• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
holky, já bych ten srazík viděla tak na 10h :wink:
25. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
Misko pravdu mas, ale ja se tim uz ani nestresuju, ani jsem to nejak nemyslela ze mam blbou naladu, jen nemam nejak napad a chut se s tim nejak delat s vyzdobou atd. Treba to jeste prijde, no a kdyz ne tak se to taky nepo, koneckoncu Vanoce nejsou o nazdobenych oknech, i kdyz to atmosferu dela hodne. Ja se Zuzankou zatim zpivam koledy a tak :slight_smile:
Sama se divim vanoce mam z celeho roku nejcasteji, no mozna je to tim ze nedavno jsem se tu na gauci kroutila v kontrakcich a ted najednou maji byt Vanoce s pulrocnim miminkem? Ja mam porad tak zari, maximalne rijen.

Hele s tim medvidkem to je neco, jak uz moc ty miminka vnimaji co? POtvurky nase malicky. A co manza vlastne? Jak mu je?

Oli to je docela brzy, ja bych dorazila tak na pul 11 az 11, driv malou do kocarku nedostanu. A kde se potkame? Co zkusit to na te Lanovce?
25. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
Zuzi, mně je to celkem fuk, ale já vám pak tedy opustím :sweat_smile: jsem myslela, aby bylo víc času na pokec :wink:
25. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
místo nechám na vás, ale ta lannovka mi vyhovuje :slight_smile:
25. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
http://www.stenalanovka.cz/lanovka/bar.html

maj od 10 tak to by slo, no jasne cim vic casu tim lip. No zkusim to nejak udelat, ale cestovat se Zu v kocarku muzu jen kdyz spi, a kdyz vstanem v jeji cas zedy v pul 8 do kocarku chodi prave tak kolem ty 10. Ale tak to je muj problem :wink: nejak to udelam.
25. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky, mě je to taky úplně fuk!

Jinak manža byl minulý pátek na té Homolce, kupodivu mu dělali jenom 2 zuby místo 4 a nikdo mu neřekl proč, takže tam byl přes víkend (jelikož je rizikový pacient se srdíčkem) a v PO přijel domů, teď marodí, ale chodí do práce (prý si to pak vybere, aby mohl být s námi a já abych si mohla dojít na preventivní prohlídky k zubákovi a na gyndu). No a teď v pátek jede znovu na další dva zuby! Fakt to nechápu, je to jako u blbých na dvorku :rolling_eyes: Ale jinak prý nemocnice fajnová, docela na úrovni, narozdíl např. tady od ČB!!!!

Holky, tak mám umyté poslední okno, večer budu vystřihovat andělíčky a přemýšlet, co upeču! Už začnu teď o víkendu! Když budu sama doma! Já Vánoce prostě miluju a jsem ráda, že SNAD budeme mít manžu ještě doma, že půjde na tu operaci srdíčka až po Vánocích, takže si to chci užít a hlavně udělat atmosféru i pro druhé, hlavně pro manžu a když k nám přijede nějaká návštěva... :sunglasses:

Tak, cipísek se mi probouzí, musím za ní....páááááááááááááááááááá :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
Zuzi, tak mně je to celkem jedno, jen mi pak musíš popsat, kde to přesně je :wink: nejlíp by bylo, kdybysme se sešli před :sweat_smile:
26. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
Miso ja taky Vanoce miluju, ale tedy po pravde letos jsem k tomu vyzdobovani jeste nejak nedospela :confused: teda az se stydim!

A co usinani s medvidkem je to ok?

Oli vis kde je hospoda Vatikan? Tohle je v prvnim patre nad tim. Je tam vytah, akorat k tomu vytahu je par schodu. Ale da se to. No jinak kdyz bys sla od Prioru po Lannovce smerem k poste (takze dolu, smerem k centru) tak je to po leve strane.

Takze pondeli, Bar Lanovka, a plati ta 10? Holky ostatni jak vam se to hodi?
26. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jo, Zuzi, tak Vatikán neznám :sweat_smile: to je někde u toho knihkupectví? :confused:
26. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky!

Zuzí, věřím, že na tebe Vánoce zatím nedoléhají....jakmile má člověk nějaké starosti, je to znát... :pensive: Kéééž bych na tebe mohla dýchnout aspoň špetičku té vánoční atmosféry!!!

