• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
Teda taky pořád nechápu, jak tady kolem sebe kopete, že není Klaus nadstranickým prezidentem. Ale já bych nechtěla prezidenta, který nemá jasný názor na politický směr - to přece snad ani nejde, ne? Jen se to prostě o Klausovi díky jeho minulosti ví, kam přesně směřuje. Myslíte si snad, že Švejnar nemá žádnou politickou preferenci - já vím, že o sobě prohlásil, že není levičák . . . . ale pokud bude zvolen, tak bude muset být levici vděčný a takže zase nepůjde o nadstranického prezidenta . . . . :wink:
Jinak Jani - my máme až nějak moc shodných názorů, co? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jééé, já bych Havla nechtěla, sice byl ve světě uznávaný, ale já mu nějak nemůžu přijít na jméno.
9. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
Havel byl PAN prezident ... kdeže jsou ty časy.
9. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
Mě na Havlovi štvalo, jak dával neustále nějaké milosti . . . . Jinak byl gut :wink:
9. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz
ja uz bych ho taky nechtela ale uplne na zacatku byl celkem dobrej jen tak premejslim koho ale od toho mame zakonodarce aby nam nadhodili kandidaty a lidi by se rozhodli koho treba tri a pak by se volilo jenze me nejak nevoni davat zaslouzile profesory biologie historie a tak nic proti nim ale ne
9. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz
aponchie: přesně, ze začátku mi taky nevadil, jenže ze začátku to možná taky bylo dobou. Spíš mi přijde, že se svezl na tom, že byl zavřenej, tak na něj hleděli s respektem. Ke konci mi už přišel dost nemastnej neslanej a vezl se na tom, co bylo dřív.
9. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
:zipper_mouth: vubec volit nechodím, protože si myslím, že je jedno kdo je u koryta,tady je to jako na houpačce máme ODS a ČSSD a jedno období jsou ti a druhé ti, své volební programy neplní a jména na lístcích mi bohužel ni neříkají (sejně se pak všichni musí řídit heslem"kdo chce s vlky býti musí s nimi výti" protže jinak ho vyhodí ze hry ......ale volit prezidenta bych šla, ale to bylo jen tak mimo mísu :zipper_mouth:
9. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
základní kámen úrazu je ten, že tu máme jen dvě silné politické strany a je z 99,9 % jasné, že se neustále budou střídat u moci. Až budou volby, tak zase bude tahanice, kdo se s kým spolčí, aby měl většinu, je to už fraška. Podle mě by bylo potřeba mít tu 5 cca stejně silných stran, které by si nikdy nemohli být ničím na 100% jisté.
9. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
jo jinak Havel mě s těma milostma taky pěkně deptal
9. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
Jak tady už kdosi napsal, taky uvažuji o tom, že ODS už volit nebudu a půjdu do Zelených (i když mám taky jisté výhrady), ale myslím si, že v příštích volbách dost posílí. Páč to, co předvádí Topol, je naprosto nechutný - myslím si, že se svým chováním už dávno vyrovnal Zemanovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused:
9. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
ja sem dneska poslouchala toho nemeckeho pisalka jak byl u Moravce ve studiu a pak jeste nejakeho amika a ti se strasne divili ze u nas porad komunisti maji takovou moc ,ze mohou tak zasadne ovlivnit volby jako treba zablokovat je nehlasovanim a pod proste maji porad vliv co si budeme nalhavat komousi lidovci a zeleni jsou kam vitr tam plast a taky zeleni na zacatku kriceli jak jsou s ods a ted proti nim jen kvuli klimatu ja vim ze pro ne je to ekolgicka otazka ale to uz vedeli driv preci
9. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
Hele, já nejsem levičák, ale když dneska vidím Paroubka, tak si říkám zlatý Zeman :grinning:
9. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
jezevec z vysociny se mi vic libi jako clovek nez paroubek ale nejsem levicak jinak u paroubka kdyby byl pravicak bych naprosto obdivovala jeho reakce vyrecnost a pohotovost :grinning:
9. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
podle mně je to další "diktátor".
9. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz
Jj, komunismus bych zakázala stejně jako nacismus, je to úplně stejná zkáza lidstva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, jak může být strana, která je zodpovědná za spoustu vražd, vůbec volitelná :cry: Fakt smutný, ale s tím nic neuděláme. Hlavně mě dojímá, když o sobě začnou prohlašovat, že jsou moderní demokratická partaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
9. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
tak znova... snad se to zas nesmaze

aponchie, ja nereaguju na tvoje prispevky na tvoje nazory,to je jasny,kazdej ma svuj nazor, a proto,kdyz s tebou nekdo souhlasil,tak se to nerozmazavalo,protoze ja mluvila o necem jinym. ale to uz mas v IP

a protoze jsem ti hned od zacatku nepsala do IP ,ale tady verejne,tak se ti i verejne omlouvam... priste ti hned napisu do posty:slight_smile:a nebo vubec:grinning: tak se nezlob:slight_smile:
9. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
já teda nevím co se týče otázky komunistů.... kdyby se ta strana dávno přejmenovala na stranu např..... na stranu ruzového slona, tak to tady furt nikdo neřeší :unamused: ... je fakt, že by je zase nechodili volit jejich staří příznici, pro které je to povinnost a komunisti to ví :sunglasses: ....ale pořád by ty konunisti někdo neřešil a vubec by nikomu nepřišlo divný, že program mají furt stejnej....
9. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
Já to taky s tím komunismem nechápu a přijde mi docela k smíchu, když komunisti začnou říkat, že už jsou to vlastně jiný komunisti než tehdá. Podle mě je komunista pořád komunista.
9. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz
koukám, že to tady pořád jede :grinning: :grinning:
hele holky, já jsem fakt zvědavá s kým se ty komunisti vytasej :grinning:
9. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
kristinaw ja se nezlobim umim prijmout nazory a kritiku v poradku ja se taky omlouvam pokud jsem nekomu vedome co nevedome ublizila svyma recma nebylo to mysleno osobne ale pouze k tematu ja nejsem diplomat a neumim podat pisemne dobre co chci rict ale to je jedno kdo me zna dele pochopi to..
9. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
aponchie,tak super, ja taky nekdy neco napisu a clovek to pochopi jinak ,nez bylo mysleno:slight_smile:
9. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
s ženou za pultem :grinning: :sunglasses: :grinning:
Tak já si myslím, že diskuze znamená, že každá můžeme říct k danému tématu, co si o něm myslíme. Každá můžeme mít úplně jiný názor, ale to je v pořádku...o tom je diskuze. Já si teda stojím za Švejnarem :grinning:
beranek - tak tak :slight_smile: :grinning:
9. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
draga - :grinning: musím přiznat, že už mě taky napadla :grinning:
9. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
Mne Klaus pripadne jako celkem representativni typ.
Mela jsem moznost se s nim parkrat videt a i s nim mluvit (meli jsme ho dokonce i na svatbe :wink: ) a at uz v TV pusobi jakkoliv arogantne, na me pusobi jako mily a uplne normalni clovek.
Rozhodne mi sedi vic nez Svejnar.
9. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
jé nebo tam mají takovou jendu mladou uvědomělou ...kdysi dávali sestřihy před volbama a ona furt mlela o tom jak jsou komunisti jediný super a že její táta byl komouš...a rozdávala letáky a nějaké straší ženské jí říkaly...to snad nemyslíte vážně...a ona myslím ta byla šílená pak později už měla svojí kancelář na malé straně jak ona se jmenovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky, voľbu vášho prezidenta sledujeme aj u nás a nestíhame sa diviť :wink: Osobne sa mi Klaus veľmi páči a ako prezidenta vám ho v dobrom závidím (a verím, že tieto otrasy prežije a bude vo funkcii naďalej) - hlavne to, že jeho názory sú jasné a viditeľné. Na rozdiel od toho nášho neutrálneho Gašpara, ktorý je absolútny alibista, chce byť s každým zadobre a vlastný názor neprezentoval ani nepamätám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
anatanka jak to že jste měli Klause na svatbě :slight_smile:)
9. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
ám taky známýho co se zbláznil do komunistů a to je mu 26 a už je úplně v nejbližším okolí těch největších komunistů, organizuje jim sjezdy a strašně je podporuje-nechápu. :unamused:
10. únor 2008 v 09:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.