• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
já Tě stejně obdivuju a závidím Ty Tvoje kuchařský a cukrářský výtvory :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
Oli, nepřeháněj, prostě mě to baví a když je volněji, tak se do toho pustím!

Jinak s tím pondělkem pořád nevím, uvidím podle toho Vildy! Takže kdybych náááhodou nedorazila, vzpomínejte na nás v dobrém :grinning:

Těsto na perníčky už je v ledničce, počká do zítřka. Koupila jsem obyč věnec s tím, že si ho nazdobím, zítra mažu ještě pro jeden na dveře! Doufám, že až se vrátí Vilda z nemocnice, bude to tu vypadat trochu vánočně! :grinning:
28. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
Miso vsak ja mela spatny svedomi kvuli tobe ze ty takle doma makas a ja nic no tak jsem sla do sebe.

Dneska jsme vybrali kuchyn do te garsonky, obklady do koupelny (asi) no a vsechno mozny, je toho dost, reknu vam budem-li to vybirat nekdy do naseho domu tak se zblaznim. Toho vsude je, jeste porovnavat ceny, materialy, barvy, no proste, sem do te garsonky jsme to proste tak naflakali, tedy bude to pekne, nove, ale kdyby to bylo do naseho tak budu vsechno resit mnohem dyl! No ale jsem rada ze to slape, pry budou hotovy v lednu, ale ja jsem presvedcena ze to musi mit do vanoc!
28. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Ahojky prdelky!

Hlásím, že na srazík nedorazím, manžu pouštějí dneska z nemocnice, takže v pondělí jedeme k našim, my s Vikí tam budeme týden a manža jede v úterý domů, mají schůzi tady v baráku a ve středu jde do práce. Takže budu až ten další týden!

Chjo, docela mě to mrzí, ráda bych vás zase všechny viděla...ještě před Vánoci :frowning2:
29. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
hm to budem muset udelat jeste jeden do Vanoc. Hele a byla tu vubec Peta? Mozna o tom ani nevi, mate na ni cislo, ze bychom ji pisly?

Jinak kdy dorazim fakt nevim Zuza spi, ale ne na noc, nybrz stale mame odpoledni spanek :confused: :confused: :confused:
30. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Zuzi, tak jsem jí písla :wink:
30. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahojík,

jéé, Míša nejde, jo?? :frowning2: taky to teda vidim na ještě jeden srazík před vánocema..a doufám, že aspoň dorazí Peťa !!

U nás se právě teď usnulo, taky měla nevídaně odpolední spánek od 17 do 18,30...což u nás je spánek klasicky tak od půl 4 do 5 ...

Dneska jsem byla schánět adventní věnec a všude děs..ani jedna svíčka na věněc, tak jsem vzala poslední vonné červené a frkla jsem je na věnec..:.) vypadá to pěkně a jestě to má vánoční vůni...:slight_smile:

jsem zvědavá co budeme dělat až se konečně rozhoupeme jít kupovat vánoční dárky... :fearful: :zipper_mouth:
30. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ránko :wink: holky, koukám, že Kratoska se neozvala, sem ani mi neodepsala na tu sms :frowning2: uvidíme teda...

Gabi, takže v těch 10h před priorem? u toho hlavního vchodu, ok? kdyby něco, tak od 8:45 jsem na mobilu :wink:

už se na vás, holky, těším :slight_smile: papa
1. pro 2008 v 08:07  • Odpověz
nakukuji, zda srazík platí i v tomto orkánu...:slight_smile: ale asi jo...takže Oli, pokud nás to nikam cestou neodnese tak v 10 tam budeme...:slight_smile:

Snad se Péťa ještě ozve, to bude jinak mini srazík...:slight_smile:
1. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
Holky ahoj,

moc mě mrzí že dneska nedorazíme.Nerada bych vás nakazila.Ale manžel minulej pátek dotáhl domů rýmu.No, Vendula jí chytla až ve čtvrtek a já hned v pátek.Tak obě prskáme a manžel je OK.

Jinak na víkend tu byla moje mamina a přijel i brácha s rodinou.Jezdí každý rok. Tak jsem ani nekoníkovala.
Nevim, dočtu vás někdy jindy.

Akorát v sobotu jel manžel pro ten novej podvozek.Do bejbycentra.

Problém byl takovej, že nám dali na sporťák dva jiný kusy.Podvozek byl z minulé kolekce no, a ta boudička byla právě model 08.A to k sobě nepatří.Takže jsme nemohli složit sporťák.Ale dali nám novej podvozek, tak máme zase novej kočárek. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Je fakt že manžel říkal hned že to neni ten co jsme objednávali.Ale já jakej by to asi byl.....no a teď fakt měl pravdu.Rozdíl tam je hned vidět.

