• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
Ahoj holky, trošku zabrousíme do politiky, co vy na to? Zajímalo by mě jestli sledujete volbu presidenta a komu byste přáli vítězství? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já musím říct, že pan Švejnar je mi sympatický a výhru bych mu přála, ale vypadá to, že vyhraje V. Klaus. A jak se na to koukáte vy? :wink: :slight_smile:
8. únor 2008 ve 21:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki...teda já jsem zásadně proti tomu americkýmu švejkovi...přeju ro určo zase Klausovi a jsem přesvědčená,že prvenství obhájí :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
kdyby tam byl proti Klausovi kdokoliv jiný, tak bych možná byla pro, ale v případě Švejnara jsem zásadně proti. Ani nežil v Čechách a teď je chce před světem reprezentovat, přijde mi to jako parodie. Chci někoho, kdo tu žil celou dobu.
8. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem spíš pro Klausíka :wink: U Švejnara mě vadí, že vlastně vůbec v Čechách nežije a ve spoustě otázkách co se týče života v České republice je dost mimo.A zn přízvuk co pochytil v USA, se mi zdá u prezidenta trochu nevhodný :slight_smile: :wink:
8. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
to jo to on určitě vyhraje to se neboj :wink: :wink: mě se zase víc líbí Švejnar, ale to mi taky vadí, že byl tak dlouho v Americe.....
8. únor 2008 ve 21:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
celej den tu frašku sleduju a teď juknu sem a je to tu taky :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz
mě hlavně zarazilo, že udeřila 21. hodina a prostě ende .... jde se domů .... to je neuvěřitelný. Sleduju to skoro celý den a byla to fakt fraška :confounded: ... sem se u toho až rozčílila a sežrala pytlík voříšků
Jinak co se týče názoru na presidenta ... já nechci Klause, ale zase nemůžu říct, že vyloženě chci Švejnara ....
8. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
jinak k tématu: jsem pro V. Klause :wink:
A ta volba mi přijde jako jeden velkej cirkus, bohužel, i když u politiků je to dost časté v poslední době. :angry:
Já nesnáším Klause :angry: takže beru kohokoliv jiného :grinning: :grinning: ale je mi to vlastně fuk
podle mě by se nikdy nestalo aby v Americe vládl třeba právě Klaus...takže ať se Švejnar s prominutím sbalí a zkusí to tam :wink:
8. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
laaala fraška to teda byla, ale řekni, co u nás v politice není fraška, že?? :slight_smile: :grinning:
8. únor 2008 ve 21:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
To je jeden větší ..... než druhej. A arogantní Topolánek ....bez komentáře :angry: :angry:
8. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
sluninka: hele, když může být guvernérem Rakušan Schwarzeneger, tak si myslím, že v Americe je možný všechno :grinning:
Klaus je nabubrelej pacholke, co si mysli, ze je pan tvorstva, ktery vsechno zna vsechno vi, ma patent na rozum a hlavne velice rozumi globalnimu oteplovani apod :grinning: :grinning:
Ve svete se mu uz smejou, osel :grinning:
viděly jste, jak tam Schwarzenberg chrápal ??? to je výkvět
8. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz
kacka...to máš pravdu..ale jak říká mischka..ono to je na konec úplně fuk,do školy už nějakej pátek nechodím,takže na zeď s fotem prezidenta koukat stejně nebudu :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
já se začínám slušně vytáčet ....
8. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
laaalo, vytočit se tím nenech. Já už politiku nesleduju, protože je mi z toho na blití (s prominutím) :angry:
8. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
já jsem se náhodou docela pobavila, byla to slušná komedie :slight_smile:
8. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
.... a ještě ten pocit, že si tohle platíme a nééé málo !!!! :angry: :angry:
8. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz
koukam od rana ta banda socanu jsou kreteni a zeleni taky svejnar je cizi clovek vy ho znate driv nez byl kandidat?
8. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz
Přeji to Klausovi, protože Švejnara vůbec neznám!
8. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz
Ap, neznala jsem ho, ale Klause jsem znala a co jako?Radsi neznat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz
alcatko :rozumne duvody radsi budeme volit toho pac toho co nezname :grinning: hahaha doufam ze to nepraktikujes i v beznem zivote to "radsi neznat"
8. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz
Původně jsem si říkala... každý z nic má své plusy i minusy... nicméně, to že tady Švejnar vůbec nežil a jeho rodina ani nemluví česky mně naprosto přesvědčilo o tom, že by měl vyhrát Klaus...
8. únor 2008 ve 22:20  • Odpověz
Souhlas s Alčátkem:wink:

Vždyť Klaus už je civilizovanýmu světu pro smích :pensive:
8. únor 2008 ve 22:20  • Odpověz
Škoda, že není ještě 3.kandidát... :unamused:
8. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz
Určitě Klausovi :grinning:
8. únor 2008 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
radsi klause nez nejake kozeneho americana co jsem ho neznala ani nemel by to byt znamej cech?kterej zije u nas a ma vliv na ceskou zemi v urcitem smeru?
8. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
mila Ap, ja nerikam, ze ted svejnara neznam :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale dohadovat se s tebou nebudu, klidne si bud pri vendovi, ti to preju :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 26
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.