• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
Asi tak nějak, Tomiku. Navíc mi vždycky můžou lidi zavolat a domluvit si termín, který by jim vyhovoval... U nás se člověk před 8 nedostane přes branku,a le to yblo zavedeno až poté, co se tam objevil zloděj.
16. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz
No jo, ale Praha taky nemůže mít žádný MěÚ, kdyý má magistrát. Ta má právě ty místní úřady :grinning:
16. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
Petkakrutik, jsme prostě puntičkářky :grinning:
Asi jsme se opravdu odchýlily od tématu. Ale co ještě více říci k volbě prezidenta. No, že byl zvolen!! :grinning:
16. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz
Holky, ale na těch zkratkách.cz jsou vážně městské úřady pod MěÚ i MÚ :slight_smile:
16. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
tommiku, když tě honili 5 let na vysoký, to asi kvůli gramatice, viď ? :grinning: :grinning:
16. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
Jabber, tak to tedy nevím. :grinning:
16. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
Laala, to víš, že jo :grinning: Já jsem vždycky na tu češtinu byla vždycky blbější, ale matematika a účetnictví, tam perlím. :wink: Ale doufám, že ty zvládáš úplně všechno :grinning:
16. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
tommik - no já taky ne :grinning: ale je to tam :wink:
16. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
Jabber, to je jedno. :wink: Život na tom nestojí. Moje babičky a kamarádky používají i národní výbor. Už nemám srdce je opravovat :grinning:
16. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz
když si dáš 'M' tak je MěÚ na první straně a MÚ na druhé, je to podle abecedy :slight_smile:
16. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
No však, že je to jedno, hlavně že všichni myslíme to samý :grinning:
16. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
Přesně!! :wink:
16. únor 2008 ve 22:43  • Odpověz
pěkně jsme si pokecaly :grinning: , tak mějte všechny dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: papa
16. únor 2008 ve 22:45  • Odpověz
brou laaala :slight_smile:
16. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz
petka, já se omlouvám, že se k tomu ještě vracím, ty jsi zaměstnanec MÚ a výplatu ti tedy dává logicky MÚ a kde na to MÚ bere peníze .... od státu ?? Pak nechápu, jaký je rozdíl od státního úředníka .... jsem z toho jelen :grinning:
16. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
slovo úředník chápu ,
a když vás platí stát - tak státní

bylo by tedy vhodnější státní zaměstnanec
16. únor 2008 ve 23:00  • Odpověz
ještě jsem myslela, že Magistrát = Městský úřad = radnice , jste mi v tom udělaly pěknej hokej :grinning:

No jo, ale Praha taky nemůže mít žádný MěÚ, kdyý má magistrát. - tuhle větu absolutně nechápu, petka
16. únor 2008 ve 23:11  • Odpověz
no, já neházím všechny zam. ve St. sektoru do jednoho pytle, jenom jsem psala svoje osobní zkušenosti. V tomto hotelu pracuji již 7 rokem a za tu dobu se tam už uskutečnilo mnoho školení lidí z Měs. úřadu(raději píšu celý název, aby zase kvůli tomu nevznikly zbyt. dohady) a jiných úřadů. Víte, mě velmi potěší, když jednám s příjemným zaměstnancem prac. ve St. sektoru a naopak mě strašně rozčílí, když jednám s nepříjemným. Ono, v soukromém sektoru mi to tak nevadí, protože se můžu sebrat a jít někam jinam, ale ve St. sektoru (např. na Sociálce) máte přidělenu osobu a nemůžete si vybírat. Minulý týden jsem četla , že nám Brusel nařídil snížit zaměst. prac. ve st.sektoru o polovinu, tak se nám asi trošičku zvedne nezaměstnanost.
16. únor 2008 ve 23:44  • Odpověz
tady uz se nedebatuje o prezidentovi? :grinning:
17. únor 2008 v 08:31  • Odpověz
laala, státní předník má tochu jiné postavení, kromě toho i o třídu vyšší plat :unamused:

Ale ona i města mají své vlastní ziskyx, ktará jdou do jejich rozpočtu, nemají všechny peníze jen z Prahy. A pak, stejně jsou placeni učitelé, zdravotníci, železničáři, vojáci a spousta dalších profesí, prostě všichni, které nezaměstnává soukromník :slight_smile:
17. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz
ještě laala, Praha je statutární, respektive hlavní město. A každá obec má podle postavení úřady, malé obce obecní úřady, města městské úřady, statutární města (OStrava, Olomouc, Opava, Karviná, HAvířov...) mají magistráty. O tom všem se dočteš v zíkoně 128/2000 o obcích, ale je to nudné čtení :grinning:
17. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz
Nikes, ale nezvedne, ti lidi se postupně pošlou do důchodu a tím se to pročistí :grinning:
17. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.