Tak jsme dnaska už sporťákovali.Vendule se to moc líbilo.Koukala, a usnula.No, spala chvilku než jsem koupila rohlíky tady na DV. :grinning:

Jinak Vendula se z postele normálně začíná zvedat.I v lehátku.Chce pořád sedět.Tak jí občas posadim, vim že je ještě asi brzo, ale prostě ležet nééééééééééé.Včera pěkně papala mrkvičku i jablíčko.Tak se lepšíme.Zato dneska nechtěla.Je to tak na střídačku.Jeden den baští a druhej den by chtěla jenom mlíčko. :slight_smile:

Ach jo.Sedim tu s ucpaným nosem, Vendula je nahoře u babi a mám perník v troubě.Tak dopeču a pomažu pro dítě.
1. pro 2008 v 17:10  • Odpověz
holky please , neznáte nějakého dobrého kožního v Budějkách???

Díky moc !!!

Co Vendulka, už je ok a rýma je pryč?? Já fakt doporučuji tu odsávačku na lux, pořídili jsme ji a je parádní a rýma je fuč !!! :wink:
3. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Gabi, my chodíme k Vaníčkovi, je to tam za poliklinikou sever v riegrovce :wink:
3. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
Gabi tu odsávačku máme.Je dobrá.Jenže Vendy i manžel jsou OK a já prskám jnad ještě víc.Takovouhle rýmu jsem dlooooooooouho neměla.

Ach jo.

A jakej byl srazík?
3. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj
tak ja vcera mela Zuzi prvne v detskzm koutku na hlidani, tak hlidani probehlo ok jen jina holcicka mela zachvat ze tam s miminem nebude ze bude rvat :sweat_smile: no citila jsme se pekne blbe kdyz jsem tam to nase mimco nechavala, chudak to druhe dite :confused:
no zuza zacala plakat az tesne nez jsem prisla, pac byla ospala. V koutku byla od 11 do 12 coz je presne doba kdy spi. Takze byla mrzuta no a pak nam to rozhodilo cely den. V dobe kdy obvykle vstava tedy v pul 1 usnula v kocarku, ale porad se budila, no tak jsme jela domu i busem abych ji mohla mit na ruce, plakala, a rikam si ze doma ji prebalim dam najist a pak ze si dachne v kocarku pred domem. No jenze nez jsem dojela ze zastavky domu, tak usnula, no nechala jsem ji tedy venku, ale stejne jsem k ni behala co chvili jelikoz zacala natahovat, ale zase zalomila. No takze hlidani ok ale jinak den na prd a vysledkem toho vsehop bylo ze jsme prakticky od 2 v noci do pul 5 rano nespaly :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No a ted tu sedim curbes jako neco, ale nemam total silu a ani chut, ale uz je mi tu net brajgl neprijemnej. Nop uvidim co s tim, ale ted si asi udelam k obedu pizzu z mrazaku na nic narocnejsiho na vareni nemam :pensive:
5. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
Je Zuzo, tak jsi na tom cvicu přece jen byla?? a jaké to bylo?? takže premieru máte taky za sebou...:slight_smile: Emmi taky vychází ten koutek na dobu kdy spinká... :fearful:

Já jsem z těch uradů už hotová, včera jsem po nich lítala, dneska znova, nové papíry na katast a znovu jít ověřit podpisy...si to sčítejte se mnou..pořád nějaké potvrtení, ověření, no penízky lítají... :angry: :angry:

už aby bylo postavíno a klid!!!

Taky se mi nic nechce, ani vařit..takže to vidím opět na rohlík, ten jsem už měla mezi tím lítáním včera...:-/
5. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz
holky, nechcete koupit holčičkám návleky k sukýnce?? já je chci dát na vánoce Emmi k sukýnce, tak je budu objednávat, tak že bychom ušetřili na poštovném...:slight_smile:

dejte vědět,ju?? :slight_smile:
5. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
tady je nějak mrtvo... :fearful: kde jste kdo?? :slight_smile:

holky, s Emmi je teď taková sranda, co se rozlezla....no je to asi více plazení,ale občas tam dá i kolínka...
dostane se kam chce a nebeká...:slight_smile:

ty návleky:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12482775&tab=0
8. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahoj tak nas tatka je marod, prujem zvraceni horecka no vypada desne, hlavne aby to nechytla mala!

Gabi ty navleky vypadaji dobre ja bych nejaky asi brala prohlidnu to!

Cvico dobry, jen vevnitr ona porste neusne takze cely den rozhazeny a na prd. Ted ve ctvrtek asi budu mit hlidani zarizeny.
8. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
Gabi jaky budes kupovat? Me se libi ten odstin 1 o kterem pisou ze neni :unamused:
8. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
1 se mi taky moc líbí, tak zatím váhám mezi 3,6 nebo celý jednobarevný...:slight_smile:

jejku, copak to Martina přepadlo?? a jak to má už dlouho?? snad to bude 1-denní záležitost a zmizí to rychle pryč !!
8. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
no tak to koukame uplne na stejny ty navleky.

