• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
a ještě jsem zapomněla napsat, že Emmi taky od rána hrozně kadí, teda nevím co, když skoro nic nejí..ale taková ty moc smradlavá hovínka..:frowning2:
10. led 2009 v 17:25  • Odpověz
holky, chudinky Viktorka s Emminkou... hlavně aby to nebyly nějaký angíny :unamused: a ten hylak dáváte?
10. led 2009 v 17:42  • Odpověz
tak my jsme uz ctvrty den bez kaku prozmenu :fearful:

ahoj holky, nejak po Nobem roce nestiham Zuzanka zkracuje denni spanky klidne jen na hodku, takze to tak akorat prijdem z venku a uz je vzhuru, ale chodi spat vecer po 7 hodine a ted dokonce usina v postylce nekdy i do 10 minut, ja ji drzim za rucicku a zpivam a je to prima. Pak vstava tedy po dvou hodkach no ale jinak dobry.

ted nevim jestli jsem psala ze uz bastime :slight_smile:

Cvico mame priste uz prz posledni, tak nevim bude se nejak pokracovat nebo jak? Jinak kdo jste u VZP a chystate se zacit nejaky cvico s mimi nebo neco tak nejlepe behem ledna pac maji zase akci na leden 1000 Kc navic :slight_smile: my to snad vyuzijem na plavani v Sikulce, maji mi zitra volat, ale mozna se stala nejaka chyba a prihlaseny nejsme :unamused: uvidime.

Jinak tedy nase zuza tolik darku zdaleka nedostala :confused: ale ma vsechno co potrebuje a rozum z toho nema tak az nejaky pristi roky kdy ji to bude tesim ze ma darecky :slight_smile:

hele uz se na vas moooooc tesim,

A zdarvim matu! Kde mate domek?
11. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Zuzi, myslím, že cvíčo a by měla být ještě dvě, ne?? koukám to do papíru...zacínaly jsme 19.11., tak jsem to počítala i v kalendáři...:slight_smile:

Emmi my bězně taky spí jen jednou denně hodinku, ted jak je nemocná tak více,ale myslím, že to po nemoci zase ustálí na to jedno spaní..:slight_smile:

Jo, dneska je už Emmi fit, vyspala se do růžova, juchajda...:slight_smile:
11. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky holky,

Gábi, vy se máte, že už jste fit, neříkám, že my ne, ale ještě trochu to pokulhává, i když už je Viki přes den plná elánu.

Z pátka na sobotu jsme v noci dvakrát zvracely, ale jak, poblila mi celou postel a podruhý si poblila celou hlavu, chudinka, jeli jsme s ní na pohotovost, naštěstí byla dobře hydratovaná, takže pohoda. Ale to kakání nás ještě zlobí, v noci tak 3x kaká, je to děs, vždycky mě to vzbudí, i když ona spinká, takže ji musím vyndat z postýlky a přebalit, většinou při tom spinká, chudinka! Je mi jí líto!

Dneska jsme byli u naší doktorky, předepsala nám mastičku na zadeček a Kulíška, je to roztok na zavodnění, je hnusnej jako něco, ale kupodivu Vikí chutná, takže krmíme po lžičkách! A pak ještě nějaký kapsličky, rozpustím jí to ve vodě, je to na úpravu mikroflóry ve střevech! Jo, doktorka mi řekla, že bysme se měli přeléčit s manželem, aspoň taky těma tobolkama, prý preventivně!

No, spíš se bojím o manžu, čekáme každým dnem, že se nám ozvou z Prahy, že má naklusat na tu operaci a jestli chytí taky tuhle střevní chřipajznu, tak se operace zase odloží, no nevím, nevím!

Tak doufám, že už to bude lepší, hlavně, že už neblinká! :angry:
12. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Gabi ja to nejak nepocitala, ale posledne se nekdo zminoval ze to bude posledni, tak nevim.

