• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
Miso jak nechces zimu??? Vzdyt jeste zadna nebyla :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja mam zimu rada!

My mame sportak od Novyhi roku, zamackla jsem slzu no ale uz se tam fakt mackala. Miso my mame o kilo min, ale jsme delsi nez Viki.

hele jinak dovca po cechach to je paradni, myslim ze cechy jsou krasna zeme!

Jo a rostou nam dva dalsi zuby, a zaciname se houpat na kolinkach. Otaci se za zad na brisko jak cmrda a uz docela dlouho, ale zase do sezeni se nam nechce.

Kocky manza vyhrozuje ze pujde na velkou i se Zúzankou muism letet!!!!!!!

Jo a co nejaky ten srazik????
24. led 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojík,

Kulli, jak bylo na Šumavě???
:wink:
Zuzi, tam dáme ve čtvrtek to cvičení?? a veřejně nabízíme i Krotošce a Kulli, cvičení na Lannovce s dětma na gymballech...cvíčo u Mirky nám skončilo, tak jsme hkedaly nový...:slight_smile:
A kde vám rostou zoubky, nahoře???

Jinak u nás jsme pořád v kleku, na kolínkách a tak, ale co je novinka, tak se chceme pořád stavět a udrží se sama, drží se ručičkama za stůl nebo tak ..což koukám... :wink:
26. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Ty jo¨, Emmca je sportovec :confused: :slight_smile:

JO ctvrtek by byl fajn. A zavolame tam nejak?

Holky ja uz od ctvrtka cekam MS, bricho boli ale porad nic, se picnu :unamused: :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:12  • Odpověz
zuzo, myslíš že se tam musí "objednávat", na to cvíčo nebo se jen tak zeptat???

ale ale ale, sand nebude mít Zuzík sestřičku??? :grinning: :grinning:

nové fotos:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2309960&vReferer=
26. led 2009 v 09:33  • Odpověz
Gabi, prosím Tě, mohla bys mi písnout odkaz, kde jste únorovky měly sraz? :sweat_smile:
26. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Čauky holky, dneska jsem se probudila cca ve čtyři hodiny a pak jsem nemohla zabrat...a poprvé za tuhle zimu jsem slyšela zpívat venku ptáčky...no je to možný??? Vždyť chudáčci zmrznou!!!Ale úplně mě to nabilo energií!

Jinak u nás je to zase katastrofa se spaním, Vikí usne v pohodě, pak se cca po půlhodinách vzbouzí, pak řve když jdeme spát, pak cca ve dvanáct a pak po třech hodinách až do rána, už jsem z toho fakt unavená! Nevím, co s tím, jestli ji nechat řvát, ale ona se pak úplně probudí a nemůže zabrat! Závidím těm, co jim dětičky prospí noc...kéž by aspoň jednou spala! Hádě jedno mrňavý! :confounded: :angry:
27. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Míšo, tak to máme doma teď podobný, u nás se ale budí po půlhodinách až tak do 4h do rána :unamused: včera jsme měli lepší noc, když se budil po hodině :grinning: no, fakt nevím, jestli se to zlepší, ale u nás to trvá už měsíc a já už ani nevěřím, že by to byly ty zuby...

jinak, holky, ten sraz budem muset zase odložit, protože jsme začli rýmovat, a tak nikam nepojedem, ať nás neskolí chřipka :frowning2: snad už to bude lepší a konečně se domluvíme!
27. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Oli, tak to tě lituju....vím, jaké to je, pořád vstávat! Já jsem řekla, že se musím hodit do pohody, abych pak na Viki nebyla nervózní a podrážděná! Ale ono, když zalezeš do postele a za 10 minut řev, uklidníš, ona usne, zalezeš a za 15 minut řev - tak máš nervy na pochodu! Chjo, budu muset zase prostudovat učené knihy, teď mám vytištěnou publikaci - Každé dieťa sa vie naučiť spať, tak jsem zvědavá, jestli mi to k něčemu bude, i když je to hrozně zajímavý a lákavý!!! Jen vyděržať!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale při představě potom tééé oááááázy klidu...hmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jojo, s těma chřipkama je to nanic, přemýšlím, že musím urychleně na ten Prevenar, ještě ho nemáme píchnutej, dokud nebude Vikí nemocná.... :angry:

Holky, jak jsem to tady tak četla, tak jsme jediní, kdo ještě jezdí v korbičce a jsme tam knop, musím zkusit převlíct sporťák a vymyslet, jak s nánožníkem, protože ke Quinny Speedi nánožník není....nevíte někdo jakej by šel? Asi budu muset do Bejbycentra....i když myslím, že by fusáček stačil :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Kulli,my taky nánožním neměli, dokupovali jsme..sedí k tomu bud Emitex nebo Casualplay - ten jsme koupili my...:slight_smile:
Fusáček podle mě v takovéhle zimě nestačí..:slight_smile: :grinning:

Holky, to vstávání je teda krutý, nezávidím a přeji hodně sil a nervů... :frowning2:
27. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky holky, to je zase počasí, cooo?

Gábi, nánožník budu objednávat u jedné paní na MMB, která je šije, můžeš si vybrat jakýkoliv vzor, jakoukoliv barvu. Já chci šedý, protože mám Speediho Raven, takže aby se mi hodil. Taky jsem si objednala zmenšovací podložku, aby kočárek nebyl moc fádní, je moc hezká, ze jedné strany jemné proužečky v barvách růžová, oranžová, krémová a z druhé strany fialkový s tmavě růžovou kytí...doufám, že to bude stát zato!

Jinak dneska u nás noc docela šla, Vikí se vzbudila v půl jedné a pak až v půl páté, takže pohodička, jsem vyspinkaná dorůžova! :slight_smile:

Dneska jsem chtěla jít k doktorce na ten Prevenar, ale Vikí, mám pocit, maličko chrochtá nosíkem, takže na to kašlu, až budu mít jistotu, že je na 100% OK!

V pátek jedeme opět na Šumavu, no, tam bude asi sněhu....fůůůj!

Jo, včera jsem převlíkla sporťák, nevypadá to zle, jenom ten Speedi nejde ani do úplného lehu, ani do úplného sedu, ale jinak v pohodě, myslím, že už jsme dost velké na to, abysme spali o nějaký ten stupínek víc, než úplně vleže...myslím, že to bude OK! Ale dneska ještě nacvakneme korbičku, musíme si ji ještě posledních pár dnů vychutnat! Příští týden začínáme s ovocnými přesnídávkami, tak začneme i sporťáčkovat! :sunglasses:

Tak písejte, písejte!!!
28. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Jéé Míšo,tak to budete mít vyparáděný sporták, to koukám...:slight_smile: a co to je prosím Tě to zmenšovací lůžko?? a k čemu je dobré?? jako aby tam moc nelítala v kočíku?? :fearful: vůbec nevím o co go...:slight_smile: ale z ní to fobře, a ty barvičky...:slight_smile: máš nějaký odkaz at se mrknu??? :wink:

Vy jste teda cestovatelé, to koukám.. :wink: my jsme už pěkně dlouho nikde nebyli a asi ani ted nepojedeme, nasi dorazí 28.2. k nám, tak oslavíme Emmi i moje narozky s našima později ..tak budeme víc oslav, no... :wink:

ted jezdíme jen na stavbu a na nákupy... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Gábi, poslala jsem ti na mail ukázku!!! :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Kulli, děkuji, odepsala jsem ti..:slight_smile:

tak Emmi spinká, uvařila jsem ji zeleninku se špenátkem a těstoviny..no mě to moc chutná, tak snad to zdlábne i Emmi...:slight_smile:

Zuzi, včera jsem dávala Emm ke sváče do jogurtu s přesnídávkou ty amarantové kuličky a chutnalo ji, spráskala celou misku nášupu...:slight_smile:
28. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jéé, Gábi, my měli špenát včera a předevčírem, s bramborem a kuřecím, dneska to jistí mrkev s bramborem, květákem a kuřecím! Ale u nás vede mrkev s bramborem a hovězím, to smlsne misku natotata!