No na jeden den to asi nebude, celou noc behat na WC mel prujem a zvracel, rano se oblik ze jde do prace ale nedolez ani do auta tak volal ze nedorazi a sam dobrovolne lezi a mluvil o Dr ale ze az zitra rano, dneska to nezvladne. Ma k tomu horecku. Hlavne doufame aby to nebylo nejak nakazlivy aby to nechytla mala, te by to asi dost zamavalo s telickem, i MM je pomalu jak pred umrenim.

je ted vylez je zelenej jak sedma a musel pred dum pro balik.

No jina 16. jdem na vitani v 1 a pak k Landovi na foceni se tesim, musim nejak promyslet nejaky obleceni, pry na malou bile dupacky, no to nemam, :confused: ja nejakou bilou kosilku, no to taky nemam :fearful: tak nevim. Kridylka pry budou na Zuzanku velka, tak pry ze si je muzu vzit ja nebo manza :grinning: :grinning: :grinning:

No tak nevim jak s tim oblecenim nejak to budu muset promyslet.
8. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky,

Gabi jestli budeš objednávat ty návleky, tak já bych chtěla taky.A to číslo 3, 6 a 20.

Dej vědět ju?

Jinak ještě slabě prskám, ale už je to dobrý.

Zuzko, věřím že to z manžela co nejdřív zase odejde.To je děs tyhle střevní chřipajzny. :wink:

Dneska jsem pekla perníčky.Docela se povedly.Akorát první plech dostanou hafové.Jsem je spálila. :grinning: Vendy začala tak plakat, že jsem se k troubě nějak nedostala. :slight_smile:

Zatím ahoj
8. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Ahojík,

ju, tak to se moc těším na fotečky od Landy...:slight_smile:
Jak je Martinovi?? No doufám, že líp !!!

Péťo, chci je objednat do konce tohoto týdne, takže si utbe píšu tri kusy, pochopila jsem to dobře, ju???
Tak ještě počkám na Zuzku, jaké chce to čísilko a objednám je !! :slight_smile: Uź se těším, jak v nich bude Emmi machrovat...:slight_smile:

Já včera dělala jednu várku praciček a jsou taky mňam mňam..:slight_smile:
9. pro 2008 v 08:46  • Odpověz
kocky kvuli rodicaku mam jit kam? jako na pracak nebo na maj? DIky :wink:
9. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
Zuzi na pracák, je to hned v přízemí v pravo...:slight_smile:
9. pro 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nestíhám...hele, mám dotaz...nemáte některá zájem o lázně Bad Füssing na 29. 12. 2008? Měli jsme to jako dárek, ale všichni na ten datum už něco mají....chjo, takže nevíme, co a jak! Jinak se jede z ČB cca ráno v šest, návrat ve večerních hodinách, koupání cca 6 hodin! :slight_smile:
9. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
holky tak volal manza od dr, pry podezreni na uplavici, no to snad ne :frowning2: v patek budou vysledky, tak snad zustane u podezreni! Mala by se pry i kdyby to bylo nakazit nemela, no to doufam, pro ni by to byl asi dost zahul.

Gabco dik :slight_smile: a ty navleky nevis jak jsou dlouhe? No nikde to tam nepisou tak nevim. No a nemuzu se rozhodnout mezi temahle: jista jsem si jen tim 19. Ta jednicka by byola nejlepsi, no a jinak se nemuzu porad rozhodnout :unamused: 3,6, 9, 10 a 19

Jdu se naobedvat a pak uvidim, napisu tedy ktere
9. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
Gabco tak tedy cislo 10 a 19. Ale bylo to tezke rozhodovani :wink:

Holky Miso a Gabco jeste mi porsim dejte tip kde jste nechali delat ty kalendare? I kdyz my uz to asi nestihnem :unamused: a budem muset zustat u puvodniho planu ze je vyrobime doma.
9. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
jejku, uplavice??????? :confused: :fearful: :fearful: snad se nepotvrdí !!! a jak se to dlouho léčí???

My máme kalendáře od Fotolabu a trvalo to tak týden..tak tam písni a zeptej se, zda to do vánoc 100% stihnou, myslím, že ještě jo !!

Jak jsou ty návleky dlouhé netuším, no kdyžtak je bude mít aspon na dlouhou dobu..:slight_smile: taky objednávám dvoje, jednobarevné a proužky...:slight_smile:

Kullli, ty nic???
Lázně bohužel pro nás nee, ani nebudeme v tu dobu vBudějkách,ale u našich..zkus dát inzerát třeba na MMB nebo sem na koně...
9. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
tak můžu ty návleky už objednat?? :wink: :grinning: Péťo, ta tvoje objendávka je závazná nebo sis barvičky ještě rozmyslela a chceš je nějak pozměnit???
9. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.