• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
dendisa nevymřou ...ty maj tuhej kořen :grinning: :sunglasses:
11. únor 2008 v 16:41  • Odpověz
dentisa, taky jsem si říkala že brzo vymřou,ale když pak čtu tohle od mladých holkek, tak nevím... :frowning2: a pomalu lidi zapoínají a říkaj si, jak všichni měli práci, jak nebyl problém s byty... ach jo! Jděte do pr.... už jsem jak Topolánek :grinning:
11. únor 2008 v 16:42  • Odpověz
muj strejda posílal ze západu rozdrcené životně důležité léky své mamince, různě schované v balíčcích, které procházeli prohlídkou(nemusím snad připomínat, že polovina věcí chyběla a druhá byla záměrně poškozená).A ted si budou lidi stěžovat na zdravotnictví.Neříkám že nemůže být lépe, ale mohlo by být hůř!
11. únor 2008 v 16:43  • Odpověz
scai :grinning: :sunglasses:
11. únor 2008 v 16:43  • Odpověz
anippe já už to také psala jak nám prošacovali kufry když jsme se vraceli ze SRN v době hluboké totality a o balíčcích to ani nemluvím ani jeden nedošel nerozbalený :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. únor 2008 v 16:45  • Odpověz
proto bych nemohla být v politice, poslala bych je do oněch míst raz dva a předpokládám že bych volila i Mackovu metodu.
11. únor 2008 v 16:46  • Odpověz
anippe přesně! Teď vadí poplatky za léky, to prý za komoušů nebylo,ale to že byly jen základní léky,vyráběné u náš nebo v SSSR a ty opravdu kvalitní tu nebyly,nebo jen malé množstí a to si doktoři museli psát objednávky rok dopředu a měli jen pro známé... jo ale neplatilo se :grinning: Do lékáren se objednávalo dvakrát ročně :grinning:
jde to mimo me chapani, proste tohle fakt nepochopim asi nikdy. Beru to od tech lidi jako je ma tchyne, je ji 62 a cca v tech 50 se proste musela postavit na vl. nohy a zacit proste delat sama na sebe, pro tyhle lidi to proste "tenkrat" bylo vse jednodussi, no....

ale ja jsem nesmirne rada, ze jsme tam kde jsme, i kdyz si taky obcas stezuju..
suki "Kdyby tu měl být zase komunismu tak okamžitě emigruju, protože to byla strašná doba" souhlas naprostýýýýý

jenom jsem chtěla napsat, že z mého pohledu tahle doba nese své mouchy...a ty mouchy, co byly za komunistů ještě nespravila - až na svobodu slova, za to dík. ale to je jedna z mála věcí, které se fakt zlepšily
11. únor 2008 v 16:47  • Odpověz
me by teda zajimalo, jak by sis predstavovala idealni stat???? co ti tady chybi nebo prebyva, co konretne ti vadi?
11. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
kristi přesně,důchodcě chápu, i když snima nesouhlasím, ale když mají takové názory mladí lidé, tak to jde mimo mě. teď mě napadá, a co internet, ten by za komoušů určitě nebyl povolený (nebo hodně sledovaný) a teď si tady surfují!
teda, zabloudila jsem sem náhodou, ale na názory s.arik a darin nestačím zírat...
s.arik jenže ono to asi enní tak jednoduché vyrovnat se třeba západnímu světu, když to tady byl tak dlouho komunismus! Mrzí mě, že za první republiky jsme byli ekonomicky vyspělejší než západní země a komanči nás pak takhle pohřbïli!
11. únor 2008 v 16:50  • Odpověz
s.arik mouchy má každá doba ale teď máš přece jen více možností i například to že studuješ dvě školy a máš k tomu malý miminko, můžeš praktikovat bezplenkovku, šátkování...můžeš používat na mimi plínky jaký chceš a nemusíš si je pašovat ze zahraničí....takže si myslím, že se toho zlepšilo víc a doufám, že ses na mě neurazila, protože můj příspěvek *pobouřil* Alčátko ale nebylo to myšleno ve zlém :wink:
11. únor 2008 v 16:52  • Odpověz
scai ano je to přesně o tom, když jedeš dneska na západ a vracíš se zpátky pořád je vidět propastný rozdíl...a kdo ví kdy se vyrovnáme vyspělým státům :sunglasses:
11. únor 2008 v 16:54  • Odpověz
kristi, ideální stát neznám a nedokážu si to představit. co mi tady vadí? to slušně shrnují články o keltské rakovině a další ekonomické postřehy na paradigma.sk (nemyslím že je to komoušský web :grinning: ) opravdu nemám čas to sem psát, na prvním místě dítě, na druhém škola...a na ostatní místa už není čas :sweat_smile: politika určo až na konci :grinning:
no,ten by byval nebyl, kdyby jsme to tenkrat ustali
autor
tak pokračujte holky v debatě já jdu cviči a vybít to ze sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 16:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
a mě se budí dítko musím se mu věnovat v tom to máme asi každá stejný :grinning: a shodujeme se :grinning: dítě na prvním místě :slight_smile:)

