• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
tady jemrtvo,asi všici užíváte prodlouýeného víkendu s tatínkama, že?? :slight_smile:

my tu měli včera na návštěvě naši, tak to bylo fajn..:slight_smile:
17. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojky Gábi,

jojo, užíváme si s tatínkem :grinning: Je to super, že je 3 dny doma!V pátek jde na tu operaci zubů (do Prahy), tak doufám, že ho brzo pustí, ještě nikdy jsme nebyly s Viktorkou samy doma :confused: :unamused: Ale příští týden s námi bude taky doma (nevím, jestli celý týden), bude marodit s těma zubama :dizzy_face: Tak se těším, budu jim vařit kašičky!

Gábi, v tu středu mi to na to cvíčo asi neklapne, vzpomněla jsem si, jdeme na to očkování a odpo vyřídit (konečně snad) ten rodičák, takže by toho bylo na nás fakt moc! Ale ráda bych se přidala a když to vyjde, tak bych šla tu další středu, OK?

Jinak hlásím, že v sobotu byla děsná noc (jako noci předtím), Viktorka se vzbouzela po hodině, no fakt síla! Ale byli jsme na návštěvě u tchýně a švagřice (má super vychovaný děti) mi poradila, abych jí fakt dala jíst jenom večer, max. v noci a pak až ráno a néééé každou hodinu k prsu, prý to je návyk (já vím, ale nevím, co s tím). No a když se vzbudí v noci, tak jenom uchlácholit dudlíčkem, pohlazením, nevyndavat z postýlky, nechat po intervalech 3 - 5 - 7 - 7 minut poplakat. Prostě ji naučit, že se v noci spinká a jí se jenom večer a ráno (max. jednou v noci). Oni to taky tak udělali a za týden (ale že to byl hrooozný týden) pohodička, malá spinkala celou noc! Ona chodí k Velemínskému (Zuzí ví) a ten jí to poradil, ostatně píše to i v té své knize. Jo a prý má někdy vstát taťka, že prý miminko z něj necítí mlíčko jako z mamky, tak vás upozorňuju, že taťka už 2x v noci konejšil!!!!! A ukonejšil!

S taťkou, teď, jak jsme byli všichni spolu, tak to bylo super! Nemůžu si vynachválit! :grinning:
17. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky, tak my mame jeste dneska tatku doma, sel ven s kocarkem tak jdu pozdravit jinak MK nezvladam, mala vstava v noci nekolikrat tak jsme kapanek vyflusla.

Gabi diky za info o kridlech :slight_smile: zitra se uvidime na cvicu jo?
18. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojík,

Kulli s tím nočním kojením si myslím to samé, taky bych to začala vypouštět, je to fakt návykové a pak se too jen tak nezbavíš...je fajn, že máš ted Vildu doma a pomůže, to je super !!

Zuzi a vy nespinkáte proč?? taky vyžaduje prso??? a co neštovice, už josu nadobro pryč ? Jůůů, ty se máš, že máš Martina ještě doma !!!!

To u nás se teda pořád spí celou noc...:slight_smile:

Zuzi, zítra na cvíčo s Emmi jdu,ale na akva nemůžu, protože mám Milana ode dneška na služebce, vrací se zítra v noci...:frowning2:

Jo a ty křídla mají v Mercury v tom obchodě u záchodů, jak tam mají tu keramiku, nádobí a tak...

Holky jaké spotřebice jsou podle vás lepší?? Gorenje nebo Ariston?????
18. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky,

tak hlásím, že ze soboty na neděli byla noc dobrá, Vikí usnula v půl osmé, vzbudila se v devět - dudlíček, v deset - dudlíček, v půl třetí - papání, v šest - papání a spinkala do sedmi! No a dneska v noci usnula v půl osmé - v deset - dudlíček, v jedenáct - zavrněla, ale spravil to dudlíček, ve 3:45 - papání a v sedm jsme vstávaly! Takže paráda, kéž by to takhle chtělo vydržet!

Holky, dneska je fakt kosa! Půjdeme ven jenom na chvilku! Tak zatím páček, Vikí mi tu busší do klávesnice!

