• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Kulli, já bych vstávání v noci už nedala, takže máš obdiv, Emmi si celou noc..jo jasně, někdy kvikne, chce dudák nebo napít,ale zase usne...někd se nevzbudí za noc ani jednou.. :wink:

fakt smekám před váma co v noci vstáváte stejně tak Zuzi...

Emmi pořád kašle,ale na cvíco ve středu určit pujdu!!! :slight_smile: uz se fakt těším..

Oli, užijte si to v Praze, krysaře bych takyy ráda zkoukla, mám Landu ráda, tak pak poreferuj!!
Už se ví to datum srazíku??????? :wink:
19. led 2009 v 15:19  • Odpověz
čau holky, dneska byl pernej den, byli jsme dopoledne na plavku, pak jsme byli na neurologii a pak u rehabky :sweat_smile:

takže neuroložka byla skvělá, říkala, že některý děti ani nelezou a podle jejího názoru si Jáchymek s plazení rovnou stoupne :sweat_smile: prej má tolik práce, že nemá čas se učit něco novýho :wink: no, chválila ho a další kontrola je 26.5.

o kolářový nemluvím, narozdíl od neuroložky nás strašila, že když nebudem cvičit, tak prej jak nelezem, že by mohl špatně chodit a ble, ble, ble... prostě mě vytočila, ale moc si z toho zase nedělám, protože je známá tím, že si něco najde i na naprosto zdravým dítěti taky nám pak sestřička potichu říkala, že to bude dobrý :sweat_smile:

jo, a zítra jedem do toho práglu :wink: bude romantika, já Krysaře viděla 2x :wink: já totiž na jiný muzikály než od Landy nejezdím :slight_smile:

manža domluví příští týden tu návštěvku u těch známých, tak bysme dopoledne dali ten srazík :wink: snad budem všichni ok
19. led 2009 v 16:50  • Odpověz
Miso noc kterou popisujes mame mi ted a ja si chrochtam blahem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tedy krom toho ze se vzbudi kdyz odejdu. Ale casy kojeni naprosto stejny a nekdy i casteji ale uz mi to neprijde. Hlavni je ze pak zase hned spi. nebi ze hned zase usnu ja. nekdy mi to i hodku a pul trva nez znova zaberu, coz je vzhledem k tomu ze nekdy kojime i po 2 hodinach dost na hovnajz.

No vsichni rikaj ze kdyz zacne mimco takle se budit v noci ze to ja hlad, ale vy davate kasi vid? No tak snad se zrovna. Nemuze to but nejakou zmenou v postylce? Jak ji tehdy chybel ten medvidek? Treba nove povleceni? No jen hadam

Gabi my uz se na vas taky tesime!!!
O nuceny dovce nevim. ale MM byl min tyden v praci jen ve ctvrtek, byl marod (ale bral si dovcü) a dneska mel taky volno pac nam prijel kamarad ze Skotska.

Dneska jsme byli na plavcu, myslim ze se nam to bude libit :slight_smile:

Jo Gabi co se potkat ve stredu uz pred cvicem? Ona Zuza jak spi min, tak to vychazi pekne ze bych tam byla tak uz na pul 12 a ze ji dam nekde tam na kafi obed. Jak spi min dopo tak chce spat driv odpo, tak to vychayi tak akorat ze ji dam po cvicu prsiko a pujde chrnet. Muzem se nekde cournout a kafrat pri tlaceni kocaru :slight_smile: Jo a mam typ na tu kavarnu, co nevis kdes ji videla.

KOcky tak pekny vecer jdu uklizet a cucet na neco v bedne.PA
19. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky princezny!