JInak s prichodem prvni MS po porodu prisly i bedary :angry: :angry: :angry:

jo a v pondeli zaciname s plavanim :dizzy_face: se tesim
12. led 2009 v 17:39  • Odpověz
nazdárek :grinning: tak, holky, jestli budem ok, tak by možná za 14dní klapl ten srazík :wink: příští týden ne, to jedem s úterý s manžou do prahy na krysaře a v pátek má Hyneček zápis ve škole, ale ten týden potom už by mohl být klidnější, tak by to mohlo klapnout :wink:
13. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky,tak my zase "marodíme"...hrozně moc vykadujeme a po jídle občas zvracíme...a hrozně nám kvůli tomu zhubla..:frowning2:

Byla jsem u doktorky s Emmi, takže máme něco jako střevní chřipku, u doktorky po jídle naváženo 7 850 g Dr.mě uklidnila, že to má te každé druhé dítě a že se mám připravit na to, že to dostaneme taky, tak jsem ji "uklidnila", že já to už mám...
:frowning2:
Nasadila dietu, může jenom banány, nastruhané jablíčko a mrkev, brambor, rýží, toť vše, v žádném případě mlíko ani kaše...tu jedině rýzovou bezmlecnou, umíchat s vodou...
no a všechno dávat bez kousků, že to dráždí sliznici, takže asi zase všechno budu mixovat...

no a k tomu pilule Enterol...mám tu piluli rozebrat a vysypat prášek do cerneho mirně oslazeného čaje...
Dával jste už někdo mimískům tento prášek??????

Zuzík, cvíčo zase padá....... :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: At jde klidně někdo místo mě...je tu zájemce? Kulli, Kratosko??
13. led 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj Gabi, tak to je mi vás líto, tyhle střevní virozy jsou fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: u Hynečka jsme si to taky párkrát prošli, ale je fakt, že až když byl už větši :unamused: ty pilule neznám... tak hlavně, ať se z toho rychle dostanete :frowning2:
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
jezis tak to je neco, hele a delala ji vyter? znama mela ted podobne symptomy u 4 mesicniho mimca a to melo rotavirus :fearful:
pozor na odvodneni! At je vam co nejdrive lip!

mam te na cvicu omluvit? Nebo das nejak Mirce vedet?

No tak snad se date do kupy a uvidime se pristi tyden,

Oli tak pak pisni ktery den
13. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky Gábi,

tak to je mi moc líto, my jsme se z toho cca včera a dneska zdárně dostali! Ale byl to děs, jak Vikí zvracela, chudinka malá, bylo to hrozný a kakala cca 6x-7x denně + tak cca 3x v noci! Hele, ten Enterol nám včera dala MUDr. a řeknu ti, paráááááda, myslím, že se to po tom maximálně zlepšilo, vysypala jsem jí to do cca 50ml čaje a po lžičkách skrmila nadvakrát, jednou dopo a podruhý odpo! Upravuje to střevní mikroflóru, je to super!

Jinak nám ještě MUDr. předepsala Kulíška, je to zavodňovací roztok a řeknu ti, taky paráda, dává se to podle kg, 10ml na kg dítěte po každé řídké stolici, dávala jsem to včera Viktorce, je to takové slané, ale řeknu ti, moc jí to chutnalo a pořádně se zavodnila, dala jsem jí za den 250ml, podává se to chladné po lžičkách!

Jinak uvař Emm černý čaj a taky jí ho podávej po lžičkách, je výborný a pak jsem vařila rýžový odvar, kup si tu nemléčnou rýžovou kaši!!! To nám zabralo nejvíc, na zvracení je nejlepší chladné tekutiny (ten černý čaj) a po lžičkách, když hned všechno vyblinká jako Vikí, tak třeba 2 lžičky, 10 minut pauza, pak další 2 lžičky a takhle pokračovat! To nám fakt na blinkání zabralo! Ale musí to být fakt chlazené, teplé dráždí žaludek!

Držím palečky, protože vím, co je to za trápení!!! :frowning2:
13. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kulli, hrozně moc děkuji za podrobné rady, zlatíčko... :slight_smile: JSem ráda, že bvy jste už fit!!!