Jo, Gábi, ohledně těch spotřebičů, řekla bych, že každá značka je dobrá na něco jiného, někdo na ledničky, jiný na pračky, myčky, my chtěli Ariston myčku, nakonec máme Bosh, pračku taky, ledničku Wirpool :grinning:
18. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
Gabi no co nadelam s tim cvicem, sama asi nepujdu, a to me taaaak mrzi ze zas vynecham :grinning: :grinning: :grinning:

JInak u nas se vstava jelikoz jsme maminky mazanek :grinning: Uz jsme zdravi, jeste mame flicky po nestovicich ale jinak ok.
V tu noc taky vim presne to jak psala Misa, ale citim to jinak. Jakoze vim ze by bylo dobre to tak udelat ale nechce se mi. Zatim to u nas vypada tak, ze usiname po koupani tady cca kolem 7 az 8 hodiny. Nakojim ji v nasi posteli, nekdy u toho usne tak ji tam necham, nekdy ne, tak ji uhopsam na mici. To vetsinou netrva dlouho, ale trva mi dlouho nez ji polozim, aniz by se vzbudila, do jeji postylky. No dalsi basta je nekdy kolem 10 - 11 hodiny. A pak ji bud jeste vratim do jeji postylky, a nebo zustane spat s nama (no to vetsinou casteji :sweat_smile: ) a v noci se ted budi uplne ruzne a casto. No a ja automaticky kdyz me vzbudi, ji strkam prso. Coz me stve ale jak jsem v noci pripitomela, tak je to proste moje prvni rekce. Nejsem schopna odhadnout cas, jako jestli jsem kojila pred nekolika hodinama nebo pred pul. No vim ze by stacil dudlik kolikrat. Rikala jsem si ze bych ji proste po kazdem kojeni zacala vracet do postylky, jenze za A u kojeni pokazde usnu i ja :grinning: a za B se proste citim lip, kdyz je se mnou. Mam potrebu ji mit u sebe a je mi tak dobre. Tak s tim zacnu neco delat az me to zacne stvat :wink:
18. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
jj, Zuzi, užívej si to :grinning: se dvěma dětma už je to pak úplně jiný :wink:
18. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
ale upřímně říkám, že já bych to vstávání nedala :sweat_smile: a jsem fakt ráda, že nám Jáchymek spí bez problémů v postýlce :slight_smile: večer dá kaši z flašky, položíme do postýlky, dáme duda a do 15minut spí :wink: bylo to tak s Hynečkem, teď s Jáchymkem a kdyby náhodou někdy bylo třetí mimi, tak se budu snažit, aby to bylo taky tak :slight_smile: Jáchymka si berem do postele po ranním jídle po tý 5h :slight_smile: a ráno se namuchlujem ažaž :grinning: :dizzy_face:

ale v pohodě :wink: každej to vidí a cítí jinak :slight_smile:
18. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
jo tak to me tesi ze mi to vicemene chvalis,nebo tedy ze to neodsuzujes. Proste mam potrebu jeji fyzicke blizkosti a prave ze roste taaaaak rychle. Rada delam to co citim, kdyz musim z nejakeho duvodu delat neco jineho tak mi to vadi. No mozna se to nekdy otoci proti me, ale ja proste potrebuju mit veci pod kontrolou. U manzi se ZUzanka neuklidni, nebo tedy trva to dele. Nekdy me to stve, ale ve skutecnosti jsem rada ze jsem ja ta dulezita :grinning:
Tak manza tu uz netrpelive krouzi s malou v pyzamku a ma blbi poznamky :wink: tak ja jdu na vecerni kojeni (tzv ze si tak na hodku jdu chrupnout :grinning: takze zatim papa!