Holky, slyšela jsem něco o kukuřičných křupkách na mlsání pro naše mrňousky, prý se to kupuje ve zdravé výživě...nemáte s tím někdo zkušenost?
28. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jo, Gábi, ještě ty podložky se dávají do kočárků, aby sis mohla měni design viz:

http://www.casualplay.mimishop.cz/detail.php?zbozi=607260
28. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
Miško díky z odkazy, jsem se poučila...:slight_smile: :wink:

Tak Emmi snědla toho měho výtvoru 220 g jsem se divila jak blázen..buď byla hladová nebo ji prostě chutnalo.. :grinning: :grinning:

Jo a ty křupky se kupují ve zdravé výživě nebo tam, kde prodávají bio produkty, Emmi je miluje...:slight_smile:
a včera je zrovna Zuzka kupovla Zuzíkovi taky..:slight_smile:
28. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Gábi a kde jste je kupovaly? Seženu je i v drogerkách? Tam mají taky věci pro mrňousky!! :slight_smile:
29. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Miško, v drogerce bohužel ne...nebo jsem aspoň na ně nikde nanarazila...:frowning2:
29. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:

tak oba zuby jsou venku a dnešní noc už bylla v pohodě :slight_smile: v 1h se vzbudil, dala jsem mu dudlík a spinkal... pak vstával v 5h na jídlo a pak jsme vstávali v 7:30h :wink:

jinak dneska jsme dali další pokus o oběd ze skleničky a nevyšel :sweat_smile: jen jsem mu to dala do pusinky, tak se celej otřásl a já jsem se modlila, aby to nevyhodil :unamused: mezi náma, já se mu vůbec nedivím, že mu to nechutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani Hyneček to po něm nechtěl dojíst, a to rád dojídá jídlo, co Jáchymkovi uvařím já :sweat_smile: ale to většinou nezbyde :sweat_smile: no nic, zůstanem u vaření :grinning:

jinak sníh je parádní, konečně si ho Hyneček užije, chodí bobovat a klouzat :sunglasses: paráda, je to krásný :sunglasses:

jo, a sporťák v pohodě, jak se mi do něj nechtělo, tak je to gooood :grinning:
29. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Oli, tak buď ráda, že Ti Jáchymek pěkně papá domací stravu, Emmi moje taky spapká,ale raději má sleničky podle mě...:slight_smile:

a gratulace k zoubkům...my máme taky pořád jen 2,ale prásknu na Zuzanku, že ta už má 4... :grinning: :grinning:

pro zájemce..:slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=228075&vReferer=
30. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Gábi, domeček naprosto super! Docela dost velikej, hlavně, aby to co nejdřív bylo, cooo?? Dokážu si živě představit odpolední kávičku na terase :dizzy_face:

Holky, to my ještě nemáme ani jeden zub! No, jsem zvědavá, kdy na nás vykouknou!

To my papáme domácí stravu úplně s chutí, tenhle víkend dojde i na skleničky, jedeme k našim, na zítřek mám navařeno, ale v neděli tam vyhrabeme u babičky skleničky, tak jsem zvědavá! Mě přijdou ty skleničky moc umělý a všechno to chutná jak rajskej protlak, i když je to mrkev! Když uvařím doma, tak to chutná normálně! Dneska máme zase hovězí se zeleninkou a bramborem, to Vikí fakt ráda! Dneska jsem uvařila a naporcovala kilo hovězího a včera kilo kuřecích prsíček, všechno nakostičkováno ve tvořítkách na led a pak hezky do pytlíčků a do mrazáku! Každej den vyndám pár kostiček, naporcovanou zeleninku z mrazáku a čerstvé brambory a vařím vždy na 2 dny! Tenhle měsíc už přidám i těstoviny! :wink:
30. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím návrat ze Šumavy, bylo to docela fajn!

Dneska najíždíme na ovocné příkrmy, tak jsem zvědavá, co ta opička na to bude říkat.

Jinak pořád říká mamamamamama a bababababa, takže u našich byla vééééliká radost hlavně z toho bababababa! :grinning:

A co nového u vás??? To počasí stojí docela zase za prd...ještě ke všemu nám tady na Vltavě uzavřeli stezku, tak jsem zvědavá, kam budeme chodit....asi do obchoďáků....bléééé :frowning2:
2. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
MIško a jak to máte daleko k vašim, reisujete tam docela často, viď??a Viky cestu snáší dobře???

Se nedivím, že jste z mama a baba poprděný :grinning: :grinning: , to my jsme taky byli,ale ted Emmi prerferuje táta a to se MM tetelí blahem...:slight_smile: Mama se u nás používá jen když je Emm v ouzkých...:slight_smile:

A co se to tam staví u nábřeží, vís???
2. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj Gábi, jo, jezdíme docela často, máme to cca 65km! Vikí je v autě v pohodě, celou cestu spinká!

