• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Kulli, dneska jesm k tobě chtěla zajet a nechat si Emmi odsát vysavačem...:slight_smile:
Odsávašku na vysavaš nemáme...:frowning2:
Noc děs, pořád se budila a plakala, jak měla ucpaný nosík..přes den to je ok,ale noci se zase bojím...:frowning2:

Můžu ti fotečky poslat mejlíky, i více tipů, jesti chces...:slight_smile:
Dávali jsme formát A3 a fotečky dost veliké, nějaké jsou skoro přes celý arch...kvalita mě přijde dobrá, překvapila mě !!! :slight_smile:

Jo a máme venku celý zub, konečně !!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
Gábi, gratuluju k zubu!!! Paráááda!

Hele, tak to jste měly zajet!!! Není nad odsávačku na vysavač, vysaje i to, co tam není!!! :grinning: Nééé, nekecám, fakt dobrá, já vždycky vystříkám nosík mořskou vodou, aby se toho co nejvíc uvolnilo a pak vysaju a kolikrát se nestačím divit!!!

Fotečky mi pošli, malík posílám do IP!!!

Já přemýšlím, že dám na každý měsíc jednu fotku - přes celou A3, aby to fakt stálo za to!
23. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
však my máme na jeden měsíc jen jednu fotku...:slight_smile: Mejíka pošlu večer, ju??

tu odsávačku asi pořídím...a ta mořská voda se kupuje v lékarně???
23. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
teda Gabi to ten zub vyrazil nejak tryskem ne?
Tu odsavacku na frnak mame a jeste jsme ji nepouzili. Ale myslim ze to je celkem rozumna investice. Ja zatim davam ty kapky od Mirky a vzdycky po koupani cistim vatickou a primo ryma nas jeste nepotkala.

Holky dneska jdu spat asi rovnou s nasim robatkem, opravdu pije klidne i po hodce je to nejaky narocny :confused: no ale zase pres den chrni obcas i 3 hodky. No lepe kdyby to tak mela v noci ze jo :rolling_eyes:

My asi pujdem nakonec taky do kalendaru ale budem je delat doma :slight_smile:

Tak jdu zase na kojo, zatim
23. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
Zuzi však já si myslím, že nás kapky od Mirky ted zachránili, rýma je nohem mnohem loší, několikrát denně vytírám a kapu do nosánku a je to ok... :wink:

Rýmu máme ted prvně, tak sjem z toho byla trochu paf...:frowning2:

S tím hlídacím koutekm pořád nějak nevím... :confused: ale asi bych se neměla bát a jít do toho, že????
23. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahoj

Gabi, tak vy máte zoubek. :slight_smile: Jsem zvědavá kdy porostou nám.

Teda Vendy dneska nějak nechce spát.Přes den spala cca 1 hodinku a už aspoň hoďku si v postýlce povídá.Je to sranda jí poslouchat.Jinak dr nám říkala že ovoce můžem dát klidně za týden jestli bude dobře snášet zeleninku.

Dneska teda jsem vynechala ovoce.Dostane zase zítra. :slight_smile:

Já se musim taky podívat na ty vaše kalendáříky.A to je teda z DM?

Míšo, dotázek.Jak často vysáváš nosík?
23. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi, kalendářík super!!! Budu dávat taky velký fotky, ať to stojí za ty prachy!!! :sunglasses:

Zuzí, s tím kójem ti nezávidím, já to měla tak od půlnoci, skoro každou hodinu se budila! Já jsem si fakt stanovila časy, kdy bude jíst a v tolik jsem jí dala najíst...jinak když se vzbudila mezi tím, tak konejšit v postýlce - dudlíček, hladit po tvářičce! Trvalo to chviličku a zabralo to! Teď máme v šest kaši (60ml), v sedm kojení, další kojení cca ve dvě nebo ve tři nebo ve čtyři, jak se vzbudí, další v cca pět, šest a pak až v deset ráno! A spinkáme ráno do osmi, čtvrt na devět!

Ale zase na druhou stranu si zvykla spát, ale odvykla si usínat...uspávám od půl osmý do osmi, hladím po tvářičce a jinak neusne! Budu se muset nad tím zamyslet!

Petruš, já jsem odsávala ráno a večer, když měla rýmu fakt pořádnou, tak i dopoledne, ale většinou jenom ráno a večer, abych jí zase ten nosánek moc nepodráždila!