Hele a co tedy nejaky ten srazik? Neco se nakonec domluvilo? Nebo jak to vlastne je?
18. lis 2008 v 19:24  • Odpověz
Zuzi, jen jestli máš věcci pod kontrolou Ty nebo Zuzanka :grinning: :grinning: :grinning:

jinak, já jsem právě naopak hrozně ráda, že Jáchymek nás oba s manžou bere nastejno, protože vím, jak je to úplně super s Hynečkem a můžu říct, že ty dva mají fakt úžasnej vztah a doufám, že to tak bude i s Jáchymkem, protože u nás je fuk, jestli jsem to já nebo taťka, prostě oba zastanem, co se týče kluků, všechno :slight_smile: jsem hrozně ráda, že manža není tak nějak mimo hru :wink:
18. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
jinak s tím srazíkem, uvidíme :wink: my jdem ve čtvrtek na ten prevenar, tak se furt modlím, aby do tý doby na nás něco nesedlo :frowning2: ale stejně budu muset do čb na nákupy :wink: i když většinu dárků pro Hynečka obstaral manža :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
ještě jsem chtěla napsat, že kluci jsou prostě naši a ne jen moji :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky holky,

taky zastávám názor Olči, že Vikí je naše společné miminko a měla by dostávat péči i lásku nás obou!

Já musím napsat, že dnešní noc byla taky pohodová, usnula v půl osmé, vzbudila se v půl dvanácté na dudlíčka, pak v 1:45 na mlíčko a pak v půl páté a ráno v sedm! Také ji pravidelně dávám v noci do postýlky, hned jak se napije, nechám odkrknout a i když má očička, tak ji šupnu do postýlky a jdu do své postele, ona se tam chvilku vrtí nebo si povídá a pak usne. Pro mě je to tak lepší, protože když ji mám v posteli, jsem celou noc taková "bdělá", abych ji nezalehla nebo nepraštila, kdybych tvrdě usnula...takhle se vyspí lépe ona i já!

Holky, dneska jdeme na 3. očkování, tak se zeptám na ten Prevenar... :wink:

Jinak odpo jdeme vyřídit ten rodičák, tak už aby to bylo za náma, zrovna takovej hnusnej den!
19. lis 2008 v 08:26  • Odpověz
no tak v noci se jasne ukazalo kdo tady je sefem! Zuzanka se v pul 3 vzbudila na kojeni a do pul 5 jsem ji chovala... :confused: :sweat_smile:

JInak sdilim vas nazor ze miminko je vzdycky obou rodicu, no ale u nas je proste fakt, ze lepe na ni funguju ja nez tatka. A ne ze by se tatka nesnazil.
JInak polozeni do postylky u nas funguje jako startovni impulz ke kriku. Takze to buhuzel nejde ji jen tak polozit. A vnitrne jsme jeste nedospela k tomu ze je na case ji to naucit. I kdyz v noci jsme o tom vazne premyslela. No jinak ja se lepe vyspim s ni, kdyz ji nemam u sebe nemuzu dlouho usnout :confused:
No dam tomu par dni cas jestli se nejak nesrovna k tomu jak to fungovalo pred nestovicema a pak pripadne zacnem neco podnikat.

Dneska po cvicu jdu za sestrenkou ma 3 tydenni Madlenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: - Gabi dneska to bude maximalne jedno rychlejsi kafe u kojeni
19. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
ahojky,

no je tam teda hnusně...:frowning2: Sem chtěla Kulli navrhnout, že bychom se Zuzi po cvíču dorazily do města, vyzvedly třeba ty fotky a pokecaly,laejeslti bude pršet a tak hnusně tak nevím zda nepojedu do Igy autem...

Tak dneska jsem měla Emmi celou noc u sebe v posteli, když je Milan pryč, v 11 se probudila a bekala, tak jsem ji nechala u mě,ale tak se roztahovala, ze jsem skončila až na druhém kraji postele...:slight_smile:

No asi vycítila, že jsem doma sama a využila situace, jinak totiž pořád spinká v postýlce a vyhovuje nám to obou, řekla bych...:slight_smile:

Zuzi, ale aby na tobě pak nebyla Zuzanka až moc závislá...:frowning2: Vím, že je krásné mít mimi u sebe a cítit ho,ale já bych to asi začala odbourávat... :sweat_smile:

Sraz teda ve 12,45 pred Factory??? a bude to stát stejně, nevís???
19. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
koukám, ze jsme psali ve stejnou dobu....:slight_smile:

ok, tak dáme rychlý kafe, já Emmi nakrmím a rozejdeme se... :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
nazdárek :wink:

tak jsem se pustila do oken :sweat_smile: dala jsem si vyprat záclonu a odešla mi pračka :rolling_eyes: to jako 7let je její životnost nebo co? ach jo, teď abych začla shánět novou :unamused:

jinak u nás je dnesak celkem ucházejícně :wink: teď už i vykukuje sluníčko :slight_smile:

jo, Gabi, a když je manža na služebce, tak taky vždycky Hyneček spal se mnou :wink: jenže teď ho v noci budí Jáchymek, tak je lepší, když je v pokojíčku :wink:
19. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
zítra jdem na ten prevenar, tak snad vydržíme :unamused: i když v noci bysme se mohli přihlásit do pořadu "kucká celá rodina" :sweat_smile:
19. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
Panterka,, tak záclony, ju??? :wink: tak ty už peru pusou asi 2 měsíce... :grinning: :grinning: ale tady je fakt hrozně šeredně...:frowning2:

U nás v únorovkách už máme dvě těhulky...:slight_smile:
19. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
Gabi, neke :slight_smile: tak to holkám gratuluju! :wink: ale teda nezávidím :sweat_smile:

no, já jsem si konečně po roce, co jsem o tom mluvila koupila novou záclonu (loni jsem jí tak nějak nemohla shánět, jak jsem byla těhu), tak jí tam chci pověsit, protože v sobotu máme oslavu narozenin :wink:

no nic, uvidíme, jak to bude s tou pračkou, každopádně už koukám po nový :sweat_smile:

jsem si řekla, že každej tejden udělám jedno okno :grinning: to mám na 4 týdny, tak bych to měla do vánoc stihnout :grinning: no, to mytí není tak hrozný, ale to věšení záclon a závěsů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se tomu loni na vánoce vyhla a na jaře taky :sweat_smile: tak teď už je to na mně :sweat_smile:
19. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
teď tu prohlížím prospekdy, hledám ty pračky a dítě mi tu leží na zádech na zemi, máchá rukama, nohama a tlemí se na celý kolo :sweat_smile: asi mu přeskočilo :grinning:
19. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
kocky nevite nektera jak se jmenuje to centrum bo co to je v Matici skolske je tam bazenek pro miminka i se slanou vodou,
Gabi v sikulce pry neni az takovy naval chodi tam znama, rikala ze pres zimu je vzdycky min deti. Tak bych chtela po Novem roce zacit, je to od 6 mesicu.

JInak o cvicu jsme byli jeste na navsteve, s pidi miminkem a dvouletym drakem, ja mam z nej hlavu jak stoudev a Zuza byla taky uz cela hotova, ale jinak moc fajn navsteva.

No kocky ze by jste me zvyklaly a ze bych to tedy zacla nejak resit?
Taky jsem mela dojem ze male nejak nestaci mliko, ale pry existuje neco jako laktacni krize ci co nevite o tom neco?
19. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz
zuzi , tam jsou dvě plavání.jedno je

http://www.pro-baby.cz/nr.php, ale to je dost drahé 260,- kc na hodinu

http://www.meduzka.cz/html/galerie_view.php?id=1091190957&level_gal=1&path=bazén%20České%20Budějovice&path_num=1091190957&aktual=bazén%20České%20Budějovice

já budu chodit na to plavání asi až k Mirce, je to za pár...:slight_smile:
19. lis 2008 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky kočky!

Tak jsme byly včera na očkování, Viktorka ani tolik neplakala, zato byla potom trochu mrzutá! MUDr. nám udělala už prohlídku v šesti měsících, i když nám bude šest až za 10 dnů. Takže nás poučila, že od 6. měsíce máme dávat příkrmy, už se fakt těším, Viktorka dostane k Mikuláši véééélikej balíček Hami ňaminek :grinning: Jinak vážíme 7,45kg a měříme 64cm, jsme takovej bochánek :angry:

Gábi, byly jste včera pro ty fotky? Já už je mám, všechno jsme stihli, jsou 3 za 90,-- Kč, docela ujdou, takže jsem je vzala všechny!

Včera jsme vyřídili ten rodičák, tam bylo, holky, bezdomáčů..............blééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byla to chvilička!

