• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
já to včera o tom koutku říkala Milanovi a nebyl proti...:slight_smile: tak bych to asi zkusila, musím se naučit dát ji do péče i někomu jinému a když to bude jen na hodinku...:slight_smile: :wink:

ale ráda bych to okoukla a poptala se tam předem, jak to tam chodí a tak....
20. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
Gabi to je jasny nejdriv se to musi proverit!

Sestrenka mi rikala ze ta cvicitelka z aqua (to je to totiz sestrenky sestrenka :grinning: ) ze tam nekdy taky hlida, tak jsem ji ted psala maila jak to tam chodi a jestli je lepsi tam dat mimco vyspany na hrani, nebo naopak aby tam spalo tak uvidim co mi napise.
20. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
no me se prave na tom koutku libi ze je to hned vedle a ze kdyz bude nejhur dojdou pro nas. Myslim ze budu nakonec min nervozni nez kdyz bude vecer doma s tatkou. Vim ze by vsechno zvladli, ale vadi mi ze to je od IGY tak daleko, kdyby bylo nejhur tak by mi trvalo pul hodky tam dojet.
Navic ja proste neodstrikam dost mlika musim cely tyden po kouskach a moc me to tedy neba.
20. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
holky tak mame klaaaasnou novou bundicku, koupila ji tchyne, nejak je to s ni posledni dobou lepsi, dokonce k ni obcas sama jen tak zajdu s malou na pokec.
Bundicka je z CA takova lila burtikata s salickou je takova nynyny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Akorat ten nas drobecek stale spinka to je takova sikulka moje :slight_smile:
20. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky :wink:

tak jsme doma s prohlídky a očkování :wink: první prevenar píchnutej a zatím je klid, tak uvidíme, jak dál, na noc dáme nurofen na zklidnění.... jinak v 7mi měsících máme 9200g a 73cm :wink: a dostala jsem sprda, když jsem se dr. zeptala, jestli není tlustej :grinning: prý vůbec :sweat_smile: dr. nás moooooc chválila :slight_smile: umíme všechno, co máme a do neumíme, tak na to máme ještě čas :wink: jinak dásničky prý už mají namále, zuby prý vylezou co nevidět, tak jsem zvědavá :sweat_smile: je fakt, že je už tuším, v noci občas pláčeme :confused:

jinak jsem se chtěla nechat přeočkovat na klíšťovku, protože jsem měla jít po 3letech loni, ale byla jsem těhu, tak jsem nemohla, tak prý stačí po 5ti letech :wink: tak taky dobrý...

jo, a ptala jsem se na očkování proti chřipce pro Hynečka a podle dr. je to absolutně zbytečný a nedoporučila nám to :sweat_smile: moje řeč :wink: já jen, že teď všichni tak s tím blázní :sweat_smile:

to plavání v budějcích od medúzky bylo, ale teď fakt nevím, ale pořád myslím, že to taky bylo až od roku :confused: k nám do krumlova dokonce jezdí i nějaký budějčandy, měli jsme tam holčinu z trhových svinů, kameňáku :sweat_smile: jinak ve větřní ještě nabízí plavání ve slaný vodě :wink: ale my máme vyzkoušenou Zuzku a navíc nemusíme nikam jezdit :slight_smile: ale je to moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jáchymek plavání miluje :dizzy_face:
20. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
Na strankach Meduzky meli ze delaji koupani co se zahoji pupicek a ze i dochazi domu. No celkove me to nadchlo jedina chybka je ze to je v Krumlove :unamused: :slight_smile:

Tatka nam dneska pridel domu az v 6, dneska me pekne boli zada, Zuzi se zacina nejak pronaset :confused: tak sem ohrala jidlo a s velkou chuti dala malou tatkovi na koupani. Je to takova dvacetiminutovka klidku. Obvykle si tu behem toho poklidim takove ty vytahane veci, oblecky atd no ale dneska zvladnu jen MK :grinning:
20. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
tak mi napsali z Meduzky ze to pred rokem v CB zkoncilo :unamused: No tak poslem prihlasku do SIkulky :slight_smile:
20. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
ha, tak emmi má uplně stejnou bundičku !!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 19:53  • Odpověz
holky, tak tady ty fotky jsou z našeho kurzu, když jsme začli chodit s Hynečkem :slight_smile: poznáte nás? :grinning: http://www.meduzka.cz/html/view.php?id_menu=1090912793&level=1090912793&id=id1093721730&num=1&detail=1&tree=1
20. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
kocky co rikate na pocas??? :grinning: :grinning: :grinning: Miluju snih, ale Vanoce pry budou zase na blate :rolling_eyes:

JInak vcerejsi noc. Zuzanka po koupani a koju proste neusla, smala se vykladala atd, tak jsme ji vzala dolu, prisli jeste nejaky znami, tak z nich byla zuza paf, hlavne z chlapu :grinning: no a zkratka spat sla az po dalsim kojeni, ovsem u uspavani jsme se tentokrat stridali s MM, docela dlouho brecela, nevim jestli brisko nebo co no zkratka usnula az ve 12. Ale ve svoji postylce :sunglasses: pak jsme vstavali v pul 2, v pul 4, v pul 5 v pul 6 kdyz jsem ji musela po koju uspavat asi do 6, premyslela jsme jestli teda nevstanem, ale nakonec zabrala a ja jeste taky, pak kojo v 7 a vstavali jsme pak ve ctvrt na 10 coz bylo tedy po te noci fajn.
Zkousela jsem ji pokazde dat nejdriv dudlik ale vzdycky jsme skoncily u prsu :fearful:
No a dneska spala zatim jen pul hodiny.

je to moje slunicko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky.

Tak Vendulka pěkně baští mrkvičku.Dneska jsem jí dala HIPP s karotkou a brambůrkem a to baštila.Jinak vařím.Ale dneska jsem to nestihla. :grinning: Ale tohle jí fakt jelo dost.Tak asi budem kupovat hotové.Co, vaříte a nebo kupujete hotový ňamky?

Včera nás děda vezl na kontrolu na ortopedii.Máme nožky pěkný.Pořád máme masírovat a bude to dobrý.

Kočky to je počasí co.Tady chumelí, ani ven nepudem.

Jo, a dostanem novej podvozek na sporťák.Víc napíšu až ho budem mít doma. :slight_smile:

Koukali jste včera na TV?Byla tam holčička 3,5 měsíce s pneumokokem.Zůstal jí poškozenej mozek.Ach jo.Skoro jsem brečela jaké to je neštěstí.

Panter co ta Dani.Bude to s chlapečkem dobrý?
21. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my jsme stihli procházku na velkej nákup do Globusu ještě před tou sněhovou nadílkou!!! Akorát jsme dorazily domů, lehly k papání a začal vítr a chumelenice! Paráda!

Jinak dneska nám taťka odjel do nemocnice, cca v deset volal, že mu vyndali dva zuby a další dva budou dělat za týden, takže je to takový naprd! Chudák, udělaly jsme mu s Vikí nepečenej dortík z piškotů, ovoce a zakysané smetany, je takovej jemňoučkej, tak snad bodne! Prý ho asi pustí zítra, ale od těch deseti se neozval, tak čekám...asi spí!

Petruš, my jsme dneska zrovna v DM nakoupily 6 Hami malých příkrmů! Měly jsme kupónky z DM klubu, takže paráda, Vikí je dostane do ponožky k Mikuláši! No, ale od 1. 12. už také začínáme! Já si nakoupím zásobu do ledničky, abych měla, ale jinak budu asi vařit a dávat si to do prázdných skleniček, protože to bysme se asi nedoplatili, přece jen, když bys to spočítala, tak je to pálka! Ale ze začátku budu určitě kupovat!!!! Zas na druhou stranu, kdybych měla koupit krůtu a králíka a jehněčí a hovězí, tak bych se taky nedoplatila a tady už je to prostě v té skleničce a hotovo! Takže zase na druhou stranu si odpočineme!

To je fajn, že vám Vendulka tak krááásně baští. Vikí papá večer kaši, dávám jí 60ml na lžičku a ona si ji cpe do pusy, dává si tam ručičky, ale jinak papá ukázkově! Myslím, že jak radí, že se má začít se lžičkou, dvěmi mrkve, tak Vikí zbodne skleničku, jen se po ní zapráší! :grinning:

Už jezdíte ve sporťáku?

My asi do toho očkování taky půjdeme, ale až v tom 7. měsíci!
Oli, co Jáchymek, jak to snáší, drobeček???
21. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Míšo, do sporťáku půjdem příští týden.Až dorazí nevej podvozek.Když jí dám kombinézku, tak už do kočárku se nevejde.Tak bojuju.....