Gábi, my máme mořskou vodu Physiomer a píšou, že se má stříkat i preventivně na očistu nosíku v rámci každodenní hygieny. My stříkáme občas, když v nosíku něco tuším... :grinning:
23. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
holky, tak to já teda nedám dopustit při rýmě na sterimar s mědí, to je pro nás přímo zázrak :wink: je to taky mořská voda obohacená o měď, takže taky čistě přírodní, může se sice používat jen 7-10dní, ale jak nám trochu začne týct z nosíku, tak na něj najedem a během 2-3dnů je klídek a vůbec se to nerozjede :wink: my jsme teda taky ještě pořádnou rýmu neměli, ťuk, ťuk, ťuk a odsávačku na lux taky nemáme, máme klasiku hadičkovou a zatím teda stačí :slight_smile: i když se teda divím, Hyneček rýmu teda měl (ale ten umí smrkat :grinning: ), pořád Jáchymka pusinkuje (to mu nemůžu zakázat) a Jáchymek nic :sweat_smile: tak jsem zvědavá, jak dlouho to ještě vydrží, když to Hyneček nosí ze školky :sweat_smile: doufám, že dlouho, musím to znovu zaťukat, ťuk, ťuk, ťuk :pensive:

ale jinak používáme denně čistej sterimar-taky je to jenom čistá mořská voda, už na Hynečka od miminka :wink: Míšo, physiomer jsme taky měli, ale ten sterimar nám nějak víc vyhovoval, ale je to vlastně to samý :wink:

Gabi, gratulace k zoubku! :slight_smile: u nás dr. říkala, že jsou dásně na spadnutí, tak uvidíme, ale je fakt, že poslední dvě noci spí dost neklidně a má takový ty záchvaty pláče, kdy se z ničehonic rozbrečí a za chvilku je klid :unamused: tak uvidíme, já na těch dásních nic nevidím :sweat_smile:

no, a dneska jsme byli celá rodina na obídku v restauraci :wink: bylo to mooooc fajn :dizzy_face: a teď s manžou přemýšlíme, jestli Hynečka na jaře nedáme na tenis :sweat_smile:

tak, co jste ještě probíraly.... :sweat_smile: kalendáře dělat nebudem.... jo, Gabi, a zvedli jste Emmince hlavu v postýlce? my jsme vždycky podložily nohy postýlky, aby byla hlava vyvýšená a rýma líp odtýkala :wink:

tak to je asi vše :grinning:
23. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
Miso co bych dala za to kdyby mala usinala tak ze ji budu hladit pul hodky po tvaricce v postylce, u nas se usina u mamy v naruci (u tatky to nefunguje :frowning2: ) a mama pekne hopsa na mici v prumeru tak hodinu. Rekla bych ze vy jste na tom dobre :wink:
Ale zatim nejsem tak zoufala abych ji nechala hystercit v postylce a cekala na cas kojeni. Hlavne mi prijde ze ma opravdu hlad. Kdyby chtela byt proste jen u prsa a dudlat, tak parkrat zatahne a usne , ale ona taha jak o zivot. Tak se mi nechce ji nechat hladovet. Vcera tak radila vecer, to byl des.
Nahoru na kojo jsme sli pred 8, mala se nabastila a pak byla vzhuru, tak jsem ji ale zkusmo dala do postylkz k projektoru ze treba usne a sla jsem do sprchy, pochopitelne zacala vyvadet hned jak jsem pustila vodu, tak nastoupil na mic tatka a ja jsem si tedy sprchu vychutnavala docela dlouho (dolu neni krik slyset :sweat_smile: ) no delala jak tygr tak jsem pak tatku vystridala, ta potvurka se u me temer hned uklidnila a celkem rychle (v naruci na mici) usnula. Zkousela jsme ji 2x polouit do postylky, pokazdy se probrala a rev, tim poslednim pokusem jsme ji dost nastvala, tak jsem zase nasadila mic ale rev nekoncil no a jelikoz bylo uz pul 10 tak jsem si rekla ze zkusim prso a fakt mela hlad! No tak jsem ji nakojila nahore v kresle, ze ji pak dam lip do postylky nez ji sbirat z postele, po jidle usnula a dala jsem ji do postylky a ze se kouknem s manzou na simsny a pujdem spat a pozor ve ctvrt na 11 rev jak tur, tak ja ji chovala, manza nahral pecicky ze brisko no pak jsem ji po chvili hysteraku zkusila dat do pusinky prst a malem mi ho urvala jak tahala!!! No tak zase prso, opet opravdu vydatne pila no a ja jsem vzdala umysl ji dat do jeji postylky, pac sem si rikala ze takle v noci vstavat nebudu :rolling_eyes:.
No spala do pul 3, uspech! Asi jak se vecer poradne naprala, ovsem me to bylo prd platny jelikoz jsme od tech pul 3 az do 4 nemohla usnout :rolling_eyes: No znova jedla v pul 4 pak pul 7, pak pul 9 a ted se uz zase hlasi o jidlo.