Taky jsme zašli do hračkárny a nakoupili něco Viktorce k Vánocům, koupili jsme takové látkové měkké kostky, co jsou k sobě pospojované a mají na sobě skládačky zvířátek, pak takovej ten kolík, co se nasazujou kroužky, měkkej míček, kačenky do vody a takovýho toho vsávalíka :sweat_smile: Měli jsme z toho velkou radost!

Holky, už máte na mimča ohrádku? My mysleli koupit ji taky k Vánocům, abych tam mohla Viktorku později dát a měla na dosah všechny hračky...z lehátka jí padají, není to úplně ono! A máte klasickou ohrádku nebo takovou tu cestovní postýlku...???

Zuzi, laktační krizí jsem taky procházela, a to několikrát, někdy jsem na noc přidala trochu Nutrilonu, ale malá si zvykla na flašku (a to jsem ho dala asi jenom 3x) a nechtěla prso...takže mi doktorka poradila nemléčnou rýžovou kaši po lžičkách nebo rozmačkat na noc banán...a docela paráda, kojení se pak samo upravilo...! To víš, ony ty dětičky prochází těmi růstovými spruty, takže mají větší hlad... :wink:

Oli, tak co pračka, do které půjdete?
20. lis 2008 v 07:26  • Odpověz
dobré ránko :wink:

tak dneska v poledne jdem na ten prevenar :unamused: Jáchymek to nejspíš přežil a je ok, ale já kašlu :rolling_eyes: chjo

Gabi, do Medúzky k Zuzce chodíme plavat my, ale v krumlově :wink: a naprostá spokojenost, máme to vyzkoušený už od Hynečka :slight_smile: ale v budějkách to je asi až od starších nebo není, ne? :confused:

Míšo, představ si, že tu pračku jsem asi po hodině zapla a ona mi to doprala... tak jsem to večer ještě riskla a hodila tam vyprat bundičky pro Jáchymka a taky v pohodě, tak uvidím, jak dlouho to vydrží, každopádně v pondělí přijde opravář :sweat_smile: jinak my potřebujem úzkou s předním plněním :wink: ale to zas odkládá :sweat_smile:

jo, a ještě jsem se vám nechlubila, že KONĚČNĚ Hyneček začal jezdit na kole, tak dostane další dárek k vánocům, včera jsme mu byli pro nový kolo :slight_smile:
20. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Týýýjo, Oli, gratulace k jízdě na kole, hned je o dárek postaráno, cooo? To je paráda, to je moc šikovnej!!!

My máme pračku taky úzkou s předním plněním, Bosh a nemůžu si vynachválit!!! A ani nestála tolik, kupujeme spotřebiče většinou tady u nás na Vltavě - Elektro Štěch, vždycky nám dá netovou cenu, takže naprostá spokojenost! Není třeba trochu zanesená vodním kamenem? Zkusila bych ji pročistit nějakým tím Calgonem nebo Kamenožroutem :grinning: Mě taky před nedávnem kiksla žehlička a když jsem ji pořádně vyčistila, tak žehlí a napařuje jako divá!!!

Držím palce, ať zvládnete ten Prevenar!!! My jsme včera vyfasovali u MUDr. letáček a tak jsme to četli s manžou a furt nevíme! Já bych Viktorku nechala naočkovat a manža zase že neví, že spíš ne...jeho ségry neočkovaly, tak nevím, co se z toho ještě vyvine, ale ještě máme čas, očkovali bysme od toho 7. měsíce dvě dávky!
20. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
Míšo, tak uvidíte s tím prevenarem... co Ti na to řekla dr.? doporučila nebo ne?my taky jedem na dvě dávky a pak třetí někdy ve dvou letech...

jinak my tu pračku máme 7 let a nejspíš to bude čerpadlo, manža mluvil s tím opravářem (je to jeho známej) a prý mají životnost tak 5 let - takže už vlastně 2 roky přesluhuje :grinning: my máme ardo :wink:

Hyneček se furt na tom kole bál, on vlastně už jezdil sám, ale když zjistil, že ho manža nedrží, tak řval :unamused: ale v sobotu jsme ho znovu na to kolo po delší době posadili a paráda, frčí mu to už krásně :wink: tak jsme počídili fungláč s přehazovačkou, doufám, že v létě už budem moc vyrážet na nějaký kratší výlety :wink: aspoň na koupačku do černý :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj,
Oli to je super! Ja se tak tesim az budem vyrazet nekam na kolech, chceme k Vanocum takovy ten vozik za kolo (a dalsich X nezbytnych veci cirka tak za 30 000 :confused: :confused: :grinning: )

Gabi diky za odkazy ja prave nevedela jak se to jmenuje. Slysela jsem ze v te matici je to pry lepsi ( i kdyz drazsi) ze tam je vice klid a zazemi nez v Sikulce, ze to je pry jak na bezicim pasu, ale znama co chodi do Sikulky mi rikala ze to je prave naopak ze na tohle je lepsi Sikulka (podle fotek musim rict ze tam to zazemi vypada hodne dobre) a taky v te Matici jsem cetla provozni rad a tam psaly ze se musi prostory uvolnit do 30 minut aby bylo misto pro dalsi kurz.
No z SIkulky my napsaly ze jsme jeste moc maly (to mi bylo jasny) ale psala jsem schvalne s predstihem. Vim ze budou otevirat kurz v pulce prosince, a pak snad v lednu., No pul roku nam bude na Vanoce, tak doufam ze od ledna bychom zacli. Na mirku se mi cekat nechce az na cerven :frowning2: to je moooooc dlouho.
Miso nechces se na plavani pridat?
Jo a Gabi ta Meduzka je Krumlovska, sice tam maji fotky z CB ale o kurzech v CB jsem nic nenasla. Psala jsem jim jak to je.

Zuzanka ted spi venku no neco malo mam k uklizeni, hlavne me porad ceka prebrat ta skrin, ale to se mi taaaaak nechce, ale zaciona to byt akutni. Jak planuju ze to preberu, tak tam obleceni moc neuklizim ale kupim na hromadu :sweat_smile: no mela bych se nad tim zamyslet a neco s tim udelat!
20. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
Jo Gabi a ten akvos je ve ctvrtek od 11 do 12 hodin a koutek hlida do 12: 15 hod takze to by vyslo! No ale nevim jestli nasbiram odvahu. Nejlepsi by bylo kdyby jezdil nekdo venku s kocarkem :grinning:
Hele akorat to se tam tedy nekouknem kdyz cvico mame az od 1. Leda ze bychom se ve stredu potkaly uz driv a zkoukly to.
V ten ctvrtek bych chodila fakt rada, nemela bych nerva, jelikoz bych vedela ze je mala hned v baraku a kdyby neco tak ze pro me muzou dojit.
20. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
ahojík,

Oli tak to je supr, že už jezdíte na kole...:slight_smile:

Míšo, pro fotečky jsem ještě nebyla, snad se tam dostanu dneska a když ne, přístí týden ve středu, Zuzi mi po cvicu pohlídá Emmi...:slight_smile:

Taky musím vyzvednout ty kalendáře, už tam na mě 2 dny čekají, jsem moc zvědavá jak budou vypadat...:slight_smile:

Zuzi, no mě říkala ta jedna paní na cvičeníjak má Simonku, že chodí do toho baby plavaní a je moc psokojená, že je tam jen 5 dětiček a je na ně více času,ale ze je to tím dražší...tech 250,- kc na hodinu..

ta meduzka by měla být i v ČB,ale tak se fakt přeptej, vím, že by u polikliniky jih měli být plavání dvě...

já tenkrát do šikulky psala a řekli, mi že mají plno, tak teď je třeba volněji,ale už to fakt nachám na tu Mirku asi...do šikulky se dá chodit i v sobotu s tatínkama jen tak, tak pak tam někdy zajdu...

Míšo, ty jo, to jste nakoupili dárečků.. :slight_smile: :slight_smile: já objevila v HM studiu v hračkách v Globu ten super aktivní stolek, sotjí teda 600,- kc,ale asi to Emmi koupíme, je to super !!!!!!

Jo a dneska je 20. a mateřská stále nikde, je to každý měsíc dýl a dýl, to jsou teda úřady... :angry: :angry: :angry:
20. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.