• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klánovice u Prahy a široké okolí

(Zamčená)
22. června 2009 
Je tady nějaká dušička? :wink:
3. led 2008 v 16:07  • Odpověz
ano hlásím se, jsem z klánovic, mám tam mamku, ale teď bydlíme v tuklatech :wink:
13. led 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ahoj zdravím :slight_smile:
konik nějak nefungoval a já jsem po té dnešní haldě žehlení taky country :angry: teď jsem skončila :angry:
Jak se máte?
15. led 2008 ve 23:06  • Odpověz
u nás ok. a vy jste z klánovic? odkud přesně, kdyžtak písni do ip.mamka je v bytovkách, nevím, zda jsme se už někde na koníkovi osobně setkaly :confounded: :sunglasses: :grinning: jsem sklerotik :angry: to ta mateřská, aspoň to máme na co svést :grinning: :wink:
to jsi dobrá, že žehlíš tak dlouho, bych umřela :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
ahoj tak za pár dní a slavíte roček :wink: malej má nějakou alergii nemůžem se toho zbavit ,ale už jsem nás dneska objednala na vyšetření předchází tomu odběry krve :frowning2:
kde jsi rodila? V Praze?Koukala jsem ,že plavete v bazénu :slight_smile: to by nás taky ba :wink: není to v Kolíně? já myslím,že jsme se už na koniku setkaly,ale už je to dlooouho :grinning: no zas tak né :wink:
16. led 2008 v 16:05  • Odpověz
my jsme chodili s míšou, teď to bohužel nejde, míša plavání ve školce sabotoval a je každou chvíli marod, a luky nakonec taky, tak bychom z toho moc neměli. jezdili jsme do říčan a bylo to super.
chudinka malej zatracený alergie. míša má taky hlavně na roztoče a to vyšetření mu dělali jen na ruce, ale je to docela dras´ták :stuck_out_tongue_closed_eyes: na co jí má?
rodila jsem oba u apolináře a super. a ty?
17. led 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj,tak jsem se na konika dostala až nyní.To plavání musíme zatím vynechat,protože máme zřejmě atop.ekz.,ale doktor to ještě nepotvrdil na určito.Dal nám nějakou mast.Zítra ty odběry na alerg. :cry: to bude něco.Já rodila v Krči a pohoda :wink:
Zatím pa.
17. led 2008 v 19:39  • Odpověz
ahoj, tak jak jste dopadli? míša taky měl atopák, párkrát jsme namazali kortikoidy a bylo po :sunglasses:
18. led 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
ahoj dík ,zabralo to .kortikoidy.tak jsem ráda.a odběry?Držela jsem ho jak ve svěráku a dvě sestříčky u něj :angry: no řval jak lev,ale jen jsme zaklaply dveře byla sranda. :slight_smile: Měla jse připravenou celou tašku hraček pro všechny případy :wink: a ani nebylo potřeba.
19. led 2008 v 07:32  • Odpověz
tak aspoń že tak, že jste to zvládli, odběry snad taky jsou ok :sunglasses: holt alergie jsou všude, asi se s tím musíme smířit :unamused:
20. led 2008 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky, my se brzy stehujem do domecku v Uvalech, tak hledam nejake maminy v okoli, treba jen na tipy k podnikani nejakych aktivit.
Jste tu nekdo treba z Ujezda, Klanovic, Sestajovic, Dobrocovic???
22. čer 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.