Gábi, oni rozšiřují koryto Vltavy, protože tam budou jezdit lodě, takže to je velká akce a jsem zvědavá, kdy nám stezku zase zprůchodní, protože kdyby to mělo být zavřené celé jaro a léto, tak nevím, nevím, jak by na to cyklisti a bruslaři a chodci říkali, je to docela frekventované místo k trávení volného času a provozování nejrůznějších sportů! :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
caute ve spolek, nejak jsem se sem nedostala posledni dobou :sweat_smile:
No tak ze mame uz 4 zuby se tady koukam vi, ctvrtecni cvico co jsme objevili je bajo, krasny sal a plno pomucek, moc se na to tesim, to plavco so moc neuzivame, tedy ja, pac ta Sikulka je n atak debilnim miste, u hlavni mezi panelakama, cesta tam na prd, no placeno mame do brezna a pak se asi placnu pres kapsu a zkusime to v te Matici, kde je to kousek do mesta a vsude, nasi bydli vedle (asi 15 minut chuze) mamka kousek odtud pracuje, takze bych ji vzdycky pekne navstivila, vyrazila bych pekne dopo na Zuzanky spanek, u nasich doma nebo u mamky v praci bych ji dala v klidku obed a pak to mam co by kamenem dohodil.
U te sikulky neni kde vegetit, doma nacpu do Zuzanky obed a letime abychom to stihli, a takovou osklivou cestou :angry:

No tak sem si ulevila :slight_smile:

Miso to davas masiko jak casto? Ja sice cetla ze 6x tydne ale to mi prijde nejak moc, ja bych to videla tak na 3x v tydnu. Jinak ja varim jednou za cas, mam plnej mrazak :slight_smile:

KOcky tak ja jdu presunout manzu do postele, usnul na gauci a nez se zuza vzbudi na kojo tak si asi budu cist. Snad neusnu, pak mam totiz akorat vztek, ze me hned po pul hodce spanku zase budi.

JO a Zuzanka obcas dela "ma" :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky holky,

chtěla jsem se zeptat...kdy dáváte večer kaši? Po koupání nebo před? Já dávám v šest kaši - před koupáním, cca v sedm koupeme a pak ji ještě dokojím a jde spinkat...! Manža včera přišel chytrej z práce, že se má prý kaše dávat po koupání!!! Tak nevim!

Zuzi, já dávám masíčko poctivě 6x týdně, někdy 7x, když zapomenu na žloutek, ale snažím se to poctivě dodržovat!!!
3. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
Jééé, Oli, já úplně zapomněla, přejeme všechno nejlepší Hynečkovi k svátku, hlavně zdravíčko a pohodičku pro malého broučka!!!! :sunglasses:
3. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Kulli, já dávám kaši až po koupání, koupeme o půl 8 a v 8 dostane kaši...:slight_smile:

nemělo by se koupat s plným bříškem,ale máte mezi tím hodinu pauzu, tak myslím, že je to ok...:slight_smile:

Zuzi, mě taky není na Šikulce sympatická ta cesta tam, proto tam ani nechodíme a vydržela jsem nakonec až do Igy...
snad se nezlobíš, že jsem tu zoubky práskla...:slight_smile:

Na cvíčo se taky už moc těším, je to tam fakt nádhera...!!!!! :wink:
3. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky holky.

Nějak vůbec nestíhám počítačovat. :grinning:

Míšo, jaký ňaminky vaříš Viktorce?Já začínám taky vařit.Vendula měla tu malou skleničku na 3 krát.To nemá cenu vařit.Teď se trochu rozpapala tak začnem domácí stravou.Doufám že jí bude baštit.

Kaši zatím nedáváme.

Oli Hynečkovi vše nej dodatečně k svátku.

Gabi, můžu se zeptat kde stavíte? Budete mít krásnej domeček.

Taky jsem trochu předělala Vendulky albíčko.Tak koukněte.
3. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Teda to jsem to napsala.Začala jsem dneska vařit.A brambor jsem přidala do hotového příkrmu.Takhle to má bejt.
3. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.