• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ja mam taky desnou rymu, asi po tom vcerejsku, mela jdem nophy mokry az ke kolenum pomaluj a v tom jsem sedela asi hodku a pul ve studeny mistnosti :unamused:

NO jinak babi pokud pujde na operaci tak az v pondeli, posouvaji to porad, kazdy den trikaji neco jinyho, no babi ma artrozu v tom kloubu tak se jim do toho nechce a ted prisi s tim ze a zlomenina je mozn auz starsi a ze to by nemelo smysl operovat. No tak jsme samni zvedavi jak to dopadne, kazdopadne Vanoce ve spitalu... :frowning2:

Gabco a co vy preckaly jste vcerejsek ve zdravi?
18. pro 2008 v 11:00  • Odpověz
Zuzi, taky mám trochu rýmu, no zmokla jsem dost,ale což..

ještě jednou moc moc díky za záchranu, nevím - nebýt tebe - jak bych s Emmi došla domů...Emmi to po cestě zabalila, tak jsem ji doma jen přenesla do postýlky, zachumlala dekou a hotovo..myslím, že žádné nastydnutí z toho nebude..

s tou babičkou to je smutný, takhle na Vánoce.. :frowning2: budete muset za ní chodit denně a udělat ji pěkné vánoce aspon tam...:slight_smile:
18. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
no ja mam rymu desneou, tak nevim, kdyby babo chytla jeste nakej bacil :unamused: kdyz starsi clovek dyl lezi tak je to k zapalu plic kousek... :unamused: navic ona ma astma
ted jsem ji volala, vdycky mi prijde ze kdyz zvedne telefon je ok, ale jak spolu mluvime tak pak jako by premahala plac.. mala chuderka :unamused: no stedry den bude narocny, vecer u nas, u tchyne a jeste u babi v nemocnici, no a deda vlastne je taky sam na Vanoce tim padem, je to naprd :unamused:

Zuza byla zase od 3 do 5 vzhuru :confused: no vstavali jsme tim padem v 9, tak jsme trochu dospaly, ale zase nam to rozhazelo den, sla spat ale az po pul 12 a spinka stale. No dneska dame akorat jeden poradny spanek po obede.

Mam tu malyho brachu, tak koukame na Simpsny, ja zkusim chvili se pohrabat ve fotkach na Vanoce

AAAA tak nepohrabu, bezim do kocarku :slight_smile:
18. pro 2008 v 15:03  • Odpověz
Zuzi,

tak Martin poslal Milanovi PF s vaší "okřídlenou" Zuzankou...:slight_smile: JE to kočička...:slight_smile:
18. pro 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Hele, nevím, jestli jsem to přehlédla, ale vůbec jste nemluvili o tom, jaký byl ten srazík na té Lannovce i s Olčou!!!

Gábi, určitě pošlu fotečky z kalendáře, snad se na to večer dostanu!

Dneska mám narváno...čekám kurýra od O2 s novou smlouvou, potom hned návštěvu, odpoledne čekám balíček (holky, objednala jsem manžovi set 4DVD Chalupáři, to bude pod stromečkem radosti :grinning: ), no a až přijede manža z práce, tak jdeme ještě vybrat rifle pro mě a pak on jede na velký nákup!

Zítra jedeme k našim, tam jsme do neděle a v pondělí jedeme k manžovo tátovi a pak ještě k ségrám a mamině, takže toho máme docela dost!

Co jinak, konal se ten další srazík??? :slight_smile:
19. pro 2008 v 08:05  • Odpověz
Miso ahoj, no my s Gabcou se diky cviceni srazime casto, ale s Petou to taky nejak neklaplo, no preci jen ty svatky a doladovani pred nima jsou znat.

My budem mit takovehle navstevove rodeo az na svatky, jako kazdy rok, letos navic o babi v nemocnici.

