• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kecalky z "Krumlova"

(Zamčená)
2. května 2011 
míšo, my jsme taky zdraví.taky jsem chtěla dneska zajít na prevenar a třetí hexu.když je dneska doktorka na dv.

jenže v pátek jdem na svatbu a co kdyby vendy měla teplotku a nebo byla nevrlá.tak to nechám na pondělí a zajdem holt do sucháče.
4. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
hele,tak vařim kuřecí a brambor dohromady.snad je to dobře.přidám mrkev a odpoledne v sucháči koupím něco málo zeleninky a pojedu jako vy.
4. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
Petruš, já vařím taky vždycky brambor s masem i zeleninou dohromady, pak přidám kousek másla a rozmixuju :grinning:

Nejradši má hovězí s bramborem a mrkví, teď jsem koukala, že jsou kedlubny, tak koupím a nadělám si do mrazáku kedlubnu! A taky se chystám udělat br. kaši, místo mlíka dám Nutrilon (potřebuju ho dojet) a k tomu kuřecí maso, v 9. měsíci i libovou dětskou šunku :slight_smile:

Jdete na první dávku Prevenaru? Já jsem volala MUDr., že tam odpo zajdeme, mě se fakt vůbec nechce, protože vím, že ji to bude bolet, berušku malou!

Holky, to všechno tak letí, Vikí roste jako z vody! Hele, kdy plánujete další mimi? My jsme mysleli, až budou Vikí 3 roky, hned navázat mateřskou a když to tak počítám, tak to abysme příští rok už zadělali.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !!!To letí jako blázen!!!
4. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
Na první dávku.Nás před týdnem neočkovala protože jsme ještě měli trochu rýmu.

Taky mám zavolat a přijít i mimo návštěvu.

Míšo já jsem chtěla bejt doma 4 roky.Taky jsem nepodávala žádnou žádost ohledně té délky.Ale pomalu začínám chtít dalšího rošťáka tak to asi holt zkráttíme na ty 3 roky aby pak nebyl moc velkej věkovej rozdíl.
4. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Takže ty to máš teď jakoby na 4 roky??? Já mám rodičák na 3 roky. A věkový rozdíl 3 roky mi přijde ideální, takže dohromady na mateřšké v kuse 6 let....nevím, jestli mi z toho nehrábne...doma je fajn, ale v práci člověk aspoň přijde mezi lidi... :slight_smile:

Takže Prevenar začínáte taky ať teď...já z toho mám pořád strach, asi jí potom dám Nurofen proti bolesti a zvýšené teplotce....pro jistotu! Třeba až na noc! Prý to fakt bolí....chudinka malá, vůbec neví, co ji ještě dneska čeká... :cry:

Koukala jsem, že ti Vendulka pořád tak pěkně spinká!!! A přes den ji dáváš spinkat kdy???
4. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Míšo spinká dopoledne hodinku a pak odpoledne.Taky hodinku a někdy i dýl.No a někdy naopak nespí skoro vůbec.

Tak mám vařeno i namixováno a je to doooobrý.

Ano, nechala jsem si 4 roky.Můžu se rozhodnout tušim do 21 měsíců dítěte věku.Nevim mám to napsané u mateřské ten datum.Ten mě řekla ta ženská na pracáku.Takže zatim mám čas na rozmyšlenou.

Víš, hlavně letos u mě zaklepe už ta 30.Tak to asi skrátíme a bude další mimi. :grinning:

Když je tohle tak hodné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Míšo, my plánujem další mimi až bude Jáchymkovi 6-7 let :wink: uvidíme, co bude, ale kdyby bylo, tak si ho chci zase užívat jako Hynečka a Jáchymka :dizzy_face: jj, ta 30 už tenhle rok zaklepe :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Míšo ta druhá mateřská je tušim automaticky na 4 roky protože nemáš něco odpracovaného.Nevim ale asi to tak nějak bude.

