• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
můžu Ti pak písnou recept :wink: jestli to teda náhodou neznáš a neříkáte tomu jinak :sweat_smile: je na tom krém ze salka :wink:
21. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
jééé, tak dodatečně všechno nej nej nej, zdravý a hodný dětičky, a manžílka k tomu... :grinning: :grinning:

receptík urči písni...:slight_smile:

musím jít, tak pá
21. lis 2008 v 16:49  • Odpověz
Oli, taky přeju Vše NEJ....
21. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
holky díky :slight_smile: zatím to není tak hrozný, ale za chvíli to bude spíš k pláči, jak budou léta přibívat :grinning:

Gabi, máš ho v ip :wink:
21. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahoj tedy takovy romany tady,
Zuzanka mi dopo spala pul hodky, takze ted mi spi uz od 3 venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli hod receptik sem co rikas?

Jo ten srazik kocky co?

Jo a Oli taky preju vsechno nejlepsi, zdravicko, stesticko a tak dale :slight_smile:
21. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
Zuzi, ip :wink:
21. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
jinak ta buchta je jednoduchá, jen se to všechno smíchá a navíc se mi vždycky povedla :grinning: a to já jsem kuchařka, cukrářka a pekařka na houby :grinning: :sweat_smile:
21. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
Panter, taky chci receptík - jinak hodně štěstíčka a zdravíčka k narozkám a jak psala Gábi, hlavně hodný a zdravý dětičky a ukázkovýho manžu :grinning:

Jinak manža volal, bude tam do pondělí a příští pátek jde repete! Chudák, chladí si pusu ledem, ale nemocnici si docela pochvaluje.

Holky, jdu na tu cácorku, teď zbaštila kaši a řádí jak černá ruka, jdu ji vykoupat a uspinkat! Bude to zvláštní, když taťka s námi dneska nebude usínat... :pensive:

Jinak zítra snad přijedou naši, tak budu ještě dělat večer plněnou veku, už mám štrůdly :grinning:
21. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
Míšo, máš to tam :sweat_smile: teda, já tady hážu jeden recept a přitom vím, jaký jste kuchařky a pekařky :sweat_smile: no nic, přispěla jsem svojí troškou do mlýna :grinning: příště přispěju zas až v lednu, až bude mít narozky manža a budu péct jinou buchtu :grinning: (druhou, kterou peču :grinning: pak ještě umím bábovku :grinning: )
21. lis 2008 v 18:39  • Odpověz
Já chci taaky receptík....

Já pekla včera tu kakaovou, mňam,
21. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
tak poslední ip vyřízeno :grinning: příště posílám rovnou všem :grinning:
21. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
ty jo miso plnena veka? No to jsou veci, ja se vubec neumim v kuchyni rozsoupnout pri tom me to tak bavi. Nemam na to bunky. Dneska se mi sice poved dobrej burtgulas (ovsem to neni zadna veda) no taky jsem upekla chleba a babovku, ale vzdycky jsem jen nahazela suroviny podle navodu a zamichala, to by sved kazdej. Takze ja se urcite nemam cim chlubit :unamused:

JInak Zuzanka dneska spala od 3 do pul 7 :rolling_eyes: sem zvedava na noc to bude asi sila. Jeste jsme tim padem ani nekoupali. No ted vecer se ji docela venuje tatka, zitra jdem na cely den k mamce a tatka bude doma odpocivat tak at si to taky uzije ne :wink:
no uz tady beka tak asi pujdem na tu koupajdu.
Jinak posledni dobou me zacinaji taky uz bolet docela dost zada :unamused:
21. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
Zuzi, já jsem v kuchyni levá a navíc mě to vůůůůůůůůůůůůůůbec nebaví :rolling_eyes: no, nějakej ten oběd ukuchtím :sweat_smile: zítra budou játra s rýží :grinning: a květáková polívkaa :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
jé, oli děkuju

to bude dobrotka
21. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
Holky, ještě se chci zeptat.Když vaříte, tak vaříte každej den, a nebo toho uděláte víc, a pak to dáte třeba do mrazáku, nebo jenom do ledničky?
21. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
Oli, zítra mě čekejte na obídek! :grinning: Mňam, játra s rýží se u nás nevaří, páč je manža nerad, takže jen když jsem sama doma....(nejsem náááhodou sama doma????)