Oli, z tý Kolářový si nic nedělej! Jenom straší! Kolikrát jsi psala, že každé dítě je jiné a každé má svůj čas, kdy k tomu plazení a postavení se dospěje! Takže hlavu vzhůru, my taky neděláme bůhvíjaký pokroky, minulý týden dělala doktorka Vikí prohlídku v 8 měsících (i když jí bylo teprve 7,5) a neříkala nic, jenom se ptala, jestli se jako otáčí jakoby dokola a jinak ji dala na bříško a byla spokojená. Ona se teď hodně zvedá na rukou na bříšku, skoro celou horní polovinu těla, tak přemýšlím, co z toho bude :slight_smile: Jinak se jí vůbec nechce přetáčet se z bříška na záda a naopak, prostě ji to asi neba a hotovo! Zato ráda sedí a už se i sama udrží a hraje si s hračkami :grinning:

Jinak Krysař je moc pěknej, my byli ještě na Johance z Arku (to se nám líbilo ze všeho nejvíc), pak na Kleopatře, Bídnících a Golemovi, až na tu Kleopatru parááááda! V tom květnu pojedeme na toho Drakulu, vždycky jsem to chtěla vidět a teď se to začíná znovu hrát, takže su pošušňáme (snad) - já si zase potrpím na klasiku K. Svobody :dizzy_face:

Jo, Gábi, přišel mi poukaz od O2, ale vůbec to nepůjde tak, jak jsme si domlouvaly, volal mi nějakej asistent a říkal, že je to jenom na fungl nově zřízenej paušál, takže ten další paušál by se musel zřídit teď! :cry:

Zuzí, s tím usínání a spaním, včera jsme ji nechali trochu pořvat, cca 15-20 minut, každých cca 3 - 5 minut jsem tam došla, pohladila, trochu pokonejšila, dala medvídka do ruky a pryč! No a pak usnula! Pak ještě 2x pípla, ale to jsem tam došla, dala dudana, pohladila a hned pryč! A spinkala krásně, v deset se trochu probrala, zavrněla, převrátila se na bok a chrněla dál a vzbudila se ve čtvrt na dvě na papu a pak až v pět na papu! Takže jsem se báječně vyspala, i když jsem dlouho nemohla zabrat (měla jsem večer ještě jedno kafe) :grinning:
19. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Zuzi, tak jo, můžeme se sejít před cvícem, Emmi spí jen jednou denně a to většinou kolem té 12, no jak se zadaří..:slight_smile:

no jo ,co to plavco, co jste dneska dělaly??a Zuzík teda nadšený???

MM má nucenou dovču zase v pátek,alemysůím, že říkal, ze vývojtonemá,tak proto to Martin neví...

Kulli, my ještě tarif zřízený nemáme,oba jsme stále u vodafonu a chceme přejít k O2,takže pro nás ta poukázku je moc dobrá..:slight_smile: Prošvihla jsem tu 50% slevu...:frowning2:Kdybyste ji nevyužili, tak bych ti za ni něco dala..:slight_smile: Ale asi ji spíše využijete sami, viď???
No a zatím jsem nikde ani u O2 nebyxla, pác jsem s Emmi více než 2 týdny zavřená doma..:frowning2:

Viky se už posadí sama??? nebo ji posadíš ty a ona vydrží hačat??

a vy někam chodíte na cvičení nebo plavání Mišo???

a co Kratoska?? ta tu dlouho nebyla... :frowning2:
19. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
Míšo, Jáchymek taky vydrží sedět, ale neuroložka říkala, že ho moc posazovat nemáme, že potřebuje ty zádový svalíky ještě víc zpevnit, ale my to stejně nepřeháníme, když si ještě sám nesedl :wink: takže nám to neva, jen ještě počkáme se sporťákem a prodloužíme Jáchymkovo pobyt v kočáru :sunglasses: no, on se plazí jak ďas, ale kolářový vadí, že není na kolínkách, zato drábková zas říkala, že podle ní ani nepoleze, že si rovnou stoupne :sweat_smile: já jsem v klidu, o kolářový vím svý a taky vidím kolem sebe stejně starý donošený děti :wink: a jdu se balit
20. led 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky!

Oli, ty myslíš - moc neposazovat? Já jí to střídám...chvilku jsme na zádech, chvilku na bříšku, chvilku ji posadím a pak ji dám třeba do lehátka.