Vatikán vím, kde je, doufám, že to zvládneme, i když si tím nejsem jistá! Uvidíme podle toho taťky, kdy přijede z té Prahy! :unamused:
26. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz
No nejspis to bude tim ze ja jsme se zasekla na rijnu
Hele on uz je ted v nedeli advent?????????????
26. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
Jo Oli myslim ze jo ze je to nejak vedle, nebo hned vedle te cukrarny, ja ted nevim jak tam jsou ty domy poskladany :sweat_smile: srazik si muzem dat klidne treba pred priorem nebo tak, ale ja fakt nevim jestli dam tu 10.
26. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz
tak to je fuk, prostě mi dáte v pondělí vědět, jak to stíháte, abych tam někde nestepovala hodinu :sweat_smile: před priorem by to bylo super :wink:
26. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
no tak ja to nejak promyslim a dam vedet
26. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz
tak dítko spí a MM v hospě... :frowning2:

se srazíkem počítám a budu tam...:slight_smile:

přepadla mě děsná rýma, sotva funím.... :angry: snad do rána zmizne, nasadila jsem léčbu...:slight_smile:
26. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky holky,

tak manžovi včera volal kámoš, že ta Praha padá, takže bude muset jet buď vlakem už dneska odpo nebo zítra hooooodně brzo ráno (cca okolo třetí ráno)! To je síla! Ještě ke všemu dostal manža včera děsnýho sprda od lidí v baráku, oni jako "výboři" nechali nainstalovat do baráku kamery a někteří lidi se proti tomu bouří, takže byl včera fakt KO!

Hooooolky, doufám, že ten srazík vyjde! Zuzí, je to v přízemí nebo je tam výtah??? :wink:
27. lis 2008 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Gabi, Ty víš, kde to je, viď? a stihla bys to kolem tý 10h? že bysme se sešly před tím priáčem a šly společně :wink:
27. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Míšo, to jsou jenom samý mrzutosti :frowning2: je to na palici, tak hlavně, at už má manža klid :frowning2:
27. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojík...

Míšo, tak to je teda :frowning2: :frowning2: hlavně at s manžou všechno dobře dopadne a v PRaze to zase zvládne na 1*

Oli,jjo, vím kde to je, už jsme tam se Zuzkou byly...dokonce myslím, že stihnu i tu 10 hodinu...:slight_smile:
Schody tam jsou, asi 5, k výtahu..ale my jsme si navzájem pomohly s kočárkama, tak to tak uděláme i teďka...:slight_smile:

Jdem za chvíli na akva a já dám porvé Emmi na hodinku do dětského koutku co je ve fitness, jsem z toho nesvá.... :fearful:
27. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Gabi, tak držím palce, ať to s tím koutkem klapne :wink: nevím, nevím, jestli bych se k tomu odhodlala :sweat_smile: pak rozhodně písni, jak to dopadlo! i když já myslím, že Jáchymek je takovej pohodář, že by to zvládl v pohodě :sweat_smile:

v pondělí super! budu teda počítat s tou 10h před priorem a kdyby se něco změnilo nebo jste se s Emminkou opozdily, tak mi písni sms :wink: abych nestepovala venku, ale šli jsme se ohřát dovnitř :sweat_smile:
27. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
tak v koutku to bylo ok, byla tam hondá a nakonec tam u i usnula...:slight_smile:

Míšo, ty nechceš chodit na to cvíčo s dětma,že si včera nedorazila???????

Jjo, budu na 10 u Prioru, jinak ti dam echo...:slight_smile:
27. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
Gabi, super :wink:
27. lis 2008 v 17:00  • Odpověz
Gábi, na cvíčo chodit chci, ale vždycky mi do toho něco vleze...včera přijela kámoška od nás ze Šumavy, bude sem jezdit na němčinu, takže včera měla volněji a chtěla se zastavit! Fakt mě to štve, už jsem s tím počítala. Příští týden budu asi ve Zdíkově a další dva týdny mi to nevycházi vůbec, jsem jednu středu objednaná v půl dvanácté zubákovi a další v půl jedné na gyndu! Manža prý si vezme volno a pojede se mnou a bude hlídat Viki, takže u mě to připadá v úvahu až po novém roce, jestli to teda ještě bude fungovat! Ráda bych!