No jsem chodici mlikarna :grinning:
24. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Tak mala spi venku, no tak premeslim co ted podniknu, ze bych uklidila konecne tu skrin? Ne to se mi nechce, taky bych mohla nejak dat do kupy Zuzi fotky, na ten kalendar a tak vubec mame jich mraky no ale asi zkejsnu u PC na netu :grinning: nejak nemam chut neco zacinat, kdyz nevim kdy se ZUzanka vzbudi. Na tohle se vrhnu spis o vikendu, kdyz treba poslu tatku s kocarkem nebo tak.

Holky chtela bych manzovy k vanocum dat nejaky poukaz na masaze nebo tak neco, nevite kde bych mohla tohle poridit?

Gabi poslala jsem ti maila ohledne toho koutku na hlidani.
24. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
tak kocky tak jsem zase rozfofrovala tisicovku po netu :sweat_smile: na www.zuziii.cz
mala od 11 spi, vecer bychom chteli na vernisaz od 6 tak snad to nejak vyjde

jak se mate dneska vy?
24. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi, ahojík...

jsem tu na skok......

mejlík o dětském koutku jsem četa, ještě neodepsala... :fearful: no pořád tak nějak váhám zda ji tam dát nebo ne...podíváme se tam ve středu jak půjdeme na cvičení a podle toho se rozhodnu, ju??? Ty ji tam budeš teda dávat nebo máš hlídání???

Co budeš dávat vyšívat??? nebo kupuješ obleček s náoisem??? já chtěla koupit když byla Emmi malá bodycko "Miluji tatínka", ale nedošlo k tomu.....
24. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
no davam vysivat triko pro MM super tata, pro moji mamku "poprve babickou" ale to bude asi maly to tricko :confused: a pak zuzankce bodycko miluju tatinka a pak se jmenem :grinning:

No ted ve ctvrtek by mel mit martin volno tak bude jezdit s kocarkem ale jinak nevim. Mozna obcas moje babi. JInak nevim, Je to takovy cas kdy zuza obvykle spi, ale potrebuje byt venku s kocarkem, vevnit neusne a bude mrzuta. Ale rada bych to taky zkusila.

V tu stredu klidne muzem kouknout akorat tam jsou jen do 12 tak bychom se museli srazit driv at je tam stihnem.
24. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
koukám, že na té stránce je i oblečení.... :wink:
24. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
jj a krasny napisy pro tehulky, uz se tesim na priste :grinning:
taky se mi mooooc libi na Zu fleesova cepicka ale asi by ji ted byla velka a pristi zimu mala. Je hodne tepla tak nevim. Teda ne cepicka ale takovy ten satek
24. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
koukala jsem jeste na ten koutek, maji tam do 12:15 a pak od 16 hod, tak tam kouknem pred tim nebo potom?
24. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
já jsem nechala udělat Milanovi nejlepší táta na světě....:slight_smile: měl ho na sobě i na sportovním dni od Bosche v létě....:slight_smile:

tak to jsou pěkné dárečky !!!

Já byhc do toho koutku fakt ráda mrkla...tak bychom se mohli sejít dřív, nevadí???
24. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
já bych koukla před....:slight_smile:
a co Kulli, už se přidá na cvíčo??????
neva, taky to chci videt, co tam maji za hracky a tak. I kdyz asi bych dala Zuzi vlastni. Jestli ji kdyztak prebali a tak, ale myslim ze to cele probreci, proste chce byt u me ani tatka kolikrat nepomaha :confounded:
Jedine co me uklidnuje je ze budu hned vedle a ze pro me muzou kdykoliv dojit.

teoreticky bych mohla nechat zu i doma u tchyne, ale na to asi nemam. Nemyslim si ze by to s miminkem nejak zvlast umela. Navic kdyby se neco delo tak nez se z bazenu z Igy dohrabu domu, to budu klidnejsi kdyz budu vedet ze je blizko me.