suki pěkně si zacvič :wink:
11. únor 2008 v 16:57  • Odpověz
nevim,zda se mi to chce cist.....asi budu muset,a bych vedela z ceho tak usuzujes
11. únor 2008 v 16:57  • Odpověz
kristi mě se to teda číst nechce :grinning: :sunglasses: už ten název :confounded:
11. únor 2008 v 16:58  • Odpověz
kristi a co číst? Tu keltskou rakovinu nebo co?
11. únor 2008 v 16:59  • Odpověz
no já jsem se na ty stránky chtěla dostat a spadl mě celej počítač :frowning2: tak až se tam někdo dostanete dejte vědět.
11. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
aha,tak to radsi ani nebudu zkouset...
11. únor 2008 v 17:03  • Odpověz
já si to teda přečtu, protože S.arik je podle mě chytrá baba a neodkazovala by tady žádnou sračku. Ale až po karnevalu, páč musím po večerech smolit masku pro malou. Ideální společnost neexistuje, i když si to tak trošku myslím o době, ve které žiju teď. Že jsem se narodila z historického hlediska nejlíp, jak jsem mohla a denně za to děkuju Bohu. Naprosto vážně. Nevím, jestli to tu někdy bude lepší (zmiňovaná globalizace), ale nemám si na co stěžovat. Jen je mi špatně, když si stěžujou jiní. Jak psala Len - můžu všechno. MŮŽU. To pro mě hrozně moc znamená.
11. únor 2008 v 17:08  • Odpověz
draga, některé maminy z těch "vyspělých států" sem píšou, jak se tu v ČR máme super, na MD 4r, doktoři (skoro) zadarmo, zatímco třeba ve VB prostě musíš jít tvrdě hned po pár týdnech do práce, jinak si bydli třeba pod mostem :frowning2: o zdravotní péči třeba v USA mi můj otec taky dost navyprávěl, žil tam 8 let ...naše české výhody jsou často pozůstatky z minula, které postupně mizí. každý to ale vidí jinak. na druhou stranu máme po rudých i plno zátěží a hrobů, to je jisté.

upřímě, sama o tom vím houby, je tak co se ke mě dostane....
a na nikoho se nezlobím holky :slight_smile:
už fakt končím.
11. únor 2008 v 17:09  • Odpověz
dendi dík za kompliment, ale na stránky kdysi upozornila gedren, tak snad to je lepší reputace ne? :grinning:
11. únor 2008 v 17:10  • Odpověz
11. únor 2008 v 17:11  • Odpověz
já to nemyslela zle, že je to nějaká sračka, jen mě potom nebaví přemlouvat počítač :unamused: Občas něco nachytám a on je potom nemocinkanej :grinning: Ale ještě to zkusím na počítači u přítele :zipper_mouth:
11. únor 2008 v 17:12  • Odpověz
mě to totiž fakt zajímá :wink:
11. únor 2008 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.