• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
ahoj Gabi, to jste si nevybrali moc pěknej den na výlet do krumlovva :sweat_smile: na tý kleti bylo mnohem, mnohem líp a i tepleji :wink: to víš, ta inverze je svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem strach, že zmrznem, ale dokonce jsem celou cestu ani nepotřebovala rukavice, bylo fakt nádherně :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
Ahoj,

tak holky vše nejlepší do nového roku. :slight_smile:

PS máme další zoubek
31. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
holky moje taky preju krasny Novy rok!

No u nas Vanoce blayinec jak jinak, pak jsme byli par dni na Lipne Zuza ma desnou rymu a na Silvestr sami doma, vsichni nejak uz meli nejaky plany. Ja z toho byla docela smutna, par znamych melo prijit k nam a nakonec to rusili :unamused: no ale nakonec to bylo moc fajn, porste pohodicka a clovek se nemackal nekde na nejaky chate a nepadat pres ozraly kamarady :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zatim se mejte hele a co Novorocni srazik? :wink: :slight_smile:
1. led 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, posíláme novoroční pozdrav z krumlova :grinning: silvestr v pohodě, v půl jedný už jsme chrupkali :grinning:

a Jáchymek nám připravil novoroční překvapení, že se mu konečně prořízl první zoubek :wink:
1. led 2009 v 15:47  • Odpověz
tady je teda mrtvo...:frowning2:

Oli, gratulace k zubisku..:slight_smile:

Emmi má prvně kašlík, tak mi je moc líto..:-/ navíc večer odmítá papat, mlíčka nedá ani kapku...:frowning2: ráno ho spapká pěkně, ale večer ani kapku...

no jsem zvědavá kdy ten srazík spácháme, Oli vy sem jedete toho 19.1,ne?? :wink:
4. led 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj Gabi :wink:

jejda, to je mi Emminky líto :frowning2: hlavně se z toho, holky, brzo vyhrabte...

jinak s tím srazíkem to vidím na někdy jindy, toho 19.1. je pondělí a nám vychází teď v pondělí od 10h dopoledne plavko :unamused: takže půjdem plavat, a pak vyrazit do čb na neurologii a ke kolářový, to bysme nestíhali :frowning2: chjo :frowning2:

tak se domluvíme na nějakej jinej den, uvidíme jak na tom budem po svátcích :wink: včera jsem strávila večer na záchodě, zvracela jsem a měla průjem, takže asi nějaká viroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, jen se modlím, aby to kluci nechytli a byli ok :frowning2: od zítřka najíždíme na normální provoz - manža v práci, Hynďa ve školce, tak nechci vidět to raní vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá, jak se v 7h vyhrabu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky, taky přeju vše nej a nej do Nového roku 2009 a hlavně co nejvíc krásných dětských úsměvů!!!

Petruš, gratulace k zoubkům a k přetáčení, jste holky šikulky! My nemáme ještě ani jeden zoubek, ale už se taky přetáčíme z bříška na záda a na Štědrý den jsme se přetočili poprvé ze zad na bříško! Zato když Vikí posadíme, tak už pomalu začíná držet rovnováhu :grinning: A je s ní děsná prdka!

Oli, taky gratulace k zoubku a taky k výstupu na Kleť, jste šikulkové! My byli na Štědrý den v ZOO na Hluboké, bylo to super, viděli jsme i méďu Béďu, jak se cpal jablíčkama a oříškama :sunglasses:

Gábi, mrzí mě, že máte kašel, chudinka Emm, tak ať se z toho brzo dostanete!

Zuzí, Silvestrů s přáteli ještě bude, uvidíš, že si ještě hodně užijete!

My byli týden u našich na Šumavě, byla tam pěkná kosa, ale krááásně! Topili jsme si v krbovkách a bylo nám moc fajn, na Silvestra jsme koukali na Václavák na Nově, já usnula ve třičtvrtě na jedenáct a vzbudila se před půlnocí, tak jsme si ťukli a v půl jedný už zařezávali :grinning:
4. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
je to je krasny na stedry den v zoo, ja nemela ani cas pomalu dojit si na zachod, no proste ve stavajicim provedeni jsme meli Vanoce snad naposled.