Jinak si budu prikupovat ty navleky, jsou super nechavam tak zuzanky bez plinky a nema studeny nohy, ale mame jich spotrebu :grinning: poridim jeste dvoje asi, kdyby nahodou nekdo taky jeste chtel :grinning:

KOuknu i ve meste, tam je maji sice draz, ale zas bez postovnyho a hned, tak uvidim.

gabi jo? To je vopicak, mela jsem k tomu jeste nejaky pozmenovaci vyhrady, no ale ty ja mam k fotkam vzdycky :grinning: nema to se mnou lehky. jenze s fotoshopem neumim :unamused: mozna bych se to pro nas klid mohla naucit :grinning:

premyslim jestli vyrazim dneska do mesta nebo jak, jeste potrebuju, ale moc se mi nechce no asi budu vegetit doma
19. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
19. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
Zuzi, fotečky nádherný !!! :slight_smile:

Zuzi, mám pocit, že mají hafo návleku v Gěcku, stojí tam stánek před Deichmanem..a možná tam byli i menší velikosti, tak mrkni tam...:slight_smile:

Emmi je už taky měla a machrovala...:slight_smile:
20. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
holky, a kde jsou fotečky princezen v návlekách? :slight_smile: jsem na ně zvědavá, je fakt, že by se mi líbily pro mě :grinning:
20. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
Oli, nefotila jsem ji v tom, příště to napravím...:slight_smile:

ale přidala jsem do alba přáníčko na vánoce..:slight_smile:

jak se máte, co dárečky?? už jsou přichystané ?? :slight_smile:
20. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
jé, Gabi, na přáníčko jsem koukala :wink: taky jsem něco málo vyplodila (mám v albu), já si prostě s těmahle prográmkama nerozumím :grinning:

dárečky jsme začli včera s manžou balit... povedlo se nám za 2 hodiny zabalit jen dárky pro Hynečka a zbytek nás čeká dneska :sweat_smile:
20. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
no fotečka kluků je parádní, vysmáté miluji...:slight_smile:

to máte pro Hynďu tolik dárků????? :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
no, ono se to nezdá, ale když jsem mu k tomu zabalila i měkoně, tak toho je docela dost a to kolo ještě nebalíme :sweat_smile: a co u vás? už přichystáno? budete na vánoce doma nebo pojedete k vašim?
20. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
no my máme ode dneška stromeček...:slight_smile: ale dárečky nezabalené, ani jeden...:slight_smile: sand zítra se do toho pustím..a ještě mě čeká pečení... :confused:

K našim jedeme hned 25.12., tak proto ten stromeček už dneska, abychom si ho užili... :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Gabi, jé, tak to máte vánoce brzy :wink: u nás stromeček nehrozí, u nás ho přinese až ježíšek :grinning: a jakej máte?
20. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
no ten kus stromečku na tom přání je náš..:slight_smile: dělali jsme to přáníčko dneska u stromečku...:slight_smile:
20. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
no, ten kousek je moc hezkej :wink: já si myslela, že to je zas nějakej ten trik, kterej já neumím :grinning: a co ten sněhuláček? fakt super :wink: takže si dáte ježíška a druhej den razíte... no, my jdem taky k našim, ale to je jen ob barák :sweat_smile: a jak tam budete dlouho? co plánujete na silvestra?
20. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
taky v budějcích tak hnusně leje? :rolling_eyes:
20. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
sněhuláka Milan koupil jako rekvizitu..:slight_smile: a pod Emmi je natrhaná vata... :grinning: :grinning:

u našich budeme možná i týden, ještě uvidíme..a co na Silvestra??to netušíme..asi budeme doma v ČB nebo když se něco naskytne, tak zůstaneme u našich a budou hlídat..:slight_smile: ať si Emmi užijou.. :wink:

a co vy???
20. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
my půjdem klasika jako každej rok mimo loňska, kdy jsem byla těhu, na Kleť, tak se docela těsím a doufám, že bude sníh, aby to bylo na sáňky :wink: jinak večer trávíme jako posledních 10 let doma :wink:

tak já musím jít, chlapi už se dokoupali, tak já musím jít sebrat prádlo a navečeřet se, až usne Hyneček, tak budem pokračovat v balení :wink: dneska budu při tom koukat na stardance :slight_smile: tak zatím papa
20. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
cau jen zdravim, vecerni usinani a nocni spani je u nas cim dal tim vetsi krize :rolling_eyes: asi zkusim kasi, myslim ze ma proste hlad vcera jedla dokonce po 45 minutach !!!! :fearful:

pomooooc :rolling_eyes:
22. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahojky kočky.

