• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Gabi je to tutovka.Objednej.

Zuzko, ohledně rodičáku.Musíš na pracák se žádostí.Ale nejdřív taky musíš na máj na socku.Oni ti tam musí do toho jednoho papíru napsat denní dávku co jsi na MD.Pokud ti to náhodou nepřišlo poštou.A nebo jestli jsi pracovala u velké organizace tam musíš s tím papírem do práce.Pochopilas to? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Mě to teda přišlo až když jsem byla 14 dnů na rodičovský :grinning: tak teda nevim proč to nějaká kačena ještě posílala.
9. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
ok, objednávám..:slight_smile:

tak já na Máj nemusela, jen do práce...:slight_smile:
9. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
nesel mi kun ale stihla jsem si prispevek ulozit :wink: tak ho posilam ted

ha no tak na to ze mam statnice ze socialniho zabezpeceni jsme total mimo, ja tedy zrovna dneska ten papir poslala do prace :confused: materskou mi platili z prace, i kdyz jsem zkoncila par dni pred nastupem na MD v praci bylo to v ochranny lhute. No snad jsme neco nezvojtila :confused:
hele ale je to tak ze mi rodicak sami od sebe daji v te 3 lete dobe ne? Nebo mi ho daji az teprve kdyz tam donesu tu zadost?
No a kdyz uz vyzvidam kolik ze tydnu je materska? Zase po me chteji do banky vymer MD ja nic takoveho nemam to mi asi meli dat v praci ne? Z prace mi ale napsali ze mi MD uz skoncila a ze maji akorat moje vyplatky
9. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
jo mela jsem si to nejdriv znova precist s tou MD to uz vim, ta mi skoncila pred 14 dny :confused: ja jsem na takove veci pekny bordelar! :angry: No snad mi prijde v patek ten papir z prace a hned naklusu na ten pracak, snad to bude ok kdyz dam zadost v prosinci! No proc ja tyhle veci neresim vcas to nevim :angry:
9. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
kde pa ste???

KOcky co ten predvanocni srazik? Ja bych vas rada vsechny videla!!!! Az si Gabca vzpomene kde videla nekurackou kavarnu s detrskzm koutkem v centru tak se muzem sejit tam! :sunglasses:

Me se hodi pondeli, utery nebo patek nejlepe tak od 1 hodiny jak u vas?
10. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahojky holky,

nějak nestíhám, peču cukroví jako blázen, chybí mi ještě dokoupit pár dárků, zabalit, nakoupit na Vánoce, je toho docela dost, takže narovinu říkám, že srazík před Vánocemi NESTÍHÁM! K tomu všemu jedeme příští pátek k našim s dárečkama a pak ještě musíme objet manžovu stranu, takže to fakt nevyjde!

Dneska měl manža odpo volno, já jsem byla u zubáka, měla jsem docela strach, říká se, že se po porodu dost kazí zuby, ale ani jeden kazík, takže paráda! Taky jsem byla v práci, vyzvednout objednávku Avonu, takže mám pro obě maminy dárečky! Taky máme ty kalendáře, jsou úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný, takže Gábi, díky za tip, fakt stojí za to!

Taky jsme byli v Bejbycentru, dokoupili jsme dárky pro Vikí - ohrádku, nočník, 2 hračky a manža se na první pohled zamiloval do mluvícího pejska od Fisher Price, kterých tam mají mraky a tak jsme ho koupili, stál litr, ale jelikož má Vikí ještě 2 tis. nasbíráno na hračky od našich, tak jsme ho prostě vzali, byl to takový úlet, takže bude pod stromečkem fakt veselo (spíš my budeme mít veselo...Vikí to ještě moc nebere)!

Tak, jdu spát, včera jsem šla v jedenáct a byla jsem grogy, zítra pokračuju pečící maraton!

Tak čágo a písněte, jak se máte!

Jo, holky, jakej je jídelníček vašich zlatíček? My, co jsme teď najeli na příkrmy, tak mám pocit, že jsem dost omezila kojení.... :unamused: Dopoledne zelenina, večer kaše a za měsíc přibude ještě dopolední svačinka - ovoce....doufám, že se mi neztrati úplně mlíčko! :confused:
10. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj, tak mě se taky hodí ty dny jako Zuzce.

Ve středu jdem na očkování tak to ne a ten čtvrtek raději taky ne.Možná dostanem už prevenar tak kdyby náhodou měla Vendy teplotku.