Týýýjo, Gábi, takže v koutku OK? Hele, to tam berou i takhle malý dětičky? A kde jste byly?
27. lis 2008 v 18:25  • Odpověz
Jo, už mám stvořené kalendáře, to to trvalo...a taky podložku pod myš manžovi k Vánocům a vánoční přáníčka...už aby to bylo :dizzy_face:
27. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
Objednááááno, hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

Míšo, gratulace :wink: já už jsem si taky říkala, že bysme mohli nechat udělat nějaký ty kalendáře, když se to tu tak rozmohlo, ale prostě nejsem schopná se k tomu přinutit, vůbec se mi do toho nechce :sweat_smile: tak nic, si říkám, že bysme aspoň mohli objednat tchánovi a tátovi podložku pod myš :grinning:
28. lis 2008 v 08:40  • Odpověz
Ahoj,
tak ja jsem tedy aspon sundala krabici s vanocnima vecma z pudy, no mam predsevzeti ze behem vikendu udelam nejaky vetsi uklid a snad i nejakou tu vyzdobu, vcera jsme koupili v obi jeste nejaky vanocni serepeticky (nechala jsem tam 300 :confused: )

JInak jsme vcera litali jak splaseny, od uterka zacali delat na te nasi garsonce, bouraji se tam pricky a stavi nove atd, ni a vcera pry jake tam chceme dvere a co obklady no a my to jeste nezacali resit necekali jsme ze to bude takovy fofr. Takze vcera siko, hlava nam, sla z toho kolem, jeste ze barvy jsme meli jasne dopredu, ale i tak jsme nedokazali nic vybrat tak mame katalog a musime to co nejdriv rozhodnout, v 5 nam volal stavbyvedouci ze je u truhlare a jaky ze chcem dvere, tak my honem koukli na net a prvni co jsme nasli jsme mu rekli no sranda. Dneska je Martin v kuchynskym studiu, ja musim pak na pynarny no je to fofr. Chlapik rikal ze to budou mit tak v lednu ale podle me musi byt do Vanoc hotovy. Jen skoda ze to vlastne neni pro nas :unamused:
28. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzí, ale aspoň něco, když nééé nic!!! Jinak s Vánocema ti dávám plus!!! :wink:

Já musím někam pro adventní věnec, nebudu ho dělat, nemám chvojí, takže dneska se asi vypravím do Globusu! Protože v neděli je první adventní neděle!!! To je síla, jak to utíká! Ale počkám na manžu a zapálíme si svíčku až v pondělí, až se vrátí z nemocnice! Zrovna teď mu dělají ty zuby, tak držíme palečky!

Oli, my jsme nakonec objednali kalendáře 3, protože se mi tak líbil, že jsem si ho vyškemrala pod stromeček taky! Fakt, už mám místo, kam ho pověsím a odkud na nás to svíště bude koukat! Jinak ještě podložka a přáníčka, peněz jako želez! A ještě jsem objednala pro obě maminy Avon, takže celkem dáme i s kalendářema 3.000,-- Kč...no, od ledna už budu jenom na rodičáku a to už si nebudeme vyskakovat! Ale ještě teď si všichni uděláme radost!

Holky, dneska se mi zdálo, že Vikí se protáhla v košíku, ten se rozpadnul, jak byla veliká, ona se tam posadila, vylezla a spadla na čumu....úplně jsem sebou cukla a probudila se celá zpocená....to bude síla, až bude chodit! Oli, zlatý tvý slova, že všechno má svůj čas!!! :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Jo, dneska uválím perníkový těsto a když bude Vikí večer OK, tak budu dělat perníkový chaloupky, už mám šablonku, tak musím tomu cipískovi udělat domeček :grinning: To jsou serepetičky! Ale jak není manža doma, tak jsem si uvařila na celej víkend a mám roupy :sweat_smile:
28. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
Míšo, já miluju perníčky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže u nás je nikdo nedělá, tak doufám, že v pondělí přineseš ochutnat :grinning: nebo musí být nějak uleželý, či co? :confused:
28. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.