Hele, holky, chtěla jsem se zeptat, jaké máte autosedačky? Nám už je to malé vajíčko malé, obzvlášť, když je narvaná v oblečení, je tam jako sardinka, budeme muset koupit novou autosedačku. Ale jakou, když ještě sama nesedí??? To přece nemůže být ve směru jízdy a ještě na sedáka, nééé? Poraďte!!! :sweat_smile:
20. led 2009 v 11:07  • Odpověz
Kulli, já s taky snažím moc neposazovat, sama taky skvěle sedí, ráda si tak hraje...ale sama si nesedne - někdy teda už jo - a tak by se to nemělo....nemají dostatečně zpevněné zádové svaly..

Kulli, no,ono se říká, že by se ve vajičku mělo psrávně vydržet do roka, jako aby jezdilo proti směru jizdy..akle je mi jasné, že vám musá byt mala, nám je taky malá a v zimní bundě kor..

existují ale autosedačky, které se dají polohovat - tak bych volila tu....a my jdeme jednoznačně do Maxi Cosi TOBI...:slight_smile:

Kulli, jak ta poukázka?? dala by si mi ji a já bych ti ji vrátila až mi dojde??? Platí to jen do konce ledna...
20. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Gábi,

taky jsem uvažovala o Maxi Cosi Tobi, je docela fajnová! Doufám, že ve vajíčku vydržíme!

Hele, s tou poukázkou, dám ti ještě vědět, zkoušeli jsme bábince nabídnout tarif pro seniory, ale zatím z toho není nadšená, takže pak se ti ozvu, slibuju, že dám vědět co nejdřív!!!Pak bysme se domluvily!!! :wink:
20. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky

chtěla jsem zajít včera ale manžel při večeři rozlil krásně napěněnou úplně plnou kolu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem měla večer co dělat.. :grinning: ale zase máme uklizenou kuchyň.

holky taky řešíme autosedajdu,nevim ještě jakou ale musíme jí už koupit co nejdřív.

teda řeknu vám, dneska jsem byla s Vendulkou u kolářový,šla jsem si tam pro čočku,protože vůbec necvičíme.
nějak nemám pocit že bysme to potřebovali ale to je jedno :slight_smile: chci říct že nás ta koza normálně pochválila a řekla že je s náma spokojená....... :slight_smile: no já tam čučela jak puk.

ale chci se taky tady zeptat, když jakoby postavíte prcka na nožičky, jak si stoupne? mě Vendy stoupá na špičky, a ona říkala že by mohla pak chodit po špičkách.tak máme procvičovat ještě patu.

jak tady píšete ona najde na každým něco, takže to beru jedním uchem tam a druhým ven.

zítra jdem na 8 měsíční prohlídku, tak se musim ještě zeptat tam a pak ve čtvrtek jdem na ortopedii.

tenhle týden toho máme moc.

jinak celej týden obě zase marodíme.já byla i u doktorky tak mám něco doporučeno co smim a vendula má zase rýmu.

já nevim ale my z toho asi letos nějak nevyjdeme.já celou zima nikdy nemarodila a letos je to už po třetí, asi mám nějakou oslabenou imunitu po porodu, nebo já nevim. :grinning:

tak se už obracíme z bříška na obbě strany a taky pěkně pérujem na kolínkách,lezem sice jenom dozadu ale je to stejně sranda :grinning:

jo zatim se mějte a napište prosím jak dětičky stojí, díky ahoj
20. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ták, a jsme doma od doktorky.
Máme 71 cm a 9,61 kg.A můžem dávat rohlík a piškoty.