Rýžovu nemlecnou kaši jsem už kdysi Emmi zkoušela dávat a neporžela mi ani sousto..:frowning2:
Dám ten cerný čaj a uvidíme..sladila si ho Viky trochu nebo si dala samotný černý?? za jak dlouho vám ten Enterol pomohl??

A jaký má jinak Viky jídelníček?? taky si vysadila plně mlícko??no ty vlastně kojjís tak to asi ne, že?? a co si ji dávala jinak papat???

Zuzi, snad to cvíco není poslední a dáme ho spolu přístí týden, potřebuji už pokecat jak sul, jsem skoro 14 dní zavrená doma... :frowning2: leze mě to na budku...

Oli, budu se těšit na srazíík!!! :grinning:
14. led 2009 v 08:11  • Odpověz
Gábi, já jsem dávala Viktorce jenom moje mlíčko, často jsem kojila, i když mi to třeba hned vyblinkala, pak v průběhu celého dne ten chlazený černý čaj po lžičkách a ten rýžový odvar taky po lžičkách, navečer jsem jí ho dala víc, aby ji to na noc trochu zasytilo!

Na tom Kulíšku jsem četla, že když je dítě na UM, tak se má dávat místo UM jenom ten Kulíšek a když ty průjmy poleví, tak normálně najet na UM!

Jo, do toho čajíku jsem přidávala trochu Glukopuru, to je umělé sladidlo vhodné pro mimi! Koupí se v lékárně!

A ten Enterol nám pomohl snad ihned, i když my jsme ho začaly brát, když se nám to táhlo už skoro týden, takže je možný, že už to začalo ustupovat samo! :wink:

Přeju brzké uzdravení!!! :slight_smile:
14. led 2009 v 11:13  • Odpověz
kocky poradte!!! mam zuzance davat neco extra pit?
Ted prikrmujem zatim zeleninku k obedu, za par dni prihodim masicko a nejak od unaru dopoledni ovocny prikrm.
ted se mi ale jeden den stalo, ze mela desnou zacpu, mozna jsem to psala ted uz nevim, proste uplne tuhe hovinko ktere nemohla vubec vytlacit a strasne u toho plakala chuderka moje.
Tak jsem pak zkoumala na netu, a podle vseho to bylo velkym mnozstvim mrkve v jidle tak si na ni davam ted bacha, a taky malo tekutiny v prikrmu.
JInak jen kojime. Nekde jsem cetla ze piti navic se dava az tak od 10 mesice do te doby ze snad staci MM.
V poledne ma jen zeleninovy prikrm, sni toho pozehnane, takze ji prso uz nedavam. prso ma az k odpoledni svacine (tak 2 hodky po obede)

Pediatr mi rekl at s prikrmama pockam klidne az do 8 mesice, at nikam nechvatam, takze jeho se ptat nechci pac jedem tak nejak proti jeho doporuceni :sweat_smile:
15. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Čauky Zuzí,

já dávám Viktorce k obědu cca 125ml zeleninky s masíkem (malá sklenička), vařím doma. Někdy dám skleničku a půl, ale potom ji ještě dokojím, beru to tak, že se dososne, když má hladík nebo zapije polední jídlo, když má žízeň. Tak to praktikuju od začátku. To samé večer s kaší....130-150ml kaše a pak za hodinku jí dám mlíčko a pak do postýlky. Jinak mezitím jí dávám přes den takový ten hrníček na učení (vypadá jako flaška s dvěma ušima) s ovocným neslazeným čajem, nechám ji to sosat, ona to většinou jenom chroupe dásničkami, ale někdy pije.

Až od února najedu na dopoledení ovoce a budu to dělat taky tak, zatím má dopoledne v deset jenom moje mlíčko.