No, taky něco nakoupim.Ale když vařim jenom pro pár lžiček, a pak to odnesu slepicím, tak asi je lepší ta kupovaná, ne?

Pak až toho bude baštit víc, tak normálně budu asi vařit.Ale je ještě brzo nad tím koumat. :slight_smile:

Taky mám něco do toho DM.Tam toho asi maj nejvíc.

Míšo, tak ať máte taťku v pohodě. :slight_smile:
21. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, tak Jáchymek po očkování dobrej, jen je takovej spavější, ale nevím, jestli to není počasím :sweat_smile:

my teda vyjeli ve sporťáku 2x, protože nám prdlo péra na kočáru a taťku jsme neměli doma :sweat_smile: a tak nám děda koupil nový a taťka nám ho tam dal... hurááááá!!! vrátili jsme se do kočáru a já jsem fakt ráda a doufám, že tam ještě tak 2 měsíce vydržíme :wink:

jinak já skoro převážně vařím doma, nejvíc nám jede brambor, mrkev a masíko :wink: no, nám už by k obědu pomalu nestačila ani ta vellká sklenička, tak bysme se fakt nedoplatili :sweat_smile: on by ty skleničky Jáchymek i jedl (i když mrkvička-první lžička mu moc nejela narozdíl od vařený mrkvičky s brambůrkem), ale mě tak nějak nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, tak hlavně, ať už to má taťka za sebou :unamused:

Petruš, dani dobrý, byli na kontrolním výtěru a ten už byl čistej :wink: tak je dani moc šťastná a já se jí nedivím :pensive:

Zuzi, tak po takovýhle noci bych teda padala na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jáchymka dáme v 19:30 po flašce kaše do postýlky a do 15ti minut spí sám, jen si tam chvíli povídá, tak mu třeba dojdu zas dát jednou dvakrát duda a je klídek až tak do těch 5h, kdy se budí hlady a to je poslední dobou pro mě čím dál horší k němu vstávat :sweat_smile: a to nemluvím o tom, když pak v 7h musím vstávat s Hynečkem, to jsem absolutly ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak tady nesněží, ale hnusně prší :rolling_eyes: chjo

a teď čekám, až přijde manža a musím jít upéct buchtu na zítřejší oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
vy jste se teda rozepsaly....:slight_smile:

počasí teda hnus, taková sněhová vánice z ničeho nic... :fearful:

papů dávám tak půl na půl..snažím se vařit, ale kupované má raději mrška,jedna...:slight_smile:

Oli, tak my na oběd dáme max.150 g a jsem ráda, cheme být šlang...takže u nás asi velko vývařovna nikdy nebude...:slight_smile:

Míšo, tak hlavně at je u manži všechno v pořádku, dnešek má zdárně za sebou,ufff...koláček si jistě zaslouží právem !!!

Teda Zuzo, to je noc to ti povím, já byhc byla chodící mrtvola, jsi ok?? blbá otázka, asi moc ne, co?? :frowning2: :frowning2:

Péto, x-lander má na sporták jiný podvozek?????????????

Máme doma kalendáre, dala jsem do alba ukázku, tak mrkni Míšo (i ostatní) jestli chces...:slight_smile:
21. lis 2008 v 15:25  • Odpověz
Týýýjo, Gábi, kalendáře jsou super, máš formát A4 nebo A3??? Fakt paráááda!

Jinak 150g? No, jsem zvědavá, jestli náááám to bude stačit :grinning: my jsme spíš takovej koblížek :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Kulli, díky...:slight_smile: máme ten formát A3...chtěla jsempůvodně A4,ale Milan říkal, když to je na ty vánoce.... :grinning: :grinning:

My ovoce nebo přenídávky sníme 200g v pohodě,ale ta zeleninka teda nee...:slight_smile: Kulli, bud ráda, že bude pěkně papat !!!
21. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
update sraz !!! :wink: kdy, kde...honem !!! :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
Holky, taky asi budu střídat.Kupované a vařené doma.