Petruš, já vařím skoro každý den, někdy obden, navařím toho víc, manža to má k véče a druhý den do práce k obědu. No a o víkendech vařím jak v SO, tak v NE, oběd, někdy i véču, to aby zbylo hodně na PO a ÚT a já měla relativní klid! Do mrazáku moc nedávám, jenom když dělám např. knedlíky s uzeným, langoše.

Jo, Oli, díky za buchtu!!!

Holky, dneska se Viktorka teda předvedla, vůůůbec nechtěla usnout a řvala asi do devíti hodin. A to jsem ji dokonce nosila, dala jí prso, tak se na chvilku sklidnila a pak to začalo nanovo...ještě aby nám tak rostly zuby! No a nebo vycítila, že taťka není doma a mamce se stýská....???!!!Takže usnula ve čtvrt na deset, doufám, že bude v noci zase vyvádět! Jsem grogy, jdu spát!Brou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jo, příště vám hodím receptík na kokosové řezy, to je poháááááádka, dělala jsem jednou a myslela jsem, že sežeru plech na posezení! Teď jdu na štrůůůdl :grinning:
21. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz
Míšo, já taky vařim aspoň na dva dny.Je to pak jednodušší.Taky nedávám do mrazáku. :slight_smile:

A tak mě napadlo, to samé akorát jídlo pro děti.Vaříte taky každý den?Nebo na víc dnů? :unamused:

Blé, já játra nerada.Manžel zase moc rád :grinning: tak chodí nahoru k tchýni.Když je dělá.

Teda máme krásnej novej mrazák :grinning: plnej vepřovýho masíka :grinning: a já nemám žádnou fantazii. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co mám zítra vařit?Asi vyhrajou řízky a kaše.
21. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz
já Jáchymkovi vařím na dva dny :wink: jednu porci sní hned a druhou dávám do ledničky :wink:
21. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
A normálně ohříváš v mikrovlnce?Asi jo, viď.
21. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz
Holky, mě se to povedlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mám Vendulku v albíčku.

Ale jenom jednu fotku.A jak jsem to dokázala? Já nevim :grinning:
21. lis 2008 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky holky, to máme krááásné bílé ráno, cooo?

Měli přijet naši, ale nepřijedou, na Šumavě je víc sněhu a náledí, takže jsem je překecala, ať to radši neriskují...ale bude se mi stýskat!

Holky, taky když budu vařit pro Vikí, tak toho udělám víc, něco sní hned ten den a něco dám právě do těch skleniček na druhý den! Kamarádka to taky takhle dělala, snad dokonce dávala do skleniček na celý týden, ale to by pak asi chtělo zavařit...musím se jí ještě zeptat!
22. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
Ták, zítra nám je 6 měsíců.To to ale letí.

Dneska Vendy baštila jablíčko.Moc jí chutnalo.

A hlavně, dneska se obrátila i na druhou stranu.Takže teď budem trénovat :grinning: otáčky z bříška.

A taky dělá letadlo.Už pěkně zvedne ručky i nožky.

Holky dělá nám jenom radost. :slight_smile:
22. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
Péťo, ovoce by se mělo dávat tak za měsíc od zeleninky, aby si dítě nezvyklo na sladkou chut.. :wink: nejprve tu zeleninu kombinuj..2 dny třeba mrkev, pak zase 2 dny třeba květak a tak dále..mělo by se dávat 2 dny to samé aby se zjistilo, jestli není na něco mimi alergické a pak zacít ty vyzkušené potraviny různě kombinovat...

no mrkni urcite na kojeni.net, tam to je všechno dopodorbna vysvětlené....:slight_smile:

Míšo, v mrazáku můžes uchovat to papů až měsíc....
22. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
Gábi, no parááááda, takže navaříme a uskladníme! Pak vyndáme a ohřejeme a žádná práce...nééé :sunglasses: :grinning:

Gábi, chtěla jsem se tě zeptat, dělám na těch kalendářích....dávala sis jenom jednu fotku na měsíc? A jaká je kvalita fotek v tom formátu A3??? Začínám o něm uvažovat!