Jinak bobíky má taky tužší, to víš, to už nejsou ty míchaný vajíčka, když nám mrňouskové takhle papají :sweat_smile:
15. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
no tohle nebyl tuzsi bobik, ale cemnt, neslo mi to ani rozmacknout v ruce, musela jsem vyvynout dost silu :sweat_smile:

no ona ji tak kolem poledne a pak za 2 hodky prsiko. Ale ty ji das prsiko tedy hned po jidle a nechas na ni kolik si vezme nebo jak?
jinak taky varim doma a zbasti tak kolem 100ml.
A tys jako dalsi zacala s kasema jo?

Tys davala piti ale nejak driv ne? Radila to dr kvuli te stolicce ne?

No tak tedy asi zkusim po jidle ji dat prsiko nebo jak to vyvedu nevim.
Nejak mi to pride slozite vsechno nemuzu se do toho dostat :sweat_smile:
15. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Zuzí, já jsem jí dávala čajík dřív, protože měla v moči vysrážené soli, tak mi to řekla doktorka, dávat čajík! Myslím, že tím se nic nezkazí, obzvlášť, když byly horka!

Já dávám polední zeleninku, těch 125g, je to taková ta malá sklenička a pak hned prso a dopapat. Někdy pije víc, někdy míň.

Jinak já začínala kaší, měla jsem pocit, že jí na noc jenom MM nestačí, takže od cca 4. měsíce dávám na noc kaši - v šest a v sedm po koupání dososnout a spinkat.

Se zeleninou jsem začala v 6. ukončeným měsíci, tedy na začátku prosince, dávám jí na to 2 měsíce, protože už baští i tu kaši a teď od února začnu to ovoce.

Jinak VIkí měla už 8,48kg, pak zhubla těma průjmama na 8,18kg a už má zase 8,28kg, takže je to pěknej macík! :grinning:
15. led 2009 v 16:12  • Odpověz
ahojík,

tak my máme dneska už tuhé hovínko, takže Enterol zabral!!!! Jupiiiiiii !!!!!! :wink: :wink: :wink:

Zuzi, já bych taky pridávala pití, treba jen kojeneckou vodu, pokud nechces čajíky...nebo pokud s tím hodně bojuješ kup nějaké probiotika..nějaké mimi to hůř snáčí změnu stravy,ale neboj, časem se to určitě upraví, tělícko si zvykne!!!

Viky je teda větší než my, co to je jako??? my kaděním zhubly až na 7 850 g, tak jsem zvědavá jak to nabere zpátky, zítra budu vážit !!!

Zuzo, jak to je s tím cvícem?? je ještě přístě?????
15. led 2009 v 17:22  • Odpověz
hele to ma Emmis jako nase Zuzi

Miso dik za instrukce, ja to tedy udelam tak ze ji dam po jidle jeste prsiko a uvidim. Myslim ze dneska po jidle mela zizu.

No ta zacpa desna byla jen jednou, ted uz je to dobry (zejmena kdyz ji necham nahatou v postylce ze si vyvetra zadek tak to dopada asi takle - http://picasaweb.google.cz/MartinZuzka/BezKomentare# :sweat_smile: )

hele bezim kojit a uspavat

gabi to cvico je ale nebude tam Mirka, ze toho ma moc tak bude nejaky zaskok. A bude to tedy posledni.
15. led 2009 v 19:47  • Odpověz
Týýýýjo, Gábi, to je teda Emm štíhlounká kočka, téééda! :sunglasses: Hmm, zato my už se proneseme :grinning:

Jinak jsem ráda, že už vám to povolilo, ten Enterol je fakt dobrej, nám taky zabral hned!

Zůzo, čajíkama nic nezkazíš, zkus v průběhu dne nabídnout, když nemá žízeň, tak si nevezme! Já jsem si takhle myslela, že Viktorka zapomněla pít z flašky, protože ji vždycky jenom dumlala a jak měla ty průjmy, tak sosala jako divá...prostě když chce, tak pije, když ne, tak nepije! Ale pít je důležitý, sama piju přes den docela dost a myslím, že i ten mrňousek má žízeň, např. po hře nebo i před spinkáním.

