• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
suki,to je hruza....si myslim,ze tyhle lidi mlady to maji proste zafixovany od svych rodicu, prece normalni clovek kterrymu je 26 nemuze byt presvedcenim komunista....
10. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
no já nevím kde k tomu přišel, ale je úplně fanatickej komunista a nikdo mu to nevymluví, já to teda absolutně nechápu. Má v té straně tak vysoký post, že i často bývá v televizi a propaguje tam ty svý šílený názory :confounded: :pensive:
10. únor 2008 v 09:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
to je smutny, no....stejne s tim nic neudela :slight_smile:
10. únor 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
to máš pravdu, ale smutný to teda je. Je ale znepokojující jako mají ti komunisti čím dál větší podporu, jak kdyby lidi ztratili paměť :angry: ....ale co, my to stejně nevyřešíme, nejhorší je, že stím stejně nic dělat nemůžem :cry:
10. únor 2008 v 09:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
oni si totiz lidi pamatuji jen to dobry, vis? jako tchyne, ta by to vratila hnedka :frowning2:
10. únor 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
to je teda smutný, myslím, že by jim měl někdo osvěžit paměť :angry:
10. únor 2008 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
to nevysvetlis, oni fakt vidi jen to, ze mouka stala korunu a ze vsichni meli praci a nemuseli platit za doktora
10. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz
Ano souhlas s Kristi, moje babička nejde k volbám a velice často od ní slyšíme zlatý komunisti to jsme za nic neplatili a všeho bylo, jak všeho bylo, to už si nevzpomíná, jak čekali na zápis o auto, frontu na televize a že jeli do prd.. a ne na dovolenou? Jezdilo se maximálně jako zájezd hromadný od zaměstnavatele za odměnu :confounded: A když tak do Ruska na Rudý náměstí se kochat? hlavně že se žilo krásně :angry: Přesně řekne např. máslo za tolik a tolik, ale kolik brala, to už ne :frowning2: Holt pamět no, tam se to omlouvá, ale mladý lidi nechápu, joo holt asi chtěj bejt v politice a maj "štěstí" že si to pamatujou jen jako děti, pro který bylo šou, spartakiáda, jiskřičky, pionýr, tábory od ROH :confounded:
10. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz
Holky, tak na novinkách píšou, že komunisti navrhují Bobošíkovou!!! :grinning: :grinning: to je teda pecka :grinning: myslím, že ta určitě porazí Klause i Švejnara a stane se prezidentkou :grinning: :grinning: to jsou paka
10. únor 2008 v 16:15  • Odpověz
jj,taky jsem to cetla, Bobosikova, Paces nebo Motejl..... :unamused:
10. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
Já se obávám, že to Klaus vyhraje :frowning2: Viděli jste v telce, jak Topolánek řekl do mikrofonu, ať jdou všichni do pr...? :grinning: Myslel si, že je mikrofon vypnutý.
10. únor 2008 v 16:41  • Odpověz
tam bylo vic takovych vystupu, se jim nedivim, mne by to tam taky stvalo a neustaly obvinovani by me nebavilo.....jsou to holt taky jen lidi.
10. únor 2008 v 16:43  • Odpověz
No ale sprostí snad být nemusí, ne? :slight_smile:
10. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
ale muzou :wink:
10. únor 2008 v 16:55  • Odpověz
Můžou, ale pak to o nich nic dobrého nevypovídá.
10. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
to,ze obcas utrousi sprosty slovo mi vadi fakt ze vseho nejmin
10. únor 2008 v 17:04  • Odpověz
Jenže u Topolánka to není "jen" občas. :grinning:
10. únor 2008 v 17:11  • Odpověz
ja bych asi uz i fackovala konkretne toho predsedu klubu CSSD Haska to je tupec nejvetsi a jak se vyznamne kouka na Parouba vzdycky jako jestli to dobre rekl..ble hnus velehnus.kazdy je sprosty obcas a kdo rika ze neni tak je nejvic :grinning: za10hodin jednani o tupostech se jim nedivim Topol je proste prudsi a temperamentnejsi ale to z nej rozhodne jeste nedela neandrtalce
10. únor 2008 v 17:37  • Odpověz
aponchie: A jeho zvednutý prostředníček je co? Myslím, že on v politice nemá co dělat. Takové hulváty tam nepotřebujeme :slight_smile: Ale už dost o něm. Pořád budu doufat, že vyhraje Švejnar a jestli ne, tak budu zklamaná, ale co s tím nadělám.
10. únor 2008 v 19:17  • Odpověz
lukin: :grinning: jdu na politicky server tam se perou.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz
Já nevím co pořád máte v současnosti proti KSČM?