Někde to říkali.Jenže jsem tomu nevěnovala pozornost. :grinning:
4. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Oli do třetice holčičku? :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Petruš, to se ptá každej, ale mně je to jedno, já bych se nebránila ani třetímu chlapákovi :dizzy_face: od tý doby, co máme Jáchymka, tak jsem zjistila, že by mi to vůbec nevadilo, spíš naopak :slight_smile: s tím druhým to bylo tak, že by byl páreček hezkej :sweat_smile: jsou to prostě miláčci a já bych je nikdy nevyměnila :dizzy_face: já už mám takovou holčičku v Hynečkovi, on je tak hrozně hodnej... :pensive:
4. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
oli,já bych chtěla zase holčičku.
ale je důležitý aby bylo mimčo zdravé.

kámoška byla v pondělí na plodovce.měla dauwna.tak aby to dopadlo dobře.
a to se v pátek vdává
4. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
vidíš, zrovna jsme se o tom bavily s kámoškou, ona má chlapečka, co chodí s Hynečkem do třídy, teď má holčičku, jako je Jáchymek a říkala, že by chtěla třetí tak za 5 let a chtěla by zase chlapečka :wink: tak třeba pak spolu budem vozit třetí :grinning:

já mám kolem sebe hodně známých, který svoje vlastní dítě mít nemůžou, buď jim to fakt nešlo, tak adoptovali nebo ze zdravotních důvodů, a to jedný kamarádce nechtěli ani povolit adopci... :pensive: nakonec dostali chlapečka a je šťastná :pensive: vůbec by je nenapadlo si u vlastního vybírat, co by to mělo být... a já o tom vím svoje :pensive:
4. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Oli já nikoho takového neznám co nemůže mít mimčo.
Víš je to dar a je to štěstí když to vyjde.
Když to nejde je to nevim abych nějak někoho neurazila smůla.Neštěstí.Ale takovej je život.

Kdo děti mít nechce má jich kupu, a naopak kdo by chtěl tak to zrovna nejde.....
4. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
vidíš, já jsem si vždycky říkala, proč musím mít takový těhu zrovna já... a manža mi na to říkal: protože nefetuješ, nechlastáš a máš strach :unamused: no jo no... já když si to vezmu, tak já vím o třech mých spolužačkách, kterých mít svoje děti nemůžou... buď jim to nejde nebo nemůžou ze zdravotních důvodů :frowning2: a další je manžovo kamarádka... ty už tady dvě děti adoptovali :pensive:
4. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Oli, máš dva krásný zdraví kluky.Maj tě rádi.Máš super manžela.Tohle je důležitý.

Já měla krásný těhu,nakonec porod dřív a taky konec porodu nebyl zrovna nejlepší.

Proč já.Ale máme zlatíčko.
4. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Petruš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou to miláčkové a já je miluju nade vše :pensive:
4. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Oli já taky naší kočku miluju.A jak jsem psala chci další mimčo.Je to jedno co to bude hlavně aby bylo tak super jako naše prdelka.
4. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
vy jste se teda rozjely...:slight_smile:

mám navařeno,napečeno,dítko dospává,ooo... :wink: :wink:

tak u nás je diskuze další dítko dost často na programu..MM by chtěl hnedka, já nevím..nejprve jsem byla záááásadně proti, ted mě trochu nalomil... :wink: tak uvidíme zda nebudu do půl roku těhulka...:slight_smile:

Miško, tak at Prevenar zvládnete dobře, dej pak info co a jak...já pořád nevím, zda do něj jít nebo ne... :confused:
4. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
a přidala jsem fotos..

Peti, Vendulka je teda už pěkně veliká... :wink: se těším az vás všechny zase uvidím life !!!!
Jáchymek má kouzelné kukadýlka!!!!!
4. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Gabi, tý jo, koukám, jaká je Emmi už slečna... vlastně už máte za chvilinku rok :astonished: to to uteklo :pensive: vždyť jsi pamatuju, jak jsi nedávno jako první "krumlovanda" rodila :sweat_smile: už chystáte oslavu? ale Emmi fakt hrozně zeslečnovatěla :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Gabi, prevenar se od roka dává jedna dávka teď a jedna až někdy v těch 2 letech :wink:
4. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
koukám, že přepínač láká jako u nás :grinning:
4. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
Čááááu kočky,

tak jsme zpátky od doktorky a z procházky, Viki hodně zaplakala, až jsem myslela, že nepopadne dech, ale jakmile mamka pochovala, tak to už bylo dobrý, byl s námi u paní doktorky oslík její zelenej, takže to bylo OK, teď už jsme doma a vzhůru, tak uvidíme, zatím pohodička!!!!