Jinak nám se zase tou nemocí narušilo spinkání, Vikí se mi včera budila po dvou hodinách, už jsem jí měla fakt dost! Jsem zvědavá, jestli se to naše dítě někdy naučí spát....moc v to nedoufám :unamused:
15. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Misko ja dala dneska po obede prso a jak sosala, fakt ma zizu. Mozna zkusim i ten cajik. Uvidim

JInak jsme vcera s manzou jen tak koukali na domky, jako na projekty, kdyby se nahodou neco stali a my zacali stavet a jsme z toho oba spatny, chtela bych alespon 4+1 a nejlepe 5+1 ale na to mit ani nahodou nebudem, s odrenynam usima to bude 4+1 s tim ze si nebudem moct asi zrovna moc vymyslet nejaky źvlastnosti, ani na garaz nam nevyjde, ach jo ach jo ach jo.

proc jsme se oba trapili na VS? Je nam to uplne k prdu :angry:

jo a v noci zuza nespala od 2 do pul 4 a ja pak jest edo 5 nemohla usnout. v pul 6 se pak vybudila na jidlo a to jsme tedy po pul hodine spanku myslela ze je po me :pensive:
16. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zuzí, paráda! Já si říkám, že dokud mám mlíčko, nevidím nic špatného na tom, když se malá po obědě "dojede" :grinning:

Jééé, domečky, to je paráááda, taky bych stavěla...uvidíme, jak to všechno bude! Zuzí, nesmíš být náročná, je jasný, že by každý z nás chtěl velikej barák s garáží a bazénem a jánevímsčímejště :sunglasses: My máme projekt na úplně maličkou chaloupku, ale postačující, podlahovou plochou je na tom stejně jako náš byt! Zas na druhou stranu si představ, že bys musela obrovskej barák uklízet...fůjjj, vždyť byste se tam s manžou hledali! My v projektu taky nemáme garáž! Prostě by byl u domku přístřešek na autíko, pořád lepší, než mít auto na parkáči před panelákem, nééé???

Jinak s tím spaním, nám se to teď taky rozhodilo....je to hnus fialovej, jsem urvaná jako blázen! Začínám přemýšlet, že na ní budu aplikovat tu metodu Velemínského a prostě to vydržím tak dlouho, dokud nebude pěkně spát jako hříbek :wink: Myslím, že týden dva nervů a pak mít klid, se vyplatí!!! :sweat_smile:
16. led 2009 v 15:41  • Odpověz
hele u nas to spani zacalo fungovat nejak samo. Na Vanoce MM rozhod ze to uz nejde 2 hodky s ni poskakovat na mici a nakonec stejne skoncila se mnou v posteli u prsa. Ja nejdriv byla nastvana ze mi ji bere, ale on ji opravdu uspal, tedy zvolil takovou tu metodu ze prijdes za minutu, pak za dve atd, trvalo to asi 15 nebo 20 minut a byl klid, coz se dalo zvladnout. Druhy den jsme ji uspavala ja, MM nebyl pres noc doma, tak jsme spaly spolu v posteli, ale ja ji dala dudlicek a otocila se a pocitala nejrdiv do 10. pak do 20 (minuta je na me moc :sweat_smile: ) a vzdycky jsem se otocila dala ji dudu pohladila a usnula snad do 10 minut, takze se to taky dalo. Pak jsme jeli pryc tak to byla klasika uspavani na dve az tri hodky, ale pak doma jsme se zase vratili k uspavani v postylce, akorat jsme na to sla jinak, nenechala jsem ji tam plakat samotnou, byla jsem u ni dokud neusnula a docela se to dalo. Plakala asi prvni dva dny, ted uz takle usina bez place a obcas dokonce do 5 minut. Myslim ze k tomu nejak potrebovala dospet. Zkouseli jsme ti i driv, ale to neslo, teprve az ted a jak jsem psala nejak to bylo skoro samo. Dokonce se mi zda ze jak ji pak mam v noci u sebe, ze ji to uz obcas vadi, ze proste chce svoji postylku.