Pokud Vám ovšem nevadí, že zdraví je považováno za pohopouhé zboží, že se díry v rozpočtu zaplácají privatizací např. výnosného n.p. Budvaru, že zůstane zachováno progresivní zdanění, a že i ten blbej byt v paneláku stojí přes 2mega a člověk se zadluží nadnárodním bankám, které si účtují poplatky za kde co...

Nevím z jakého důvodu museli prodávat např. spořku rakušanům?
11. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
darin a ty si myslíš, že kdyby vyhrála KSČM volby, tak, že by to bylo pro nás dobré? Já neříkám, že jsem spokojená s touto vládou, ale všechno je lepší než komunisti.
11. únor 2008 v 10:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Darin komunisti se nezměnili, takže já osobně jsem radši pro byt za 2 mega než aby bylo to co bylo,nemít možnist cestovat, stát fronty na všechno, nechat se blbnout nedemokratickou televizí... komunisty měli zakázat! A Ti noví mají stejné smýšlení jako Ti staří, jen naštestí už nemůžou rozhodovat
11. únor 2008 v 11:43  • Odpověz
Pro mě je rozhodně zákeřnější diktatura peněz, nevím do jaké míry se člověk cítí svobodně, když musí splácet různá hypa navíc nestátním bankám, kde kromě fixace několika let není žádná jistota. A přitom bydlení je samozřejmá součást lidského bytí...

Jedině docela slušné stavební spoření, chce ODS zrušit: prý naoplátku zvýhodní Hypo, ale spíše se zase napakují akorát banky.

Myslím si, že v současnosti média blbnou hodně lidí, (ordinace, ulice apod.) v samoobsluze stojím fronty u pokladen a rohlíky většinou neseženu hodinu před zavíračkou.
Jenže o tom to vůbec není...
Chyba je v celém systému

SUKI nevím jak pro tebe, ale pro většinu společnosti by to určitě dobré bylo. Jde o to, jaké má člověk priority jestli, nákupy, nákupy, nákupy nebo rodina, společnost, volný čas
11. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz
co máš furt proti nestátním bankám? Vždyť je to normální celosvětový trend, že větší společnosti se slučují... nevidím na tom nic špatného, bank máme hodně, konkurence je,takže si můžeme vybrat a jestli nějakou vlastní nějaký nadnárodní koncern,tak jsem jedině ráda,protože je tam větší jistota bezpečí peněz! Ale Tobě jako komunistce půjdou tyhle věci asi těžko vysvětlit. Ale překvapují mě Tvoje nározry,většinou takhle slyším mluvit důchodce, kteří za komoušů měli dobrého fleka (lezli komoušům do prdele)
11. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz
Myslím si, že rozumný stát např. Francie, Rakousko, Švédsko si drží jako svoji devizi, určitý podíl státní moci a to z důvodu, aby mohl konat určitá rozhodnutí ve prospěch vlastních občanů. Když pořád srovnáváte tu minulost, dříve byla úplně běžná věc 4% úroková vkladní knížka. Která z těch bezpočet konkurenčních bank nabízí 4% úrok v době kdy máme za leden 7% inflaci?

