hlavě :grinning: :grinning: :grinning:

Neboj rybu si Viktorka dá.

A taky pěkně taháme za vlasy.A ouška je jí líbí.Ale moje. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
Je s nima sranda, viď???

Vikís je takovej lump malej, to člověk nevěří vlastním očím...pomalu leze z lehátka, budu ji muset poutat...už několikrát měla přehozené nohy ven!!! :fearful: :grinning:
13. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
Jsou to rošťáci.Přijdou na pěkný lumpárny.
13. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Hele, jdu do snažilek, ať nekecáme na dvou diskuzích!
13. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.