No a s domkem, myslim ze nemam buh vi jake naroky, jen bych rada aby to bylo aspon 4+1, pokojicky klidne malilickate ale aby mel pokud mozno kaźdy kam zalezt, hlavne manza by potreboval pracovnu kde by mel PC atd. No uvidime jak to vsechno bude, s tim pozemkem, tedy s tim zda na nem pujde stavet jre to dost nejiste. Jo a garaz tam nebude stopro i kdyz by ji manza pochjopitelne moc chtel a ja bych byla rada aby ji mel, al etu budem stavet porste az jak penize dovoli samostatne stojici a nejspis svepomoc.

Tak jsem napsala docela llibesbrif se Zuzanky pomoci a ted ji dam prsicko a pujde chrupkat ven.

Miso a vy mate projekt uz koupeny jo?
17. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojík holky, vy jste se teda rozpsaly, to jsou hotové romány...:slight_smile:

asni nevíte jak se těším aý vás uvidím, Zuzku zž teda ve středu nas cvícu, byla jsem 14 dní zavřená doma, takže jem nevykecasná a potřebuji to jak sůl !!! :slight_smile:

Zuzo, gratuluji k spinkání, že to Zuzík zvládá sám..my s tím neměli vůbec problém, vyžahla v 8 mlíčko a usnula po dání do postýlky hned sama..ale ted jak byla nemocná je zase všechno v čudu, chodí spát kdy se ji zachce, takže klidně i v 10 ne-li dýl..no snad se to zase nějako srovná, nebo budu muset najet na nějakou tu metodu taky...
no a začla se budit v noci, vtšinou zabere dudu nebo nabumbání, ale někdy to je boj..což je u nás taky novinka, nikdy se v noci nebudila a spala vkuse...vstávání je většinou tak o půl 8 ráno...

Zuzi, myslím, že ostavit nejaský bungalow nebude takový prblém a drahý..býv.kolega staví, mají to 4+1 a cena 1,5 mil. musíte si pak sehnat ne firmu ale známý a samo-dělníky..

Míšo, jaký máte projekt??? hod jsem odkaz..:slight_smile: a jak je na tom Viky?? už ji vůbec nic netrápí????
a co spinkání???

Tak nám přijedou přístí pondělí (26.1.)montovat koplet baráček, tak jsem na to moc zvědavá...

Zuzi, jak to má MArtin, má taky nucenou dovolenou nebo on chodí pátky do práce???Myslím, že výzkum do práce chodit může, viď???
17. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky princezny!!!!

Zuzí, gratuluju k usínání, to je paráda! Zuzík je moc šikovná princezna!My máme projekt už 3. rokem hotovej a taky stavební povolení, když jsme to vyřizovali, byla tutovka, že to klapne, měl nám to stavět manžovo tatík, kterej na poslední chvíli vycouval, stavěl penzion a prýýýý neměl čas.... :frowning2: A jelikož jsme v tu dobu bydleli u tchýně, tak jsme potřebovali okamžitě bydlet, takže jsme si vzali hypotéku, co bysme si brali na domek, na byt a splácíme místo domečku byteček....ale doufáme, že to možná za pár let vyjde!

Gábi, projektík na netu nemám....kreslil nám ho známej za pár lahví :grinning: Ale všechno jsme si navrhli s manžou, on nám to jenom překreslil, přidal pár detailů a oštemploval :sunglasses:

Jééé, závidím montáž baráčku, to bude paráááda!