A odpoledne je mě to jedno. :slight_smile:

Dnes jsem byla s Vendulkou u Dr.Kolářový.Vpohodě.Chodíme tam prej jenom preventivně aby dyštak neměla křivou páteř. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NECHÁPU.

To nás tam poslali ohledně nožiček a ty máme taky dobrý.No holt asi potřebujou 30 Kč každej měsíc. :wink:

Míšo, já dávám zeleninu k obídku a kolem 15-16 odpolední svačinku a to ovoce.Jinak pořád kojim.Začnu pomalu s čajíčkem a dneska poprvé dostala Vendulka šťávičku Hipp.

Dárky nic moc nemáme.Skočíme nějakej den do makra a hlavně já vždycky nějakou drobnost koupím ve městě.

Dneska jsem koupila nějaké trička a dvě osušky.

Cukrový budu péct zase o víkendu.My ho nějak nemusíme.Tak pár kousků aby se neřeklo.
10. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
Miso teda :unamused: ani jeden den ti nevyjde? nevidely jsme vas zensky jakou dobu! To sou moresy tedy :wink: Hele a jak je manzovi?

U nas jidelnicek mliko mliko a zese mliko :grinning:

Holky dneska zuza spi nejak podezrele, v 8 sla spat v pul 9 jsem tam bezela ji uspat znova, v 9 tam sel manza, pul hodky mala rvala, kdyz jsem myslela ze uz tyam pujdu tak manza yrovna prisel (dal si hned panaka :grinning: ) no a od te doby spi a propasla i svoji vecerni pul 11 na kojo :astonished:

No a behem toho jsme stihli kouknout na fillm a ja u toho vyzehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele tak brou!
10. pro 2008 ve 23:17  • Odpověz
dobré ránko :wink:

tak vzhledem k tomu, že už není ani 14dní do vánoc, tak se ze srazíku omlouvám :sweat_smile: příští týden už mě prostě nikdo do budějc nedostane :sweat_smile: leda byste chtěly zajet na výlet do krumlova :grinning: každopádně si to užijte :wink:
11. pro 2008 v 07:50  • Odpověz
hm tak podniknem to vubec? Jen takove trio? No stejne si musime dat ty navleky, ze jo :sunglasses: :grinning:

qabi jak to vcera dopadlo? Zuza spala az do pul 1, babi uplne zmrzla :sweat_smile: a pak spala znova od pul 2 do 3 tak prima.

Vecer sla spat v 8 a az do 12 se budila po hodine na kojo no prima :rolling_eyes: pak vim o pul 3, o pul 6 ale vstavali jsme vickrat, a od pul 7 jsme vzhuru :rolling_eyes: Co se to deje?
12. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahojík,

já pro srazík jsem, tak aspon ve 3 - já, Zuzka, Peta a předáme ty návleky, dáme kafíčko a pokecáme...:slight_smile:
myslím, že by mohli dorazit už dneska, uvidíme...:slight_smile:
tak co třeba srazík hned v uterý??? :slight_smile:

Včera nic moc, nemohla jsem se ani obleknout a vysušit vlasy, dost brečela a nedala se položit...hlavně, když jsem s ní šla zpátky do koutku pro věci, tak soustila jen jsem tam vešla, asi si myslela, že ji tam chci zase dát...:frowning2:

Takže pro mě koutek asi končí....
12. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
:unamused: nejste vy ted v dobe kdy byva ta separacni uzkost?

V utery mame to vitani a foceni, no po pravde by se mi to hodilo nejlip bud ve stredy nebo ve ctvrtek po nasemcvicu kdyby pete nevadilo dojet do igy? co ? :slight_smile:
12. pro 2008 v 09:18  • Odpověz
no nevím zda to je ta separačka, řekla bych že ne...spíše včera byla přetažená, nespala a ten koutek ji naprdnul..:frowning2:

Jjo, v Igy po cvícu by to bylo fajn, my stejně dávíme kafíčko, tak by se to spojilo... :wink:

na vaše focení jsem zapomněla...:slight_smile:
12. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
no tak uvidime co ta Peta

to plavani by bylo nejlepsi tak od 1 co? pekne po spanku, nabasteny a hraly by si v koutku.
POsledne mi ta pani rikala at si vezmu dovnitr kocar ze mi bude jezdit s ni tam. No nevim jetsli by vevntir kocarek fungoval a hlavne uz se vidim jak rvu nahoru kocarek.

