• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
autor
jj je to hrůza, parchanti jedni, jak říkám jen z nás ždímou peníze :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2008 v 09:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já musím odjet, takže asi hoďku to neuvidím ... :frowning2: no doufám, že to do tý doby neskončí :slight_smile:
9. únor 2008 v 09:24  • Odpověz
Včerejší volbu jsem včera sledovali, jedním slovem - Estráda a hrozná ostuda pro naši zemi. Já osobně jsem pro V.Klause, domnívám se, že pro naši zemi udělal mnoho už od dob revoluce a další 5-leté období si zaslouží.
p. Švejnar je dle jeho životopisu velice chytrý muž, ale to nezaručuje, že bude dobrý prezident. Jeho včerejší proslov byl prázdný, nevýrazný a hlavně vadí mi, že nemá české občanství.
Co se týká volby prezidenta veřejným hlasováním - myslím si, že tento způsob nezaručí opravdový demokratický vlastní názor poslanců a senátorů na prezidenta. Mnoho z nich bude hlasovat podle stranického ujednání.
Nejlepší by bylo, aby si občani mohli zvolit prezidenta sami, jako je to v jiných státech, a néé, aby za nás rozhodovali Kašpaři , kteří včera totálně ztrapnili tak vážnou věc jako je volba hlavy státu.
9. únor 2008 v 09:25  • Odpověz
laalo klidně jeď v pondělí se to dozvíme, nebo v neděli nám u oběda všem zaskočí :grinning:
9. únor 2008 v 09:25  • Odpověz
macanet :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
Laaala:no jo,on totiž pan Topolánek může zajít k lékaři v "pracovní době"a nemocenskou nepotřebuje.Prostě do úřadu nebo na nějaké jednání nepřijde,protože se necítí dobře a plat mu jde stále...Pak mu může člověk s horečkou,který není schopen vylézt z postele,natož přemýšlet či vůbec existovat v práci,připadat jako simulant,který si ještě dovolí za to,že leží v posteli,okrádat stát o nemocenskou...
9. únor 2008 v 09:27  • Odpověz
Macanet, dobrá poznámka s tím Tak jde čas, to jsem se zasmála :grinning: :grinning: Dneska by se mělo začínat v 10,00 hodin, to by snad měli být páni poslanci a senátoři pěkně vyspinkaný, aby nám tam neusínali jak vážený hrabě Schwarzenberk. No mě přijde takový divný, jak tam ti prezidenti sedí naproti těm lidem a koukají, kdo hlasuje pro a proti. A že Klausík háže své drsné kovbojské obličeje na ty lidi, o tom není pochyb, úplně se z nich dá vyčíst:"Počkej, ty moulo, já si to s Tebou vyřídím" :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:27  • Odpověz
mezi námi, trochu se bojím, že kdyby jsme hlasovali my občani - byli bychom schopni si zvolit za presidenta i Karla Gotta :slight_smile:
9. únor 2008 v 09:28  • Odpověz
mne je to vicemene jedno, necekala bych od Svejnara pri jeho pripadnem zvoleni nejake zazraky, beztak to vypada, ze vyhraje Klaus. Ale Klaus je mi zase sympaticky euroskepticismem, i kdyz te jeho arogance si nevsimnout nelze. Ale myslim, ze se dost naucil, byval horsi :wink:
9. únor 2008 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz
To máš pravdu, já bych teda Gotta nevolila, to ne, ale bohužel milióny lidí asi jo :wink: Takovej Srstka, ten by se vyjímal na obrazu na Základních školách, co? :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:30  • Odpověz
Stejně si myslím že je předem rozhodnuto a jen s tím dělaj ciráty, bič na ně a vypráskat je všechny ven :grinning:
9. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
to je stejny jak Jandak...taky debil,co tam vubec nepatri
9. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
Macanet, tak tak dávám ti za pravdu, normálně bych je všechny hodila pod horkou studenou a do klece s nima, no jo ale když se zamyslím, to bychom za ně pořád platili co? Tak kam s nima? :slight_smile:
9. únor 2008 v 09:34  • Odpověz
Laaala:tak v tom máš pravdu.
Viděli jste někdo ty záběry,kde se ptali důchodců v Ostravě v DD,koho by chtěli za prezidenta a zda jsou pro tajnou či veřejnou volbu?Nic proti starým lidem,ale tito byli evidentně mimo.Ať se na takovou věc zajdou zeptat někde do fabriky!