Jinak Viki je OK, jen mám strach, abysme nedostali chřipku, když teď řádí ty epidemie! :angry:

Holky, mějte se bájo, jdu odpočívat k telce, zavedla jsem režim....přes den práce a zábava s malou, večer klídek a piánko u telky, žádná práce (žehlení apod.), takže jdu relaxovat :sunglasses:
17. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky, koukám, tady je to samej román, ale ne a ne se chytit on-line :sweat_smile:

u nás celkem pohoda, jsme zdravý - ťuk, ťuk, ťuk, usínáme taky v pohodě, jen ty noci nás teď pěkně zlobí, asi zuby :unamused: no asi, určitě, ale někdy je to v noci fakt síla... když nás to netrápí, tak usínáme v půl osmý, pak krmíme kolem 5h a spíme do půl osmý :wink: teda Jáchymek spí do půl osmý, já musím v 7h vyskočit s Hynďou a vypravit ho do školky :sweat_smile: to je ale masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Hyneček jde v pátek k zápisu, tak jsem teď z toho taková lítostivá, jak to neskutečně rychle uteklo a už budem mít doma školáka :frowning2: letí to děsně :frowning2:

jinak v pondělí jdem na neurologii a ke kolářový, tak jsem fakt zvědavá, co nám řekne... já myslím, že když se otáčíme ze zad na břicho, z břicha na záda (oběma směry), sám sedí a plazí, tak by jim to zas mohlo stačit :unamused: ale znáte to, kdybysme byli donošený, tak to nikdo řešit nebude, protože toho na svůj věk dělá dost... i když je fakt, že proti Hynečkovi je to pecka :sweat_smile: ale každý dítě je jiný :wink: je taky fakt, že cvičení hooodně flákáme :sweat_smile:

no a v úterý jedem s manžou po víc jak 11 letech do práglu na krysaře, takže to bude taková romantika a my si po hooooodně dlouhej době vyrazíme sami bez kluků :sweat_smile: tak jsem na to zvědavá, jestli si to vůbec budu umět vychutnat, když tak kluci nebudou :sweat_smile:

jo, a dneska je nám 9 měsíců a vážíme rovných 10kg... a prý, když se začně hejbat (a on je rychlej, jak čert), tak už nebude tolik přibírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, prostě je taťkovatej :sweat_smile:

příští týden písnu, jak to dopadne s tím naším srazíkem :wink:
17. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kullli, tak po vcerejsi ko jsme uplne o.k., triple testy v poho, a na tuty jsme kluk! Moc rada bych vas videla, takze az budete pachat nejakej srazik, tak bych se s dovolenim vtirla. To je moc fajn,ze jste v poradku. Hlavne bacha na ty chripky. O Sonepce bohuzel nic nevim, stejne jako Kajjinku jsem dlouho nikde nepotkala.
Bylo by asi zajimave se sejit, jakok pred 2lety :slight_smile: .
Taky zdravim Zuzku. Mata
17. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nás je to s usínáím a nočním spaním fakt bída s nouzí! Usneme cca v osm a po cca půlhodině se budíme, zařve, máma přiběhne, dá dudlík, ona se mi chytí za ruku a spí, ale jakmile se vzdálím, tak začne znovu, budí se často, kojím v půl jedný, ve tři, v šest, už toho mám docela plný zuby! Jsem nevyspalá a protivná sama sobě....doufám, že se to někdy změní.... :frowning2:

Oli, tak na Krysaře? My máme na květen objednaného Drakulu, přijede babička hlídat, tak jsem taky zvědavá, nás muzikály moc baví!!! Krysaře jsem viděla, hrál nám Petr Kolář, takže to byla ňamka :dizzy_face:

Máťo, gratulace k super tripple a k chlapečkovi!!! Už víte na tuty, že to bude Míša??? Nebo ještě zvažujete jiné jméno??? Samo, že až bude srazík, že se ozveme, mám na tebe, myslím, ještě telefonní číslo!!!
18. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
Miso, jojo,urco to bude Míša. Celej vikend jsem stravila na ruznych e-shopech nakupovanim vecicek pro malyho.
Ja urco tve cislo mam, tak dejte vedet.

31.1 jedeme s kolegynkou na Holiday on ice, na coz se taky moc tesim. Zatim uvazujeme take o Mona Lise.
18. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Máťo, hmm, krááásné jméno :grinning: :dizzy_face: Jojo, to nakupování, to je síla!!! Jakej budete mít kočárek?

A co u vás nového??? Pošli mi nějaké fotky bydleníčka na mailík, až budeš mít čas!!!
19. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.