Takže nás dneska neočkovala.Ohledně tý rýmy, ach jo.Jdem zase za měsíc.
A na ten prevenar máme zavolat až budem v pohodě a někdy příští týden nás píchne.
21. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj Petruš :wink: když Jáchymka postavím, tak si stoupá na celý chodidla :wink: ale já si stejně myslím, že dokud si sama nestoupla, tak to nemá smysl řešit, že se to ukáže pak :wink:
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahoj oli,kdy jdete zase k tý káče
21. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Petruš, jdem tam myslím 3.3. :unamused: ale ona nám taky vyhrožovala, že bude špatně chodit, když zabírá při plazení jen jednou rukou... neuroložka to taky viděla a byla naprosto v pohodě :wink: Kolářový ani nestačí, že pokaždý umí něco navíc a všechno dělá na obě strany, vůbec jí nezajímalo, jestli chytá hračky oběma rukama, jestli si je přendavá, že se otáčí na břicho i zpátky na záda oběma směry... prostě mu chvíli trvá než to vypiluje a pak to všechno na obě strany zvládá... no, není vždycky posvícení, minule i předminule nás chválila, ale teď holt už zase strašila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a koukám, jak se má Vendulka k světu :wink: je jí kus ženský :slight_smile: :dizzy_face:
21. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
no jo, vendy je pěkná, oli pusť to z hlavy je to k....a.já to říkám už od začátku.
hlavní je že pěkně dětičky prospívaj a hotovo.

za nás tohle nebylo a taky jsme vyrostli a já nevim co všechno.

jak bylo v Praze
21. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Petruš, je mi to jasný, ta by našla něco i na naprosto zdravým dítěti :sweat_smile:

no, v Praze trochu zklamání, bylo to pěkný, ale jelikož to srovnávám s Krysařem z roku 97, kdy jsem ho viděla 2x v Ta Fantastice, tak musím říct, že se to srovnat nedá :unamused: jak obsazením, tak nastudováním... prostě to původní vede na plný čáře
21. led 2009 v 15:01  • Odpověz
teda, já jsem ostuda, ač pražačka tak jsem neviděla žádnej muzikál.... :grinning: :grinning: :grinning:

normálně Vendy je dneska nějak hodná, spala od 7,30 večer do 7,20 ráno a dopoledne taky a už asi 20 minut si sama hraje na dece.chodím na ní koukat a je fakt spokojená
21. led 2009 v 15:04  • Odpověz
tak to teda závidím... u nás se teď spaní tak nějak pokazilo, ale mamka říkala, že to taky bylo v pohodě, že spal v klidu od 19:30 do 3h a pak vstvával v 7h.. mně doma v noci pobrekává a u nich, že byl klidnej :wink: tak uvidíme dneska, jak mi to vrátí :sweat_smile:

já jezdím jen na Landu, mám pro něj slabost :grinning: takže jsem viděla 3x Krysaře a 2x Tajemství, na Touze jsem ještě nebyla a nevím, kdy se mi tam podaří manžu dostat, protože ty lístky jsou přece jen dost mastný :sweat_smile: na toho Krysaře jsme je měli s 50% slevou, takže to šlo :wink: no, ale kdybych ho neviděla před těma 11,5 rokama, tak by se mi určo moc líbil :sweat_smile:
21. led 2009 v 15:10  • Odpověz
já bych řekla, že u nás se z hodnýho miminka stal pěknej lump tím, jak se začal pohybovat :unamused: od tý doby je to palice paličatá :sweat_smile:
21. led 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky princezny, z Kolářový si nic nedělejte! Jak píše Peťa, za nás to nebylo, nikdo nezkoumal, jestli se dětičky otáčí na obě strany, jakou ruku používají k čemu a taky jsme vyrostli, myslím, že teď je všechno přehnaný! Kamarádka dávala svýmu chlapečkovi od 8. měsíce kravské mléko (místo UM) a hotovo, chodí pro něj do kravína a je z něj pěknej kus chlapa (2 roky), dřív to taky tak bylo, jen teď je všechno moc choulostivé a všechno se přehnaně sleduje!!! :sweat_smile:

Týýýjo, Petruš, tak to je Vendy fakt kočka! My máme 67 cm a 8,28kg, ale zhubli jsme, předtím měla 8,48kg! Jéé, vy už můžete rohlík? Piškoty už jsem zkusila, koupila jsem Sunarky, docela dobře se rozpouštějí, ale je fakt, že trnu strachy, aby Vikí nezaskočilo! Předtím jsem měla Hami a ty nebyly k tomu, usoudili jsme s manžou, že je dávat nebudeme, protože se nerozpouštěly a byly takový něco jako Albertky!