Tak dneska prvni den bez tatky a ja jsem nejaka dobita, je to docela znat. Prisel domu ted v 7, rychle vykoupal a za chvili masti na pivo :unamused:
5. led 2009 v 19:41  • Odpověz
my byli na štědrý den v ZOO předloni a loni tuším 10 dní před porodem...:slight_smile: :grinning: :grinning:

taky je pro mě nezvyk být najednou doma zase jen sama s Emmi, vánoce na tohle byli super !!! :slight_smile:

těším se zítra a cvíčo a kafíčko, že pokecáme !! :slight_smile: holky nehcete dorazit za náma do Igy at pokecáme všici - Kratosko, Kulli??? :wink:
6. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Gabi, viď? taky si říkám, že je to divný zase najet na původní režim :sweat_smile: no, nám vylezl i druhej zub, tak snad se nám už zase srovná to noční spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a od 25.12. máme doma partyzána, co se plazí po celým bytě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, je to ale hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 v 18:00  • Odpověz
Zdravim kullliska a dludli. Mate nadherny princezny. Jsem rada, ze jsem vas nasla. Od priprav na svatbu uplynuly 3roky, to to leti, co? Nevite co ostatni holky, se kteryma jsme pripravy resily? Kajjinka aj. sestricka.mata
6. led 2009 v 18:38  • Odpověz
Oli, my se pro změnu plazíme stále..:frowning2: občas jako popoleze, většinu dne peruje na kolínkách,ale plazení u ní prostě pořád vede...:slight_smile:

Jáchymek je šikulka!!!
6. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
no, my zas nemáme kolínka, vůbec nepérujem, nepoužíváme je :grinning: ale je to síla ho hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to prostě partyzán :sunglasses:
6. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Čáááu holky, jééé, vy se máte, že už se vám takhle mrňousci pohybují, už se taky těšíme :sunglasses: Mám pocit, že Vikí poslední dobou nějak zmoudřela, je to moje princeznička! Asi to bude tím, jak jsme byli týden u našich a tam se jí pořád všichni věnují a má velkou společnost!

Zítra asi jdeme na očkování proti tomu zlořádovi pneumokokovi! Chjo, jsem na to zvědavá! Jinak 3x denně už 3. den kaká, dneska jsem volala doktorkce, ta mi řekla, že když to není přímo vodový průjem, tak že je to OK. Vodový průjem to není, tak jsem zatím v klidu, jen ve mě hlodá takový červíček maličkatý!

Jéééé, Máťo, to jsem moc ráda, že ses ozvala, téééda, podle toho nicku bych tě fakt neidentifikovala! Jinak gratulace ooooobrovská k těhu, jak se cítíš, kočko? Koukala jsem na fotgalerii, tu knížku mám taky, dostala jsem ji loni pod stromeček od manži. Taky jsem koukala, že jste už v novém domečku, viď!!! Musíš někdy poslat fotečky! A máš termín 22. 6.! To je paráda, já měla termín 25. 6. a Viktorka se narodila 31. 5., takže si fakt pospíšila! Už víte pohlaví? Bude to ten chlapeček???? Koukej písnout, ženská jedna! Jinak Kájinka je taky těhu, myslím, chodí na diskuzi do ČB :slight_smile:
7. led 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojte Kullli, dekuji za gratulaci i radu k moji lecbe. Jojo, uz par dni bydlime, ale zdaleka to nebylo tak ruzove, jak jsem si predstavovala. Jeste na stedry den jsem vybalovala obleceni z pytlu. fotky ti rada poslu, jen nejake vyhrabu. Nejspís to na toho chlapecka vypada, ale pristi patek jdeme a uzv, kde nam to dr. potvrdi.
Neplanujete s dludli nejaky sraz? Pridala bych se.
7. led 2009 v 16:13  • Odpověz
Kulli ahojky, ty taky žiješ??? :grinning: :grinning: n dělám si srandu, jen že tu jsi moc málo..:frowning2:
a co ten srazík?????

Jinak Viky bude ok, Emmi taky jeden čas takhle často kadila..hlavně aby pěkně papala a nehubla, to je duležité!!

a jak se jinak máte a co manža???
7. led 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahojky Gábi, kočko, nebylo moc času, okolo těch Vánoc, ještě musím nafotit ten kalendář a poslat ti taky ukázku, jenže fakt nějak nestíhám, ještě musím vyřídit přechod s telefonem a vrátit jeden vánoční dárek z eshopu!