Hele uz ses nejak hlasila k Mirce na plavani? pry zacina v lednu a jsou tam i mensi deti nez rocni
12. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Ahojík, jenom na skok.

My jdem ve středu na očkování.V 11,30 a nevim jak budem mrzutý.Měla by nám dát už i prevenar.

Tak opravdu nemůžu slíbit že přijdu.

Ještě nakouknu večer.Zatím papa
12. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
Mirka mi říkala, ze mín než rok nechce...ptala jem se ji posledně a říkala mi až se nahlásím až na březen, že leden je moc brzo..tak nevím...půjdu teda až v tom březnu...

Pěto, tak muzeme klidně i jindy, třeba ctvrtek...:slight_smile:
12. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
Gabi, tak fajn.Budu se těšit.Ještě se domluvíme :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
Ted jsem viděla někde reklamu na nějaký super koutek na Maji, je to ale z ruky, co??
a pro větší děti je tam i bludiště či co... :wink:

Zuzi , co Martin a výsledky od MUDr.???????
12. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
to bude asi to matersky centrum ne?

Vysledky dobry nastesti, sice jeste nemel vsechny, ale i tak (navic stejne chodi od ctvrtka do prace :rolling_eyes: ...)

takze to vypada na ctvrtek?

JInak v noci od pul 3 do trictvrte na 5 byla vzhuru z toho vic nez pulku probrecela :rolling_eyes:

co to jako je?

A dneska spala od pul 11 do pul 3!!! Se picnu.

No tak bezim na kojo a jsem zvedava na dnesek :confused:
13. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahojík,

Zuzi, mylím, že ti není to MC...

tak to jsem ráda s tím manžou!!!

a nerostou Zuzi zuby, ty horní?? ty prý davají dětem zabrat a brečí se u toho...

a pozor, dělá se u nás od včerejška "jak je velkikááááá "......:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
kocky tak co to nase rande?
15. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
mě je to jedno, přizpůsobím se..můžu kdykoliv kromě pátka...:slight_smile: myslím, že to záleží na Pétě, ne??

chystám se odpolko do města na vánoční dárečky, tak snad pořídím...:slight_smile:
15. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
návleky jsou doma !!! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
no mozny to je ty zuby, zacala zase dost slintat

No a me by se zrovna patek hodil nejlip. Ale snad to zmaknem. Zitra mam tedy nakonec uplne plno.

Dneska jsme meli jit do mesta s mamkou na nakupy, ale babi si rano zlomila kycel tak s ni jezdila mamka po nemocnici no mam z toho naladu pod psa, snad bude alespon mozne aby sla na operaci, kdyz ne bude muset pres 6 nedel lezet, coz je u stareho cloveka dost na houby.

Tak jsem myslela ze by mamka prijela aspon k nam na kafe odpoledne, no chapu ze je z babi taky hotova, ale stejne jsem myslela ze se rada zastavi, ale rikala ze mozn aaz vecer, no tak to uz vidim ze neprijede a kdyz jo tak se trefi do doby kdy se ji nebudu moct venovat. No tak jsme z toho vseho takova mrzuta, mamka porad rika jak by chtela byt uz v duchodu aby mohla byt se Zuzankou a tak, ale kdyz pak ma cas tak ma plno jinych veci :unamused: . Jak rikam chapu ze dneska je to neco jineho, ale ono to uz takle bylo vickrat, tak jsme z toho zklamana. Je fakt ze ma taky praci doma a tak, no ale dneska se zkratka citim takova sama a odroznuta. Navic Zuza desne blbe spi, nemela jsem ted ani chvilku. Ted uz beka venku v kocarku tak jsu pro ni.
Jo a taky jsem venku asi na 2 ,metrech vyjela vsema koleckama hovno :angry: nevim proc to ty lidi nemuzou uklidit?

No snad budem brzy vedet zda babi muze na operaci, moc doufam ze jo.

To jsou zase Vanoce, pred 2 lety meli mamka a babi s dedou vaznou nehodu v aute ted zas tohle.
15. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
jejku Zuzi, tak to mě moc mrzí s tvoji babičkou, tak at je zase co nejdříve v pořádku ! Takhle na vánoce to je děs a smutný, to chápu... :frowning2: :cry:

tak nechceš si pokecat at se ti zlepší nálada?? půjdu do města koukat po dárkách, tak si můžeme dát někde spicha a třeba kafíčko a pokecat, nabízím se !! :slight_smile:
15. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzí, to mě taky mrzí s babičkou!!! Mamku musíš pochopit, taky to asi nemá lehký!