Asi dám na noc ten Nurofen, pro jistotu! Za měsíc jdeme na další a ve dvou letech na poslední!

Taky MUDr. říkala, že k ní chodí jedna paní s dvojčátky, chlapeček dostal pneumokoka do ouška a v nemocnici ji hrozně seřvali, že nemá děti očkovaný....chudák paní, dneska sponzorujou každýho feťáka a alkáče, ale aby zasponzorovali očkování, to ne, hlupáci, ááááále, kdo by se zlobil!

Týýýýjo, Gábi, takže do půl roku těhulka??? No, a proč ne, viď? To byste měli druhé mimi, až budou Emm dva roky, viď??? Taky jsem o tom uvažovala..... :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahojky

tak Míšo hlavně ať jste po očkování v pohodě.K jaké chodíš dr?A kolik jsi platila? Já budu platit asi 1820 Kč.

Je to fakt kdejakýho feťáka sponzorujem.A tady dělaj takový machry.Feťák šel fetrovat dobrovolně?Né?
Tak ať taky sám skončí, ach jo.Nechala jsem se unést. :frowning2:

Tak zítra dorazí naše mamina.Budu muset něco málo poklidit a hlavně nevim co vařit.
4. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Cauves teda to je zivo

No s tim masem ja spis myslela ze budu davat tak dvakrat az trikrat do tydne no tak to je tedy malo? No asi jo. Dneska bylo hovezi mrkev a brambor a to tedy vubec nechtela :unamused:

Kocky ja bych byla rada kdybych byla tehu tak na Zuzanky druhe narozeniny, plus minus, ale jelikoz uz nechci zadny prasky budu rada kdyz vydrzime aspon pul roku :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky holky, tak noc po Prevenaru docela OK!

Kaši jsem dala po koupání a vůbec to nezabralo, takže noční buzení bylo stejné!!!Chjo! :rolling_eyes:

Taky nevím, co vařit, včera jsem naložila steaky do pepřového koření, navrch slaninu, večer se manžovi dělaly pořádný boule za ušima a pořádně mě pochválil :angry: :slight_smile: Dneska bych upekla něco sladkého, ale nevím co, budu muset zapátrat!!!! :sunglasses:
5. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
Holky, ještě jedna věc, za jak dlouho po té kaši dáváte drobečky spinkat??? Já jsem koupala v půl sedmé, v sedm kaše, v půl osmé dososnout mlíčko a měla jsem pocit, že ji tlačí bříško... :unamused:
5. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
kulli, ty si šikulka-kuchařka...:slight_smile:
Tak ji dávej tu kaši před koupačkou, když stejně ještě kojíš...dávat ji prso půl hoďky po kaši mi přijde brzo...já dávám kaši na noc - v 8,ale Emmidlo chodí spát tak v 9, i později..pak ale už žádné mlíčko....někdy dám kaší v 5 místo odpolední sváči a v 8 pak na spinkání mlíčko...

já chci dělat zítra nudlový nákyp s tvarohem..
5. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
Míšo, Jáchymek chodí spát prakticky hned, co vypije kaši a krkne :wink: ale my jí dáváme z flašky, takže je to jiný :sweat_smile: u nás to probíhá tak, že Hynďa večeří před koupáním, pak se kluci spolu koupou a Jáchymek pak má kaši :wink: s bříškem nemáme problém... ale jak už jsem psala, my jsme na flašce, večeřet před koupáním Hyneček začal od tý doby, co večeří normální jídlo a ne kaši
5. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahojky kočky...

my se vrátíme ke starému systému - v šest kaše - sedm koupání a půl osmé dopití MM, myslím, že to nemá vliv na to, jestli se v noci budí nebo nee... :slight_smile:

Oli, je fakt, že kaše z flašky je něco jiného, to bych taky dávala až po koupání, ale v misce....včera jsme byly zralí na nové koupání....chce totiž už papat sama a to je pak dílo.... :wink:
5. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.