Manža čeká, kdy mu zavolají z Prahy a pak pofrčí, čekáme, že zavolají každým dnem! Jinak jsme si báječně užili svátky, byl s námi 14 dní doma a bylo to SUPER!!!!

Vikí zatím nehubne a papá krásně, takže snad to bude OK! Jenom ta prdelka zapruzená.... :unamused: ....a to jí pořád koukám do plínky a často přebaluju! Chudinka!

A co u vás, jaké byly Vánoce, co jste teda vůbec koupili Emm k ježíšku? A cos dostala ty, bylas celý rok hodná???

Anitrams: Určitě bych nějaký srazík spáchala! A na fotky se moc těším, pamatuju si, jak jste plánovali! Nevíš něco o Sonepce??? Vůbec nedá o sobě a Karolínce vědět!! Zkusím jí písnout mailík, až bude volněji!
7. led 2009 v 17:26  • Odpověz
kiulli,můžu se zeptat kam přecházíš, k jakému operátorovi?? já taky přecházím - k O2...:slight_smile:

já í Emmi jsme byly moc hodné, páč jsme dostaly hafo dárečků..:slight_smile: Emmi dostala celkem( jako i od babi a tak..):
stan, lego, panenku, leporela, balon,sneka od FP, kouličky od FP, hraci deku - jako takové piano co vidava i zvuky zvirat co tam jsou nakreslene, hodne oblečků, pak dosta hraček ktečré jsou pro větší děti - dřevený převlekací méda, takový zatloukací pultík..nonevím co ještě, fakt hodně dárečků..

a já dostala od MM parfém, řasenku, naušnice, mňamozní liker - miluji ho,ale jo dost drahy, tak proto vánocní dárek..:slight_smile: a super poukazku...:slight_smile: :grinning:

a jaky byl ježíšek u vás??? :wink:
8. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Zuzi, jaky bylo vcera cvico?? a jak se vam jinak vede?
8. led 2009 v 15:01  • Odpověz
ahoj Gabi, vy už nechodíte na cvíčo spolu se Zuzkou? nebo jste marodný? :confused:
8. led 2009 v 15:07  • Odpověz
Oli, jsme marodný...:frowning2: Musely jsme ve středu vynechat.. Emmi má pořád ten kašel a já jsem nachcípaná, bolí mě v krku..:frowning2:
8. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Gabi, je to naprd, a to sem teď prej mří ta chřipková epidemie, já jsem byla šťastná, že jsme se za ty 2 týdny, co jsme byli doma, dali do kupy a teď jsem na to teda zvědavá, Hynďa zase ve školce a ta epidemie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 16:11  • Odpověz
no ve školce tuplem, vid?? tam se to šiří hrozně snadno..:frowning2:
no já dlouho nemocná nebyla a Emm má kašel prvně, tak snad to rychle přejdeme !!

tak už víš kdy se chystáte do ČB???
8. led 2009 v 16:23  • Odpověz
http://www.elsatnet.cz/novacek/
neznáte??

hledám nějaké pěkný dortík na 1.narozky..máte tip na cukrárnu,kde dělají mňamozní a pěné dortíky??? :wink:
8. led 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme nakonec dostaly průjem a zvýšenou teplotku, takže dneska naordinujeme Hylac...jsem zvědavá, už aby to polevilo...Vikí z toho není na větvi a já taky ne!

Chjo!

Gábi, já jsem přecházela taky k O2 a už od začátku mě pěkně štvou, jednání kurýra a všechno to zdržování, není to s nimi žádná sranda a s T-Mobile, kde jsem podávala výpověď taky ne!!!