Tak se ve stredu potkame uz ve 12 ? Okouknem koutek, holky si tam muzou treba i pohrat nebo tak neco, vyzpovidame tety a uvidime
24. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
jo Miso pod s nama!

hele ja koukala na nejaky svoje tehu fotky ja byla ja hroch a to mi porad prislo ze to tehu neni poradne videt :grinning:
24. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
Zuzi, na ty masáže bych se zeptala někde v kosmetickém salonu, vím, že zrovna v Otakarovce masírují nebo mě napadají ty thajské masáže u Gomelu...:slight_smile:

http://www.orientspa.cz/

POdle mě ti poukazku na nějakou částku vystaví těměř vsude...:slight_smile:
24. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
24. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
Gabi diky :slight_smile:

Mam odkaz i od holek z CB tam maji dikonce slevu pro mamky na MD tak sem si rikala ze to mooozna taky nekdy vyuziju :wink: http://www.viriditas.wbs.cz/Uvodni_strana.html
24. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
holky, tak hlásím, že mám umytý druhý okno :grinning:
25. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
jo, a ještě jsem vám chtěla říct, že v pondělí jedeme ke Kolářový, takže kdybyste měly chuť, tak můžem dát srazík :grinning: máme tam být v 15h, tak bych to zas dala na to dopoledne :wink: ještě bych pak potřebovala stihnout obstarat nějaký dárečky :slight_smile:
25. lis 2008 v 11:18  • Odpověz
je to to je parada, ja muzu!!!!
V kolik by se ti to teda hodilo?
25. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím, že bysme v pondělí taky mohly....teda ještě uvidíme, jak se nám taťka vrátí z nemocnice!!!

Olí, já hlásím, že už mi zbývá poslední okno na umytí z pěti, 3 mám už dokonce vánočně nazdobené!!! Teď ještě promyslet cukroví a dárky, s cukrovím začnu příští týden a dárky sepíšu večer!

Jo, už jsem měla hotovej kalendář a Viktorka mi tady zabušila do klávesnice a najednou všechno zmizelo...no je toto možné???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
tak ja letos asi ani zdobit nebudu, nejak me to letos nebere :unamused: snad budem pristi vanoce ve svym a to se pak vyradim.
A pect taky nebudu jelikoz v naso troube se to proste neda. No snad jednou v nove kuchyni :unamused:

GAbi jak to udelame zitra? V tom koutku jsou do 12:15 tak abychom tam tak ve 12 byly? No ZUza tou dobou vetsinou jeste spi, to je tak blby ze se s tim kocarkem neda az nahoru, no ted si rikam ze takova ta vyndavaci taska, ktera se mi vubec nelibi je dost prakticka, ze bych ji proste vzala klidne i spici nahoru. No muzu vycvaknout i celou korbicku, ale ta se takle s malou docela blbe nosi a je tezka.
25. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásím úspěch co se týče usínání, představte si, minulý pátek, jak jel manža do nemocnice, tak jsme mu na cestu s Viktorkou přibalily maličkého medvídka, kterého měla v postýlce! No a dneska jsem ho vyndala z baťohu a dala ho zpátky do postýlky a ona usnula úplně v klidu, sama, bez jakéhokoliv řevu, prostě koukala na svého méďu a spinkala! No je to možný, že by ty její řevy byly tím, že ho neměla??? No, uvidíme ještě zítra, jak usne!

Zuzí, já vím, že vůbec nemáte lehkou situaci s tím bydlením, ale nesmíš se v tom tak utápět! Víš, naopak byste si měli udělat krááásný Vánoce, protože to budou první Vánoce se Zuzíkem a měly byste na ně hezky vzpomínat, ať budete kdekoliv! Já vím, že ve svým by to bylo jiné, ale aspoň kvůli tomu miminku si udělejte Vánoce krásné, protože i ty tvé stresové stavy ohledně bydlení Zuzanka vnímá!!!Takže zkus to hodit aspoň pro tenhle čas za hlavu a vyražte do města - pokochat se, nakoupit dárky a užít si trochu klidu! :wink:
25. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.