Jinak u nás pohoda, jenom manža zase nějak pochcípává...už druhej den smrká a říká, že ho od toho smrkání všechno bolí (včera jsem se tomu musela hrozně smát, jak je choulostivej....tohle by ženská nikdy neřekla!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: ). Tak doufám, že to od něj chytíme, mě včera bolela hlava, vzala jsem si Paralen a dneska mě pobolívá zas! Nojo, no! Tak uvidíme, Vikí je zatím OK!

O víkendu chceme jet k našim, ale uvidíme, jestli nebudeme všichni KO :confounded:

Jooo, muzikály jsou super, i manža - takovej kulturní břídil - jezdí rád :wink:
21. led 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj Míšo :slight_smile: my máme babysušenky od nestle a ty se taky rozpouštějí v pohodě :wink: jinak já jsem rohlík ještě nedala, jen jsem mu dala ode mě chleba s máslem a šmakovalo mu :wink:

manža je taky kulturní břídil, přemluvím ho tak na ten muzikál, a jinak miluje cimrmany :wink: na ty by vyrazil hned, jen asi s těma lístkama je to na nic :unamused:
21. led 2009 v 15:39  • Odpověz
Cimarmani - blééé, jsem na ně alergická, manžel je taky může :grinning: A manžel hlavně miluje v televizi Chlaupáře, to je pro něj kultůůůůůůůůůůůůůůůůůůra - a ještě vyžaduje, abych se dívala s ním! Potřebuje mít obecenstvo :grinning:

Nestlé jsme ještě nevyzkoušeli! Jééé, tys dala Jáchymkovi chleba s máslem? Já už se tak těším, až dám Viktorce něco ochutnat...ona pořád tak hladově kouká :angry:

Holky, už aby bylo hezky, pomalu začínám na MMB pokukovat po šatičkách jak pro Vikí, tak pro sebe, potřebuju aspoň 2 šatovky, to je na léto nejlepší, pod to max. tričko a hurá se sporťákem ven, už se nemůžu dočkat! Jéé, to budu zase po dlouhém sejratém období opálená....když se chodí do práce, tak nemám šanci chytit bronz, jedině tak po nástřiku večer v koupelně :angry:

Oli a jak vy se máte? Psala jsi, že Jáchymek leze jako ďas! A že je paličatej!!! Vikí už si taky začíná prosazovat svou - např. u jídla, jakmile už nechce jíst, tak tu tlamičku ne a ne otevřít a ještě mě odstrkuje rukou, opice opičatá! :fearful:
21. led 2009 v 15:52  • Odpověz
Míšo, on neleze, ale plazí se :wink: no, u nás se nestane, že by Jáchymek nechtěl jíst :grinning: :grinning: já už se taky tak těším na jaro... a na léto, hlavně na dovču, už jí máme objednanoou, tak pofrčíme k moři :dizzy_face: :dizzy_face: taky se těšíím na sluníčko a vodu a vůbec :slight_smile: s tím sporťákem... teď nad ním uvažuju, on se mi Jáchymek do korby ještě vejde, ale je to fakt na knop, tak ho asi budu muset vytáhnout, ale nechce se mi :unamused: asi ještě počkám do konce ledna :grinning:
21. led 2009 v 16:29  • Odpověz
Kupodivu Viktorka se do té malé korbičky taky ještě vejde!!! Je fakt, že ve fusaku je tam knop, ale zatím to jde!

Na ten sporťák se těším!!! bude to super, až Vikí bude sedět a koukat kolem sebe!