Petruš, tééééda, vy děláte pokroky, nám bude 6 měsíců 30. 11. a zdaleka nejsme tak daleko jako vy, ta moje malá můra je hrozně lenivá...no, i když, je narozená o měsíc dřív, tak se jí snažím ten měsíc dávat navíc! A vím, že o ten měsíc později už to taky všechno umí... :grinning:
22. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
Gabi, my teda ovoce nasadili po týdnu zeleninky a musím říct, že nám od zaačátku jela zeleninka víc než ovoce, a bylo fuk, že je ovoce sladký :sweat_smile: je to prostě dítě od dítěte :wink:

Míšo, nikam nechvátej, ono není kam :wink: užívej si, že je Viktorka ještě "ležák", až začne lézt a chodit, tak je to pak už větší záhul a navíc běhat Ti pak bude už pořád :grinning: fakt to děsně utíká a já si to třeba teď užívám, protože vím, jaký to bylo s Hynečkem, když se v Jáchymkovo věku už plazil a byl pěkný šídlo :sweat_smile: Jáchymek je pohodář, usměvavej, trpělivej a nikam nechvátá :wink: až to přijde, tak to přijde a každý mimčo je jiný :wink: a hlavně fakt hrozně rychle roste, až je mi to fakt líto :frowning2:
22. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz
jinak, Petruš, gratuluju k fotečce Vendulky :grinning:
22. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj kocky,
manza se Zu jeste chrni tak jsem si dala v klidu kafe a strudl :stuck_out_tongue_closed_eyes: parada

Kurnik dosli mi baterky v chuvicce :angry: no tak holt az se Zu vzbudi tak se vzbudi i tatka.

A tak baterky nedosli oni jsou uz vzhuru a tatka to vypnul a uz je mam tady.

No tak to zkratim, vcera jsme meli paradni den, dopo jsme sli do mesta na vystavku a ja pak k mamce az do vecera, uvarila obed (mam i na dnesek) tak jsme si uzili vsichni den. Tatka si delal svoje a oddechnul si, ja vlastne taky pac malou bavila babicka takze spokojenost na vsech stranach.

JInak s jidlem a varenim je to u nas tak, ze varim baj voko tak 4 do tydne a to jak kdy. Manza ma totiz udesny stravovaci navyky, treba vcera jed jenom snidani a pak cely den nic. Takze vetsinou co uvarim, tak pak nekolik dni ja sama jim a kdyz uz me to nebavi a jeste zbyva tak si to zamrazim ze si to dam nektery den k obedu.
V praci ji martin v kantyne (vcetne snidani tzn k snidani strida michany vajicka a sekanou :rolling_eyes: des, tudle jsem se na nej zlobila jak ji, tak mi oponoval ze tudle tam snidal obalovanou sekanou no chapete to? Takovy des a pak se divi ze ho porad boli zaludek :angry: ) No tak pres tyden doma uz ji malokdy vecer a ja kolikrat kdyz mi vyde cas neco dobryho udelam sem tam se mi to i povede, a tesim se jak prijede hladovej a bude mit radost z dobryho jidla no a on prijede akorat otravenej ze ho boli zaludek a ze jist nebude :angry:
Takze se docela tesim na vikendy kdyz muzu uvarit a vim ze se to i sni a nebudu to muset pak jist ja nekolik dni. Nejsem moc vybirava (i kdyz jatra nejim :slight_smile:) ale preci jen mit nekolk dni to same to neni moc zabavny. No takze u nas asi tak.
A s jidlem pro deti mame jeste cas, i kdyz zuzanka od nestovic vstava pravidelne po hodce a pul az dvou hodinach a ji timhle tempem i pres den tak jsem uz obcas docela unavena. Kdyz pres den zaspi na dyl (na dve a vice hod, vcera treba spala od 12 do 3) tak pak basti i po hodine :fearful:

No nic dite si kaklo tak ja jdu, tatka se radsi vyparil do koupelny a dela ze si cisti zuby :grinning: (ne fakt si je cisti)
23. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
Jo a Peto Vendulka je bozi a ma presne tvoje oci!
23. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
Ženský, kde jste dneska všechny???? Člověk si tady nemá s kým kecnout!

Téda, Zuzi, to ti docela závidím, že nemusíš vařit každý den...můj manža nemá vůbec možnost si někam zajít, někdy nestíhá sníst ani to, co mu dám s sebou, má toho tolik, že někdy neví, kde mu hlava stojí! Takže když navařím a on to pak přinese zpátky, tak by mě trefil šlak!

Gábi, ještě jsem chtěla prohlídnout tu fotku kalendářů a tys už je dala pryč!!!!!Hernajs! Já pořád nevím, jaký fotky použít, máme jich miliony a já jsem hrozně nerozhodná! Jakou kvalitu má ten formát A3? Dávala jsi fotky na celou stránku nebo víc malých?
23. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.