9. únor 2008 v 09:35  • Odpověz
No hlavně , že jsem byla u voleb a co, a prd :angry: Ale jako volič prej to můžu ovlivnit, asi si udělám odpoledne výlet na Hrad :grinning:
9. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
holky musím říct, že se nad vašema příspěvkama fakt bavím :grinning: :grinning: :grinning: je to dost vtipnýa máte dobrý hlášky, přála bych si, aby si to přečetli i ve vládě, třeba by jim pak spadl hřebínek, i když jim asi ne, těm není nic proti srsti a neštítí se ničeho, ale předčíst by si to mohli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tož holky,tak dokecáme,dáme sraz dnes v 10 v Praze(samozřejmě tam zajedem služebním vozem 200km rychlostí,nebo letadlem v rámci cvičného povinného letu),vykopem je ze sálu a převezmem jejich funkci... :wink: Asi by se nestačili divit,kdyby tam ně napochodovaly stovky žen s břuchem,či s dětmi v náručí a začly je kopat do těch jejich tučných zadečků :grinning:
9. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
Tak to pošlem Mirkovi Topolánkovi mailem :grinning: A pak nás budou vlažit studenou vodou, že se matky na mateřské zbláznily :grinning: No nic, dcera si žádá jídlo a já jdu žhavit bednu, abychom nepřišli o estrádu, kam se hrabe Bohdalka s Dvořákem :grinning:
9. únor 2008 v 09:42  • Odpověz
Více mě štve frška od čssd. Paroubek si tam MUSÍ nasadit někoho jinýho jen aby to nebyl Klaus. A teď se mu nelíbí ani Švejnar. To je ten trn v patě. Ten arogantní blbeček s hnusným znamínkem na tváři už ani neví co chce, hrabe na vlastním písečku, neumí mluvit ....atd. Loni při volbách jsem u televize nevěděla jestli se mám smát nebo brečet, když po prohře měl proslov o vítěznéím únoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně se vrátím k prezidentovi. Jsem pro Klause. Švejnar zbaběle utekl před komunistama, nežil tady více jak 20 let a to nám chce vládnout??? Jediný co dokázal, je, že má am.občanství a manželku. To je všechno. Klaus alespoň pořád orodoval za ods, je modrej až za ušima a není kam vítr, tam plášť jako Švejnar. Ale jakoliv už to dopadne, je vidět, že tam sedí banda blbečků, kteří se nedokážou dohodnout a jsou jak malý děti na písečku, tahající se o lopatičku. A jenom proboha ať nevolí lidi. To je ještě horší než celá vláda. :grinning:
9. únor 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
kozimura tak to je nejlepší nápad jsem pro, jak to zorganizujeme??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jo ještě Talmanouvou bysme tam nechaly, ta by měla jako matka rozumět ženám na MD :wink: Pokud by jí nedělal Mirek garde, to by letěli oba :wink: Jéé Paroubek, boože včera spocen jak při maratonu :sweat_smile: Když mluvil Grebeníček to se mi krotili nehty u nohou, ten hřímal :grinning: No a těšila jsem se na Čunka jak to rzsekne a prd, škoda jen že tam není Míra Sládek, to bylo aspoň o zábavu postaráno :grinning:
9. únor 2008 v 09:47  • Odpověz
Holky jde o jedinou věc, někdo musí ten náš stát reprezentovat, ale Klaus to poslední dobou bere za špatný konec, viz ty jeho komentáře o životním prostředí a klima, nezlobte se na mě, ale on naprosto nerespektuje názory odborníků a ještě to vyřvává do světa, dělá nám akorát ostudu, ze začátku jsem s ním byla spokojená, ale už je to taky starší pán a tak mu trochu sračkovatí mozek, :grinning: měl by už jít do důchodu, ať si ty jeho vrtochy užije jeho první dáma Livie, chce to nové lidi, celkově, Topolánka bych už taky klíďo vystřelila na měsíc, to je hajzlik, to jsem neviděla. Včera jsem tam zaslechla, jak říká do mikrofonu, ať jdou už všichni do prdele, asi to nemělo být slyšet, ale já to slyšela, takhle se vyjadřuje náš premiér? Vždyť ta celá pos...á vláda jde proti nám obyčejným lidem, jé a do toho my máme přívést naše malé drobečky, do toho bordelu? Fuj, nebudu se rozčilovat! :grinning: :wink:
9. únor 2008 v 09:48  • Odpověz
Holky, mám pocit, že tam už jen, co se toho hřímání týče, chybí Hitler, ten to s lidma uměl :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 09:52  • Odpověz
Chtělo by to zavolat do Prahy,ať už vyšlou to letadlo,ať to stíháme!Já to mám od Ostravy daleko a mám na to už jen 10minut!
9. únor 2008 v 09:53  • Odpověz
maca, jsem tam chtela vlitnout a Grebenicka zabit.....oooo,jak k tomu vsihni nemakacenka prijdou..kdyz ted se maji dobre jen ti, co vydelavaji straaaaaaaaasne moc.
9. únor 2008 v 09:54  • Odpověz
holky, je to trapna saskarna. vubec mi hlava nebere, proc nas tim ta banda...vladnoucich...zatezuje. jako bychom mohli oblivnit, kdo bude prezident. nejlepsi by bylo je zavrit a nepustit, dokud se nedohodnou. zadne svacinecky, obidky, prestavecky...to by se jim volilo raz dva VOLicUM :grinning:
a Talmanova? ta nema ani paru, jak to chodi v beznem zivote a jak se maji "normalni" mamci na MD...bych ji chtela videt, kdyby mela mesicne na ucte smesnou almuznu 3600,-...
9. únor 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
kazimura ach jo tak to už asi nestihnem, já z Brna ty z Ostravy, to by nám museli poslat stíhačku :grinning: ale stálo by to za to :wink:
9. únor 2008 v 10:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki:ale neboj,to se nám dnes zas protáhne do oběda,pak budou 2 hodiny mluvit o ničem,aby vytrávili...Jen aby se ta šaškárna netáhla až do příštího týdne...
9. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
doufam ze je tam hodne zahranicnich pozorovatelu aby mohli predat tento debakl do vsech mezinarodnich platku
9. únor 2008 v 10:08  • Odpověz
No já souhlasim s Klausem s tím globálním oteplováním. Měříme teploty od roku 1780 a to je moc krátká doba na to aby vědci vykřikovali do světa že jsme v haj...u. Že tu buď umrznem, nebo chcípnem horkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimo to, doby ledový a horka se na zemi střídají jako léto a zima, jen v delších intervalech. Jo a Topolánek je king. Kdo by je neposlal do prdele? Všichni si to myslíme, tak to holt někdo řekl...alespoň je prča, za komančů měli všichni rudý trenky na zdech a tvářili se důležitě a bylo to daleko hoší než teď. Přetím se klidně mezi sebou nechali pozavírat, někdy zabít. Tady si aspoň srdíčko ulevi. Ale Talmanovou taky nemusim. :sweat_smile:
9. únor 2008 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.