Přeji vám všem krásné a pohodové vánoce. :slight_smile:
23. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj

Prejeme vam vsem, kraaaasne Vanoce a pohodovy dalsi rok!
24. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
Ahojky princezny, omlouvám se, že jsem se neukázala dřív a nepopřála krásné Vánoce, ale nestíhám!

Takže přeji všem alespoň spoustu zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohodičky, šťastných a usměvavých dětských úsměvů a mraky splněných přání do Nového roku 2009!!!

My dneska odjíždíme k našim a budeme tam až do příští soboty, takže přes Silvestra. Plánovali jsme, že bysme si zašli posedět někdy večer na cca 2 hodinky, ale nevím, nevím, mamka sice pohlídá, ale poslední dobou to usínání není nic moc, Vikí si chytne moji ruku a tak usíná a jakmile se po chvilce probudí a ruka tam není, tak je zle! Takže my odbouráváme RUKU :grinning: Ale jinak super, Vánoce se vydařily, dárků bylo mraky, prostě fakt paráda!

Takže Vám všem přejeme s Vildou a Viktorkou vydařený Silvestr a krásný začátek Nového roku!!!

A už se moooc těšíme, až vás všechny uvidíme! :dizzy_face:
27. pro 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojík,
holky moc se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla a nepopřála krásné svátky,le byli jsme u našich a těm se podělal net a za celou dobu to nikdo nebyl schopen opravit..:frowning2:

Takže dodatečně přeji krásně vánoční svátky a úspěsný start do Nového roku !!!

Jak jste si užili štědrý den?? co mimískové?? Emmi byla zlatíčko, moc hodná, na rozsvícený stormeček pořád říkala "jéééé" ....:slight_smile: Od příbuzných dostla tolik dárků a hraček, že bych si mohla otevřít hračkárnu...:slight_smile:

A co ježuch u vás?? i já jsem byla hodná a nadělil mě samé pěkné dárečky..:slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se připravujete na oslavu silvestra? :slight_smile: my teda večer budem klasicky doma, ale uděláme si výlet celá rodina na kleť :wink: nahoru klasickou a pak pěšo domů do krumlova, tak nám držte palce, ať neumrznem :sweat_smile: hlavně ten náš prcek :sweat_smile:
30. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahojky......

Holky, MÁME ZUB. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A otáčíme se z bříška na zádíčka.Je to šikulka ta naše kočka.

Oli teda v takový zimě bych nikam nešla :grinning: .Ale určitě si užijte výlet.Pořádně se oblečte. :grinning:

Mě stačí když jdu za hafama.Pořádně se musim oblíct.Jinak bych asi umrzla.

Jinak od včerejška máme zase rýmu.Ale pořádnou.Nudličky jenom tečou.Sice to je dneska už lepší, ale stejně.Snad to brzo odejde.

Vendulce se taky líbil stromeček.Máme taky hromadu hraček a pěkný oblečky.

Já taky byla hodná. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
Tak a zase letim.Mám ještě horu prádla a chci jít dneska brzo spát.
30. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
tak hlásím úspěšný návrat z Kletě :slight_smile: bylo fakt nádherně, jsem ráda, že jsme tam šli, nahoře bylo krásný sluníčko a teploučko :dizzy_face: přidala jsem fotečky :wink:

"KRUMLOVAČKY", PŘEJU VÁM VŠECHNO NEJ, NEJ, NEJ DO NOVÉHO ROKU! :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
Peti, gratulace k zoubku..:slight_smile:
Oli, fotečky pěkný, musela tam být pěkná zima, co??
my byli dneska zase na výletě u Vás, v Krumlově...:slight_smile: taky jsem přidala fotečky...:slight_smile:

Tak úspěšný start do Nového roku, at se vám všem jen daří !!!!!!! :wink: :wink:
31. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.