• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
jééé kristý to bys byla skvělá .. prej musíme mít domluvenýho dochtora už před porodem tak bych to udělala rovnou ať na to pak nezapomenu :confused:
6. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz
kristy dik :wink:
jeste dotaz na zkusene rodicky, ctu nejaky chytry seznam veci do porodnice a je tu prohlaseni o jmene ditete. Na to je nejaky spesl papir?
6. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
jo, holky, v nemocnici na jipce mi sestřičky říkaly, že se v pohodě může kojit i přes bepanthen :wink: takže se omývat nemusí :wink:

jejda, musím kojit, tak se zatím mějte a páááááááááá :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz
ty jo dneska toho kone vubec nestiham, musim odtad nebo nic neudelam! Tak se zatim mejte
6. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Dludli to prohlášení o jméni dítěte musíš mít do porodnice v Českých Budějovicích v Krumlově to nechtějí :slight_smile: To by ti měl dát tvůj gynekolog, vyplníte to a oba podepíšete s manželem :slight_smile:

Kousi písnu ti do IP :slight_smile:
6. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahojky holky, to je dneska frmol v tý práci... :frowning2: Celej den volám do Aurory do Třeboně, chtěla bych si tam zařídit permošku na plavčo, ale nikdo mi to nezvedá a já to musím mít nejpozději do příštího úterý vyřízený, by mi poslali fakturu do práce, protože zaměstanavatel nám každý rok přispívá na kultůůůůru, tak mu tady přece ty peníze nenechám, néééé?

Zuzí ahoooooooooooj, taky by mě zajímalo, jak je to s tím prohlášením o jméně dítěte, musím si někde vyzvednout formulář???
6. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Kuli kdy ty vlastně půjdeš mateřskou? Pak si odpočineš :slight_smile: To je fajn, že vám zaměstnavatel přispívá, to je jasný že mu to nenecháš :grinning:
6. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz
Holky ahoj :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
Holky v kolikátém tt se vůbec chodí na mateřskou? :sweat_smile: Já jsem v tomhle nějaká zaostalá, musím si to zjistit :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
No to je hrůza, trvalo mi 10 minut než jsem se sem dostala :angry: :angry: :angry:
A to ještě smazali zobrazování na modrykonik.sk takže jsem tam čuměla do blba :angry: Nešel mi totiž modrykonik.cz šla mi modrastrecha.cz a beremese.cz a modrykonik.sk :rolling_eyes:

Na mateřskou se chodí 6 nebo 8 týdnů před termínem porodu :slight_smile:

Tak to sem píšu už potřetí :angry: :angry: :angry: ještě že jsem si to zkopírovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Hurá :unamused:
6. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
jituš čáááááf :slight_smile:

kuli já jsem včera našla doma ještě dva volňásky do bazénu do třeboně tak jsem hned začala hledat plavky a jsou mi krásně :grinning: to byl tenkrát kauf :grinning: kdyby byl manža doma tak vám je i blejsknu :grinning: mám červený s bílejma puntíkama :grinning: vypadám v nich jak marylin monroe :grinning:
6. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
jo me to taky neslo. Holky dneska jsem uz umyla nadobi hec! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli pro Hynečka ve školce a rovnou jsme tam přihlásili Jáchymka :wink: tak to máme z krku :slight_smile: když jsme tam odcházeli, tak krásně svítilo sluníčko a teď už tu prší :rolling_eyes:
6. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
Holky ahojky,
ty jo vy ste toho nakecaly..:slight_smile:

nějak nestíhám koníkovat...:frowning2: Celé dopolko jsem byla kočíkovat a ted se zase chytám, vypadá to, že bouře je pryč....:slight_smile:

Terka, zítra jdeme na ty naušničky, tak jsem zvědvá, snad tu doktorku najdeme...:slight_smile: musím mrknout do mapy...:slight_smile: Měla Kristýnka ty ouška potom zalepené nebo jak to chodí?????? A ted je ještě nějak opečováváš nebo už je to dobrý a nemusí se ničím mazat???

Panterka koukám, že máš doma s Hynečkem srandu, jak se o všechno zajímá...:slight_smile:
6. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
ahoj Gabi, tak tady pěkně leje :rolling_eyes: no nic, budem odpoledne doma :confused:
6. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
tady byl slejvak jako blazen, no ale ja jsem radsi na odpoledne na dve hodky usnula se psem na gauci a vzbudila jsem se pred chvilkou :sweat_smile:
6. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky, dneska jsem šíleně urvaná, poslední den a v práci si myslí, že ze mě musí dostat ještě maximum! Zítra už nebudu mít PC, takže už práce neeeee :sunglasses:
Ještě ke všemu jsem nějaká nachcípaná, myslela jsem, že to přejde, ale jsem ráda, že lezu....

