• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
jsem pro Klause, jsem si jistá že si bude stát pevně za svýma názorama(i když s některýma nesouhlasím) narozdíl od Švejnara kterej se snaží za každou cenu zalíbit.Líbí se mě Klasův postoj k EU, měli by jsme i v tomto společenství zůstat sami sebou a né jim na všechno kývat, což Švejnar nikdy nepochopí.
8. únor 2008 ve 22:26  • Odpověz
no ja se te mila aj ptala jestli pana svejnara znas z minula kdyz ho chces za prezidenta ?reklas ze ne a ze radsi neznat to me prijde ujete teda sorry
Jasně že pro Klause. Ten druhej týpek je na mě moc americkej. Viděli jste ten jeho projev a americká gesta. No kde to jsme? Jinak celá ta volba je k z....í, já doufám, že se dočkám toho, že budu moct jít jednou volit sama svého presidenta :wink:
Ap, neznala jsem ho, ale Klause jsem znala a co jako?Radsi neznat.to jsem napsala, vysvetlim, ne pana Svejnara jsem neznala, predtim, ted jsem si o nem neco zjistila, jako o kandidatu na prezidenta, sledovala jsem diskuze a taky jsem si neco precetla.Pana prezidenta klause znam , ale RADEJI neznat, bylo by milip :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz
Když už je řeč o panu Klausovi, vzpomněla jsem si mimochodem na kuponovou privatizaci ....
8. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz
no prave u me rozhoduje delsi casove obdobi tzn.ze nekdo kdo sem nabehne s americkym zvatlakem v puse a kozene se tvari a ja ho znam mesic i s cestou si sice o nem neco zjistim OK ale porad to nemuze stacit aby byl prezidentem CR to podle me musi byt nekdo kdo me presvedci dlouhodobe o svych kvalitach a ne ze si prectu jak je chytrej a dobrej a par jeho recicek to me nemuze nikdy presvedcit ja osobne potrebuji reprezentanta Cr znat delsi dobu
8. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
Pan prezident Klaus je bezesporu velmi inteligentni a reprezentativni clovek, urcite spouste vecem rozumi, nicmene neni nestranny jak by prezident mel byt, pletes se do oboru, kterym hovno rozumi a jeste rika nesmysly typu, ze zivocisnych druhu pribyva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Neprijima opacne nazory, kdyz nekdo ten opacny nazor ma, odmitne se s nim bavit :sweat_smile: :sweat_smile:
A tak dale...
Ze pan Svejnar ma americke obcanstvi, ze ma za manzelku americanku, no a co..to mi je uplne jedno, myslim, ze to z cloveka dobreho ani spatneho prezidenta neudela.
8. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz
mimochodem ta banda kretenu CSSD a KSCM je trapna jak se ohlizeli na sebe navzajem jak kdo zveda ruku jak stado ovecek.nerikam ze souhlasim se vim co Klaus tvrdi ale v momentalni volbe neni na vyber
8. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz
Ap, ja se s stebou opravdu nemimin prit, ja beru tvuj nazor, mne zas pan kluas, ac ho znam roky(samo ze ne osobne, nepresvedcil vubec :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz
pisu jak tatar, pardon
8. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz
koncim jdu debatovat na politicky portal :grinning:
8. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
já jsem tu kuponovku nemyslela v kladném slova smyslu ...byl to pan Klaus co sem přitáhl Koženýho ....
8. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
laaala, jj, na to si taky vzpomenu, ale je to o tom, že na chyby se nezapomíná tak jako na pozitiva. Já taky s Klausem nesouhlasím se vším, jeho postoj k životnímu prostředí mě zaráží, ale jinak mi připadá jako dostatečně silná osobnost s osobitým projevem . . . .
8. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
ja se s tebou ale nepru :grinning: to bych si nedovolila ja vybracim tve nazory a tomu se rika debata cili diskuze :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
Fraška :angry: :angry: :angry: :pensive:
8. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz
v poradku, jsem mela jen ten pocit.Ze ze me delas malinko husicku, co hovno necemu rozumi, neco si precte a neco tady mele :slight_smile:
dobrounoc
8. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz
to rikas ty :slight_smile:ja nic nerekla ani nenaznacila takze je mi lito tvych pocitu ale nejsou takove z me strany..doporucuji portal aktualne.cz ci idnes.cz
8. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Já souhlasím s alcatkem a laalou, Klause opravdu nemám ráda-viz kupónová privatizace a rozdělení Československa-to mě dodnes mrzí a samozřejmě i další věci. Podle mě je to egoistický člověk.A pana Švejmara taky samozřejmě neznám, ale svými názory se mi líbí a myslím, že ve světě by nás rozhodně reprezentoval lépe než pan Klaus.Ale holky nehádejme se, je jasný, že na to máme každá jiný názor. Nezaložila jsem toto téma, abych vyvolala hádku, ale jen mě zajímalo jak na to koukáte a co si myslíte. :wink:
8. únor 2008 ve 22:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já jsem taky pro klause.. sice má na spoustu věcí "divné" názory, ale ze souboje klaus / švejnar, jednoznačně klaus.. :wink:
8. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz
Švejnar jednak mění svoje názory (ty, které měl dřív a které má ted) a jednak se do očí bijícím způsobem snaží zalíbit celému spektru...z čehož je mi na e e...
Já si třeba myslim, že na tom názoru o tom klimatu něco je - Osobně si myslim, že prostě přichází doba ledová a že s tím člověk nic nenadělá....a bylo tomu tak i v dřívějších dobách naší planety...to, že je třeba šetřit životní prostředí je fakt a to přiznává i sám Klaus, takže ok :sunglasses:
8. únor 2008 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
Stejně my s tím nic neuděláme ať je tam ten nebo ten, bude to stát stejně za hovno ( pardon)
Ještě že nemám manžela doma, už by byla rozpoutaná politická hádka, která by končila mým nafouknutím ... :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz
A malinkatá poznámečka, za kterou asi dostanu pohlavek - vždyt i tomu, co tvrdil, že se Země otáčí, se smáli...a stejně to v cele, kde čekal na upálení vyškrábal vlastníma nehtama do zdi - A PŘECE SE TOČÍ :grinning: Tomu říkám názorová stálost :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz
Svejnar. :slight_smile:
8. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz
klausovi arogantnímu bych přála tu tafku... ale zase aby e nam ve svete nesmali, že si neumíme najit nekoho svyho... takže suma sumárum radši klause...
9. únor 2008 ve 03:42  • Odpověz
Ja nie som ani za Klausa ani za Švejnara, jeden je väčší šašek ako druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 v 06:49  • Odpověz
Kdokoliv je lepší než Klaus,takže klidně i Švejnar.Klaus má spoustu mínusů-nestojí si za svým názorem(nesouhlasil s ek.reformou,ale přesto ji podepsal-jako ekonom?!),odmítá vědecky dokázaná fakta a ještě to vytrubuje ve světě(globální oteplování)a navíc není nestranný(a toto je u prezidenta jedna z podmínek a on ji nesplňuje,nějak se od své strany neodloučil) a je arogantní(rozdává podpisy na
9. únor 2008 v 07:26  • Odpověz
jednání,kde se rozhoduje o volbě prezidenta a tedy se ho to týká)...Pro mě je to arogantní blbeček,který nepočítal s ničím jiným než se znovuzvolením,tak ať si pěkně natluče nos.
9. únor 2008 v 07:30  • Odpověz
Apropo,když tady některé odmítáte Švejnara třeba s tím názorem,že má americkou manželku(to,že vám vadí jeho občanství chápu,ale co má s tím společného jeho žena?),tak si vzpomeňte na "tatíčka" Masarika
9. únor 2008 v 07:35  • Odpověz
-oprava-Masaryka
9. únor 2008 v 07:37  • Odpověz
dnes ta estráda bude zase pokračovat ..... si tipuju, že se to potáhne zase celej den - do toho pauzička na obídek :angry: :angry:
9. únor 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.