• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
...a na kafíčko...
9. únor 2008 v 08:05  • Odpověz
Pan Klaus měl čest navštívit naše město, před tím, než jsem ho viděla na vlastní oči mi byl docela sympatický, ale drobná arogance z něj čišila, ale neřešila jsem to. Při návštěvě města se předvedl, ušklíbal se na všechny strany a při podávání rukou se sice div nepřetrhnul, ale když mu místní ženy :grinning: upekli štrůdl jako dárek tak se ošklíbal a s mekotím hlasem "neee díky" se otočil a šel.Ještě to zachránila Livie, která si vzala štrůdl v krabici se slovy, já ho vezmu Václavovi do vozu :grinning: :grinning: No komedie. Zkrátka i včerejší výstup poslanců, kdy já oželela koňa, no kdybych to věděla, tak koníkuju prezident neprezident :grinning: ale jedním slovem KOMEDIE :angry: Pan Švejnar, no moc ho neznám, ale při projevech poslanců se aspoň tvářil, že poslouchá a byl otočenej směrem k řečnickýmu pultu narozdíl od pana prezidenta, kterej se zjevně nudil a četl si ve svých papírech s obličejem "kecejte si co chcete" A poslední tečkou byl jeho předčasný odchod, to jsem koulela očima a následně vypla telku, protože bych se snad nenajedla :angry: Ani na dnes to nevidím, možná že při neděli se dozvíme, kdo vyhrál :angry:
9. únor 2008 v 08:13  • Odpověz
Tak já to včera sledovala a fakt ostuda jak prase :angry: :angry: Jsem jednoznačně pro Švejnara - jeno americké občanství a žití v cizině nevidím jako mínus, ale jako velké plus. Přinese nové myšlenky, má zkušenosti, které se těžko získají sezením na zadku.. Ale moc nadějí mu nedávám, dneska to dá Klaus :confounded:
9. únor 2008 v 08:18  • Odpověz
Švejnar
Alcatko, pekne si to napísala
9. únor 2008 v 08:20  • Odpověz
Vidím to taky na Klause :unamused: Je to chytrej člověk, ale vadí mi jeho vystupování a jednoznačně jeho sympatičení s ODS má být jako prezident nestranný, no ne? Švejnara neznám, jeho občanství neřeším, ale žil léta v cizině a jistý přehled asi taky má, měl by dostat šanci. Jinak při včerejších projevech jsem obědvala a byl to nářez.Něco nemělo hlavu ani patu, myslím, že to je ostuda pro náš stát, že se nezvolil prezident už včera, to máme krásnou vizitku :angry:
9. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
Ja som to našťastie nevidela, stačšil mi potom stručný súhrn od MM a mala som dosť.... P. Klaus si pokojne aj telefonoval - mmch - p. Topolánek tak isto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 v 08:28  • Odpověz
no manžel mi na to prepínal, ale radšej sme to dali hneď na Asterixa :grinning: Ale keď som bola na Końovi tak to sledoval a chechtal sa :grinning:
9. únor 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
kazimura krásně napsané :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 08:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki:děkuji,ale i já si sypu popel na hlavu.Nešla jsem k volbám a tedy jsem nebyla někde,kde jsem (sice jen pro své svědomí)mohla "něco"ovlivnit.Bohužel si myslím,že i kdybychom šli k volbám všichni,tak ovlivníme pouze výběr "vládnoucí" strany/stran,ale ne lidi,kteří tam jsou.A bohužel,v naší vládě je převaha lidí,kteří nemyslí na lidi v této zemi a na ČR,ale hlavně na sebe a svou kapsu.To žádné
9. únor 2008 v 08:58  • Odpověz
volby nezmění.Je to na ostudu ČR.A ta včerejší(a dnes opět pokračující)fraška to jen dokazuje...
9. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
Přesně ráno plácaj do větru, že budou volit veřejně a po O snad se jim rozležel oběd bo co najednou že ne, blázinec hadr.Co si myslí veřejnost jim je asi jedno :confounded:
9. únor 2008 v 09:04  • Odpověz
Hlavne, že sa nacpú zadarmo, pračítajú noviny, dajú kafčo a hurá domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 v 09:08  • Odpověz
co kafčo ? Já včera viděla, že tam drželi i skleničku na nožičce .... coca-colu tam asi neměli. Oni tam snad i chlastaj :fearful:
9. únor 2008 v 09:10  • Odpověz
Laala na to som zabudla..no džús to asi tiež nebol...
9. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
někteří si schrupnou ..... :slight_smile:
9. únor 2008 v 09:12  • Odpověz
:grinning: No tak to se pak nemůžem divit, že to protahujou, mě kdyby nalejvali zadarmo, tož tam sedím ještě dnes :grinning:
Švejnar ... Já prostě Klause neberu odjakživa, jeho arogantní výraz nemá s prezdentstvím nic společného ... a sorry, ale změny klimatu jsou dokázané, tak to se máme tvářit, že jsou vědci idioti, protože pan prezident se tak rozhodl? To je tmářství. Pro mě byl nejlepším prezidentem Havel, má morální kredit, je inteligentní, komuniativní a nechal se úřadem ovlivňovat jen natolik, aby neztratil lidskost. Klaus na mě působí jak dokonalý voskový panák, co nepřipouští názor jiných lidí. Švejnara moc neznám, působí na mě v pohodě a proti Klausovi z něj mám pocit, že je přístupnější komunikaci a nenechá se ovlivnit vlastní ješitností. Howgh :slight_smile:
Holky,víte,co bych přála všem,kteří "měli prsty"v ek.reformě?Otočila bych kouzelným prstenem a udělala bych z nich těhotné ženy v roce 2008 žijících v domácnostech,které si o průměrném platu v ČR můžou nechat jen zdát,ale i přesto už teď mohou zapomenout na dětské přídavky,společné zdanění manželů,či svobodné rozhodnutí,jak dlouho doma s dítětem zůstat.Navíc své děti přivedou do světa,kde se
9. únor 2008 v 09:13  • Odpověz
...a celú noc... :grinning:
9. únor 2008 v 09:14  • Odpověz
kozimur, kde se co.....? :confused:
9. únor 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
kazimura petrolejka nemůžu nic jiného než s vámi souhlasit :slight_smile:
9. únor 2008 v 09:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj holčiny, dobrý téma, ale včera to byla nějaká taškařice ne? Koukali jsme na to s manžou, takže jsme díky tomu příšli o Nemocnici na kraji města :grinning: Když jsem viděla, jak tu volbu utípli, tak jsem se teda naprdla, hádat se holky umíme i zadarmo ne? :grinning: :grinning: Nechci být rejpavá, ale co my jsme to za národ achjo. :wink:
9. únor 2008 v 09:15  • Odpověz
sotva nadechnou a už za to platí...Pak by se z těchto pánů a dam možná stali lidi a začli uvažovat lidsky a místo,aby ubírali těm,co už téměř nemají co dát,tak by možná zvážili to,na co a hlavně za co,mají tak vysoké platy...Bohužel takový prsten nemám :frowning2:
9. únor 2008 v 09:17  • Odpověz
A kdy to bude pokračovat nevíte? na 1 nic není a 24 nám nejde :confused: No ráda si počkám na další díl :grinning:
9. únor 2008 v 09:17  • Odpověz
Doufám, že to nebude delší, než Tak jde čas :grinning:
9. únor 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
no já myslím, že ta fraška začíná v 10:0hod. :angry:
9. únor 2008 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky, já nemůžu vidět ani toho arogantního Topolánka - bych vylítla z kůže, když o nás ( jako o národu ) řekl, že jsme banda simulantů ...... co si to vůbec dovoluje ?? Vždyť jsou placeni - královsky z našich daní. Pak předvádějí takovýhle divadlo, který budou protahovat až do halelůja - a zase to stojí spoustu peněz ... :angry:
9. únor 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
macanet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
laaala já se tam v té vládě nemůžu dívat vlastně skoro na nikoho, je to všechni banda vydřiduchů :angry: a lidí, kteří z nás jen tahají peníze a nic pro nás nedělají.... :confounded:
9. únor 2008 v 09:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
AAA v 10h no tak přemýšlím, co si k tomu vzít, kávu a tyčky asi ne, abych se nepolila a nezakuckala :grinning: Jo banda simulantů, tak včera mi mamka říkala, že od její kol. z práce dcera porodila dvojčata a byli v inkubátoru a ono se platí i za něj, chudinky, jen vylezou ven, musej tam aby přežili, jelikož jsou malinký a vyplácla jen za dva inkubátory 3000,- tomu já říkám bordel :angry: Ale to byla jen odbočka :wink:
9. únor 2008 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.