Jinak u nás byl Ježich taky celej naježenej, Vikí měla mraky hraček, dvoje navlíkací kroužky, kostičky, pejska od FP, nočník, ohrádku, panenku, lego, skládací kelímky, jezdící berušku, vkládací muchomůrku, zlatý řetítek, nalepovací plyšová zvířátka nad postýlku, knížky, oblečení, no paráda! Já jsem od manži dostala rifle, tričko, náušnice a zlatej řetízek! Bylo to super!
9. led 2009 v 09:34  • Odpověz
tak my máme trápeníčko..

emmi se naučila ted chdit spinkat hodně pozdě..ale to by nevadilo...včera usnula v 11 večer vstávala v 9, spapala krásně mlíčko, ale byla protivná, bekala, nechtěla si hrát..tak zase v 10 putovala do postýlky, kde vypadalo, ze usne..chudinka se celá hrozně pozvracela, hodně moc..asi jak je zahleněná, tak ji to mlíčko nesedlo...

no a ted je 11 a právě mi usnula v postýlce..sand se produbí v pořádku a s usměvem na tváři !!!

tak at je Viky taky brzo v pořádku!!!!

a jaký máš tarif u O2, využila si tu 5o% slevu?? my ji nestihli, ale snad vyuzijeme ty 3 000 co dávají ty platí do konce ledna, ze???
9. led 2009 v 11:11  • Odpověz
Jééé, Gábi, hlavně, ať je Emm v pořádku!!! Chudinka maličká! Snad se z toho vyspí! Dáváš něco na rýmu a kašel?

Já mám u O2 tarif NEON M, 50% slevu jsem stihla! Ty 3.000,-- Kč platí na další služby O2, to znamená, že s nimi nemůžeš umořit svůj paušál, můžeš je využít, když si např. zřídíš další paušál nebo jakoukoliv další službu!!! Oni jsou mazaní, jen tak něco zadarmo nedají! Musím se kouknout, jestli by to šlo využít na koupi nového telefonu, ale asi taky ne, takže 3.000,-- Kč půjde asi do luftu! :unamused:
9. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
jéé, taky pujdu di tarifu neon M, chceme to jít zřídit ted o víkendu..no a ty 3000,-Kc mme promyslené tak, ze si dáme tarif oba, MM ten nejlevnejsí,pác ma sluzební a tu jeho 3000,-kc pouzijeme na muj tarif, jako si tim predplatim ten půlrok...
:wink: śtve mě, ze jsem se o té slevě nedozvědela dříve, 50% je hodně..:frowning2: ach jo...

jako kdyby si nevěděla co s tu poukázkou, tak já se hlásím...:slight_smile: nechceš mi ji dát, já bych zřídila ten půlrok zdarma i MM a pak bych ti dala jeho poukázku co získáme????? :wink: :wink:

Emm se probudila po 40 minutách s teplotkou...no a ted mi zase usnula, chudinka asi nabírá silu... :frowning2:
dávám sirupek Mucosolvan junior, na teplotku jsem dala Nurofen...a rýmu odáváme, mame i ten Physiomer...:slight_smile:
9. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jééé, to je náhodička, škoda, že ti to nevyšlo s tou 50% slevou! Já bych do toho tarifu šla i kdyby tam ta sleva nebyla....končil mi před Vánoci tarif u T-Mobile!

S těma poukázkama to je super nápad, budu s tím počítat! Už je máte? Já ještě ne, jsou to šupáci, doufám, že to brzo pošlou....to by bylo fakt super!

Chudinka Emm!!! Už aby byla miminka zdravá! Physiomer je super, máme ho doma!!! Vikí měla teď odpo lepší náladu, tak doufám, že ten Hylac zabere...nicméně jsme dneska už 4x kakali a to ještě není večer!!! Takže počítám, že se ještě tak 2x pokadí! Chudinka!

A jak je po Novém roce? Chodíte se Zůzou cvičit?
9. led 2009 v 15:56  • Odpověz
tak Emmi je pořád mega protivná, nvím chudinku co ji pořád tak trápí..celý den jenom brečí..má pořád teplotku, tak srážíme..včera večer ještě jednou blinkala, dneska už ne, dokonce mi už spapala banán, což je po včerejsku kdy nejedla nic výkon...

jsem z toho hotová, vyčerpává mě to,ale nejvíc mě vadí, že nevím co ji je, na zuby to nevyadá...

já jsem taky dost nachcípaná totál ucpaný noc, bolí mě v krku a nemuzu se vypotit, když je Emm taková...:frowning2:

co Viky?? má průjmík???
10. led 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.