My zatím dovču neplánujeme, manža bude po té operaci, takže to zatím neřešíme, ale před dvěma lety jsme byli v Beskydech a řeknu ti, to byla taková nádhera, že se tam chci co nejdřív vrátit! Byli jsme na takovém ekopenzionku, měli tam koně, spoustu oveček, psy, kočky, slepice, prostě super! A ty hory, to je úplně něco jiného než Šumava, oba jsme byli nadšeni! Takže tam se chci vrátit! :slight_smile:
21. led 2009 v 17:00  • Odpověz
Ták, měla jsem tu návštěvu a jsem zase tu.

Míšo, Vendy je ve sporťáku skoro 2 měsíce, a strašně se jí tam líbí.Pěkně kouká kolem sebe a sledujeme pejsky a koně, a tak.Ale je tam jenom chvilku.Ono taky v tomhle poččasí chodit na dlouhé hodiny ven to nejde.

Já mám sušenky Hami Safari a to žužlá pěkně.

Holky my dovču taky neplánujem.Chtěli jsme si koupit nnějakou chalupu nebo chatu ale pořád náám nic nepadlo do oka.Tak vyčkáme a třeba až za rok.....
21. led 2009 v 17:29  • Odpověz
Míšo, já prostě miluju moře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: loni jeli manža s Hynečkem sami a my byli s Jáchymkem doma, tak tenhle rok jedem všichni :dizzy_face: no, a pak budem zase celý léto s klukama s našima na chalupě, tu máme na samotě u lesa :grinning:
21. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Oli, já taky miluju moře, ale byli jsme zatím jenom jednou v Chorvatsku, manža je spíš na poznávací dovolenou, tak s ním držím basu. Je fakt, že pro něj jako pro kardiaka není smažení se na pláži celej den a už cca 2 roky, co jezdí do Prahy na kontroly, mu říkají, že by neměl jezdit na dovo do zahraničí, protože kdyby se něco stalo, tak mu tam nikdo nepomůže. Takže proto brázdíme ČR a že toho už máme procestovanýho fakt dost! Mě taky docela láká Slovensko - hory :dizzy_face:

Petruš, to je Vendulka ve sporťáčku úplně vleže, nebo ji necháš v polosedu - pololehu jako v tom houpátku? Věřím, že se jí to moc líbí, už se těším, až taky budeme kočárkovat! Ale už aby bylo to jaro...ráno budou ptáčci zpívat, stromy kvést....jéééé, holky, já už nechci zimu :confounded: :grinning:

Petruš, taky bych koupila chatu nebo chalupu. Ale přes léto budeme asi na Šumavě, taťka za námi bude jezdit na víkendy. Už několikrát nás napadlo předělat si tam stodolu, je tam obrovská půda, takže bysme z toho udělali parádní chajdu, ale zatím nejsou prašulky a nechce se nám prodávat pozemek, co máme, takže zatím ještě stagnujeme, ale věřím, že jednou, až to rozhodnutí přijde, tak bude VELKÉ!!! :grinning:
21. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
Míšo ze začátku tam Vendy jenom ležela.A teď už jí dávám do sedu.Ale ne do úplného.Je trošku sklopená.

S manželem jsme byly na dovče ve Španělsku a v Bulharsku.Do Bulharska bych se ještě chtěla kouknout.Prostě taková země kde se domluvíš, koupíš si pomalu co chceš, a tak.Jenže než bysme tam vyjeli tak to tam určitě všechno podraží.. :frowning2:

Holky taky nechci zimu.Když si představim jak Vendy řve když jí oblíkám, no děs.Ale manžel byl prej stejnej. :grinning:
21. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky, tak jsem dneska rozhodla, že od zítra jdem do sporťáku... tak jsem ho zprovnoznila, manža nafoukl kola a udělala jsem fotku našeeho vozovýho parku :sweat_smile:
22. led 2009 v 18:11  • Odpověz
Jééé, Oli, taky asi za chvilku nastartujeme sporťák :dizzy_face:

Holky, tak my nakonec jedeme dneska na Šumavu, už se fakt moc těším!!! Doufám, že nebude taková zima... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak v pondělí ahooooooooooooooooooooooooj :wink:
23. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.