Zuzí, dneska to odcvič i za mě, budu ráda, když dolezu domů.... :unamused: Fakt bych to dneska nedala....maximálně dýchání na pejska a to by mě vytekla obrooooovská nudle..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže cvíčo na 100% příští týden, OK?

Holky, my jdeme příští úterý do tý porodky! To bude prča...necháme si ukázat jako exponát MUDr. Ježka! :grinning:
6. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
kulli :grinning: :grinning: :grinning: já teda doufám, že dr. ježka už nikdy neuvidím :grinning:
6. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz
Ty, Panter, to musí být ucho.... :grinning: :grinning: :grinning: Představuju si ho cca jako Hanzlíka v Pojišťovně štěstí, taky takovej ježour mrzutej... :sunglasses:

Panter, co nového? Jáchymek spinká? A co Hyneček, byl ve školce? Asi si brášky pořádně užívá, cooo?
6. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz
kulli, akorát jsem ty dva velký vypakovala na plavko a malýho nakrmila :wink:

jo a ten ježek je docela mladej :grinning:
6. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
holky, potřebuji poradit...:slight_smile:

zařizujeme křtiny a vyšlo to tak, že pojedeme zase na prodloužený víkend k našim, ale ouha....zítra máme jít píchat naušničky a já ted řeším, zda je dobré jet po píchání s Emmi takovou dálku autem, jestli to bude dobré a tak...

co radíte??? mám ty naušničky o týden přesunout nebo to bude o.k., když pojedeme s píchnutýma ouškama??

já se toho bojíííím !!!! :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
Ahojky,
jsem tu jenom na chvilku malá mi řve na klíně a MM dělá véču :dizzy_face:

Gábi jj po píchnutí to Dr. zalepí, ale nás se ptala jestli nemáme čapku a když jsem řekla že jo, tak to jen přikryla tamponem a dala čapku, aspoň jsem s ní doma nemusela bojovat :slight_smile: A ošetřujeme pořád 2x denně framykoinem, ale už to má výborně zahojený :slight_smile:

S tou cestou nevím, Kristýnka nereagovala nějak podrážděně, ani nevěděla že to má, plakala jen protože jí drželi :slight_smile: ani při protáčení doma neplakala :slight_smile: :dizzy_face:

Panter já zase přihlásila dneska u zubáka, to je méně příjemná záležitost :grinning:
6. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Jo gábi už jsem vám nabízela že se sejdeme a já vám klidně cestu k dr. ukážu :wink:
Ale jak chceš, kdyžtak dej vědět na mobil :slight_smile:
6. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
Holky jste zvaný na sraz 16.5.2008 čas upřesníme ale je to v Pizzerce v Suchém Vrbném :slight_smile:
6. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz
jééé, Terko, on je nějaký srazík??? No, my máme ještě taťku doma, tak to asi neklapne, škoda, že to není o týden později, ale uvidíme :wink:
6. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
my totiž navíc ještě 14.5. jedem do budějc k rehábce, takže by to bylo asi moc brzy :unamused:
6. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz
Jééé, Kristý, že bysme se šli napapat do Pizzerky? Kde to tam je? Já se v Sucháči vůůůůůůbec nevyznám! To by nám mohla říct Dludli! :slight_smile:
6. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
Terka, on si bere Milan na 1,5 hodinky volno z práce, tak nás tam hodí autem, takže to bude taková rychlovka...ale díky moc...ale ráda bych vás viděla a sešla se v poklidu, takže až se vrátíme od našich jsme volné a plně k dipsozici, takže bychom si mohli dát nějaké hromadné rande v 6, ne??? ( my 3+ vy 3 )... :grinning: :grinning:

pořád jsem se ale ještě nerozhodla, zda je to fakt dobré takhke před cestou...:frowning2:
6. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz
Gábi, já sice ještě malou na světě nemám, ale myslím si, že bys jí ty naušničky mohla dát píchnout! Dáš jí lehkou čepičku, aby se jí nezapařila v autě hlavička a uvidíš, že to bude dobré!

A jedete už rovnou zítra nebo až ve čtvrtek? Já bych se toho fakt nebála! Ale je to fakt jenom můj názor :wink:
6. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.