• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
kristi - jak to? Mohli hlasovat pro Švejnara, ale to by to nesměly bejt paka :slight_smile: teď vyhrál Klaus jen díky nim a d.vkám z KDU
15. únor 2008 v 17:43  • Odpověz
no ale za 5 let se ho zbavíme, toho vrtošivýho staříka :slight_smile:
15. únor 2008 v 17:44  • Odpověz
mne se libi reakce Paroubka: Je to jen o 1 hlas....to je dement. Je to jedno, jeslti o jeden nebo o 20, proste vyhral
15. únor 2008 v 17:44  • Odpověz
Přece jste nevěřili, že to ten poloviční Amík vyhraje . . . . Smekám klobouk, byl to opravdu silný protikandidát, ale kdyby vyhrál, tak už bych nechápala vůbec nic :wink:
15. únor 2008 v 17:45  • Odpověz
kacerko,ja tomu opravdu neverila..... :grinning:
15. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
Ale tak Paroubek vždycky musí říct to ALE a mít poslední slovo, taky řekl, že kdyby byla přímá volba vyhraje Švejnar...chyba lávky, vyhrál by Klaus.
A jsem ráda, že moje dítě se narodí do státu s takovým noblensím prezidentem. Jinak bych snad emigrovala :grinning:.
15. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
hm, nejblbější je, že člověk ví, že to tam enmohlo být čisté. Že ti lidi nevolí podle svého názoru, ale příslušnosti ke straně. Tak jak s tím Čunkem. Najednou mu Topolánek vyloženě cpe, aby se do vlády vrátil. Je to hnus, velebnosti. Dokud u nás nebudou dělat politiku bohatí lidi, kterým nepůjde jen o peníze, tak se ničeho pořádného nedočkáme :frowning2:
15. únor 2008 v 17:47  • Odpověz
rezetka - tak to asi za 5 let budeš muset emigrovat, ne? :grinning:
co vy vlastně holky, budete za těch 5 let dělat, až skončí? :grinning: skoro mám o vás strach :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 17:49  • Odpověz
no hlavní je, že už se ten cirkus nebude opakovat ještě příští pátek :wink:. Paroubek je prostě..., no nic, nebudu učit naší malou sprostá slova :grinning:
petkakrutik - přesně tak :wink: je to tady jeden hnůj :unamused:
Já doufám, že za 5 let tam proti sobě budou stát dvě osobnosti a že hlavně už do toho nebude kecat Topolánek s Paroubkem. :grinning:
15. únor 2008 v 17:50  • Odpověz
Uvidíme, kdo se nám za těch pět let vyklube :wink:
Strach mít nemusíš, zas se někdo jemu podobný najde.
15. únor 2008 v 17:50  • Odpověz
kacka.va - to taky doufám :slight_smile:
rezetka - určitě ne, on je přece jedinečný! :grinning: a hlavně nejlepší :grinning:
15. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
Napsal to tu někdo? Stejně tak jedinečný byl Havel...
15. únor 2008 v 17:52  • Odpověz
i když na naší politické scéně si fakt člověk moc nevybere. je to jedna pakáž, ať už v jakémkoliv hávu :angry:
jabber, to není o tom, že bysme Klause zbožňovaly, ale o tom, že je to pro nás důstojnější kandidát :wink:
Topolánek jak se culí, bude od taťky pochválenej :grinning:
kacerka - no skoro to tak vypadá :grinning: . A nic důstojnějšího na něm teda nevidím :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 17:54  • Odpověz
to jsem se teď nasmála :slight_smile::
"Její manžel Vladimír Zubov ČT řekl, že problémy jeho ženy jsou opravdu jen zdravotního rázu. Kdyby se teď někomu stala havárka, tak oni snad budou spekulovat, že to udělal schválně," řekl Zubov." Ale má pravdu, ať udělá kdokoliv cokoliv už jsou tu spekulace :slight_smile:
15. únor 2008 v 17:55  • Odpověz
Miminálně umí mluvit a to česky a má zkušenosti, před kterými Švejnar utekl. A dost, nebudeme se hádat. Vy co to nemůžete zkousnout si uvědomte, v čem jste minulých 5 let žily a co všecko mohl a nemohl Klaus :wink:.
15. únor 2008 v 17:56  • Odpověz
jabber, na to opravdu nemám odpověď.
jdu radši vařit manžílkovi večeři :slight_smile:
jojo, souhlasím s kacerkou: z těch dvou jsem byla taky jednoznačně pro Klause. A volit někoho, jen kvůli tomu ,že ho nasadili proti Klausovi, mi přijde divný - teda možná být tam někdo jiný, tak bych obrátila, ale Švejňu jsem nechtěla. :slight_smile:
15. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
jde o to, ze nekteri lide nechapou, ze prezident nema az tak velikou vykonnou moc...
15. únor 2008 v 17:59  • Odpověz
rezetka - no on v 17 odešel za rodiči, kteří emigrovali, takže bych ani neřekla, že někdo v 17 letech utekl před zkušenostmi :slight_smile: a co mohl a nemohl Klaus - tomu nějak nerozumím, jak to myslíš :confused:
Jinak to já to zkousnout můžu - však to bylo jasný od začátku :grinning:
kristi: přesně :slight_smile:
To nemá, ale taky jde o to, kdo i toho mála umí a neumí využít...a Klaus to myslím umí a je to dobře. Není jen nastrčená figurka.
15. únor 2008 v 18:00  • Odpověz
kristi - to ví každý :slight_smile: právě proto tam může být i někdo jiný a ne jedinečný Klaus - jestli ho na to není škoda, když by jinde mohl rozhodovat :grinning:
15. únor 2008 v 18:01  • Odpověz
jabber,ale o tom to neni,on je proste reprezentativni osobnost s vlastnimi nazory, na ty ma pravo kazdy z nas. A ze se nekomu nelibej, no budiz.....Neni na svete clovek ten,aby se zavdecil vsem... :grinning:
15. únor 2008 v 18:02  • Odpověz
Ale on to umí i tak :wink:
Škoda by byla Švejnara, já proti němu nic nemám. Klidně by mohl být vynikajícím ministrem financí nebo zahraničí atp.
15. únor 2008 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.