SCAI o tom celosvětovém trendu mluvíš jako dotěrná finanční poradkyně :wink:
11. únor 2008 ve 13:25  • Odpověz
darin, naprostý souhlas, bankovnictví je pěkné vyděračství :unamused: o svobodě nemůže být ani řeč, mnozí zaměstnavatelé po zaměstnancích osobní účet vyžadují a po mně jako VŠ studentce povinně taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

scai,
máš pravdu jen částečně, mnoho lidí co komoušům nikam nelezli se měli za totáče lépe, třeba naše rodina - moje máma nebyla ani v jiskrách ani v pionýru, s režimem spíš drobné potíže než nějaké výhody....ale pracovala!!! a i za nejhorší místa si mohla dovolit zcestovat republiku a podívat se do Chorvatska. Zato po převratu buď bez práce nebo na místech s platem rovnajícím se životnímu minimu pluszvýšené náklady oproti sezení doma :unamused: cestovat může, ale jaksi si sotva zaplatí měsíčník na mhd.
rozhodně jsem proti nadnárodním korporacím, protože využívají lidi i celé státy k vlastnímu obohacování, aniž by jim cokoliv prospěšného přinášely, jen zadlužují, znesvéprávňují a hrají si na zachránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: doporučuju knihy sociologa Kellera nebo ekonomické články na http://www.paradigma.sk/redakcny_system/kat.php?id=1

omlouvám se za off topic, sama nevím jestli Švejnara nebo Klause, jeden horší než druhý. vždycky mě nazvedne ze židle, jak někdo obhajuje tuhle "svobodu"
11. únor 2008 v 15:09  • Odpověz
lidi já nejsem komunistka, ale čím lépe poznávám tento režim, tím méně hrozný mi připadá minulý - v TV teda propaganda je, a horší než dříve, jelikož je skrytější!!! tohle není vláda ideje ale vláda moci a prachů, jenom skrytá za jinými slovíčky! fronty se možná nestojí, ale že žijeme konzumně a řežeme si větev po vlastním zadkem báječným spotřebním zbožím co se obměnuje co pár týdnů, to je podle mě horší než takzvaný nedostatek za komančů.
o cestování si myslím svoje, podle mě je to teda z ekonomického a hlavně ekologického hlediska pěkně drahý a zbytečný špás!!! aby si každý úedníček zaletěl na dovču do Thajska, to tedy neschvaluju.

nedávno nás EU kárala za to, že nemáme ani 50% recyklovatelných obalů. to, že před 89 jsme měli takřka 100% recyklovatelných obalů, docela slušně organizované výkupy surovin ap., to samozřejmě zapomněli :angry:

já vím že v lecčemž byli komunisti ekologické prasata, ale troufám si tvrdit, že "demokracie" jim veleúspěšně konkuruje......no už jsme si odhlasovali, že tady chceme mít čisto, tak zavřeme vlastní podniky a budeme kupovat zboží z Číny - že si tam zaserou řeky, půdu a lidi, to nás nebolí, hlavně že "ekonomika roste" a že jsme totálně závislí na okolních státech už i v potravinách, to si málokdo uvědomí, jenže ty jablíčka z JAR nebo Nového Zélandu jsou tááák hezká (jenom 30x postříkaná, no neberte to)! co nás stojí letecký převoz a jaké máme vyhlídky, až někdo zahlásí: jídlo bude jen pokud uděláte...." to nevím :confounded: za komoušů jsme byli obstojní samozásobovatelé a ještě slušně vyváželi. státní dluh nula. a dnes????????????
11. únor 2008 v 15:22  • Odpověz
holky neviděly jste včera střepiny? jak tam bylo prase bradavičnaté (pardon pan Paroubek) v obložení novinářů z jedné strany Sobotka a z té další ti dva chystáci co zaslechli ten super tajný hovor ...a jeden povídal co slyšel a pak Paroubek...Josef a podíval se na něj tak vítězoslavně a Josef /ten druhej co zaslech ten hovor/ pěkně poslušně odpapouškoval co slyšel...Já jsem se u toho strašně nasmála...Paroubek jim dává povely jak v ústavu :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 15:23  • Odpověz
draga, neviděla jsem to,ale jen jsem četla Tvůj příspěvek tak jsem si to živě představila a ,muslela jsem se smát...
darin: rozhodně nejsem finanční poradkyně :grinning:
11. únor 2008 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.