Holky, já jdu ve středu na gyndu a pak ke kadeřnici, moc se těším, manža bude hlídat! Ale na druhou stranu už teď jsem ve stresu, jak to doma spolu zmáknou :unamused: :grinning: Ale už se docela těším!!!! Jinak u nás normálka, Vikí je takovej čertík...ukecaná, dělá na mě samý opičky, někdy mám pocit, že si ze mě dělá schválně šoufky! Papáme zeleninku, už začneme přidávat i masíko, večer kašičku! Takže paráda, v noci spinká :grinning:

Manža musí tenhle týden nafaxovat výsledky předoperačního vyšetření do Prahy, takže myslím, že dost brzo půjde na operaci...termín mu ještě neřekli, ale když to chtějí nafaxovat, tak to bude asi co nejdřív! Tipuju to cca na druhý týden v lednu, ne-li už ten první!!! Chjo :confounded:

Jinak jsme se s manžou minulý víkend děsně pohádali, to byla Itálie jak hrom, ale kvůli takový blbosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že se pročistil vzduch a bude zase chvíli klid a pohodička, zatím to tak vypadá!
15. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
Gabi diky ale jsem na netu az ted a navic ona mamka nakonec prijela sem k nam odpoledne i s malym brachou tak to bylo prima :slight_smile:
No taky rikala ze byla trochu zklamana ze se tesila na ten den spolecne ve meste, a misto toho resila babicku. Ona si totiz zlomila krcek, jeste sla vencit psa (byla u tety a hlidala ho tam, oni se dneska vraceji z dovoleny) pak se busem z ceskyho vrbnyho vypravila domu, pac ji bylo zle tak si volala dedu (ne sanitku opravdu ne, dedu) ten ji jel busem naproti, takze dojela domu - bydli u nemocnice, zabalila si tasku do spitalu, a pak volala moji mamce, at ji do nemocnice odveze a cekala posazena na zidli dole na chodbe v dome. Mamka mela rozum a zavolala sanitku, babo dostala sprda proc ji nevolala hned.
No byla v soku, bila zelena, klepala se, mela starost kdo udela na Vanoce salat, no to je nase babi. Pripravovali ji na operaci, ale pak ji zrusili kvuli teplote mela 38 tak snad zitra ale dobra zprava je ze na operaci muze jit.

holky co tedy to rande? Nejak se mi to plni ten tyden, mozna bych nakonec uvitala kdyby to byloi treba pristi pondeli?
15. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
Zuzí, já na srazík nejdu, mám toho víc než dost a příští pondělí už objíždíme manžovo rodinu s dárkama a v úterý už chceme mít klid před Štědrým dnem! :wink:
15. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak jak to nakonec s tím srazíkem dopadne? u nás je to jasný, nedorazíme stopro :sweat_smile: ty lidi mě děsí a to nikam nechodím... no a navíc se nám teda spustila děsná rýma :unamused: teda Jáchymkovi, teče a teče a tak odsáváme a odsáváme, ať to dostanem ven :sweat_smile: mě pro změnu bolí v krku a rýmu mám v nose zastydlou, takže pro změnu nejde vysmrkat :angry: chjo, doufám, že do vánoc budem ok. hlavně Hyneček, to by bylo naprd, kdyby lehnul, ten to nejvíc prožívá :sweat_smile: včera pekli ve školce cukroví, zítra mají posezení ve třídě a v pátek do školky přijde ježíšek, tak musí ty dva dny ještě ustát :pensive: přes den je dobrej, ale dneska v noci zas začal kuckat, tak jde dneska po o...

jinak počítáte s tím 19.1.? doufám, že nám to klapne, protože to vypadá, že budem mít v pondělí plavání :sweat_smile: to bysme to pak museli nějak přesunout :sweat_smile: ale na to je ještě dost času a počítám pak se 100%ní účastí!
17. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Teda Kulli, to si na nas neuděláš ani hodinku času?? ty si teda....
ale chápu, že toho máš hodně..tak aspoň koukej hodit nějaké fotečky do alba, at vidíme jak Viky pěkěn roste !! :slight_smile:
A taky bych ráda viděla aspon pár stránek z toho kalendáře,pošli mim to porsím taky na mejlíka, ju?? :wink:

Oli, tak at je rýma rychle fuč, my jsme naštěstí zdravoučký !! V lednu se budeme těšit !!

Zuzi, jak je na tom babička??
17. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.