Gabi, konstrukce je stejná, ale my dostanem novou.Tak trošku reklamace. :slight_smile:
21. lis 2008 v 15:51  • Odpověz
tak u nás zelenina dlouho vedla, do ovoce se mu nějak moc nechtělo, ale teď teda nejvíc vede půlka banánu nastrouhaná s půlkou jablíčka nebo hruštičky :slight_smile: přesnídávky taky, ale nevrhá se na to tak jako po čerstvým ovoci strouhaným :grinning: no, takže u nás se vaří a strouhá, a už zvládnem i kousky :grinning: kupujem leda tak přesnídávky a to má stejně nejradši frutapuru (v těch kelímkách) jablíčko s hruškou :wink: jinak už jsem mu zkoušela dávat žužlat pomeranč a kupodivu se mi vůbec neobsypal :slight_smile: a pak vedou kukuřičný tyčky :slight_smile: ty jsou zaručenej uklidňovací prostředek :sweat_smile:

jinak naše dávka k obědu je asi těch 200ml, snědl by i víc, ale nepřidávám mu :wink: taky jsme obídek přestali zapíjet mlíčkem, už jenom čajíkem :sweat_smile:

takže u nás to teď vypadá takhle:

v 5h 200ml míka
kolem 8:30 130ml mlíka
ve 11h svačinka - ovoce
ve 13h obídek zapije čajem
16h svačinka buď ovoce (zas zapije 60ml mlíka) nebo jenom 200ml mlíka
a pak po 19h kaše z flašky a chrníme :grinning:

před tou změnou času vstával na mlíko až kolem půl sedmý ráno, tak pak měl svačinku v 10h a zapil jí mlíčkem
21. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
Gabi, kalendáře moc pěkný :dizzy_face:
21. lis 2008 v 16:13  • Odpověz
Oli, já dávám mléko taky jen dvakrát denně...první mlíčko je o půl 8 ráno, poslední v 8 večer...:slight_smile:

taky papkáme už kousky, banán dávám rovnou, ten miluje...:slight_smile: škoda, že nemá ještě zuby, to by baštila ještě lépe...a křupky taky miluje, a ted ji dávám občas ty sýrové tyčky kibido, to mi může sníst i ruku... :grinning: spapá i kostičky chleba, rohlíku a tak...:slight_smile:

Péto, co se vám rozbilo na podvozku??a budete mít zase 4-kolku nebo 3 ???
21. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
Gabi, tak my ještě chleba a rohlíky nedáváme, jedem bezlepkově do 8měsíců, ale vy jste už starý mazáci :grinning: vy ale na noc nedáváte kaši, ne? máte pořád ten good night? my jsme měli křupky, ale teď jsme už konečně koupili tyčky, jsou asi 15cm dlouhý, tak je to lepší :wink: na vánoce se ale chystáme na ty baby sušenky od nestlé :slight_smile: a dr. říkala, že po tý 8mi měsíční prohlídce už můžem najet na jogurty ap., tak se nám taky už rozšíří obzor, to víš, nám je teprve 7 :grinning:
21. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
tak základ upečenej, tak až vychladne, tak to ještě okrémovat a očokoládovat :grinning: a ještě pomazánku na chlebíčky :wink:
21. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
Oli, kaši dávám tak v 5 (někdy i vynechám) , na noc má normální Nutrilon, spí pěkně, tak jsem Good night přestala dávat....:slight_smile:

No to je jasné, že my musíme papkat o tochu více něž vy (jako sortiment), už nám je taky 9 .měsíců,neeee?? :grinning: :grinning:

Co pečeš za buchtičku??? Já dělám zapekané brambory na večeři, a voníí to tu...:slight_smile:
21. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
Gabi, zase 4 kolku.

Holky ta naše Vendula je dneska mrzutá, celej den :frowning2:

Uspávat jí nechci, v 6 jdem koupat.To by pak blbla.Ach jo.

Oli, tak to je fajn s klučíkem od Dani. :slight_smile:
21. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
Gabi, dělám nugátový řezy :wink: děsně sladký, ale všichni se po tom olizujou :grinning: taková moje tradiční, jinak moc nepeču :sweat_smile: jen na takový tyhle rodinný oslavy :sweat_smile:

Petruš, to víš, oddychla si, chudinka, bylo toho na ní už dost, kluci pořád marodný a ona sama :frowning2: no, ale psala, že to může být tím, jak byl Domík přenášenej, protože byl dlouho v tý zkažený vodě :confused: tak že mu to oslabilo imunitu :unamused:
21. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
hmmm, to zní moc dobře...:slight_smile: a co slavíte?? pokud to není tajné...:slight_smile:
21. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
ale ne :sweat_smile: měla jsem narozky, tak se sjede širý příbuzenstvo, od našich, přes bráchy, švagrovou a tchánovce :rolling_eyes: se hrozně těším :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.