• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
No dyť to říkám :wink:, rychle se na to zapomene...i když snad už ne tak rychle.
15. únor 2008 v 19:17  • Odpověz
to je tim rozdelenim kresel.....
15. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
taky se přidám, ale z druhý strany, nestála bych na žádné straně, ale klause už tu bylo dost, nejvíc mě štve, že by měl prezident být nestraníkem, což je určitě švejnar víc než klaus, kterýho museli volit všichni ods, jako svýho grostatíčka, ale švejnara fakt obdivuju, že to dokázal tak skvěle obhajovat, klobouk dolu, to by nikdo před tím nečekal.
kristi ale máš určo pravdu v tom, že druhej havel tady nebude. i když by třeba švejnar byl dobrej prezident, kdo ví, tolik jako o klausovi o něm nevíme.takl kdo ví
rezi, já si s tou řepkou teda myslím, že po poli by ty traktory jezdili tak jako tak, něco se pěstovat musí, ale je fakt, že otázka zelený nafty je celkem v počátku a to, že se zemědělci otáčeji tam, kde zrovna viděj prachy je věc jiná...(mám taky hnojárnu :wink: )a to jsme zase u politiky, hlavně eu
15. únor 2008 v 19:25  • Odpověz
nemuseli ho volit, oni ho chteli volit....
15. únor 2008 v 19:27  • Odpověz
ještě k volbě, byla bych taky pro přímou, ale pokud to tak není, tak souhlasím s volbou tajnou, předešlo by se takovejm stresům, co byly :sunglasses: a korupce byla, je a bude, ať vládne kdokoli
15. únor 2008 v 19:27  • Odpověz
MUSELI volit jiní.
A já o řepce nic neřekla :grinning:
15. únor 2008 v 19:28  • Odpověz
Soni,to mas pravdu. Tajna byla rozhodne lepsi, pac Paroubek s Haskem si malem vykroutili krky
A když nevolili, byli vyloučeni :wink:
No, já mám ráda demokratické strany :grinning: Když nevolíš jak se řekne, tak jsi vyloučen z klubu :wink: Jestli v ODS to nakázali, tak pak nevím, co si mám myslet o ČSSD
15. únor 2008 v 19:29  • Odpověz
protože mu všicni lížou pr...., všichni ho obdivujou, kdyby neměl takovou šanci, tak se taky otočeji jinam, jako kdu....
15. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
a prave proto by mel volit lid, pac by se tomuhle divadylku predeslo
15. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
Jak KDU? Nemyslím si, že se KDU někam otočila....ti snad byli jediní, co se rozhodovali jak chtěli...(Aspoň na venek).
15. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
Také se vám líbilo Paroubkovo bříško při hlasování? :grinning:
15. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
mne se Jyrka libi uplne celej, hlavne ma jako fakt sexy mozek :grinning:
15. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
Mno jo no, pan novomanžel Paroubek je vůbec velkej štramák :grinning:
15. únor 2008 v 19:34  • Odpověz
:grinning: To jo. Mozek je asi nejlepší :grinning:
rezi to psala tomik, ty jen, že rozumíš, pardon
taky nesouhlasím se všim, co čssd řekne a udělá, ale její politika mi je bližší, jen nechápu, když jsme si zvolili lidi, co tam choděj spát, tak proč pak spěji na jiný straně, vyloučila bych je z parlamentu ne jen z klubu, zvolila jsem je za nějakou stranu, za nějaký názory a oni pak dělaji uplně jiný věci :confused:
jo, kdyby to divadýlko aspoň skončilo...
Divadlo bylo, je a bude...ale aspoň je vzrůšo :grinning:
15. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
To jo, ale Švejnar je pravičák. Správně by ti kandidáti ČSSD neměli volit ani Švejnara ani Klause. :wink:
15. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
Takže proč to nenechat na nich, kterého pravičáka. Můj kolega volil ČSSD a nelíbil se mu ani Švejnar a říkal mi, že je naštvaný, že tam žádného amerikána nechce a ještě z pravice
15. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
viděli jste českou miss? a o tom to je: otázka na holky politický, fajn, ale jako, jestli je paroubek sexy? co to bylo za otázku? co asi ta chuděra měla říct, když šerpu předával vagabund topol, ani knoflík u košile si nezapnul, což aspoň paroubek se umí oblíct :wink:
On volil politiku ČSSD. Nedával jim hlas, aby volili Švejnara
Jim je jedno koho volí, hlavně že to není rostlej ODSák :grinning:
A jestli je Švejnar pravičák nevim, dyk on ještě neřekl pořádně názor a když, tak ne svůj...zdá se mi zatím nemasnej, neslanej, ale snad to jen hrál.
Já akorát nějak nechápu co komunisti tou svojí taktikou sledovali, vůbec nerozumím tomu o co jim šlo :confused: Přece když řekli, že ho v třetím kole nepodpoří, tak ho nemuseli podpořit už v prvním ( a už minule) a mohlo být po všem a ne ho protlačovat dál a dál a pak ho v rozhodující chvíli nepodpořit, vy to někdo chápete? Asi chtěli divadlo a najíst se.
A taky jejich - nechceme Klause, tak nepodpoříme Švejnara je taky dobrý :grinning:
15. únor 2008 v 19:38  • Odpověz
Soni, urcite...protoze je to politika lidova, lehce pochopitelna a dosti navykova. Jasny, ze jsem taky rada,ze jsme mely takovy fajn porodny a ze si muzem "valet" sunky doma s detma. Ale co je moc, to je prilis
15. únor 2008 v 19:39  • Odpověz
No Zonjo...Paroubek je neustále upocenej, rozeplej, páč sako nezapne a Topča nechodí o nic hůř oblíkanej, zrovinka dneska sem si pochvala, že má Mirek aj vestičku :wink:
15. únor 2008 v 19:39  • Odpověz
rezi, řekl, že není levičák :wink:
15. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
on je stredopravej politik si myslim...tak neco...mezikus
15. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
Já nemusím ani Topolánka ani Paroubka. Oba jsou arogantní. Ale když vidím Paroubka a jeho gesta (mávání pěstí) apod. Tak to trochu ve mně vyvolává strach
15. únor 2008 v 19:41  • Odpověz
Mezikus nemám názor :unamused:, zatím teda, podle mě....
15. únor 2008 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.